|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:40:28   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Am... A nisi glih ti 1x pisala, da to delas med spanjem in ti ni nic bed?? Takrat sigurno ne sexas z duso...user posted image


Saj se takrat niti ne zavedam ...user posted image  pa partner je še vedno samo moj ljubi.

Mislim, če se sexa z nekom, ki se čez dan kregaš, se sploh ne razumeš, se mi zdi, da bi se potem tudi v postelji težko ... zato sem mislila, da tak sex ne more biti dober.
Obstaja pa tudi sex z neznancem, tako eni pravijo in se mi tudi ne zdi dobro ... saj ne more vedet, kaj ti paše, ne moreš se skratka predat ...

V teh dveh primerih mislim, da morda sex ni dober.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:41:52   
Zahi
jah.. z nekom ki ga ne maraš, ljubljenje ne more biti dobro..

sex je pa lahko dober.. kle je razlika user posted image user posted image



(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:43:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

lahko obstaja sex tud pri partnerjih, ki se ljubijo. Samo da ne gre za tisto dolgo ceremonijo, ampak preprosto: pogledas se in se posexas. Strast in pozelenje.


tako je.. strast in poželenje.. ljubezni tukaj niti nebi omenjal..





(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:44:09   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

jah.. z nekom ki ga ne maraš, ljubljenje ne more biti dobro..

sex je pa lahko dober.. kle je razlika user posted image user posted image



user posted image user posted image  In glih tko je, ce se s partnerjem skregas.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:44:21   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

če dvema zapaše en hitr sex brez kakšnih obredov.. je to pol sex user posted image



A-a. To je lahko ljubljenje vseeno, ker partnerja ljubiš. Ko nimava časa, si ga tudi midva privoščiva. Včasih mi je dobro, da le njemu pride, prav uživam v tem, ni potrebe, da bi meni zmeraj - samo to je predigra za potem - ko pride do globinskega ljubljenja - ki ga potem hočem še isti dan. user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:46:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

A-a. To je lahko ljubljenje vseeno, ker partnerja ljubiš. Ko nimava časa, si ga tudi midva privoščiva. Včasih mi je dobro, da le njemu pride, prav uživam v tem, ni potrebe, da bi meni zmeraj - samo to je predigra za potem - ko pride do globinskega ljubljenja - ki ga potem hočem še isti dan. user posted image


A-a. user posted image

če ga ljubiš.. se lahko pravtako posexaš kot zajec.. torej 2 minutke in konc.. in to ni LJUBLJENJE.. je pa SEX s partnerjem, ki ga LJUBIŠ user posted image

ne mešaj tega

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:46:39   
Sita
No, saj definicije so različne. Bomo videli, kako bo, ko bomo swingali ...user posted image
Joj, žal moram iti nekam, veselilo me je razpravljati z vama. Čao

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:47:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

jah.. z nekom ki ga ne maraš, ljubljenje ne more biti dobro..

sex je pa lahko dober.. kle je razlika user posted image user posted image



user posted image user posted image  In glih tko je, ce se s partnerjem skregas.user posted image


se pobotaš z dobrim sexom user posted image in je spet vse OK user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:49:17   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: niki5



konec konec tudi nismo vsak dan mlajši.




Nismo, ampak človeška lepota ni v zunanjosti. Kdo je že rekel, da "kdor hoče videti, mora gledati s srcem"? No whatever.


Ja, samo ljudje obremenjeni z videzom očitno ne znajo, nočejo ali ne vidijo tega.

Pa kaj bom jaz o tem govorila, ki ne poznam ljubezni na prvi pogled.. Mene pritegne človekova osebnost..

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:50:31   
niki5
Madonca Zahi, kjerkoli si, vedno se s teme zaide user posted image

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:52:52   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: niki5

Madonca Zahi, kjerkoli si, vedno se s teme zaide user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 15:03:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: niki5

Madonca Zahi, kjerkoli si, vedno se s teme zaide user posted image


sooorryyy nooo user posted image   če sm nov kle user posted image

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 15:07:25   
baguSka
user posted image user posted image  ceprou ni delc s teme... uzaljenost in sex mata velik skupnega user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 15:12:54   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image  ceprou ni delc s teme... uzaljenost in sex mata velik skupnega user posted image


čeprav je naslov teme "užaljena sredi trgovine" user posted image user posted image user posted image

no ja.. sex je lahko tema pri marsikateri drugi temi user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 15:12:55   
Anonimen
A se ne bi vi rajsi enih parkar ornk dol dal, kar tuki filozofirate s custvi in brez custev.. pa levo pa desno..

Ce bi bilo bistvo seksa custvovanje, pote mseks sploh ni potreben..

To, da so potrebna ta custva za seks.. je posledica obcutka krivde pri seksu..

Seveda se marsikdo ne bo strinjal.. pa ni pomembno..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 15:16:24   
Kalina
Juj jst bi seksala pa ni moza user posted image
Ja seks itak nimam nc z custvi, vazna je kemija in strastuser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 15:19:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

A se ne bi vi rajsi enih parkar ornk dol dal, kar tuki filozofirate s custvi in brez custev.. pa levo pa desno..

Ce bi bilo bistvo seksa custvovanje, pote mseks sploh ni potreben..

To, da so potrebna ta custva za seks.. je posledica obcutka krivde pri seksu..

Seveda se marsikdo ne bo strinjal.. pa ni pomembno..


za sex ne rabiš prav nobenih čustev.. bilo je pa nekaj govora o ljubljenju, ki se rahlo razlikuje od sexa.. tam se pa strinjam da so vpletena tudi čustva..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 21:13:52   
renan
oprosti, ampak kot je že ena napisala, tvoj partner je res kreten. vsaj po tej izjavi sodeč...si ne predstavljam, da bi se moj tako do mene obnašal. verjetno ga potem nebi vzela...
logično je, da si užaljena, ko ti na tak nizkoten način komplekse nabija..jaz mislim, da bi ga kar po gobcu, če bi se znašla v tvoji situaciji..

lp, renan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 21:32:24   
Laubica
Meni bi pa sigurno roka sama poletela k njegovem licu in bi dobil tako klofuto da bi si me zapomnil žalit pred vsemi -povej ali je on takšen mačo brez napakeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 23:22:50   
Anonimen
ANONIMNA, DOBRO ZATE, DA SI SE REŠILA TAKEGA PRIMITIVCA ...user posted image

Vem, da taki tipi obstajajo, eden takih je bil moj bivši, ne sicer na tako krut način, a vseeno ni znal nič lepega povedati o ljudeh, in da veš, ON SAM je bil najbolj ZAKOMPLEKSAN, zato pa se je izživljal na drugih.

Saj to je znano, če imaš sam slabo mnenje o sebi in če si še primitiven po vrhu vsega, se pa znašaš nad drugimi, v bistvu pa svoje napake ven mečeš user posted image

In odkar sem pustila tistega bivšega, ki je mislil, da je najlepši, naj povem, da je še zdaj sam, jaz pa imam moža in dva otročka...user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 23:24:51   
rija
Za takega tipa poznam jaz eno dobro tujko: esholuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 221
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?