|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 6:26:52   
Teni_



Dobro jutro odločne. Daness pa mesek in tehtanje. ta teden je bila kriza in sem se malo bala, da ne bo šlo nič dol. Vmes sem pridobila 1,5 kg, pa sem ga tudi izgubila in še malo več. Od prejšnjega tedna - 0,9 kg. Vse skupaj 13,1 kg minusa. Sem full zadovoljna, ker je danes tahnica pokazala tisto kar sem si v prvi rundi želela, oz. vsaj približno.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 7:47:57   
Anonimen
Jutro!
Danes torej tehtanje. No, zanimalo me je, kako so šle moje kilce dol od začetka diete do danes, po tednih. Si bom doma narisala graf, da bom vidla kako je teža padala.
Najprej sem bila zelo nezadovoljna z današnjim minusem, ker ga je že blo kr lepo preko 13 kg, vendar mi ga danes "pripada" le 12,7! Vsekakor je lepo, po dokaj kritičnem tednu, beri po treh dneh grešenja, je minusa vseeno 0,7 kg. To pa sploh ni tako slabo! user posted image
Danes bova oba z mojim jedla file osliča, pečenega na pikici olivnega olja, zraven kitajsko zelenjavo, moj pa dobi še krompir v kosih na peteršilju.
Za zajtrk mam pa s sabo jagodeeeeeeeee! Mmmmmmm user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 8:08:12   
mehurčica
O, vidim, da ste dokaj pridne.user posted image Edino mi ne gre v glavo, zakaj grešite?user posted image Sej pa ni tako težko kak dan malo počakat in si privoščit takrat, ko imate dan za sladico. Od sedaj naprej ni grehov! Ker bo mehurčica huda.user posted image user posted image



Mojca, menda sem te vidla enkrat v Europarku. Mogoče 2 tedna nazaj? Ampak sem bila na zgornjem štuku, ti pa si drvela mimo na spodnjem.


No, jaz pa sem začela včeraj spet s fitnessom. Včeraj 70min aerobne vadbe, danes pa malo manj in še malo buildanja.user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 8:11:32   
čopek
Jutro, še jaz.
"Prijateljica " je pokazala -0,5 kg . Je pa zdaj vse skupaj - 10,5 kg, to je pa tudi že nekaj.

LP Čopek

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 8:25:49   
*pepelka*
Jutro. Meni je pa danes tehtnica pokazala -15,7 kg. Še 4,3 kg do cilja, ki sem si ga zadala v tem krogu.

(odgovor članu čopek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 8:38:33   
al1*
Punce,  berem izgubo vaših kilogramov! Vauuuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Meni pa gre zadnje čase dol zeloooo počasi. Zaenkrat torej: -8,5kg. Grehi zadnjih tednov se poznajo. BMI se mi je zmanjšal za 3,04 od začetka diete, tako da je sedaj 21,57, rada bi prišla do 21,0.

Mojca, če se ne motim, si si ti na začetku diete izmerila tudi obsege? Kakšne so razlike v centimetrih?

Danes bmo naredila dušeno govedino in veliko dušene zelenjave ter zeleno solato. Za zajtrk bom pa tudi jaz jagode.


_____________________________

lp


(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 8:47:36   
lelaval
Mehurčica, pa še kako prav imaš, ko praviš, da nas ne razumeš, zakaj grešimo. Jaz sem že ena izmed tistih. user posted image
Ravno sem včeraj zvečer hotela napisat, kako sem bila pridna in cel dan jedla le sadje, pa me je premamila pizza in sem jo zvečer jedla.user posted image user posted image . Mogoče grešim, ker mi že vsak reče, da se mi ful pozna, da sem shujšala, pa si mislim, to mi pa ne bo škodilo. user posted image
Za kazen pa ni šlo nič dol user posted image  Ostajam na istem - 5 kg. user posted image

Za kosilo pa bom pohan sir ali pa pečeno kuro - kaj mi bo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 9:24:14   
Teni_




Mehurčica, možno je vse. Sem bila prejšnji teden 2X tam.

Jaz bom danes pečenice.Se mi že full luštajo, pohan sir pa se mi je zadnič gor postavil. Ga dolgo, dolgo več ne bom jedla.



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 11:06:06   
mehurčica
Aha, pol pa si bila ti. :) Sem ti hotela povedat, da se ti že lepo pozna, da si shujšala.user posted image Go girl!


Lelaval, tebi pa hočem vedno povedat, da mi je tvoj vzdevek na RR najbolj všeč. Najprej sem dolgo mislila, da si leleval, pa mi je že takrat bil všeč. Zdaj mi je pa še bolj. Erm...kaj pa pomeni? Začetnice?

Sem bila na fitnessu prej...in se mi ni dalo buildat(razen trebušnjake in hrbtne) in sem spet 70min laufala.user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 11:32:48   
taška30
Dečve, jaz imam -9,5kg, še pol kilce do cilja. Sicer popolno veselje spet kvari podatek, da je to teža po sadnem dnevu, pa dobro!!! Včeraj sem še ob 23-ih pojedla eno banano, ker mi je tako krulilo, da bi lahko tamalo s tem zbudila v spalnici.user posted image

Danes pa sir, sir, sir, pa magoče kak jogurt, pa seveda zelenjava.

Pozdravček, Taška

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 12:01:46   
Teni_



Hvala mehurčica. To pa zelooo rada slišim.



(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 13:29:32   
t_t_y
Ojla, pri meni je 11,6 minusa. Cilj je bil -15, ker pa sem po naravi med močnejšimi, to sploh ni tko slabo, pa še nekej cajta mam, tko da upam da cilju pridem vsaj blizu. Sem pa na prednosečniški teži (user posted image ), čeprav je moj ITM šele sedaj padel na 25 (ja sej vem, ene ste tam šele začele hujšat, ampak jaz sem ga mela včas pa že 35, tko da....), tak da sem kar zadovoljna - teh nekaj dni bomo pa že še zdržale kajne.
Seznamček pripravim kot ponavadi zvečer, ko se še ostale javijo, pa kmalu bo čas, da stehtamo našo Kunigundo, zdej pa že mene zanima kolk je težka, sam si moram enkrat vzet čas in preverit vse izgube kg - tud za tiste, ki so predčasno odnehale.

lp

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 15:52:19   
ANDREJA*
en prav lep pozdrav.jaz sem se tehtala...........................po samih prekrških vaga kaže celo malo več, ampak ostanimo pri enaki številki.drug teden imam pa malo več

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 15:53:22   
paris
Drage moje Odločne punce!
Uganite koliko kg imam danes!!??? A,...a, a.........65kg!!!!!!!!!!!Jeeessss!user posted image
Jest sem na svoji ciljni težiuser posted image user posted image Shujšala sem 8kg in to je to!!!

Cel teden se nisem vagala in se mi je obrestovalo, zato sem danes še toliko bolj vesela! Še vedno bom ločevala, še vedno vas bom brala in vam kaj napisala, samo mogoče bo kdaj kakšen grehec, al pa tud ne!

Zdej pa žurat!!!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 16:05:31   
taška30
user posted image user posted image user posted image

Čestitke za 2.mesto, Paris. user posted image
Jaz ciljam na tretje (mi manjka še pol kilce).user posted image

Bodi pridna še naprej, no, pa seveda kakšen grehec si danes privošči.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 17:41:56   
Anonimen
Cau punce. Jaz pa ta teden res zelo grešim. Diete se skoraj ne držim več. Zato so se mi kile ustavile in stojijo od prejšnjega tedna - 11 kg.

Še malo bi rada shujšala, pa res več nimam motivacije. Je pa res ful fajn občutek, ko vsi opažajo tvoje odrekanje...

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 17:46:57   
teja dbv
Živjo!

Že drugi teden stagniram...user posted image

Tako da je tudi danes -10 kg. Sem se pa nekako sprijaznila, da mi ne bo uspelo izgubiti še načrtovanih -5 kg. 

Občudujem vse, ki ste res odločne...user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 18:25:45   
lelaval
Za kosilo sem se najedla pohanega sira. Če ga dobim vase, bo še za večerjo, fino pa bi bilo, če ne bi večerjala, ker mi že itak cel mesec ni šlo nič dol (no, je šlo, potem pa nazaj gor user posted image  - zaradi grehov, saj vem user posted image .
Prej sem redkokdaj večerjala, zdaj z dieto pa večerjam in verjetno tudi tukaj tiči vzrok user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu teja dbv)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 18:27:47   
lelaval
Sem pozabila - mehurčica, hvala za kmpliment glede mojega vzdevka. Je nekakšna izpeljanka mojega imena. user posted image  

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 18:32:16   
rikica
Ojla!Da še jaz javim kakšno je stanje na vagi.Točno -1 kg od prejšnjega torka.Končno je šlo več dol kot nekaj dek.Skupaj -6,7 kg!Jaz sem že zelo zadovoljna,čeprav te 3 kile še bom shujšala.
Jaz se nisem na začetku izmerla in mi je žal.Sem pa izmerla po pasu,ki sem ga prej nosla in se izmerla,da me je v pasu manj za 10 cm.Pa vse hlače mi skoraj dol padejo tako,da je res razlika.Najboljši filing pa je itak ko opazijo in rečejo kako dobro izgledamuser posted image user posted image user posted image Res se prav fajn počutim nekaj kil lažja.

Vse smo res pridne,kile kar letijo.Zdaj je pa že fajn rejena tista naša "babnca".
Aja moram še priznat,da sem se prej tako najedla,da še mi je zdaj slabo.Sicer vse po pravilih,samo kaj ko dosti,dosti preveč.Saj potem pa grem na orbitrek in bom vsaj nekaj kalorij skurila.Lp

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 20:01:13   
paris
Hvala za čestitke Taška, itak, da boš tretja! Bom pridna obljubim!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 20:13:29   
Pia67
Živjo1

Najprej čestitke za 2. in 3. mesto user posted image
Pri meni nekao stanje kakor prejšnji teden. 5 kg minusa, komaj čakam menzesa, ker sem napihnjena in imam občutek, da so bedresca še konkretnejša kot sicer. Bo že. mene itak čaka še ne mesec in pol, ker sem začela mesec za vami.

Vas pa je fajn brat za vzpodbudo.

Damjana

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 71.DAN - beljakovine + t
14.3.2006 20:35:41   
tiktak
Ojej, meni pa kaže vaga več. Ampak delajte se kot da nisem nič napisala in naj teža ostane nespremenjena (za vzpodbudo). Grehi iz preteklosti se mi maščujejo. user posted image  
Včeraj na sadni dan sem bila pridna, danes pa tudi,  pa v naprej bom tudi, tako da ni vrag da ne bi šla še kakšna deka dol.user posted image  Aja, jedla pa sem za kosilo lignje na žaru z blitvo, za večerjo pa veliko skledo zelene solate z rukolo, paradižnikom, papriko, popečenimi koščki piščančjih prsi in malo naribanega sira.


(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?