|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:39:58   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Shania

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

In kaj je narobe s tem, da pes ne živi v hiši ampak v pesjaku?


Poznavanje pasjega načina življenja, njihove zgodovine ti bo dalo odgovor.

Drugače pa - poznam nekaj psov, ki živijo v pesjaku in se imajo prav luštno. Ampak ti psi nimajo prepovedanega vstopa v hišo in že to je del miselnosti, ki marsikaj pove o lastniku. Poleg tega, pa večina lastnikov, ki imajo pse v pesjaku misli, da je s tem, ko psa odpne iz verige/spusti iz pesjaka naredila vse in je to vrhunec "sprehoda", ki to ni. Večina, ne pa vsi, kar sem že zgoraj omenila.



Se stirnjam s cisto vsem kar je Shania napisala.

Ko smo se preselili v novo hisko smo se odlocili, da psicka ne bo vec spala pri nas v nasi postelji, ker enostavno nismo utegnili vec toliko cistit. Ampak je to bila res edina stvar in moram rect, da obcasno to kar pogresam. Smo se stisnili na postelji kot krdelo v navezi clovek-pes. Hvalabogu psicka tega niti ne pogresa prevec, ker smo to skompenzirali z vecjim prostorom, kar pomeni vec gibanja. Ima pa v dnevni svoj kavc, na katerem prelezi vecino dneva.

Meni se pes nikoli ni gnusil in se mi tudi ne bo. In komaj cakam, da bom lahko sla kamorkoli s psom, tudi v trgovino.

Drugace pa Anonimna, mogoce pa je tvoj moski osamljen in pri psu najde to kar pri tebi ne. Slisi se kruto, ampak psi so znani kot dobri terapevti v slabi volji, osamljenosti, zalosti.. Mogoce v razmislek.



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 22:10:38   
birdy
KOt prvo, pes ne sme jesti salam, in hrane pripravljene za ljudi, ker je le ta preslana in neprimerna tudi zaradi papriciranja.

Kot drugo, tudi meni bi živc ven stopil če bi našga psa futral s paršutom in podobnimi salamami, ki bi si jih kupila zase,...

Zakaj mu raje ne kupi pasjih prigrizkov, žvečljivih kosti za čiščenje zob,...
Tako bi ga še vedno razvajal, vendar na primeren način in še to, če pes dobi vse iz vajinega hladilnika, ja kakšen pa bo kamlu, debel pujs, ki ne bo več podoben psu

Mislim da avtorica ni ljubosumna na psa, ampak se ji enostavno ne zdi prav kar dela njen partner in se 100% strinjam z njo.


Se strinjam s temle.
Drugače pa vem, kako ti je. Trenutno živim še doma in imam psa, ki je ubistvu moj. Tam kjer smo jo kupili so točno povedali kaj lahko je in kaj ne. Seveda pa vsak pes fehta za kako boljšo hrano. Običajno "človeško" hrano. In kaj se je zgodil? Vsi doma so ji začel dajat hrano od kosila. Jaz pa ji nisem dajala ker vem da to niti za psa ni dobro. Zdej mi pa govorijo da nimam srca, da psu ne privoščim hrane. Točno vem, kako se počutiš!!!!
Res, ko mi rečejo naj ji dam nekaj kar tisti momwent jem ker fehta me kar pogreje. Sploh zato, ker imam nemalokrat kak pršut!
Res se pogovorta, to se bo sčasoma samo še slabšalo. Vsaj pri nas se je.
Tisto da poliže jogurtov lonček (s tem mislim, da je prazen) mi ni hudega. Jaz sem vsega vajena saj pri nas moj brat z isto žlico je jogurt kot pes.
Ko govoriš o kavču... Pri nas ma pes svoj fotelj tako da to ni hudo.
Če se ne bosta zmenila bo lahko na koncu tako kot pri nas. Pes gospodar in lastnik pes.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 22:28:35   
Wahoo RR
Tema se začasno zaklepa - potrebna je čiščenja


_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 178
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




NORICE
Dashenka

Ali so vaši otroci do vstopa v šolo preboleli norice?

Da (56%)

Ne (31%)

Ne vem (atipičen potek bolezni...) (13%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!