|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečnost in partner
6.6.2007 18:19:33   
Anonimen
Sori, vse te punce, ki opisujejo svoje situacije kot rožnate, pravijo: kje pobirate take and so on, bodo nekoč tam, kjer si ti, večina. Sem bodo napisale: prevaral me je, tepe me, pa čeprav je obljubil, da me več ne bo, da mu je žal. 80% zakonov je nefunkcionalnih po določenem času. Najbolj naravno je živeti sam. user posted image

(odgovor članu komarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nosečnost in partner
6.6.2007 18:46:28   
VERONICA
Verjemi mi da ko reče da hoče tebe in otroka res misli tako. Kot jaz hočem čokolado - da bi jo pojedla.

Ne si prigovarjat da nisi prej videla njegov pravi obraz. Šele zdaj ti ga je pokazal ker si to upa. Ker (misli) da si zdaj pa čisto od njega odvisna.

Za ali proti splava ti ne znam povedati, ne vem kaj bi sama naredila v tvoji situaciji. Žalostno je. Padla si na sladke besede.

Mater sem jezna na take dedce! Ne upa si sebi enake, ne, išče mlado naivno dekle... Za mene je to neka vrsta pedofila.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nosečnost in partner
6.6.2007 21:55:19   
Anonimen
Ojoj, kakšna situacija....user posted image .

Kaj bi naredila na tvojem mestu?

Od takšnega partnerja bi šla gotovo stran. Noseča ženska je noseča ženska in takšno grobo obnašanje do nje je meni popolnoma nesprejemljivo.

Kaj pa otrok? Ne vem; še en splav se mi zdi tudi težka odločitev. Najprej bi se pogovorila s starši ali s kom, ki te podpira (brat, sestra, prijateljica), potem pa videla, kako naprej.

(odgovor članu allysa)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nosečnost in partner
6.6.2007 23:51:50   
smrka
Na tvojem mestu se za splav nebi odlocila sigurno! Sla bi zivet k starsem. Kot mama samohranilka bi dobivala neko pomoc..... komot bi lahko zivela, pa se starsi ti bodo pomagali kukr bodo lahko.
PROSIM NE SPLAVI!!! V tebi je zivo bitje...

Fant ma ocitno kake probleme in stresa slabo voljo nate. Mogoce ga bo minilo in se bos lahko z njim pogovorila. Drzim pesti da se odlocis pravilno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 0:51:55   
Anonimen
Jaz sem zanosila nenačrtovano.. Fantu sem v prvih pol ure, po veseli in hkrati totalno šokantni novici, rekla:  
"Jaz bom tega otroka imela- s tabo ali brez tebe..." Rekel je samo, da pa že z njim! Potem se nama vseeno ni izšlo, ampak otrok ima oba starša, le da ne živimo skupaj...
Ne bi mogla živeti z mislijo, da sem zaradi lastnega egoizma uničila nekomu možnost življenja... In to lastnemu otroku.. Zame je moj otrok bil že po enem mesecu nosečnosti, takoj ko sem izvedela..
V sekundi začutiš novo življenje..
Če bi morala na splav, bi v naslednjem hipu sama šla v reko.. Kako boš pa lahko živela z mislijo, da si 2x splavila? Zaradi službe, zaradi moškega, tretjič mogoče zaradi drugega moškega?!
Nočem te potlačit še bolj, revica, saj vem, da ti mora bit grozno user posted image ...
Ampak nekaj pravega moraš narediti.. Verjeti v tega otroka! Verjeti vase! V tega moškega pa ne rabiš...
Morda ti bo sledil na novi poti, če je pravi zate, če ni- pa si lahko le hvaležna, da si se ga znebila..
Rabila boš ogromno moči in veš kaj je najboljše pri tem?- TA MOČ JE V TEBI! 

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 7:01:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sori, vse te punce, ki opisujejo svoje situacije kot rožnate, pravijo: kje pobirate take and so on, bodo nekoč tam, kjer si ti, večina. Sem bodo napisale: prevaral me je, tepe me, pa čeprav je obljubil, da me več ne bo, da mu je žal. 80% zakonov je nefunkcionalnih po določenem času. Najbolj naravno je živeti sam. user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 7:39:29   
*lea*
Grozno ! Težko ti svetujem kaj narediti, ker si ne morem predstavljati kaj prestajaš.....vem samo to, da to okolje ni zdravo zauser posted image  in user posted image . Kot so ti nekatere že napisale, pogovori se doma s starši...poskušaj najti rešitev, katera bo vključevala samo tebe in otročka...Želim ti vse najlepše.

(odgovor članu allysa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 7:42:54   
karmy
ne imet otroka z njim, ker boš samo trpela in ti bo onemogočil življenje pa še ti boš tako trpela da bo joj. Raje splav, res, jaz bi na tvojem mestu naredila splav in raje imela otroka katerim drugim... verjami da bodo še problemi če boš otroka obdržala...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 8:21:52   
purple
Dva splava zaporedoma ti lahko pustita posledice.Dobro premisli,kaj boš naredila.Držim pesti zate,saj nasilja nebi smel nihče prenašati,kaj šele nosečnica.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 8:52:04   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sori, vse te punce, ki opisujejo svoje situacije kot rožnate, pravijo: kje pobirate take and so on, bodo nekoč tam, kjer si ti, večina. Sem bodo napisale: prevaral me je, tepe me, pa čeprav je obljubil, da me več ne bo, da mu je žal. 80% zakonov je nefunkcionalnih po določenem času. Najbolj naravno je živeti sam. user posted image


user posted image user posted image user posted image



... in zagotovo pri teh 80% ni vedno samo moški kriv.  Mogoče bo pa tudi naš napisal "prevarala me je" in tako naprej, pretepla bi ga bolj težko. ... jaz se kljub temu čudim, kje jih pobirajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 9:24:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sori, vse te punce, ki opisujejo svoje situacije kot rožnate, pravijo: kje pobirate take and so on, bodo nekoč tam, kjer si ti, večina. Sem bodo napisale: prevaral me je, tepe me, pa čeprav je obljubil, da me več ne bo, da mu je žal. 80% zakonov je nefunkcionalnih po določenem času. Najbolj naravno je živeti sam. user posted image


Nefunkcjonalni zakoni so zaradi nefunkcjonalnih ljudi. Zakon sam po sebi bo funkcjoniral če je ljubezen in spoštovanje. Tudi iz samega spoštovanja na stara leta lahko zakon funkcjonira.
Če pa ni spoštovanja, ni zakona oz. je le ta nefuncjonalen.
Spoštovanja pa ni če osebe  v zakonu ne spoštujejo same sebe. Ker če ne spoštuješ sam sebe, te tud nihče drug ne bo.
In če se spoštuješ ne boš nasedal na neumnosti da se ne bo ponovilo. In boš sam poskrbel zase in za svojo srečo.
Največja neumnost kar jo ljudje delajo je, da pričakujejo da jim bo nekdo izpopolnil prazno življenje in jih osrečil. Če tega niso zmožni sami jim nihče ne more pomagat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 9:43:31   
Taula
Karin ti si tolk pametna.user posted image

Največja neumnost kar jo ljudje delajo je, da pričakujejo da jim bo nekdo izpopolnil prazno življenje in jih osrečil
 
To na žalost veliko ljudi dela. Išče princa, ki jih bo rešil. Seveda tega princa ni, in zveza se ne obnese.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 9:51:52   
trojči
Vem, da bomo zasmetile temo, če bomo zdaj začele o princih in medvedkih in podobnem. Meni te teorije niso razumljive. Vsak, ki ima plačo in streho nad glavo, je sposoben samostojnega življenja. Karin je mislila verjetno, na občutek sreče. Tista, ki je samska nesrečna, ni sposobna samostojnega življenja, ne Karin? Problem imam z definiranjem oz. določitvijo stanja nesrečnosti, kdaj je nekdo nesrečen. Če si želi toplega moškega objema, seksa, nekoga, ki bi preživljal z njo dneve, je zaradi tega že nesrečna ali še ne? user posted image  Kje je meja?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 10:08:31   
Taula
Nekateri dobesedno čakajo na princa. Imajo neke nerealne želje, da ko bodo imeli moža/ženo da bodo pa srečni, da bo vse Ok. Vse svoje upe polagajo v to. In potem partnerja dobijo..ampak oni še vedno čutijo praznino. In pol je seveda kriv partner itd. Ampak krivda je v njih..ugotoviti morajo od kje izhaja ta praznina.user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 10:09:56   
Taula
Kje je meja?


Meja je tam kjer si jo postaviš. Eni uživajo ko so sami..mogoče pogrešajo bližino moškega/ženske a  niso nesrečni. Spet drugi pa umirajo, ko so sami..bežijo iz zveze v zvezo. Sej ni rečeno da so v zvezi srečni..samo strah jih je biti same.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 11:22:36   
trojči
Hvala. user posted image


It moram, zato se ti samo lepo zahvalim. Ko bom imela čas, bom pa odprla novo temo, v kateri lahko malo podebatiramo o primerih, ko ljudje ne vejo, če so srečni in ugotovijo to šele po razvezi, o občutkih, ki so včasih taki, včasih drugačni, ohja, še veliko mi ni jasno.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 11:28:36   
Taula
Sori, vse te punce, ki opisujejo svoje situacije kot rožnate, pravijo: kje pobirate take and so on, bodo nekoč tam, kjer si ti, večina. Sem bodo napisale: prevaral me je, tepe me, pa čeprav je obljubil, da me več ne bo, da mu je žal. 80% zakonov je nefunkcionalnih po določenem času. Najbolj naravno je živeti sam.


Upam, da ne govoriš iz lastnih izkušenj. Pa nikjer nobena ne trdi, da je situacija rožnata. Samo govorijo da odnos kot ga ima ta moški do nje ni normalen.
Niso vsi moški alkoholiki, pijanci, nasilneži, kurbirji, tako da ne izgubi upanja če ti nimaš sreče v ljubezni.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 18:35:32   
allysa
Lep pozdrav vsem!

Najprej hvala iz srca za spodbudne,tople besede!
Trenutno sem se res malo odmaknila od vsega in razmišljala o situaciji. Kako je do nje prišlo..
No, pa naj obrazložim, prva nosečnost se je zgodila nenačrtovano in s kontracepcijo (tabletke), ta je bila pa načrtovana. Partner je bil res cukrček, kolikokrat ko sva se skregala so mu tekle solze in vedno je najdel pravo besedo. Res sva se dobro ujela in sama sem imela srečno življenje tudi ko nisva bila skupaj, ne da sem se le na njega opirala. Ko sva bila pozimi na počitnicah, mi je povedal, da kako mu je žal za tisti splav in kaj če ne bi imela otroka.
eveda me je zasulo milijon vprašanj, kako bova finančno shajala, kako bo izgledalo moje življenje, kako se bodo stvari spremenile itd... Veliko sem ga o tem tudi spraševala, ker ima tudi sam finančna bremena in živiva v podnajemniškem stanovanju. PA je vedno rekel, da stvari ki si jih močno želiš "grejo skozi".
Vem, da sem bila sama največ kriva in najbolj naivna, neodgovorna,a verjela sem v njega tako kot še nikoli v nobenega.
Kakšen odnos ima do svojih otrok? Imata ga zelo rada, še posebno punca, vidijo se vsak vikend in slišijo zelo pogosto.
Mi je žal da vas obremenjujem s tem vsem, nočem zbujati nekega usmiljeja, hotela sem le prečitat vaše mnenje.
Zdaj resnično malo vegetiram in razmišljam kaj in kako...
Malo v miru, da se mi zbistrijo misli.
Še enkrat hvala vsem za vso spodbudo, ki sem jo tako rabla!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 19:06:08   
štorkljica
Lahko pa donosiš otroka, doma, brez tega tipa ob sebi in greš po porodu z otrokom v varno hišo za obdobje enega leta(več itak ne moreš) in si v tem času urediš življenje, narediš izpite, mogoče diplomiraš, definitivno pa si poiščeš službo.
Saj za službo ni treba meti diplome, pač za začetek ne bo sanjska služba, bo pa nekaj da boš lahko pričarala sebi in otroku dostojanjstveno življenje (kar ga z tem tipom ziher nebi mela).
Varne hiše so pa po različnih lokacijah v SLO in so še najpametnejša izbira.
Tvoj otrok si zasluži srečno življenje in ne življenje z zmešanim očetom.

(odgovor članu allysa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nosečnost in partner
7.6.2007 20:13:49   
karmy
varna hiša je drugače namenjena tistim nosečnicam (tudi ostalim ženskam da ne bo pomote ;) ) kamor se nimajo kam zateči v primeru nasilja..kakršnegakoli in v katerikoli obliki....in ne samo od partnerja seveda....

vendar... morate razumeti da v takih hišah ni lahko živeti, nimaš nobene zasebnosti, vse je pod kontrolo ( kar je po eni strani zelo zelo dobro) po drugi strani se pa ravno zaradi kamer ne moreš sprostiti... jaz sem čez to šla, vendar ne v varno hišo ampak v materinski dom, in sem komaj čakala da se poberem in odidem od tam, ker nisem mela nobene zasebnosti, vsi so vedeli kje sem, in spraševali neprestano kam grem, kaj delam, s kom sem... rahlo zadušljivo, vendar sem preživela..

upam da se boš pravilno odločila glede na tvojo situacijo user posted image

< Sporočilo je popravil karmy -- 7.6.2007 20:14:12 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?