|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
19.2.2007 11:26:19   
mika
na teh slikah zgladajo vse lepe, doma je pa ne bi imela, zaradi kilometrine, ki bi jo nabirala med kuhanjem in pospravljanjemuser posted image . pa tudi domačnosti ne bi čutila v takšni kuhinji...ne vem hladno delujejo.

ko sem v salonu gledala kuhinje z visokim sjajem, so zgledalo obupno, ker so imele toliiiko prstnih odtisov gor. kako bi šele zgledalo pri nas, ko imamo veliko navihankouser posted image . je pa zato pečica cela v prstnih odtisihuser posted image .

tudi tiste spalnice so preveč 'kataloške', neosebne, kot da tam nihče nikoli ne spi. zgledajo bolj za okras- no, sej tudi souser posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
19.2.2007 12:27:26   
ery
Mene pa zanima kakšna je kuhina Svea, ki je čisto bela, lahko je z dodatkom les ali pa namesto lesa, popolnoma bela, le da je svetleča?
Sem zakomplicirila a ne?
jkolegica jo misli naročit, pa sem rekla, da se malo pozanimam?

Alo rajši to belo Sveo ali leseno - javor od Gorenja?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 12:49:03   
mišk
Te kuhinje, ki so  prilepljene na začetku te teme so za moj okus dolgočasne in lahko bi rekla celo grde!
Meni so idealne kuhinje takšne, kot jih delajo recimo pri Rustiki masivi!
Tak mediteranski stil. Na žalost pa so kuhinje tega tipa med najdražjimi, tko da bom na konc tud jst morala imet belo al pa rdečo kuhno čistih linij!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 12:53:22   
Anonimen
Rustika-masiva
user posted image

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 13:00:49   
kofetek2010
Dan Küchen - moderno "zidana" user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 13:43:35   
Strawberrie Cherrie
jana73: a veš da tale je celo znosna???? moderno zidana.... mogoče jo bi lahko gledala pri mami user posted image

No, mi smo jo kopirali od Kerin Povirk - samo je ne morem zdej prilimat, ker imajo ''kajjazvemkako'' zaščito na njihovi strani...

Lahko si jo pa pogledate na www.kerin-povirk.si kuhinje Nobilija podeželske pa št 10; samo roče bom dala drugačne. pa nekaj detajlov je še spremenjenih, od ene druge rustika kuhinje.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 13:59:03   
Anonimen
A misliš tole (www.nobilia.de):

user posted image

Meni je všeč tale kombinacija:
user posted image

omislili pa si bomo verjetno tole, le z svetlejšim pultom in obrobami:
user posted image


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 13:59:36   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 14:02:01   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

A misliš tole (www.nobilia.de):

user posted image





Ja Ankica, tole mislim. Steno bom tam enako pregradila, les bomo pa še malo bolj ''starinsko pošoblaliuser posted image user posted image ''

Roči morajo biti pa absolutno drugi....
Zelo so mi pa všeč tile stoli poleg - mislim, da so iz ratana??? Le kje bi jih lahko dobila???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 14:07:08   
Anonimen
Mogoče v Harvey Normanu? Oni imajo bolj take stole, če se ne motim?

Mi imamo sedaj Sveino rustikalno kuhinjo, mi je fajn, samo kakovost me moti - po treh letih so vodila že razpadla, pa tudi natančnost izdelave jim šepa- eni predali so višji kot drugi, ena vratca so malo kriva,... Saj vem, sem dlakocepska, ampak če to gledaš vsak dan user posted image user posted image user posted image ...

Kakšen boste pa pult dali? Tudi svetlejši? Bo kuhinja videt zelo prostorna zaradi barv. In domača user posted image .

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 14:11:51   
Strawberrie Cherrie
Lesen belo - siv, enako kot tukaj...samo da tukaj je malo bolj vanilija, mi bomo imeli pa bolj sivega.

Mah, nekako imam srečo, da je tast tišler...pa tudi les smo dobili za znosno ceno -> menjava za teden dni v banovcih user posted image . Bo pa nas parket prišel kar ''zasoljeno''.

V H.Normanu pa še res nisem gledala. Hvala.

Tale kuhinja mi je v oči padla zato, ker je popolnoma enakih dimenzij, kot pa imamo mi kuhinjo narejeno se pravi okno in prostornost -> samo tole vmesno steno bomo iz siporeksa delali.
Najbolj mi je pa luksuz to, da ni ploščic.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 14:12:32   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

jana73: a veš da tale je celo znosna???? moderno zidana.... mogoče jo bi lahko gledala pri mami user posted image




user posted image user posted image user posted image  tak okus sem imela pred 5 leti, ja tolk časa jo že imamo user posted image



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 14:15:07   
Strawberrie Cherrie
user posted image Saj sem rekla, da je znosna user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 14:16:27   
mimikimi
paris-london: take stole dobiš v rutarju, jih je moja mami lani poleti kupli. Pa še fajn so za sedet.
Je pa tud kopirali eno podeželjsko kuhinjo od kerin povirka pa še ti stoli ful pašejo zraven.


_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 14:20:45   
Anonimen
Kaj pa boste dali namesto ploščic? Samo prebeljeno steno?
Na tej sliki mislim, da je namesto ploščic nameščena stenska obloga, kakšna pa ne bi vedela. Verjetno steklena.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 14:27:05   
Strawberrie Cherrie
Nek impregniran les -> potem pa se z nečim premaže vsake toliko časa -> ne me zdaj vprašat s čim user posted image , ker ni mojega doma...pomojem se temu reče stenska obloga user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 14:36:51   
Anonimen
Ja, tudi les je stenska obloga user posted image . Verjetno je premazan s kakšnim oljem. Fajn, naravno in lepo izgleda. Samo jaz bi za štedilnik vseeno dala ploščice, zaradi nevarnosti požara user posted image . Mogoče v cik-cak vzorcu? Odspodaj po vsej širini štedilnika (ali pa še malo čez), potem pa bi se navzgor ploščice ožile v trikotnik. 

Ker vam bo kuhinjo delal tast (priročno user posted image ) in glede na slikico sklepam, da boste imeli vgradni hladilnik, ga opozori, da mora biti odzračevanje dovolj veliko, da ne bo šel hladilnik v franže.

Je pa taka postavitev kuhinje super, imam sedaj tako in bolje ne more biti, ravno dovolj pulta, ni veliko za hodit od hladilnika do korita,...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
20.2.2007 14:40:08   
Strawberrie Cherrie
Ankica: ne, hladilnik pride samostojen v rostfrei barvi, enako kot napa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
21.2.2007 12:00:58   
mišk
user posted image

Recimo tista ta leva mi je blazno všeč!user posted image


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kuhinje-KDO PRČKA PO MOJIH FOTKAH?
22.2.2007 0:08:30   
Annny
Meni so všeč kuhinje Alno, Häcker, Dan..bolj moderni modeli, 'kmečkih'/zidanih kuhinj nekako ne maram (preveč načičkano).
Trenutno se navdušujem nad zelenim kaljenim steklom v kuhinji (pulti, omarice, stenske obloge..).

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?