|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste vedele?
8.12.2008 13:20:46   
Lepotica
Se je kateri zgodilo, da je zelo kmalu vedela, da je njen partner tisti pravi, tisti s katerim si bo ustvarila skupno življenje? Mislite, da je možno, da ob nekom skoraj takoj oziroma zelo kmalu začutiš, da je pravi?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:22:29   
Mandek
Pri meni je bilo tako. Enostavno v povsem vsem sva se strinjala in uživala sva v istih stvareh.In nora sva bila drug na drugega. Kičasto, ampak zdaj je to-to. Hvala bogu za tisto intuicjo takratuser posted image

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:23:31   
Lepotica
Kako hitro si to začutila? Kako hitro sta se začela pogovarjat o bolj resnih stvareh?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:24:30   
Mlada mamica
Seveda,zakaj pa je pol tolko družinic na svetu ki imajo otroke?Iz dolgega časa verjetno ne...al pač misliš da zagrabimo za prvo vabo?user posted image kaj jaz vem,včasih si pa res misliš da maš idealnega moškega s katerim si lahko takoj ustvariš družino,čez čas pa seveda ugotoviš,da si se prekleto zmoto...to je zaj tak tak ne...Vsak za sebe pač upa najboljše...

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:27:37   
anabanana
Ja, za mojega moža sem to takoj začutila, vendar si nisem hotela priznati, ker sem bila preveč presrana zaradi slabih izkušenj iz prejšnje zveze...potem sem si rekla, da se moram prepustiti...ni bilo lahko, ampak se je izplačalouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:30:09   
Lepotica
Mislite, da moški tudi lahko tako hitro začutijo?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:32:24   
puncica
jaz ko sem spoznala mojga L sem vedla da je to to, pa sem tud sošolkam povedala da je to tip s katerim se bom poročila in tako je bilo in to mi vsak let ko se srečamo vržejo naprej, kako sem takrat bluzla in pa še res je blo user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:40:34   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Se je kateri zgodilo, da je zelo kmalu vedela, da je njen partner tisti pravi, tisti s katerim si bo ustvarila skupno življenje? Mislite, da je možno, da ob nekom skoraj takoj oziroma zelo kmalu začutiš, da je pravi?


da, mislim da je možno....najlepše je v fazi zaljubljenosti, a potem ta občutek popusti, no, ne pri vseh.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:43:36   
ninini
Če se zaljubiš in je zveza resna pol logično da začutiš,da je tisti pravi.Tudi jaz sem vedela takoj da je to to,sej v bistvu če pa tega ne bi bilo,sploh ne bi bila z njim.Je pa pol čez par let možno ,da pa kdo od vaju začuti spet kaj drugega in zveza razpade.To se pa pri nobenmu ne ve.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:47:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Ja, za mojega moža sem to takoj začutila, vendar si nisem hotela priznati, ker sem bila preveč presrana zaradi slabih izkušenj iz prejšnje zveze...potem sem si rekla, da se moram prepustiti...ni bilo lahko, ampak se je izplačalouser posted image user posted image user posted image


Kot da bi sama napisala to.

Takoj sem vedela da je pravi. Po dveh mesecih je v bistvu že pri nas prespal skoraj vsak dan. Takoj sva se začela pogovarjati o otrocih. Skupaj sva sedem let in imava 4 leta staro hčerko.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:48:11   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Se je kateri zgodilo, da je zelo kmalu vedela, da je njen partner tisti pravi, tisti s katerim si bo ustvarila skupno življenje? Mislite, da je možno, da ob nekom skoraj takoj oziroma zelo kmalu začutiš, da je pravi?


No, jaz bom malo črnogleda, ker so sami pozitivni komentarjiuser posted image
Pomojem je zaradi te faze zaljubljenosti in prehitrega sklepanja, zatiskanja oči itd, kasneje največ takšnih parov, ki se po spoznanju, da to ni to razidejo, ali pa skupaj vztrajajo recimo samo zaradi otrok.
Ker, ko si zaljubljen, ti je vse lepo in ti je vse prav. Ni ti problem čakati na klopci eno uro, da pride tvoj dragi, kljub temu, da veš, da zelo zamuja. Samo da pride. Ni ti problema čakat na njegov klic, pa čeprav je obljubil, da te pokliče kajjazvem, dve uri prej, pa ti še vseeno čakaš, ker 'hej, ko je tako lepo, ko pokliče'.
Ženske smo neka čudna bitja, ki bi ob tej zaljubljenosti skakale do nebes in delale nemogoče. Mogoče smo celo malo pretirane in prehitro dobimo nekatera občutja, ki pa ščasoma minejo.
In ravno zaradi tega, ker se nam sesede nek navidezni popolni svet, kasneje na takem partnerju vidimo samo napake.
Sama sem 1x pohitela, mislila, da sem prijela 'boga za jajce' pa ni bilo to to. Imaš veš čas na svetu, da spoznaš, če je on RES tisti TAPRAVI.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:51:46   
pepa6
No da še jaz povem svojo zgodbo. Svojega partnerja sem spoznala pred malo več kot 2 letoma, po slabih 2 mesecih sma se začela pogovarjat o otrocih, družini, ampak že po 1 tednu, ko sma bila skupaj  sma oba vedela, da sma za skupaj. Po 2 mesecih sma se skupaj preselila v stanovanje, po 6 mesecih sma začela delat na otroku, in sedaj po 2 letih in skoraj 2 mesecih imava 5 mesecev staro hčeko, ki naju vsak dan razveseljuje.Poroka bo pa drugo leto, ko bomo delali že na drugem otroku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:52:33   
Lepotica
Pepa v bistvu o tem govorim.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:52:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Mislite, da moški tudi lahko tako hitro začutijo?


Ja, seveda lahko, saj imajo čustva, tako kot ženske.
Moj je za mene veliko prej vedel, da sem "the one", menda že po prvem zmenku, je veliko bolj impulziven od mene, jaz pa razmišljam in razmišljam... user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:56:43   
Mišni
Ja, seveda lahko. Jaz sem za enih par takoj vedela.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:58:08   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, seveda lahko. Jaz sem za enih par takoj vedela.

user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 13:59:39   
mumu
IZVIRNO SPOROČILO: pepa6

No da še jaz povem svojo zgodbo. Svojega partnerja sem spoznala pred malo več kot 2 letoma, po slabih 2 mesecih sma se začela pogovarjat o otrocih, družini, ampak že po 1 tednu, ko sma bila skupaj  sma oba vedela, da sma za skupaj. Po 2 mesecih sma se skupaj preselila v stanovanje, po 6 mesecih sma začela delat na otroku, in sedaj po 2 letih in skoraj 2 mesecih imava 5 mesecev staro hčeko, ki naju vsak dan razveseljuje.Poroka bo pa drugo leto, ko bomo delali že na drugem otroku.



Moja zgodba je zelo podobna, skupaj sva 2 leti in 5 mesecev, razveseljuje naju 9 mesečna hčerkica user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 14:05:50   
pokica_
Še ena izmed teh, ko je začutila da je to TO že v začetku faze zaljubljenosti. Pa ne le, da je človek zaljubljen, tisto itak mine.....ampak nekako sem vedela, da si s tem človekom želim bit pa skoooos! user posted image  
Prej sem bila v skoraj desetletje dolgi zvezi in nisem imela desetino tega kar imam zdaj. Zato pa imam zdaj tolko več. user posted image  Hvala mojemu user posted image !

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 14:07:33   
Anonimen
Vedela, in se opekla.user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 14:17:17   
Anonimen
Veš lahko oz. misliš marsikaj, kaj pa bo pa....

No jaz nism bla sigurna da je to to dolgo, dolgouser posted image . Treba par stvari k niso glih običajne skoz dat da veš če je to to. Za moje pojme. Ker dokler je vse lepo in v rožcah in v besedah je itak več al manj vsak "the one"user posted image

Ne vem no, zame ma ljubezen faze. Zatrapanost, zaljubljenost, ena faza vmes običajno pride k sploh ne veš pr čem si, pol počas, z leti al pa z določenimi dogodki pride tista ljubezen, spošovanje nekoga, pol še kkšna manj lepša faza, pa spet rožce.... Ne vem če se da te faze glih preskakovat.
Pa tud škoda se mi zdi da bi jih. Ker je vsaka po svoje lepa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
8.12.2008 14:18:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 14:22:31   
nuala
No, jaz sigurno nisem na začetku vedela, kako se bo stvar končala.
In pri naju ni bilo kot v pravljici, sva se morala kar prebijati skozi vsemogoče situacije in težave.
Ampak na koncu se je vse uredilo in poročila sva se. Tudi ne bom rekla, da so se tukaj težave kar končale. Še dandanes se je treba truditi, da zveza uspeva.

Sva pa sedaj, en z drugim in z najino družino kar srečna.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 14:24:16   
nanč
Seveda,zakaj pa je pol tolko družinic na svetu ki imajo otroke?

Otroci niso merilo,ravno ko pridejo otroci na svet,se marsikdo razideuser posted image ,ker ugotoviji da biso za skupaj.


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 14:31:14   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

No, jaz sigurno nisem na začetku vedela, kako se bo stvar končala.
In pri naju ni bilo kot v pravljici, sva se morala kar prebijati skozi vsemogoče situacije in težave.
Ampak na koncu se je vse uredilo in poročila sva se. Tudi ne bom rekla, da so se tukaj težave kar končale. Še dandanes se je treba truditi, da zveza uspeva.

Sva pa sedaj, en z drugim in z najino družino kar srečna.


Valjda, in hvala bogu, da si priznaš, da se še dandanes trudiš (sklepam, da sta že dalj časa skupaj). Vsaka veza potrebuje hrano, kajne. Tako kot rastlina potrebuje določene pogoje, da uspeva. In ljubezen je nekaj povsem drugega, kot tista prva 'zaljubljenost'. Pomojem se prava ljubezen lahko začne razvijati šele po tistem začetnem bumu. Kot je rekla predhodnica, po določeni fazi. In dokler ne greš preko določenih ovir ne moreš vedeti, ali je to pravo ali ni. Pa tudi, če ti gre sedaj popolno, vendar ne veš kako se bo partner odzval pri padcu. Takšni pač smo ljudje - lahko vama gre na začetku ful dobro, pa je res ljubezen na prvi pogled, pa bo šla taka veza v franže, ker se ne bosta znala sporazumet ob prvem nesporazmu. Lahko, da sta na začetku dala ogrommmnooo skozi, pa se ne bosta znala obnašat, ko bo kar na 1x vse vredu in bo zadeva prišla v neke stalnice, in bom mogoče samo eden nonstop iskal izzive, ki bo to 'ljubezen' vrglo iz tira.
Ljubezen nima meja, seveda, in nima zagotovil. In ne, ne poznam nikogar, ki se ne bi vsaj 1x opekel, da lahko sedaj partnerstvo in ljubezen zajema z vso žlico in v tem noro uživa. In ponavadi so takšni na začetku prej oprezni, kot pa hitro 100% prepričani.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ste vedele?
8.12.2008 14:40:22   
rija
no, jaz pa bom rekla kontra: ne, nisem vedela....saj sploh nisem hotela z njim na drugi zmenek, v bistvu v tistem trenutku niti nisem hotela neke resne vezeuser posted image  pa sva zdaj skupaj 16 letuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?