|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Reakcija staršev
5.1.2006 22:18:02   
brina*
Zanima me, kako so reagirali vaši starši, ko ste zanosile. Sploh tiste mlajše. So vam pomagali, bili veseli, ali je bila to za njih tragedija?

Za mojo mamo bi prav gotovo bila.

So se kasneje omehčali?

Hvala.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Reakcija staršev
5.1.2006 22:21:24   
Anonimen
Moja mama (očeta nimam) je bila obakrat skorajda bolj vesela od mene, če je to sploh mogoče, pa sem bila prvič stara samo 18 let.

(odgovor članu brina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Reakcija staršev
5.1.2006 23:58:05   
polona2
Hja, moja mati je bila vsa iz sebe od veselja, usta do ušes, povedala sem ji jaz,
očetu je povedala ona, dan kasneje in to pri 140 km/h...Ja, dobro, da sta še živa...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 7:50:53   
lelaval
Za mojo mamo ne morem rečt, ali je bil vesela ali presenečena ?user posted image  Vem pa, da preveč navdušena tudi ni bila - pa sem bila stara 22 let. Nisem tisti otrok, ki jo najbolj razveseljuje (to je namreč brat)
Oče je že umrl, lahko pa samo predvidevam, da bi bil verjetno vesel. (z njim sem se bolje razumela, kot z mamo).
Prvič ji je povedal moj dragi (sem bila zaven), drugič se je zarekel nečak, tretjič pa sta povedala starejša otroka, njena reakcija pa je bila vedno ista. 

(odgovor članu brina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 7:58:33   
tanikaa
Mama je bila užaljena, ker  sem prijateljici poveda prej kot njej. Ko se je s tem potolažila, pa je bila ful vesela. Ona je tudi povedala očetu, ki je tudi bil vesel. Stara pa sem bila 21 let.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 8:13:56   
dory
Moje je skor kap...tipa tko al tko nista marala in sta upala,da se bom kmal spametovala in si najdla kej primernejsega...dones sta se mal omehcala, ceprav mi se zmer ne morta oprostit svoje neumnosti, da sem se lahko spentljala s takim tipomuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 8:17:35   
tinkatonka
Moja starša sta bila neizmerno vesela. Še isti večer je bil hladilnik že poln zdrave hrane, sadja, jogurtov, solate.....

Ne predstavljam si, če ne bi imela njune podpore. Predvsem zato, ker po sili razmer živimo v isti hiši v istem gospodinjstvu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu brina*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 8:21:23   
Anka
Moja mama se je razveselila, mi je pa morala takoj dati 1000 nasvetov, ker je bil to moj prvi otrok, se itak ne bom znasla...user posted image , kar je vse skupaj malo pokvarilo. sedaj pa je itak nora na vnucka (se skoraj prevecuser posted image ).

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 9:03:57   
Cikica
Brina ko sem jaz izvedela da sem noseča,sem najprej morala povedati mami,ker je ona šla z mano k gin.in potem me je še morala peljati v bolnišnico ker sem morala ostati tam 10dni,da so mi ustavili krvavitev(sem imela dvojčke-enega splavila)zato sem tam ostala da so me čistili.Mislim da je mama že vedela ko sem šla na pregled,ker ni bila prav nič šokirana,še srečna je bila da bo dobila prvega vnukauser posted image .Ona je potem povedala vsem domačim jaz pa pač bodočemu očku in smo vsi biliuser posted image user posted image user posted image .Tudi jaz sem se najbolj bojala reakcije mame in zato da sem bila stara 23let.
Vse se je lepo končalo in komaj smo čakali nanj.

P.s.Drugi dan pa sporoči še sestra da je noseča,tako da smo dobili mojega Alena 27.januarja,sestrinega pa 1.februarja.To je bilo veseljeuser posted image user posted image user posted image

lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu brina*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 9:26:51   
Reja
Jaz sem sicer mami in  sestri že nekaj let govorila, da dragega nagovarjam, naj me oplodi. Povedala sem jima nekaj dni po testu in sta bili zelo veseli. Zdaj me sprešujeta, kako mi je, večkrat mi skuhata kosilo, pogovarjata se o imenih,...

Moja mama je bila pa z mano noseča pri 17ih, enako je bila stara, ko me je rodila. V družini se že tako niso dobro razumeli, starši so otroke vzgajali v pretirani vernosti in lahko si predstavljaš, kakšen razvrat je bil zanje to, da je njihova 17 letnica neporočena in noseča. Če pomislim, v kakšnem položaju je bila mami takrat, me kar stisne.

Na srečo je mami za škandale skrbela že prej - šla je v šolo v drug kraj in se odselila od doma, kar je pomenilo, da NI bila več vsak dan pri maši in da ni hodila k verouku, pobarvala si je lase na blond, s črno se je mazala okoli oči in povrhu vsega je že kadila. Nosečnost je bila potem samo še pika na i user posted image .

Ampak je vse kritike preživela, za to so skrbeli hormoni v nosečnosti, kasneje pa jaz, ki sem jo razveseljevala vsak dan.

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
6.1.2006 9:54:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 11:18:06   
Suza
Moji so bili full srečni, pa njegovi tudi. So naju že nekaj let nagovarjali, da bi bil že čas. Je pa res, da sem bila stara 28 let, moj pa 30,fax zaključen, s služba in stanovanjem. Pa par sva bila že 11 let.

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

(odgovor članu brina*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 11:20:55   
viv_
Moji tudi vsi iz sebe od sreče...

Sicer pa zgodba ista kot pri Suzi, stara sva bila pa oba 28.

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 11:34:35   
Dadi
Za moje...šok..Z enim tipom ki jima niti najmanj ni bil všeč (prestar, majhen, debel in veseluser posted image -baje mu biološka ura tiktaka) se gre njuna hči (še brez dokončanega faxa) spentljat in na koncu še noseča pa neporočena...
Prvi trenutek je bila mama šokirana, oče še bolj, tako da se kakih par dni sploh ni nič zmenu zame....Takrat je bilo hudo...Ko se je detece rodilo pa je bilo veselja še in še..in je še zmeraj tudi ko se je drugo detece rodilo. Sta pa čisto kontra, sploh jih ne bi prepoznala. Mama je šla kupit pri ta prvi  pupi voziček, pa stolček za hranjenje, da mi ne bo treba vsega trogat s seboj če kdaj pridemo za več dni. Da ne omenjam Miklavžev, božičkov in še vsega ostalega.....

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 12:13:30   
karmy
jzt sm zanosla 2 tedna pred mojim 17.rojstnim dnem.. potem sva šla s takratnim na morje...prideva nazaj po treh tednih in  je mojo mamo čakal šok k je vidla že trebušček..bila noseča že 3 mesce...user posted image  jzt seveda nism vedla... sploh ne vem zakaj se mi ni dalo razmišljat zakaj nimam menstre že 3 mesce...user posted image  uglavnem je rekla naj grem test narest, in sm šla in seveda pozitiven in je bla ful vesela... glede na mojo starost sem jo dobr odnesla...user posted image  moj ati je biu tud..zdej mata pa ful rada vnučka in me moja mama prigovarja k drugemu...user posted image  yeah right...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 12:17:34   
artista7
mene samo zanima koliko si stara.. kakor koli že, se naj kar sprijaznijo. če si na svojem, te pa itaq nimajo kaj sekiratuser posted image  

(odgovor članu brina*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 13:54:31   
Anonimen
Moji so bili zelo veseli, so me prav presenetil in tudi sedaj so zelo pozorni, zlasti bodoči dedek se veseli in komaj čaka na prvo vnukinjo, me kar objema, ko pridem na obisk in boža trebušček. 
Možev oče je pa itak tak tip človeka, da ga nobena stvar ne premakne preveč. Izjavil je samo, da je bil že čas, šampanjec smo pa bolj iz vljudnosti kot česarkoli drugega odprli. Tak odziv sva pričakovala, no, mož je bil malo užaljen, ker njegov oče ni pokazal pretiranega navdušenja, potem sem ga pa spomnila na to, da je njegov oče vedno tak.

(odgovor članu artista7)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 15:35:52   
Anonimen
Glede na moja leta, se mi zdi da kar presenečena,zdaj pa je vse okeiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 15:47:30   
eva1
Pri meni so itak vedeli, da si kjub mladosti želim user posted image in da slej ali prej bo! Tako da so bili veseli, ko sem povedali da bomo zibali!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 17:27:26   
Amoss
UUUh, groza, ko so zvedeli smo imeli takšno kreganje jokanje in prigovarjanje k splavu,...
Do enih 7 mesecev se pri hiši sploh nismo pogovarjali o moji nosečnosti to je bila tabu tema,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa je že vse pozabljeno, edino šola jih še skrbi,..
Ko sem zanosila pa sem bila stara 19 let.

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 17:37:31   
san
moja mama se je sekirala, ker sem bila ravno na začetku študija, oziroma bi se morala vpisat v prvi letnik, ko sem zanosila in seveda ni verjela da bo kaj z mojim faksom - no pa imam sedaj na eni smeri samo še diplomo zaklučit, pri drugi pa v četrtem letniku par izpitov in diploma. moj brat jse je zgražal, njegovi starši pa dolgo niso vedeli, ker ni najdu načina kako bi jim povedal - meni se pa nikjer dolgo ni videlo, potem pa ko so zvedli, mu je mama rekla da mi je uničil mladost, no ampak potem sta bila pa oba vesela. no, na koncu, ko se je rodila njihova vnukinja so bili vsi vuser posted image .
lp s

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 22:00:13   
urbancek
V prvo sta bila kar vesela, veselje je kazilo to, ker takrat še nisem bila poročena, včasih pa je to ogromno pomenili, še posebej na vasi, v drugo sta bila presrečna, v tretjo smo bili že nori, v četrto pa sem dobila v fris da smo čisto ubrisani (oči se je vzdržal). Vendar pa so bili vsakič presrečni, ko se je dete rodilo.

Lp

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 22:05:45   
Anonimen
Moji...veseli brez posebnosti.
Njegovi niti ne...saj občutek je bil tak. nekako le zakaj???

(odgovor članu brina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 22:16:26   
janjja
Čeprav sem bila stara 22 let in s fantom 4 leta so bili malo šokirani. Prvo vprašanje kako bo s faksom, no pa sem zdaj že pri diplomi. Mislim pa da otrok v hišo prinese največje veselje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Reakcija staršev
6.1.2006 22:25:26   
brina*
Jaz sem stara 21 let, tudi študentka, sicer v veliki meri odvisna od staršev. Fant ima redno službo, pa bi vseeno bila to velika "nesreča".

Torej se potem vsi omehčajo?

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?