|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: endometrioza
19.10.2007 15:59:44   
sončy
Spelka, ne 1 drugi UZ, prvega sem mela v torek, saj sem napisala, mislim, da ce bo vse uredu, v ponedeljek punkcija - sporocim jutri. ti pa jutri dobro opravi, cim manj bolecin zelim user posted image .

Urska, dobrodosla, tudi jaz se strinjam, da pocakas na laparo potem pa v akcijo user posted image . Glede izcedka - tudi jaz ga imam po vsaki user posted image , ponavadi traja cel teden, tako da se ne sekiraj zaradi tega, telo se cisti, naj te ne skrbi.

Lep dan

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: endometrioza
19.10.2007 17:47:13   
spelka12
sončy ja če je pa tako, pol se bom pa jutri definitivno primajala do kompjutera, da vidim kako je s tabo.
Želim ti čimbolj polna jajčkauser posted image . Kako se to dobro sliši a ne?

(odgovor članu sončy)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: endometrioza
20.10.2007 9:55:44   
lejla007
Hello, punce!

Glede na to, kako lepo sončno jutro imamo, verjamem, da sta Sončy in Špelka super opravili!
Špelka, upam da ni bilo preveč boleče in da je rezultat ZELO dober user posted image

Pa lep vikend vsem!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: endometrioza
20.10.2007 15:13:44   
lara light
Urška, dobrodošla v 'lisičjem' klubu! Ja, tudi mene spremljajo zeloo podaljšanje M in rjav izcedek, kaj čmo, mislim, da smo se počasi že navadilo na to.
Moja spelka12 in sončy??? Močno mislim na vaju!!
Midva pridno user posted image  in upam, da bo še letos prišlo najlepše darilo!!user posted image

Pazite nase, miške male in razvajajte svoje postavneže, a ne preveč user posted image !!
Lep vikend,
Lara

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: endometrioza
20.10.2007 19:07:55   
sončy
evo mene. nic kaj prevec dobrouser posted image . Resko pravi da je samo en folikel uredu za punkcijo, vidi se se dva manjsa, za katera je rekel da sta premajhna da bi kaj bilo, in en velik, ki pa je zal napolnjen z endometriozo oz. cokoladna cista. sem bla kar zalostna. v ponedeljek pa imam punkcijo, mogoce se kaj vec pokaze. upam da bo vsaj ta eden u redu. user posted image user posted image

Lara light, zelo pohvalno da sta tako pridna, kar tako naprej, saj pravijo da je to najlepse delo na tem svetu. drzim pesti da uspe, da bomo skupaj grele nase user posted image user posted image .

Špelka, kako je bilouser posted image ? si zelo utrujena, upam da je bilo cim manj bolecin. sem zelo mislila in se vedno mislim nate. Ce imas v ponedeljek transfer, upam da se srecave v Postojni. Jaz sem narocena ob 8. Pisi kaj, da nam dobre novice malo polepsajo dan. Pocivaj, cajckaj in se crklaj na polno.

Pikice lepo se mejte, papa

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: endometrioza
20.10.2007 21:06:19   
spelka12
sončyuser posted image user posted image samo da bo 1 pa je že možnost.
Če verjameš al pa ne, samo zaradi tebe sem šla na RR.
Punce moje da še vam poročam: bera - 12 celic, transfer v četrtek, tko da sončy se bova falile, lahko se pa vidiva v četrtek, ker imajo nekatere ET že po 3 dneh a ne?
lara fina sta vidva z lubijamuser posted image . Pridno slončkajta.

(odgovor članu sončy)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: endometrioza
21.10.2007 11:49:42   
urska.s
Hvala vsem za odgovor...

Ampak res ni nobene možnosti za ozdravitev, me bo to spremljalo celo življenje...?

user posted image
Zakaj pa sploh pride do tega? user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: endometrioza
21.10.2007 17:54:16   
spelka12
urška ja vem, da je zoprno, ampak zdravila za end.še ni, prav tako ne vedo zakaj nastane.
Pravijo, da je najboljše zdravilo otrok, saj spremembe ob nosečnosti zatrejo ali celo odpravijo end. Je pa smešno, ker end. preprečuje zanositev tako da se mi zdi to en začaran krog.
Pri lapar. ti bodo end. žarišča odstranili, potem pa imaš približno 1 leto časa, da zanosiš.
Jaz sem se s tem naučila živeti, bolečin sem se privadila, dolgih in bolečih user posted image  sploh ne opazim več, ko je vsega skupaj preveč, se pa nafilam s tableti, vem da ni zdravo, ampak kaj čmo.
Edina stvar, ki me opozarja na end. in ki mi trga srce so user posted image . Ampak tudi te bomo kmalu imele.
Ne obupaj, si še premlada ( 29 ni ničuser posted image ) pa vedi, da nisi sama, veliko nas je in vse te razumemo.

(odgovor članu urska.s)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: endometrioza
21.10.2007 17:57:48   
spelka12
Aja pa še to. Tudi moja babi in moja mami sta imeli oz. še imata end. Tak da bi jaz rekla, da je dedna, pa tudi nekje sem prebrala, da je.
Z obema se veliko pogovarjamo o tem, vse imamo bolečine, še babi pa je že stara in mi to res pomaga.
Če te še kaj zanima o nastanku si preberi na netu. Vtipkaj v google endometrioza, pa boš vse izvedela.
Lepo nedeljo še naprej.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: endometrioza
21.10.2007 19:02:08   
urska.s
Hvala!

Lep nedeljski večer...user posted image

(odgovor članu sončy)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: endometrioza
21.10.2007 20:53:42   
titi3
spelka12 lepo si to povedala. Tudi jaz sem že sprijaznjena, včasih kar pozabim na bolečino, ker je nekaj tako običajnega. Seveda ne zgine, ampak se res navadiš živet z njo. Zdi se mi, da imamo zelo visok prag bolečine. Včasih se zalotim, ko razmišljam samo, da bi zanosila, da bi zginile te preklete bolečine. Morala pa bi mislit samo, da zanosim in dobim malo štručko ne pa, da izginejo bolečine. user posted image

Glede otrok pa je res začaran krog, ampak bo že. Jaz sem danes dobila user posted image , tako da še nič in me zdaj čaka nova povečana doza Clomida. Upam, da bo s tega kaj. Upanje umre zadnje!!!

(odgovor članu urska.s)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: endometrioza
22.10.2007 20:07:29   
sončy
Spelka, zelo sem vesela zate, celih 12 jih je ratalo, si bila pa zelo pridna user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz zal nisem bila tako uspesna, dobili samo enega, vsi ostali folikli pa so bili napolnjeni z endometriozo, zal. Imam pa ET v sredo, tako da se zal ne bova videliuser posted image . Me je pa kar bolelo, tako da sem pocivala cel dan. Lepo grej svoje user posted image user posted image user posted image , ko ti jih vstavijo

Titi3, v tvoji nasledni rundi, drzimo pesti samo zate user posted image .

Lep vecer

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: endometrioza
22.10.2007 22:35:08   
lara light
Draga spelka12, bravo, zelo sem vesela, mislim nate....
Zelo lepo si npisala Urški v odgovor, res ni kaj dodat. Lahko edino potrdim, da tudi tuji portali potrjujejo velik sum na dedno prenašanje endometrioze.
Sončy, ne popuščaj, smo vse s tabo!
Titi3 in Urška pa veselo na delo!
Lubčke, Lara

(odgovor članu sončy)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: endometrioza
23.10.2007 10:23:08   
lejla007
Spelka?!? Kje si?

Punce, kar vztrajno naprej!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: endometrioza
23.10.2007 12:03:30   
spelka12
lejči evo mene. Doma ima samo sestra rač. pa mi je nerodno cel dan pri njej viset. Imam cel teden bolniško, pa sem spakirala kufre pri fantu in šla domov se pustit razvajat. Kolk paše.user posted image
titi3 user posted image user posted image
sončy ti dobro veš, da te imamo vse v mislih. Pri meni si pa tud v srčku. Tega si ne zasluži nobena ženska. Ampak.............. obstaja 1 jajček, ki komaj čaka da ga sprejmeš in neguješ 9 mesecev. GO GIRL.

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: endometrioza
24.10.2007 11:47:56   
lejla007
Sončy, ali nimaš danes ET? no, da boš vedela, da mislim nate... Zdajle se verjetno že počutiš "drugače" - imaš že svojo user posted image  pri sebi user posted image

Špelka, a ti se pa kr razvajaš? Sej je prav tko... Jutri bom pa nate mislila - hihihihi, vsak dan je kakšna! Kako je to fino! user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: endometrioza
24.10.2007 22:36:42   
sončy
user posted image user posted image Drage moje, res vam hvala za spodbudo, ampak me boste mogle se naprej spodbujat... domov sem prisla brez moje user posted image . Oplodila se je ampak se je nehala razvijat. Zal. Drug mesec probamo s klomifenom, ce bo kaj ratalo.

Spelka, jutri ti zelim srecen ET, ti pa vem da bos prisla domov polna user posted image user posted image user posted image , tako da jih cuvaj in crklaj na polno.

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: endometrioza
25.10.2007 8:47:45   
titi3
Sončy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vem kako se počutiš, ker sem tudi jaz to doživela (popolni spontani splav), ampak ne razmišljat preveč. Tudi meni je bilo na začetku neskončno hudo, ampak sem se prisilila, da sem skušala čim prej spet v akcijo in to mi je pomagalo.

Ostalim pa držim pesti.

(odgovor članu sončy)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: endometrioza
25.10.2007 9:07:19   
lara light
Sončy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: endometrioza
25.10.2007 9:11:23   
lejla007
Sončy user posted image

user posted image user posted image user posted image

Jaz bom še naprej mislila nate... Drži se in vztrajaj!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: endometrioza
25.10.2007 16:23:23   
spelka12
Ojoj sončy user posted image user posted image user posted image . Sem ti ravno z.s. pisala, zdej pa tole. Žal mi je.
Ampak navijale bomo pa še vedno za tebe, kolikor dolgo boš rabila naše pesti.

Meni je pa uspelo, 2 pikici sta v meni. Ampak od ostalih 10 se niti en ni obdržal.
Kako ste pa ostale? Lejla midve sva že zmenjeneuser posted image , Lara, Titi, Urška.

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: endometrioza
26.10.2007 10:26:14   
lara light
Bravo Spelka, včeraj sem tolko mislila nate, stiskam pesti!!!! Na vso moč!!!
Kako se počutiš? Si dobro?
Le lepih misli ti želim, obilo počitka..poljubčke tebi in ostalim,
Lara

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: endometrioza
26.10.2007 20:08:22   
sončy
Spelka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bravo, glej da bos na polno razvajala svoji user posted image user posted image .

Lejla, kako je pri tebi, a je ze kaj novega? Kako ste ostale, tudi mene zanima.
Crklajte se in se razvajajte, ker si to zasluzite, pa se svoje prince mal v akcijo posljite da vas razvajajo.
papa

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: endometrioza
27.10.2007 7:17:45   
lejla007
Dobro jutro vsem! user posted image

Ja, ja, vem... Glede na to, da je sobota, bi mogla še spat, pa ne MOREM!!! Krneki...

No, v četrtek sem bila pri G. in zdaj mora samo še user posted image do androloga in takrat gredo papirji na komisijo... To bo v začetku naslednjega meseca, za naprej pa upam, da se bo hitro odvijalo!

Špelka me zelo veseli, da sem te spoznala! Zdej samo pridno grej svoji user posted image user posted image , jaz bom pa držala pesti!

Sončy, poslala sem ti Z.S.

Lara light, tudi jaz močno upam, da čimprej dobita najlepše darilo!

No punce, lep vikend vam želim, pa jutr kej name mislite, ker grem na maraton (samo 10 km) user posted image

hihi, to bo še veselje!

(odgovor članu sončy)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: endometrioza
28.10.2007 13:02:58   
lara light
Miške moje, kako ste? Upam, da se razvajate med toplimi dlanmi in prijetnimi besedami domačih..
Lejla? Super! Čestitam za pogum!!! user posted image user posted image user posted image Verjamem, da je šlo kot za malo malico 10 km! Pridna!user posted image

Jaz se pa danes vračam med "žive"...strašna dva dneva M imam za sabo, slabosti, vrtenje, nizek pritisk, bruhanje..dejmo no,a ni še dost vsega... res sem delovala na 0,5% zmogljivosti..ma sej je šlo mimo, hvala bogu. In tečem novi krog! Ampak sem tempirana na vikend, ne moreš verjet, saj si ne predstavljam vse te podvige opravljat v službi. Tako me slabi, da ne morem nič. A je pri vsa tudi podobno?
In zdaj bom rabila nekaj dni, da se spravim k sebi.
A kaj čmo... me vse- enometr.ladies smo neprekosljive pupe...user posted image  Zdaj se skockam in greva ven...uživajte mi!
Spelka javi se kaj, mislim nate.
Soncy, topel pozdravcek!
Imejte se prijetno!
Lara

p.s: A ste zato, da določimo en datum v prihodnosti, ne vem, recimo, danes čez pet let in se dobimo na kavici? Torej 28.10.2012? Čakam vas!

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?