|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pesek za mačji WC
23.3.2007 14:02:19   
ledenka
Kakšen pesek imajo radi vaši mucki? moj je imel najprej EverClean, njemu je bil všeč, meni pa malo manj, ker ga je na tačkah raztrosil po celi bajti. zdaj ima victorycat kristalčke, ampak to ne dela grudic in mi zato ni niti najmanj všeč... kaj je še dobrega, tako da dela grudice pa da se ne zaplete v tačke?

hvala že vnaprej za ideje!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pesek za mačji WC
23.3.2007 14:40:49   
BLAŽIKA
Mi smo zaradi tega peska, ker ga je bilo po celem stanovanju, začeli uporabljati časopisni papir narezan na kocke, si mu ga dal v njegovo posodo, ko je opravil svojo potrebo pa si samo z tušem nalil noter vodo in vse skupaj vlil v wc.
Enostavno in brez svinjarije.user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pesek za mačji WC
23.3.2007 14:44:05   
LuLu
Ojla, mi smo uporabljali pesek iz Hardi trgovine, je ful poceni in je zadovoljil naše in mucine potrebe user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pesek za mačji WC
23.3.2007 14:48:08   
Anonimen
Trenutno imamo kristale iz Hoferja. So mi ful všeč. Grudice se sicer ne delajo ampak vse popije in res nič ne smrdi.

Drugače imamo pa pesek iz različnih trgovin. Pač k ga zmanjka ga kupimo.

Sam zdej bom kupovala sam še hoferjevga k je res super.Sem imela že prej ene kristale pa mi niso bli všeč k ni nč vpijalo.
Pa prednost kristalov je še to da jih ne razvlečejo po celem stanovanju.

Meni je ful pomembno kakšn pesek je k mam dva mačka in če je kkšn k ne vpija dost je gravž po parih urah.

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pesek za mačji WC
23.3.2007 16:08:16   
Anonimen
Jaz mam pa pesek iz Eurospina, je bila akcija pa sem jih pač nakupla, pa sem kar zadovoljna z njimi.. Mački pa tudi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pesek za mačji WC
23.3.2007 16:59:47   
polona2
Jaz v avstrijskem Fressnapfu kupujem Multifit odišavljeni pesek, ki je najboljši. Če mi ga kdaj zmanjka, pa kupim Dein Bestes pesek iz DM-a, ali pa Biosand zelenega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pesek za mačji WC
24.3.2007 10:37:02   
Kalamaki
Se mi zdi, da smo sprobali že celo tržišče. Pa se nam prav fino obnese Eurospinov. Pa še poceni.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?