|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba za nosečke na Ptuju!
12.9.2007 11:48:01   
anita29
Pozdravljene!

Ali ima katera kšno informacijo o telovadbi za nosečke na Ptuju? Maribor je mal predaleč.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
12.9.2007 12:02:33   
Mlada mamica
http://www.radio-tednik.si/si/radio_ptuj/novica.php?id=973

Sem vpisala na brskalnik _(telovadba za nosečnice/Ptuj)!Upam,da boš našla kaj,če ne pa pokliči v porodnišnico/bolnico Ptuj in povprašaj kaj o tem,zagotovo bodo ti vedli kaj pomagat!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu anita29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
20.9.2007 19:07:12   
hope77
Anita29 mislim da sem v avgustovskem Ptujčanu sem videla reklamo za telovadbo za nosečnice, če še ga kje imaš poglej. Jaz sem iskala in ga ne najdem nikjer več številke si pa tudi nisem izpisala. pisalo pa je mislim da na predzadnji strani ali kakšen list prej.
če boš kaj našla prosim sporoči še meni kdaj je telovadba (ob katerih dnevih). Bi tudi jaz šla, če se mi ne bo pokrivalo z predavanji v šoli.

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
21.9.2007 20:38:00   
mala pikica
TUKAJ je nekaj informacij, ki pa so žal malenkost stare. Bom pa v ponedeljek poklicala v porodnišnico in se pozanimala. Vem pa, da imajo telovadbo tudi v okviru materinske šole v ZD. Ampak kolikor vem, je vse polno, polnijo že datume v januarju.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu hope77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
24.9.2007 13:14:39   
ksenija.
Jaz sem to telovadbo obiskovala od maja do konca avgusta. Najboljše, da pokličete v porodnišnico - v porodne sobe in vam bodo tam babice znale več povedat. Je namreč več skupin, kjer so nosečke razporejene po terminih poroda.

Tista telovadba v Zdravstvenem domu v sklopu materinske šole pa traja samo en teden - pač v sklopu materinske šole.

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
28.9.2007 11:57:01   
mala pikica
Saj je ksenija že povedala. Telovadba v porodnišnici je vsak ponedeljek v treh skupinah; ob 17., 18. in 19.uri. Potrebno se je dogovoriti, lahko tudi po telefonu. Jaz začnem v ponedeljek.

V ZD pa telovadba res traja samo 1 teden v okviru MŠ.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
2.10.2007 8:01:56   
Kaa
Pozdravljene!

Kdaj pa ste začele obiskovat telovadbo za user posted image ? V katerem mesecu? In kdaj materinsko šolo?


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
18.11.2007 10:40:59   
Calapinka
Telovadbo za nosečnice imajo v novem centru Zdravo v Melekarni 2 x tedensko v ponedeljek in sredo ob 17. uri.

http://www.center-zdravo.si/novice/vadba-za-nosecnice

http://www.center-zdravo.si/ponudba/svet-skupinske-vadbe/urnik-0

(odgovor članu anita29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
29.12.2008 7:53:21   
Alja_

Pozdravljene!

Vidim, da je to ze kar stara tema, a ne bi rada odpirala nove.
Sem user posted image v 9. tednu in bi se rada udelezila kakšne telovadbe za user posted image na Ptuju.
Zanima me, ce ima katera kakšne nove informacije o telovadbi v porodnišnici ali v Centru Zdravo.
Morda še kje drugje?
Zanimajo me vaše izkušnje in kaj bi bilo primerneje...
Seveda me tud zanima, koliko vas hodi na telovadbo, ali ste bolj pasivne ...
LP.

(odgovor članu Calapinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
29.12.2008 12:59:37   
vanilla
Alja,
me veseli, da je še katera obudila tole temo.... Jaz sem 22 tednov noseča in od sredine januarja naprej bom že doma na dopustu in bi tut zeloooo rada hodila na telovadbo!
Pr ginekologu sm zasledila plakat za tale Center Zdravo za telovadbo za nosečke. Sem pa priseljena Ptujčanka, tako da pojma nimam, če je tole v redu al bi blo boljše kje drugje itd....
Upam, da se katera javi s svežimi informacijami user posted image !
Alja, upam, da se vidimo na telovadbi, ko zvemo, kje bo oz. je user posted image .

(odgovor članu Alja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
29.12.2008 14:02:39   
Alja_
Pozdravljena!
Tudi mene veseli, da se kdo na Ptuju razmislja v tej smeri user posted image .
Vem sicer  za ti dve telovadbi, vendar me zanimajo podrobnosti... npr. kdo vodi telovadbo, kakšne so izkusnje vaditelja, kaj priporoca, kaksna je vadba ...
Vse te podatke res sicer lahko dobim ce poklicem tja, vendar so izkusnje drugih user posted image najboljsa informacija...
Tudi jaz upam, da se vidimo kje telovadbi... LP

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
6.1.2009 17:46:16   
mihaela01
Pozdravljene punce

Vidim, da vas veliko zanima telovadba za nosečnice.
Jaz sicer nimam izkušenj s telovadbo v vadbenih centrih, ampak od 4. meseca naprej obiskujem telovadbo za nosečnice v porodnišnici Ptuj.
Vam toplo piporočam. Vodi jo babica, ki je sicer zaposlena v Ptujski porodnišnici in ima opravljene vse tečaje za vodenje te telovadbe.

Telovadba poteka vsak ponedeljek in za enkrat je cena 12eur( ugodno). Poteka pa tako, da se pred telovadbo malo pogovarjamo potem pa sledijo vaje, na koncu pa še sproščanje.

Kontakt za to telovadbo je: Babica Ana 041 974 927

P.S. Če vas še kaj zanima v zvezi s to temo kr vprašajte:)

(odgovor članu Alja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
8.1.2009 8:16:07   
Alja_
Pozdravljena  mihaela01 !

Hvala za vse informacije. Sem zelo vesela, da si jih delila...
Jaz sem sicer sele noseca 10. tednov, vendar bi rada kaj kmalu zacela z vadbo.
A morda ves, koliko casa je potrebno cakati, da te vkljucijo v skupino, ali ko poklices lahko zacnes cez teden ali dva.
Lep dan.





(odgovor članu mihaela01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
9.1.2009 17:21:03   
mihaela01
Alja: nič ni narobe.če začneš s telovadbo takoj. Tudi jaz sem začela dokaj hitro.
Najboljše, da pokličeš na gsm babico in ti bo ona določila termin začetka vadbe. Mislim, da boš začela glede na zasedenost skupin...

Upam, da se vidimo

(odgovor članu Alja_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
11.1.2009 8:20:55   
Alja_
mihaela01 Hvala za vse informacije. Bom kar ta teden poklicala  na zgornjo stevilko in se dogovorila.
                   

vanilla Jaz sem se odlocila za tole vadbo v porodnisnici. Morda se vidimo.

LP in lepo nosecnost.


(odgovor članu mihaela01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
11.1.2009 20:43:50   
vanilla
Ja, mihaela01, res hvala za odgovor!
Alja_, no, tudi jaz sem se odločila, da bi obiskovala tole telovadbo. Aja, ko boš poklicala, daj povej, kaj si se dogovorila.... Jaz sem ta teden še v službi, potem pa nastopim dopust in nato še nekaj malega bolniške pred porodniško. Tako da bom potem imela več časa in bom tudi komot hodila na to telovadbo.
Aja, jaz sem priseljena Ptujčanka, zato porodnišnice (še) ne poznam. A to je prav notri ta telovadba?

(odgovor članu Alja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
12.1.2009 10:13:06   
mihaela01
vanilla: telovadba poteka v prostorih fizioterapije na oddelku za kirurgijo...Sledi puščicam, pa boš ziher najdlauser posted image .

Se vidimo

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
13.1.2009 12:30:21   
Alja_

vanilla: bom v kratkem poklicala in se dogovorila, pa potem javim.
kje se nahaja vadba, pa zdaj ze tako ves.  lp

(odgovor članu mihaela01)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
14.1.2009 10:11:09   
vanilla
O, Alja, super..... Tako da, najverjetneje se vidimo :-)

(odgovor članu Alja_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
17.2.2009 19:05:30   
dany82
Mihaela a ti je kaj znana joga za nosečnice, ki jo prav tako vodi babica Ana?

Jaz sem sicer že v 25 tednu pa se nikakor ne morem odločiti za telovadbo - nobene ne poznam pa mi je kar malo nerodno vletet tja. Sem klicala v porodnišnico da so mi dali tel. od ga. Ane, in mi je ga. na drugi strani predlaga jogo, ki je ful priporočljiva za priprave na porod.

Pa baje da na telovadbi izveste tudi termine za razna predavanja o starševstvu,..... - saj ne vem če so vse informacije ki sem jih dobila točne.



(odgovor članu mihaela01)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
18.2.2009 18:47:36   
mihaela01
Ne vem kako je z jogo,žal.
Jaz ti predlagam, da se opogumiš, k večjemu ti lahko samo koristi:)

Pa le pogumno

(odgovor članu dany82)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: telovadba za nosečke na Ptuju!
21.6.2017 12:24:06   
mpritr1
Veliko vaj (nosečniška telovadba) lahko nosečnice opravijo kar od doma: http://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/trener/nosecniska-telovadba-zdravje/

(odgovor članu anita29)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?