|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barve v stanovanju
2.5.2007 18:47:30   
mayy
Imate  ideje kako bi prepleskala prostore v stanovanju, kakšna barva najbolj sede kuhinji, dnevni sobi, predsobi.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barve v stanovanju
2.5.2007 18:53:26   
Anonimen
Odvisno od velikosti prostora, kako so svetli prostori, kakšno pohištvo imaš že notr, kaj ti je všeč....
Midva imava hodnik, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo belo-rdečo, otroško nežno rumeno, spalnico močno rumeno, kopalnico in wc živo svetlo modro in shrambo živo zeleno. Slike so v albumu.

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barve v stanovanju
2.5.2007 19:07:29   
bskrle
TO  je pa nemogoče napisati, ker ne vemo, kakšno pohištvo imata, kaj imata rada.
Mi imamo v glavnem belo.Hodnik je v krem barvi, je pa res,da iammo veliko v lesu - smreka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barve v stanovanju
2.5.2007 21:29:05   
goda13
Pri nas so vsi stropovi rumeni z zlatimi reflektorji, ploščice oranžne, pa po dve steni v enem prostoru sta rumeni, dve oranžni, od tamalega soba pa je modro rumena. Vse pa imamo kombinirano s češnjevim pohištvom. Tudi naše si lahko pogledaš v albumu (mansarda)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barve v stanovanju
2.5.2007 21:36:18   
Anonimen
Tako kot so predhodnice napisale, ne moremo rečt dokler ne vemo kakšno pohištvo imaš in tako.. Je pa lepo, če maš svetle barve.. Naprimer v otroški svetlo plave, pa roza... Pač primer..

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barve v stanovanju
2.5.2007 22:46:21   
majas
Najbolje da kake revije kupiš pa mao primerjaš...
Tudi jaz imam probleme in odločitve ob pleskanju stanovanja. Pa mi potem vsak nasvet prav pride.
A sama najbolj veš kako pohištvo imaš

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barve v stanovanju
3.5.2007 7:16:11   
honey
Absolutno je odvisno od pohištva, pa tudi od tega, kaj ti je všeč. Npr. pri nas bomo imeli rdeče-sive kuhinjske omarice, zato bo kuhinja svetlo siva, dnevna soba svetlo siva z rdečim lokom, kabinet svetlo zelen, hodnik bel, stopnišče krem barve, otroška soba sv. in temno modra, druga otr. soba pomarančno oranžna - marelična, najina spalnica sv. modra, garderoba sv. vijolična... Kopalnice so pa itak do stropa obložene s ploščicami. Nama z možem so všeč žive barve, res pa je, da imava zelo veliko oken. Smo pa v hiši, seveda.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barve v stanovanju
9.5.2007 10:39:46   
saraja
Najbolje je da greš v Obija, ali Bauhaus, no pač tja kjer prodajajo in mešajo barve, tam lahko vzameš tiste liste, kjer je pestra paleta barv in raznih odtenkov. Vse pa seveda zavisi, kakšno pohištvo imaš, svetlost prostorov in nazadnje tvoje želje.

Mi imamo kuhinjo zelenkasto sivo, program Svea, prevladujejo siva barva, par elementov-front pa je svetlo zelenih, za barvo sten sva se pa odločila, tam kjer so elementi da pobarvamo živo zeleno, no pač upala sva si in je prišlo BOMBA, namesto ploščic smo pa dalo navadno steklo, pod steklom smo pa samo pobarvali isto barvo, kjer smo pobarvali stene. Tam ko je pa napa smo pa položili samo en pas ploščice, takšne ko smo položili po tleh, ob straneh pa tam pa tam katero z vzorcem.

Jedilnico imamo eno steno živo oranžno, druge stene so marelične,
dnevna soba pa je večinoma bela, ena stena pa je temno rdeča, po sredini pa je bela, kjer je električni kamin vgrajen v steno, hodnik imamo pa peščeno rjave, spalnica je tudi oranžna-pastelno, otroška je rumena, kopalnica s ploščicami do stropa, tudi rumena, sem še kaj pozabila....skratka same zanimive in žive barve.

Svoj prostor se pa preuredi po svojih željah, LP

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?