|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 12:18:26   
BaNeLa
Sem kar novo temo odprla, glede tega razdora zvez med prijatelji s prijatelji....ipd-

JA, midva sva primer razdora zveze med prijatelji:

on najboljši frend od mojega moža, je bil s svojo kar nesrečen, čeprav je bil tu otrok....zapletla sva se že mnogo let nazaj....še vsi mladi in brez otrok, a je mladost, neznanje in nevednost ter naivnost pripeljala do tega, da sva zaključila in sem raje ostala z mojim tedaj bodočim možem.....nikoli pa pravzaprav nisva sama pri sebi nehala misliti en na drugega - videvali smo se pogosto, včasih tudi  vsak dan, rojevali otroke, se tega veselili in skupaj praznovali.....

pa je prišel dan, ko je najina ljubezen spet našla površje in potem sva se zapletala v tiste lovke zaljubljenosti, ko nisva več mogla drug brez drugega in je strast prerasla v ljubezen.....on je bil doma nesrečen.....pa ga je njegova "začasno" zapustila in računalana to, da se bo vrnil......jaz pa sem bila v neznosnem položaju.....doma nič več srečna, pa z vprašanjem nad glavo kako naj in kaj naj nadaljujem - spokam in grem po 16 letih in 10 letih zakona ali naj odpišem njega.....pa je prišel dan, ko se je v meni nekaj zgodilo in odločila sem se.......bom z NJIM. Ne glede na šok, ki bo ob tem nastal pri vseh sorodnikih in prijateljih.....povedala sem mu....sumil je že prej, da grem.....lepo sva se zmenila okoli otrok.....stanovanje, ki sva ga ravno kupovala pa je njegov delež odplačal ON.....

Posledica: srečno živiva (z NJIM) že eno leto v novem stanovanju, občasno kar s tremi otroci in se imava bolj rada kot prej......

Reakcija okolice - moji starši in moj bivši so edini, ki so dokaj mirno in razumvajoče to prenesli in nama ne očitajo....vsi ostali "ful dobri prijatelji" pa naju več ne poznajo in nikoli z besedo niso vprašali kaj, kako , zakaj, pa tako so obljubljali na začetku, da razumejo.....mdva sva se sekirala, zdaj sva se nehala ....točno vem, da so mi najboljši prijatelji ostali, in ti so iskreni, počasi pa spoznavava tudi nove ljudi.....

Takšno je Življenje, pa naj kdorkoli obsoja.....nikoli ne veš kaj te bo doletelo in nikoli ne obsojaj, če ne poznaš ozadja......

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 12:21:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: BaNeLa



Takšno je Življenje, pa naj kdorkoli obsoja.....nikoli ne veš kaj te bo doletelo in nikoli ne obsojaj, če ne poznaš ozadja......





Res je.

Sicer pa srečno in uživajta.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 12:24:50   
Taula
Lepo da sta našla pogum.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 12:24:52   
srki
Ja, kaj naj rečem, naj sreča traja in traja...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 12:26:44   
Anonimen
Meni je pa vseeno.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 12:31:32   
Anonimen
Pogumno! Srečno še naprejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 12:38:57   
ammra
Če meniš, da je tako bolje za vaju, go for it baby! Good look!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 12:42:23   
Mešamdrek
Kaj naj rečem-Ljubezen je slepa.Srečno.

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 12:51:58   
orhideja75
ljubezen vse premaga.
če sta ugotovila, da sta našla kar sta v življenju iskala vama lahko samo zaželim srečno do konca dni....

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 13:06:24   
Fiona23
No njuna zgodba je glede odziva okolice popolnoma enaka, samo da nekdanja partnerka ni pokazala razumevanja.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 13:07:06   
*lea*
Ja, BaNeLa, kaj naj rečem. Zame si že od nekdaj najbolj pogumna punca kar jih poznam. 

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 13:17:44   
Anonimen
Bodita srečna! Obsojanja pa ignoriraj. Če vaju ne bi obsojali zaradi vajine zveze, bi vaju pa zaradi avta, tvoje firzure, otrokovih čevljev, dopusta.... Vedno bi nekaj našli - pa jih en drekec briga vse skupaj.

(odgovor članu *lea*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 13:36:47   
Anonimen
Važno da je vama lepo. Mi in cel preostalo svet pa naj vaju kaj malo briga kaj si mislimo.
Prijatelji pa so se izkazali da niso pravi prijatelji, zato vama je itak boljše brez njih. In še vedno lahko spoznata veliko novih.......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 13:46:57   
mojamura
vredi to....ampak škoda da tega nisi naredila takrat ko sta se prvič zapletla.

če so pa vsi ožje soudeleženi (tvoj bivši njegova bivša....otroci) tako ok reagirali, da nimata zdaj težav zaradi tega je itaq ql.

zdaj vsaj vidiš kdo so tvoji TAPRAVI prijatelji

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 14:14:33   
gregstr
No, mogoče še jaz nekaj dodam. user posted image

Vedno sem živel tako, da je zame obstajala ena ženska in si nikoli nisem mislil ali pa si dovolil, da bi bilo drugače.
Pa se je to zgodilo. Očitno je bilo v moji prejšnji zvezi nekaj hudo narobe, pa tega nisem opazil ali pa nisem hotel videti. Vsekakor je vedno hudo, ko so posredi še otroci in takrat se moraš odločiti kako boš živel svoje življenje.

Zdaj, ko živiva novo življenje, ki je popolnoma drugačno in pozitivno, komaj razumem, da sem vztrajal tako dolgo.

Zdaj so se tudi otroci že bolj navadili na tole "zmedo", ki sva jo naredila.
Ampak najbolj pomembno je, da imajo še vedno starše, ki so zdaj bolj zadovoljni in razumevajoči, da ni napetosti doma in da ne poslušajo stalni kreg. Samo upam, da bodo to kasneje razumeli in bodo pri izbiri partnerja 4Life malo bolj ... kaj pa vem user posted image  "pametni" .. če se to sploh da bit.

Ta stari moramo pa nekako pospravit in razčistit te stvari sami pri sebi. Verjetno še posebej jaz do NJEGA ... res je (bil user posted image ) moj najboljši prijatelj. Moram priznat, da zaradi tega včasih počutim prav umazano in si poskušam predstavljat kako se ob tem počuti on. Ta del zgodbe mi sploh ni všeč. Ampak če mi verjamete ali ne nisem mogel drugače ... to pa je že druga tema.

No in po taki zanimivi zgodbi (mimogrede bila bi best seller) včasih opazujeva pare in je prav zanimivo kako zelo pogosto vidiva to kar sva živela ...
Tebi moja najdražja Banela pa lahko samo rečem ... kje user posted image si hodila vsa ta leta user posted image .

LY4E

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 14:25:43   
BaNeLa
user posted image user posted image

(odgovor članu gregstr)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 14:31:52   
Taula
Ooooooo..........kako lepo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 14:41:54   
jooly
glih iščem kak dober roman za na plažo user posted image
hecam se. Vse dobro vam želim in edino prav, da sta se ravnala po srcu. Ta nikoli ne odpove, glava in pamet pač prevečkrat.

user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 15:02:00   
trojči
Lepo? user posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 15:52:28   
lelaval
Takšno je Življenje, pa naj kdorkoli obsoja.....nikoli ne veš kaj te bo doletelo in nikoli ne obsojaj, če ne poznaš ozadja......

Točno tako.
Se vama pa je odvilo ko v pravljici (le "in živela sta srečno do konca svojih dni" si pozabila napisat. Sta pa tudi  spoznala, kdo so vajini resnični prijatelji.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 16:24:11   
trojči
Resnični prijatelji? Zdaj mi je že smešno. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 16:30:10   
Anonimen
Ljubezen je slepa, ja...upam, da bo vajina ljubezen trajala...user posted image

LP

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 17:46:01   
gregstr
A je s tabo vse v redu? Zakaj pa misliš da je smešno? Pač nimaš več tistih 20 ljudi ampak 2 okoli sebe - kvaliteta pred kvantiteto, a ni to nekaj najboljšega? Vidim, da obsojaš to, kar imava - prav rada bi - oba-slišala še kakšno tako mnenje:)

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 18:00:08   
Anonimen
Nihče nima pravice nikogar obsojat. Prav sta se odločila, le zakaj vztrajati z nekom s katerim nisi srečen.
Tudi za otroke je bolje, da vidijo nasmejane in srečne starše, čeprav ločene, kot zagrenjene in nesrečne v zakonu, ki to sploh ni.
Jaz vama čestitam za pogum in iskrenost, ter vama želim vse lepo še naprej v prihodnosti.Imejta se rada.user posted image user posted image

(odgovor članu gregstr)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Najina zgodba - grdo ali lepo?
25.7.2007 18:05:09   
karmy
ooooooooo to je pa tako lepo da se vama je izšlo user posted image user posted image user posted image  saj verjamem da boli ko se vajini tesni prijatelji obvijejo v molk, samo se ne smeta ozirati na to, ker je vajina sreča preveč dragocena

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu gregstr)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?