|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skok iz vlaka na vlak
16.2.2007 20:32:43   
trojči
Veliko sem že prebrala po forumih o številnih primerih ločitev zaradi "novih".
Da se ljudje ne ločijo, dokler ne spoznajo novega partnerja. Ponavadi sta oba poročena ali v zvezi. Redkeje se mi zdi prihaja do tega, da samski/a začne kaj s poročenim/poročeno.

Moj vtis je, da noben ne odide iz zakona, dokler ne najde novega. Izvzeti so seveda primeri zlorab (nasilje), alkohola in drugih primerov zasvojenosti partnerja.

Pozna kdo kako statistiko vzrokov za ločitev oz. razdružitev?

Če imam prav, pomeni lahko to samo eno. Da ljudje v nesrečnih zakonih najdejo opravičila za obstoj v takih zvezah za vsako ceno, vsak izgovor jim je dovolj dober. Zakaj potem vzeti takega človeka? A novi ne vidijo, da jemljejo slabiča, ki je pripravljen lagati sebi in drugim, da ne rabi živeti sam? A je živeti sam res tak bavbav za te ljudi? A ne berejo o tem, da je samsko življenje nekaj čisto naravnega in neproblematičnega? Od kod strah pred ločitvijo? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skok iz vlaka na vlak
16.2.2007 21:20:30   
Anonimen
Jaz nisem skočila iz vlaka na vlak, ampak sem po več letih življenja v alkoholu, pohajkovanju, psihičnem nasilju, razbijanju s svojo in mojo lastnino (vse to seveda z njegove strani),...po odselitvi od njega in prekinitvi zveze in stikov, potrebovala najprej nekaj časa, da sem prišla k sebi. Tako sem si šele po letu in pol našla osebo, ki je kot angel poslan iz nebes. Ni mi bilo težko biti sama in vesela sem, da sem tako lahko svojega sedanjega partnerja sprejela takega kot je in sem bila pripravljena na novo zvezo. 

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skok iz vlaka na vlak
16.2.2007 21:37:56   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Od kod strah pred ločitvijo? user posted image


Ne glede na to, da živimo v naprednem svetu, je stigmatizacija ločencev še vedno zelo visoka. Nemalo ljudi ločence še vedno dojema kot manjvredne. Ravno zaradi strahu pred opravljanjem in zaničevanjem je marsikdo pripravljen žrtvovati svoje življenje in še naprej trpeti v zakonu.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skok iz vlaka na vlak
16.2.2007 21:44:24   
Anonimen
Od kod strah pred ločitvijo? user posted image


Veliko ljudi se boji samote,ker niso nikoli živeli sami. Najprej s starši, potem s partnerjem oz. družino.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skok iz vlaka na vlak
16.2.2007 21:46:27   
Anonimen
Ne glede na to, da živimo v naprednem svetu, je stigmatizacija ločencev še vedno zelo visoka. Nemalo ljudi ločence še vedno dojema kot manjvredne. Ravno zaradi strahu pred opravljanjem in zaničevanjem je marsikdo pripravljen žrtvovati svoje življenje in še naprej trpeti v zakonu.


Jezusmarijainvsisvetniki - zdej bom pa še zakompleksana ratala...user posted image .

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skok iz vlaka na vlak
16.2.2007 21:49:05   
Anonimen
Ne glede na to, da živimo v naprednem svetu, je stigmatizacija ločencev še vedno zelo visoka.


Aja user posted image

Meni se zdi,da so prej stigmatizirani nesrečni, v dolgčas zakona vdani ljudje.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skok iz vlaka na vlak
16.2.2007 22:12:13   
trojči
Stigmatizacija ločencev? Ne bi rekla. Prej bi morali biti stigmatizirani tisti, ki varajo, ki ne upajo povedati partnerju resnice, da so spoznali novo čudovito osebo user posted image user posted image user posted image  in nekaj časa seksajo z obema, starim in novim partnerjem. In se vsakodnevno lažejo, da so bili tam in tam in počeli to in to, medtem ko so v resnici delali user posted image . user posted image  user posted image user posted image user posted image  


Ljubicam in ljubčkom pa seveda ne priznajo, da morajo seksat še doma reveži. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Skok iz vlaka na vlak
16.2.2007 22:27:14   
BAMBINA_
Ja trojči morali bi biti... Kaj vse bi se moralo v naši družbi spremeniti, pa se žal neuser posted image . Npr. razmišljaš o ločitvi. Najprej pomisliš: pa bom lahko sama za vse, bom znala, bom zmogla... Potem pomisliš: kaj bodo rekli ljudje, kako bodo gledali name, na moje otroke...
Če si dovolj močan in pogumen boš naredil ta korak, sicer... Ena zgodbica izped cca. 2 dni: je rekla ena pribl. 50 let stara ženska, da, če bi bilo hudo v zakonu, raje stori samomor, kot, da se loči. Da ne bi prenesla sramoteuser posted image
Sicer nas glede tega čaka svetlejša prihodnost, saj smo mlajša generacija malo bolj življenjska. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Skok iz vlaka na vlak
16.2.2007 22:32:23   
BAMBINA_
Aja, no, pa da nau pomote: tiste, ki varajo (kako madona se jim pa reče z eno besedouser posted image varajoči, varauser posted image khhm) ljudje poznajo, pa si vseeno zatiskajo oči. Vsi vedo, da jo je on varal, pa je na koncu, ko je zahtevala ločitev od njega bila ona na tapeti, češ, ne pomisliš na otroke, kako bodo zdaj živeli, razbila si družina... Ja HALO, kdo je pa pripeljal tako daleč? A razumeš kaj hočem reči?

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Skok iz vlaka na vlak
16.2.2007 23:40:07   
Anonimen
mojega moža je žena v zadnjem letu zakona ves čas varala pa je spokal kufre in šel....takrat sva bila midva šele prijatelja in nobenemu od naju ni na kraj pameti padlo, da bova skupaj

torej šel je stran zaradi nje, ki ga je varala

ona bi pa sicer še kar rada vzrajala v takem zakonu in je bila zelo začudena ko je odšel...zdaj mu nagaja na vse možne načine

se pravi ona bi imela ljubimca in moža pa bi bilo vse lepo in prav

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Skok iz vlaka na vlak
17.2.2007 10:53:10   
VERONICA
V zakon vlagaš. Leta in leta. In tudi če je zakon slab vse težje greš proč. Prej si zatiskaš oči in upaš na čudež.
To je moj odgovor na to zakaj ne skačemo z vlaka ko bi morali. Zakaj pa skačejo z vlaka direktno na drugi vlak to ne vem - nimam iskušenj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?