|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhalna plošča
7.7.2007 8:02:09   
sayuri
Ne morem se odločit, kakšno kuhalno ploščo naj kupim user posted image
  • steklokeramično s senzorskim upravljanjem grelne površineuser posted image

http://www.gorenje.si/kuhalni_aparati/vgradna_kuhalisca/steklokeramicna?aid=10495 
  • stekolokeramično z vrtečimi gumbi za upravljanje grelene površineuser posted image

(ne najdem sličice,ampak vem, da obstaja)
  • steklokeramično 2 električna kroga, 2 na plin user posted image


http://www.gorenje.si/kuhalni_aparati/vgradna_kuhalisca/kombinirana_steklokeramicna?aid=3596 


KAj imate ve in kako ste zadovoljni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 8:14:45   
klepetka
jaz imam prvo od tvojih treh napisanih .Je super ,zelo zadovoljna ,samo svetujem ti ,da vzameš kombinirano 2 navadni +2 indukcijski kuhališči.Ti garantiram ,da ti ne bo žal

_____________________________



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 9:46:32   
2 Sraki
4 X INDUKCIJAuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 9:53:03   
Putka
Enako, 4x indukcija, mi ni žal za tistih nekaj € več.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 10:01:31   
mika
jaz imam steklokeramično, 3x plin +en elektrika, od Gorenja. sem vajena plina, zato sem se tako odločila.


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 10:07:49   
Putka
Tudi mi smo imeli plin, sem najprej razmišljala 2 plin + 2 induukcija (domino, Siemens, predrago). Pa sem se zelo hitro na indukcijo navadla, je še precej hitrejše kot plin in lepše se čisti. Pa res je, da je precej manj maščobe na elementih.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 10:18:30   
Anonimen
Od tvojih možnosti bi se odločila za prvo. Sama imam že nekja časa steklokeramično in ne bi šla več nazaj na plin.

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 11:27:53   
Špacka
 
Imam prvo in zelo zadovoljna. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 11:33:19   
Anonimen
 
  • stekolokeramično z vrtečimi gumbi za upravljanje grelene površineuser posted image

Tega ti ne priporočam. Mi smo tako imeli pa sploh ne moreš lepo ščistituser posted image        Mi smo tudi bili na plin navajeni, ampak čez idukcije je ni. Jaz mam dve plošči navadni in dve indukcijski in sem zelo zadovoljna (brez gumbov).user posted image

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 11:59:47   
NevenkaP
Jaz imam prvo in sem zelo zadovoljna. Če bi pa zdaj kupovala bi se pa definitivno odločila za indukcijo. Ali vsaj 2+2.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 12:29:10   
robinzon
Zdaj imam 4x steklokeramično, še na gumbe, ampak ne na sami plošči, je pač stara že 10 let in takrat ne vem, če so sploh že bile na senzorje. Ko bom kupovala novo, bom kombinacijo 2x električna, 2x indukcija in sicer zato, ker imam cel kup posode, katera ni za indukcijo, med drugim tudi AMC. Zaradi tega ne mislim dajati še 2000€ ali več za novo AMC, brez hitre pokrovke pa nočem biti.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 16:04:46   
sazi
moja želja je 2xplin + 2xindukcija, ampak take zaenkrat še ni - imamo pa še leto časa do nabave nove kuhinje

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 19:54:36   
sayuri
Hm, zakaj toliko indukcijsko priporočate? Prodajalci itak hvalijo oh in sploh. Sam jst bi rada realna mnenja slišala. Zakaj je indukcijska boljša?
Imam Zepterjevo posodo - verjetno bo ok za indukcijsko,a ne?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 19:59:59   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon
brez hitre pokrovke pa nočem biti.

Sej pri indukciji ne rabiš hitre pokrovkeuser posted image
IZVIRNO SPOROČILO:sazi
moja želja je 2xplin + 2xindukcija, ampak take zaenkrat še ni - imamo pa še leto časa do nabave nove kuhinje

Imaš opcijo domino, samo je pri nas samo od Siemensa, ki je drag. Takole pa Bosch zgleda:
user posted image in plinuser posted image





< Sporočilo je popravil Putka -- 7.7.2007 20:04:50 >

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kuhalna plošča
7.7.2007 23:11:53   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Zvončica in Peterpan

4 X INDUKCIJAuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kuhalna plošča
8.7.2007 21:32:13   
sazi
Hvala putka, sva tole z možem že našla in bo mogoče uporabno, če ne bo noben proizvajalec naredil kombinacije v eni plošči. Namreč ni mi fora, neko fugo delat vmes, bi pa lepo zgledalo, da sta 2 plošči in vmes nekaj prostora, ampak toliko ga pa žal ne bom, pa še z napo se ne izide.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kuhalna plošča
8.7.2007 23:14:00   
bobika
Že dober mesec uporabljam 2x indukcijo in 2x steklokeramično. Za 4 indukcije se nisem odločila zaradi kar precej tealovih posod, ki so mi zelo všeč.
Ko sem prvič kuhal kavo, me je kar malo panika zgrabila od navdušenja, kako hitro je zavrela voda. Nisem mogla verjeti. Komaj sem postavila vodo gor že so se delali mehurčki user posted image . Prej sem bila navajena plina.
V tem je finta indukcije, da zelo hitro segreje.

Ima senzorske gumbe in se da enostaavno ščistiti.


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kuhalna plošča
9.7.2007 11:54:47   
bamby




Jaz imam tudi prvo, ki jo omenjaš.

Se pa pridružujem mnenju bobike in maruše 05 2x indukcija in 2x steklokeramika. Indukcijske plošče so izredno hitre, niso pa vse vrste posode primerne za to ploščo, zato tudi 2x steklokeramika. Glede na to, da omenjaš, da imaš Zeppter, potem ni panike, vendar imaš verjetno še kak drug kos posode, ki bi ga morda lahko uporabljala le na steklokeramiki, ker indukcija ne bi delovala (npr. tefal).



(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kuhalna plošča
16.7.2007 10:56:14   
k1
electroluxova na senzorje. žal mi je samo da nisem vzela 4x indukcijsko, ker nisem vedela, kako je ta zadeva uporabna. sedaj imam 2+2 (2x navadno, 2x indukcijsko). kuham skoraj vse na indukcijsko. se splača dat malo zraven za 4x ind.


(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kuhalna plošča
17.7.2007 8:05:40   
tofsi
Tudi jas se strinjam z predhodnico. Dokler ne sprobaš ne veš. Sem apsolutno za 4 indukcije.sedaj imam elektroluxovo 2+2.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kuhalna plošča
17.7.2007 8:38:08   
honey
Jaz imam tudi prvo, ampak navadno oz. hi-light. Pa moram reči, da voda tudi zelo hitro zavre. Za indukcijsko se ravno zato nisem odločila, ker večina kuham v Tefalovih posodah, ki za indukcijo niso primerne, pa tudi že od prej imam posodo ala AMC, ki pa tudi ni primerna za indukcijo. Se pravi, da bi morala zamenjat komplet posodo zato, da bi lahko kuhala na indukcijski, pa še zelo draga je taka posoda. Pa smo se odločili kar za neko srednjo varianto - hi-light kuhališča.

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kuhalna plošča
17.7.2007 8:46:05   
bamby



Honey, to pa prvič slišim, da AMC ni primeren za indukcijo user posted image . Če je Zeppter, potem je tudi AMC primeren.



(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kuhalna plošča
17.7.2007 8:50:31   
Mina1
Tudi mi imamo prvo in smo več kot zadovoljni in tako. Imamo tudi nekaj AMC posode in se da kuhati gor...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kuhalna plošča
17.7.2007 8:51:57   
honey
No, ne vem, jaz sicer nimam prav AMC posode, vem pa, ker jo je imela moja sorodnica (tisto prvo posodo, ki je prišla v prodajo), pa ji ni prijela na indukcijo. Mogoče je novejša posoda kaj boljša.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?