|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začela sem!
29.7.2007 21:41:39   
katjandraž
Evo, pa sem začela z ločevalno. Danes sem imela B dan.

Z: 2 breskvi
K: golaž, zelena solata, kos kruha, 3 dl juhe
V: golaž, zelena solata, kos kruha (sej vem, da kruha ne bi smela, samo golaž brez kruha je pa res neužitenuser posted image )

Popila sem še 3 kave z malo mleka in pila vodo.

Torej, a bo tale tema izumrla ali se mi katera pridruži? Tinca7, če začneš v sredo je čisto ok, ker imam jaz takrat itak spet beljakovinski danuser posted image .

Grem se počas zrihtat in pospravit, da grem lahko spat ker sem laaaačna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začela sem!
29.7.2007 22:01:54   
muki1
Bom premislila do srede, prav?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začela sem!
29.7.2007 22:04:44   
lara larissa
Pozdravljena,

No pa ta dieta, ooojoj kako mi je to poznano.  Takoj ko sem prebrala to na tem  forumu sem si rekla, to pa moram se malo pridružit na klepetu o dieti. Ta 90 dnevna ločevalna dieta se zelo obnese. Moja kolegica je  prišla z njo do popolne postave. Tud jaz sem se nekaj krat spravljala zraven, ampak sem prej ko slej popustila, če ne prej ko smo meli kak piknik, fešto, karkoli..... pol sem si rekla no danes pa se lahko malo prekrišim in pol se je tisti danes zavlekel na  več dni in še več dni in pol sem spet nehala user posted image . Sem si mnogokrat rekla da bi bilo lažje če bi  bile dve ali tri skupaj ki bi istočasno štartale z to dieto da bi bilo dost lažje, že s tem da bi drug drugo vzpodbujale, ampak se iz tega  nikoli ni nič pametnega izcimilo. Tako  da mogoče me pramamite  tukaj na forumu da poskusim spet  user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začela sem!
29.7.2007 22:53:35   
katjandraž
Itak, da sem smotana, v sredo imam jaz sadni dan. Ampak mene ne moti, če nismo na istih dnevih, tako da, če ste za, predlagam, da se bodrimo!

Lara larissa, jaz sem že pozimi hujšala s to dieto in sem kar nekaj kg izgubila (11). Par sem jih sicer sedaj dobila nazaj, ampak le zato, ker sem se res nažirala, ko je bil mož na dopustu, ker je on kuhal te 3 tedneuser posted image . Zdaj bi rada shujšala kakšnih 6-8 kg, potem bo pa počasi dovolj.

Muki1: think positive!

.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začela sem!
30.7.2007 11:00:46   
maja1488
Samo malo za vzpodbudo: sama sem štartala z dieto tri tedne nazaj. Moj teden zgleda tako, da tri dni jem po dieti, štiri dni pa ne (ker se ne morem zadržat). In vseeno sem šla v teh treh tednih 4 kg dol. Želim si jih še kakih 6.
Razlika je, če se nažiraš 7 dni v tednu ali pa manj. Meni se to obnese in bom tako nadaljevala. Ne se sekirat, če se kdaj pregrešite. Seveda bi blo bolje če se nebi. Ampak kaj čmo, take smo. Da ne govorim teden preden dobim menstruacijo. Pojem vse kar vidim. PAč imam take hormone (se tolažim).

Srečno! 

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Začela sem!
30.7.2007 11:25:29   
tananejka
Ojlauser posted image


Se grem jaz s tabo, če dovolišuser posted image . Ti samo povej kaj je treba jest, ker jaz ne vem veliko o tej shujševalni....a maš kakšen link?
Hujšala pa bom zaradi počutja, pa kakšna kilca lahko tudi pade.

Začnem pa jutri, ker danes sem že preveč pojedlauser posted image

LP

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Začela sem!
30.7.2007 11:27:57   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Samo malo za vzpodbudo: sama sem štartala z dieto tri tedne nazaj. Moj teden zgleda tako, da tri dni jem po dieti, štiri dni pa ne (ker se ne morem zadržat). In vseeno sem šla v teh treh tednih 4 kg dol. Želim si jih še kakih 6.
Razlika je, če se nažiraš 7 dni v tednu ali pa manj. Meni se to obnese in bom tako nadaljevala. Ne se sekirat, če se kdaj pregrešite. Seveda bi blo bolje če se nebi. Ampak kaj čmo, take smo. Da ne govorim teden preden dobim menstruacijo. Pojem vse kar vidim. PAč imam take hormone (se tolažim).

Srečno! 



Mislim, da bom tudi jaz težko zdržala vseh 7 dni.....namreč zelo rada jemuser posted image . Se pa strinjam, da je dobro vsaj kake 3/4 dni v tednu zdržat....tudi zaradi boljšega počutja.....to je tudi moj cilj.


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Začela sem!
30.7.2007 11:33:12   
maja1488
Sama sem nekaj časa nazaj, preden sem zanosila naredila napako. Hujšala sem z ločevalno in se na vse pretege trudila da nisem grešila. In sem shujšala 8kg. Imela sem super postavco. Potem sem zanosila in sem začela jest tudi kombinirano hrano. Ne samo zaredi nosečnosti ampak zaradi tega, ker mi je grozno dišalo. In sem se prvi mesec zredila 5kg. In drugi mesec 5kg. In tako naprej. Pojedla sem vse kar je bilo v omarah user posted image .
Zdaj se držim načela manj žri, malo ločevalne in malo montignaca. Če mi zadiši si vzamen, tudi če nebi smela. Meni osebno tale vrsta "diete" najbolj odgovarja, saj sem shujšala že 15 kg, kot da nebi hujšala. Pač traja malo dlje časa, pri meni že 8 mesecev.

Vsako telo ima različne reakcije na diete in vsakemu paše svoja.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Začela sem!
30.7.2007 12:51:59   
Tinca7
se vam bom res v sredo pridružila. Upam sicer da nas ne bodo potem kaj jedilniki zafrkaval - da ne bomo kaj zamešale. Neki pa ne vem. A vso zelenjavo (razen stročnic) lahko skos ješ razen sadni dan?

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Začela sem!
30.7.2007 13:18:16   
bini
hej punce... jest bi bla tud zraven če lahko user posted image
danes sem zamudila, ker sem imela namen začet 1.8. ampak bom takoj jutri začela, ker ne mislim več odlagat teh 8 kilc... no, tud če bo sam 6 šlo dol bo ok...dans še jem normalno, jutri pa sadje, kava, škrob...
sem shujšala 10kg pred slabim letom - po nosečnosti, potem pa sem bla preveč doma očitno in sem praznila police, hladilnik in še kaj user posted image ... kakorkoli, zaradi varčevalnih ukrepov (zidamo hiško) je res škoda dat velik denarja za menjavo garderobe - ker meni res pri večinih hlač in kril fali sam ene 3 cm  da bi se not spravla... se pač vedno zredim na istih mestih...

katjandraž - jest sm s tabo - tko čist zares user posted image ... pa še med marsovčke pašem po datumu, tko da morda me še za to maraš zravenuser posted image ...se pišemo!


_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Začela sem!
30.7.2007 13:44:33   
tananejka
Bini: no, faj da je še ena marčica zravnuser posted image ....pa pridi še kej na temo marčic....ravno ta teden se dobimo na klepetuuser posted image

No, sej neki se nas bo pa nabralouser posted image  na tej shujševalni temiuser posted image

Torej...povejte mi kaj morm jutri jest?

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Začela sem!
30.7.2007 14:29:48   
bini
hej tananejka - za pisanje pri marčicah sem jaz čist preveč neredna.. ve tolk velik pišete, pa vse spremljate druga drugo, jaz vas občasno preletim, res ste lušne za brat... enkrat se pa opogumim in prišibam na klepet v ljubljano... moram pa najprej shujšat, da bom lepa user posted image

torej - jutri računaj zjutraj sadje, pa potem za kosilo nek škrob s solato oz z zelenjavo in kosom kruha, lahko še juho zraven, če zmoreš tolk pojest - med škrop gre npr. krompir, koruza, grah, fižol - npr. prebranec, ... zelene solate ali kakšne druga lahko pa neomejeno zraven, tako da se sigurno najemo jutri.. večerja je načeloma pol kosila (iste stvari), ampak jaz velikrat sam veliko skledo solate zmažem in se prepričujem, da je to čist zadost user posted image

ajt - se pišemo.

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Začela sem!
30.7.2007 15:00:32   
tananejka
Bini: haval za podrobnosti. Bom splanirala jutrišnje kosilo. Moja mami se mi bo pa pridružila, tako da bo še lažje zameuser posted image . Zdele sem se še najedla filanih paprik s krompirjem, pa zvečer si bom še eno veliko porcijo sladoleda privoščlauser posted image , jutri pa zaresuser posted image

K marčicam pa kar pridi, sej te bomo me navadle, da se boš večkrat "pofočkala"user posted image

ČAU

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Začela sem!
30.7.2007 16:00:58   
katjandraž
O, tale tema pa ni zaspalauser posted image ! Bini, živjo, se te dobro spomnim, ko si še z marčicami kakšno rekla, saj imaš podoben okus za imena kot jaz!

Tananejka in tudi ostale: dieta naj bi se začela z beljakovinskim dnem: meso, mleko, jajca, vendar samo 1 stvar, ne vse skupaj. Imam pa to dieto v e-obliki, tako da če rabite, mi pošljite svoj email in pošljem. Je pa tvar v 4ih delih, vsak ima okrog 5MB.

Anča me vleče stran od računalnika, tako da samo povem, da sem si skuhala danes rižoto po receptu iz Rine in je bila njami. Pa še za večerjo me čaka polovična porcijauser posted image .

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Začela sem!
30.7.2007 22:15:17   
bini
pišuka poldi... a potem ti nisi začela hujšat v pon. katjandraž ampak že v nedeljo... jest sem pa misla, da bi imele usklajene dneve... nič, jutri bo tud pri nas rižotka, ampak potem enkrat te pa ujememo - boš ti podvojila en dan al pa me user posted image ....

a da ti tud svojo ano anča kličeš?? - pa imava res podoben okus user posted image ... sam da naša je občasno kar anča-banča-pomaranča user posted image ..

nič, jutri zares, da bodo hlače bolj prov user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Začela sem!
30.7.2007 23:29:07   
reni70
Zdravo punce
Tudi jaz mam mal težavc s kilami,(leta so tu...user posted image
No vsak mesec si rečem zdaj bom pa zaćela,pa nič od tega.Zdaj pa čisto zares.
Začnem v sredo.1.8.in z vašo pomočjo mi bo sigurno uspelo dat dol 7-8 kg.
Sam tolk pa čist nič več.
Danes pa jutri si bom še privoščila dobrote.Torej se beremo v sredo,sporočam vam vsak dan sproti.Zdele pa še nekaj dobrega za pod zob pa  spat.
lp

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Začela sem!
31.7.2007 8:00:21   
tananejka
Katjandraž: prosim, če mi pošlješ dieto na mail. Hvalauser posted image

No, jaz danes začenjam:

Z: 2 jabolka
K: popečen piščanec + solata
V: isto, manj

Se beremo...user posted image

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Začela sem!
31.7.2007 8:43:51   
katjandraž
Hej, punce!

Lepo, da ne trpim več samauser posted image . Ja, bini, sem začela že v nedeljo, da mi pride 2.9., ko ima Andraž rojstni dan OH dan, ker si bom tortico privoščila, pa resno razmišljam, da bi otrokom pico naročilauser posted image . Sem sebična, kaj.

Drugače imam pa danes OH dan:

Z: 2 breskvi
M: najbrž bom lačna in bom še kašne oreščke pojedla
K: ??? še ne vem, najbrž čapatiji ali pica ali tortilje
V: Kinder Choco fresh in kakšen piškotek + rebro temne čokolade

Seveda pašeta vsak dan zraven še vsaj 2 kavi z Natreenom in malo mleka, tega ne dam.

Tananejka, dobiš, sam da ne boš izginila iz našega obličja, če boš preveč shujšalauser posted image .


(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Začela sem!
31.7.2007 9:16:53   
bini
no, pa še jest začenjam...
najprej je bla kavica (pa bo še kakšna sigurno)
grozdje še čaka :))
kaj večjega se mi ne da kuhat dans ko sem sama, tako da bodo kar hrenovke za kosilo + mešana solata + žemljica
za večerjo najbrž kakšno tuno odprem al pa še eno hrenovko zapečem... bomo vidli...

srečno in dober tek user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Začela sem!
31.7.2007 9:35:16   
Tinca7
No Reni70, midve bova skupaj začele jutri. Super da bove imele iste dneve, in se bove lahko spodbujaleuser posted image ! Tudi jaz se nažiram že dva dni, danes še z možovo familjo roj. dan praznujem, zato se bom zvečer še posebi nažrlauser posted image . Jutri pa bo za zajtrk dve naktarine, kosilo piščanec, zelenjava in juha, večerja pa isto. Upam da se mi bo uspelo znebiti tistih 7-10 kg, ki bi jih rada izgubila.

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Začela sem!
31.7.2007 12:20:58   
reni70
Tinca7,me veseli,da se bova skupaj vzpodbujali.Rabim to definitivno.
Sicer se bom pa vsak dan oglašala in sporočala jedilnik,pa tudi tebe prosim,če
poveš vsak dan kaj boš jedla,da bo lažje oz. maš kar nekak več idej.
Kdaj se imaš plan tehtati?
Jaz se ne bi vsak dan tehtala,ker se bojim,če bo šlo zlo počasi dol,da ne bi zgubila volje.Razmišljam za ponedeljke.
No danes se bom še nažrla,pol konec,konec.
Punce lep dan vam žeilm.


(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Začela sem!
31.7.2007 22:01:09   
katjandraž
Moj najljubši dan diete je mimo, tako da me jutri čaka sadje, sadje in še enkrat sadje.

Zdele nisem prav nič lačna in sem ful vesela. Kako pa nameravate s tehtanjem? Jaz se bom tehtala ob nedeljah in probala vmes ne špegat na tehtnico. Danes me je že matralo in sem stopila gor, rezultat: po samo 2 dneh brez basanja, več kot 1kg manj. Ampak zdej se bom pa res šele v nedeljo tehtala. 

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Začela sem!
1.8.2007 8:17:42   
Tinca7
Bravouser posted image user posted image . No jaz začenjam danes. Tehtala se bom v sredo (1x na teden). Upam, da ne bom nič špegala. Verjetno bo bolje, da tehtnico postavim nekam tako, da je ne bom vidlauser posted image .

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Začela sem!
1.8.2007 8:28:29   
Tinca7
Aja, sem pozabila vprašatuser posted image . A lahko na OH dan naredim pico, pa dam gor paradižnik in recimo papriko, ali kako drugo zelenjavo? Samo z paradižnikom, je pomoje kar pustauser posted image .

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Začela sem!
1.8.2007 9:05:42   
katjandraž
OJ!

Tinca7, pica po receptu iz Rine s paradižnikom in šampinjoni je ful dobra. Testo namažeš z žličko olivnega olja, daš to gor in spečeš. Kasneje sem jo delala s kupljenim testom in je bila sploh dobra, ker je testo iz bele moke, pa tudi če jo narediš po knjigi je njami. Sigurno pa ne more škodit, če daš še kako zelenjavo gor. Samo ne smeš dat npr. koruze, ker je škrob.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?