|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prizidek
31.8.2006 14:54:18   
T21
ozdravljeni!

Upam da je kdo s podobnimi izkušnjami, ki bo znal svetovati.

Problem je sledeč: lasnko leto smo k stanovanjski hiši prididali prizidek velikosti 4x 8 m. Gradbenega dovoljenja za to nismo pridobivali.
Sedaj bi začeli s pridobivanjem GD, pa me zanima kako to v praksi gre in kakšni so stroški. Zaenkrat še nismo imeli inšpektorja, ampak...
A je lahko kakšen problem, če je del prizidka že na parceli, ki ni zazidalna?

A se je komu zgodilo, da prizidka ni mogel legalizirati?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prizidek
31.8.2006 16:21:10   
Anonimen
Ravno zdaj (zadnje dni) podirajo del previsoko zgrajene hiše pri mojih sosedih v Krtini pri Domžalah. Tip je sezidal precej višjo hišo kot pa je imel dovoljenje. Zdaj pa mora lepo celo nadstropje pri že dokončani fasadi na hiši luštno podreti. Čist prav mu je, za kaj pa potem imamo dovoljenja in pravila. Če bi vsi tako delali kam pa bi prišli. Tako, da jaz pravim tisti, ki se ne držijo pravil jih naj kar kaznujejo. Aja pa polega tega, da mora podreti celo nadstropje kar precej velike hiše, je moral plačati še 5.000.000 SIT kazni. PRAVILNO!!!!

lp

(odgovor članu T21)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prizidek
31.8.2006 16:58:18   
Ro-La
mi smo pridobili GD za prizidek (7x8)+ legalizacija obstoječega objekta- garaža. potrebno je bilo pridobiti vsa soglasja (elektrika, voda....), plačati komunalni prispevek...pred izdajo GD je prišla inšpekcija zaradi legalizacije garaže in kazen, ki smo jo plačali je bila 30.000 sit.



_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu T21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prizidek
1.9.2006 13:36:22   
T21
Ro-La, če ne sprašujem preveč - kaj vse je bilo potrebno za izdelavo projekta za prizidek in koliko je bilo to cenovno. Sicer pa verjetno soglasije ne za telefon, elektro ne bo potrebno, če je vse to že v hiši!

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?