|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
4.11.2007 12:29:25   
fusia
Ali ima katera to? Mislim tisti pokončni sesalnik na baterije, Elektroluxov ali Hoover. Ali pa električna metla, kot npr. od Philipsa.
Me zanima, kako je to kaj uporabno. Rabim za tako mimogrede sesanje po kuhinji ali če se kaj posuje, ter za sesanje stopnic. Pri stopnicah mi gre navadni sesalnik na jetra, ker je prvič težek in okoren za nositi zraven, drugič pa se kabel vleče zadaj in zatika za stopnice ipd.
Navadne metle ne uporabljam zato bi mogoče kaj takega bilo rešitev samo ne bi rada kupila nekaj neuporabnega. Predvsem me zanima moč teh sesalnikov v praksi, ali posesajo dovolj dobro ali ne???

Tele sem našla, mogoče pa obstajajo še kakšne boljše:
ELEKTROLUX
HOOVER
PHILIPS
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
4.11.2007 13:12:00   
poliloni
jaz sem jo dobil az adarilo (ne vem katere firme je) in jo po pravici povedano uporabljam full malo....

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
4.11.2007 16:23:00   
Putka
Ročni sesalnik je bolj praktičen, lahko tudi mizo, omarico posesaš. Za par drobtin ali pasjih dlak je dobro, tisti ki tekočino pojedo pa za kak polit sok. Za kaj več je treba ta večji sesalec vklopit.

Meni se zdi fajn zadeva, ga mislim nabavit.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
4.11.2007 16:28:34   
Putka
Jaz bi tega od Electroluxa, kje se ga da dobit? Kdo videl?
user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
4.11.2007 16:32:11   
Anonimen
Putka, enega takega sem jaz enkrat v Merkurju videla, samo ne vem, če je bil ravno Elektroluxov. Bil pa je tak, da se malega potegne iz velikega. To je v redu stvar, ni treba dveh kupovat.

Una metla, če je to to, kar jaz mislim, namreč podobno kot ta sesalec, samo da ima daljše ščetine, je pa totalno brez veze. Ker tisto moraš pa potem direktno na drobtino postavit, da jo posesa, drugače jo samo sem in tja porivaš.

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
4.11.2007 16:46:45   
cmokec
Ja, ta na sliki je v Merkurju in je od Elektroluxa. Zato, ker ima barvno ohišje, je dražji od zmogljivejšega Black&Decker, al kako se že napiše. Sem kupovala darilo za prijateljico, pa sem raje vzela zmogljivejšega.

Je pa ta sesalec nasplošno pri nas ful uporaben. Sploh, ker imamo ptička, ki meče semena iz kletke.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
4.11.2007 16:47:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec
Je pa ta sesalec nasplošno pri nas ful uporaben. Sploh, ker imamo ptička, ki meče semena iz kletke.


Aha, poznam, poznam.user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
4.11.2007 20:06:28   
Jančika_
Mi imamo Hooverja. Najboljši gospodinjski nakup v zadnjem letu, res. Sicer imamo Igeo, ki se mi je ne da za vsako drobtino vlačit ven, tako da jo imamo za tedenska čiščenja, Hoover je pa za vsak dan. Tudi 5x, če je treba. Super stvar, res. Sicer nimamo ptiča, imamo pa Vasjo in Kajetana. V nekaterih pogledih ni velike razlikeuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
4.11.2007 20:30:03   
fionaP
Pri nas imamo Electrolux el. metlo, ki se ji ven vzame tudi ročni sesalnik. Ker imamo po celem stanovanju laminat, je to zelo uporabna zadeva. V glavnem uporabljamo ta sesalec, običajnega pa uporabljamo občasno  za generalko in seveda da izpraznimo smeti iz ročnega sesalca. Meni je super, ker ni nobenega kabla!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
4.11.2007 22:01:50   
tinx
mi smo imeli ta mini sesalnik čist ena leva firma pa je full dobr delal,žal ga je naša punčka vrgla s pogradauser posted image in se je razbila zbiralna posoda.Starši imajo elektrolux in simens ampak naš je bil 100x boljši( močnejši motorček).Tko,da si moram kupiti novega.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
5.11.2007 10:28:37   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Mi imamo Hooverja. Najboljši gospodinjski nakup v zadnjem letu, res.



Mi tudi, pa je res ok.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
5.11.2007 20:23:05   
fusia
No, še sreča da je nekaj pozitivnih odgovorov, ker si res želim tega sesalca user posted image .
Jančika in STBarbara, ali imata prav tega, brez kabla?? In dovolj dobro sesa??

Drugače mora biti Elektroluxov tudi super, ker sta dva v enem. Pa tisti sistem, da posesaš smeti ven... a to lahko s katerimkoli sesalcem?

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
5.11.2007 20:24:53   
cmokec
Ja pa to sesalec za par minutk, ker se baterija hitro sprazni. Zato je fino dat mal več denarja in vzet močnejšega.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
5.11.2007 20:30:53   
Jančika_
Hoover nima kabla, baterija zdrži precej dolgo (nikoli se mi še ni spraznila, tako da ne vem, kako dolgo, je pa res, da ga imamo ves čas na polnilcu). Smeti stresem ven, filter pa skrtačim ali ga občasno posesam s tamalim nastavkom od Igee.

Posesa dobro, a ne fantastično. Samo s tem sesalcem ne bi bilo stanovanje pošteno počiščeno, a je dovolj dober, da lahko preguramo recimo 14 dni brez Igee. Jaz imam tudi za sesanje gladkih površin vedno vklopljeno krtačo, ker se mi zdi da več pobere. Vsekakor posesa smeti, čisto tafinega prahu pa ne.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
6.11.2007 11:40:32   
StBarbara
Hooverjeva batarija kar dolgo zdrži.Jaz ga polnem enkrat na teden mogoče, sicer je to relativno, vendar kar veliko količino svinjarije z njim posesam user posted image

Posesa solidno.

Evo takega mam:

user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
8.11.2007 8:51:16   
pupika
Kolko pa stane ta sesalec od hooverja, meni se zdi kar dober. Mi imamo doma swimel swiper, pa je na začetku zelo dobro delal, po parih mesecih pa je začel slabo delat, pa še baterija ti zdrži na začetku max 45 minut, kasneje pa kake pol ure. Tako da ga moram nest nazaj ker ima še garancijo.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
8.11.2007 13:07:28   
Freeda
Jaz pa imam kar slabe izkušnje z akumulatorskimi sesalniki. Doma smo imeli enega, ki je že na začetku sesal samo nekje pol ure. Poleg tega je pa opazna razlika v moči. Največja prednost je njihova priročnost, tako da je skoraj najboljše imeti el. metlo vedno pri roki in še en klasičen sesalec za sobotno čiščenje. :)

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
8.11.2007 14:51:34   
Pobalami
Jaz tudi nameravam kupiti takle sesalec. Od elektroluxa.

Imam pa slabe izkušnje z električno metlo (kupila sem v merkurju-leifheit). Ima eno vrtečo krtačo, moč sesanja pa je res skoraj nula. Pobere samo tavečje smeti (kolikor jih vrteča krtača not potegne), tamale drobtince pa ne posesa. Stran vržen denar

(odgovor članu Freeda)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Akumulatorski sesalnik ali el. metla?
10.11.2007 16:01:13   
mala zirafa
Naš je električni, znamke Rowenta 1400w, na kabel.Bil je po ugodni ceni 60 evrov, ker je imel eno prasko, zdaj jih pa ima malo morjeuser posted image .Malo je težek, drugače ok.Razmišljam pa tudi o metli vileda, ki ima spužvast nastavek.Kako se kaj obnese?Imamo samo ploščice vsepovsod.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?