|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:31:45   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jajaja

Najlepše je kar tako nekomu sodit mislim da bi morali slišat tudi njegovo stran. Mogoce ni zdržal vec pritiska in je to naredil da bi tebe zaščitil. Sigurno te ljubi in mu je mogoce težje kot tebi, saj se zaveda da je izgubil ljubezen njegovega življenja, in da nebo nikoli srečenuser posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: jajaja

saj pravim mogoče  je moral imeti zelo tehten razlog da se je tak zgodilo, naj te tolaži to da ti njega boš prebolela on pa tebe nikoli, in te bo vedno ljubil bos videla.


Ma daj, no... Koliko si pa ti star? A imaš jajca samo za okras oz. za froce delat??
 
Tudi tebi manjka ena stvar: da bi znal imeti rad samega sebe. Pa hrbtenica!
 
Zdaj pa pusti žensko pri miru in se smili sam sebi še naprej, če nimaš poguma, da bi se postavil za to, kar praviš, da čutiš.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu jajaja)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:32:02   
Anonimen
Še vedno sem mnenje, da te preveč zanima kako sta se onadva imela pred tabo. In ne sodi kdo je plod ljubezni in kdo je podtaknjen. Tako kot ga je znal namočit on, tako kot ona, ki mu je brez zaščite nastavila...oba sta odgovorna in tu nimaš ti niti ene besede kaj je zdaj s tem otrokom. Hvala bogu, da vsaj kdo skrbi za tega otročička. Bravo dedi in babi. user posted image

In bolj ko te berem bolj si mi pred očmi kot ena zelo ljubosumna punca, ki nikakor na more pozabiti bivšega.In to ljubosumje tebe razžira, iz posta v post bolj.

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:32:16   
Anonimen
mama 54 če bi ga bivša ljubila pol se nebi kurvala okrog in se želela odselit k drugemu in z njim živet. tisti ki ga je imela je tudi imel družino in dva otroka stara 19 in 17 let. če bi ljubila mojega partnerja (bivšega) pol nebi govorila njemu in celi družini da ga ne ljubi , da se ne vidi z njim in da ljubi drugega. Ljubim ga jaz! ne ona.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:34:27   
Anonimen
TALY! škoda da imaš tako mnenje o meni. nisem taka. res ne. pišem odkrito. ne lažem ne o njej ne o njem in ne o sebi, ker nimam zakaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:38:52   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taly
In bolj ko te berem bolj si mi pred očmi kot ena zelo ljubosumna punca, ki nikakor na more pozabiti bivšega.In to ljubosumje tebe razžira, iz posta v post bolj.


Taly, ne zameri, ker se vtikam v tvoje mnenje, do katerega imaš vso pravico.
 
Nočem vsiljevati svojega pogleda na stvari, ampak vidim, da punca mora dati vse iz sebe. In na srečo je tule forum, kamor lahko vse izlije - ko še ni bilo interneta, smo to počele v dnevnik ali po telefonu prijateljici. Če bi ona lahko trezno razmišljala, kar ob tem čustvenem viharju ne more, bi bolj izbirala besede in pazila na to, kar piše.
 
Dajmo ji to, kar danes potrebuje: mesto, kjer lahko da bolečino, jezo, gnev, razočaranje, bes,... iz sebe. Pamet ji bomo solile, ko bo njena glava pripravljena na to.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:38:58   
Anonimen
sem pa res mogoče prepoštena.jaz osebno nimam proti bivši nič. le to da mi je žalila mojo družino ki nima nič pri tem. to me zelo boliuser posted image , te besede čez moje starše ki jih nad vse ljubim. o meni je grozno grdo govrila pa še zdaj ampak me ni bolelo. nimam zakaj bit ljubosumna na njo niti nisem nikoli bila, ker se nemore z mano it ne po izgledu še manj pa po karakterju. jaz poštena in delavna punca, žal sem malo preveč trpela ampak to po svoji krivdi. na njo pa res nisem ljubosumna. iz srca jim želim da bi spet bili vsi skupaj srečni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:42:22   
Anonimen
res vlada v meni kaos. in sem res verjetno nekajkrat izbrala napačne besede ali nisem pa lagala. to pa ne!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:47:17   
Anonimen
Kaj vam ni jasno, da je sama naredila nick JAJAJA, ali kaj je že? Mislm, da se fajn dela norca z nas, če se motim, me popravi. Ampak sumljivo pa je, ni kaj... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:50:43   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

mama 54 če bi ga bivša ljubila pol se nebi kurvala okrog in se želela odselit k drugemu in z njim živet. tisti ki ga je imela je tudi imel družino in dva otroka stara 19 in 17 let. če bi ljubila mojega partnerja (bivšega) pol nebi govorila njemu in celi družini da ga ne ljubi , da se ne vidi z njim in da ljubi drugega. Ljubim ga jaz! ne ona.


Tu praviš, da se je hotela odselt k drugemu, zakaj se pa potem ni? Zakaj je pa prišla nazaj k tvojmu, če ga ne ljubi? A samo zato, da bi tebi škodovala?
Ne vem no, men je tle čedalje manj jasno vse skupej...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:52:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

mama 54 če bi ga bivša ljubila pol se nebi kurvala okrog in se želela odselit k drugemu in z njim živet. tisti ki ga je imela je tudi imel družino in dva otroka stara 19 in 17 let. če bi ljubila mojega partnerja (bivšega) pol nebi govorila njemu in celi družini da ga ne ljubi , da se ne vidi z njim in da ljubi drugega. Ljubim ga jaz! ne ona.


kwa pa ti wes,kolk ga ona ljubi?jz mislm,da si kr fajn obsedena z njim,ne ljubis ga,obsedena si



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:54:25   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Kaj vam ni jasno, da je sama naredila nick JAJAJA, ali kaj je že? Mislm, da se fajn dela norca z nas, če se motim, me popravi. Ampak sumljivo pa je, ni kaj... 


Angel kakršenkoli že, ne tega delat. Punca je v stiski.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:57:12   
Anonimen
angel_ rebelde naj mi zdaj na mestu Pc crkne še sem sposobna kaj takega naredit. imate pa ene ideje. upam da bo kdaj JAJAJA istočasno gor kot jaz. pa boš vidla, tak obupana pa spet nisem da bi kaj takega naredla. ojoj! lahko pa pogledaš od kdaj je on član. ziher ne od danes zjutraj. on je pisal okrog 7 zjutraj jaz pa sem mu odgovorila okrog 9 in sem ga prosla naj pove on svojo plat zgodbe sama res nemrem pisat in si izmišljevat kaj takega. eh na koncu še bo ven prišlo da sem stara 50 let zgubana ženska ki gleda preveč tv. vsi moji posti so bili pisani iz srca in z žalostjo v srcu to je verjetno razvidno. JAJAJA pa se je registriral takrat ko sem mu rekla da si naj  na RR pogleda da se mi ne dozdeva vse skupaj ampak da as je večina istega mnenja kot jaz kaj se tiče otroka in stikov z otrokom. od takrat je on član.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:58:38   
Anonimen
k onemu ni šla za to, ker jo je on imel samo za eno stvar. in ko je ona postala preveč obsedena z njim in ga je nonstop klicarla se je zbal za svojo družino in zvezo prekinil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:59:55   
venezuela
Sedaj sem malo brala vse skup, pa mi ni glih potegnilo. razbrala sem samo, da te je fant zapustu.
Lej stara si 20 let, pajd na faks pa v študenta in boš trofla ful prijaznih, pridnih, preprostih fantov. Premlada si, da bi se obremenjevala s temi stvarmi. Čuvaj živce, ker jih boš še rabla. So še veliko hujše stvari, ki jih ljudje preživljajo, npr. bolezni...tko da se ne sekiraj zarad enih vsranih hlač! Če ga ločene, z otroci, vdove in vse sorte žensk najdejo, ga boš tudi ti. Pa našla boš pravega, da ne bo pomote, ker ta očitno ni. Pa postavi sebe na prvo mesto. Naredi si kopel, spij kozarec dobrega vina ali si pripravi koktelj, zavrti si dobro glazbo in si postavi načrt za prihodnost, kako boš prišla do sanjskega poklica itd... V glavnem vso srečo!

_____________________________

Pojdi naprej in se ne oziraj nazaj

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 17:00:10   
Anonimen
če ga ljubi? upam da ga. samo po dejanjih sodeč ga ne.jaz upam da ga ljubi ker si to zasluži. zasluži si biti srečen in ljubljen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 17:01:39   
Anonimen
hvala venezuela! bom bom. faks tak delam jutri grem na razgovor za delo pol pa se mi bo že life pošlihtal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 17:02:02   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: jajaja

Najlepše je kar tako nekomu sodit mislim da bi morali slišat tudi njegovo stran. Mogoce ni zdržal vec pritiska in je to naredil da bi tebe zaščitil. Sigurno te ljubi in mu je mogoce težje kot tebi, saj se zaveda da je izgubil ljubezen njegovega življenja, in da nebo nikoli srečenuser posted image .


Zakaj pa ta jajaja ne govori potem v 1. osebi ednine?user posted image

(odgovor članu jajaja)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 17:03:55   
jazz
Poglej, vse sorte mormo prebolet!!! Tudi ti boš! A si slučajno pomislila, da bi lahko bila čez par let v drugačnem položaju? Ti sama z otrokom, ker je pač našel neko tretjo sorodno dušo in se bo zaročil z njo!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 17:12:47   
Anonimen
verjetno jajaja ni hotel da bi vedli da je to on. zato sem pa jaz zanalašč ogovorila njega direktno. ker jaz nisem do danes vedla da ima on nekaj v načrtu in da je htel mene zaščitii to je on napisal v postih in jaz sem ga pol po telefonu vprašala kaj to pomeni.

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 17:14:41   
Anonimen
jazz prav imaš. marsikaj treba v življenju prebolet. še veliko hujše stvari kot je ta moja. ampak jaz sem tu na forumu tudi poskušala pomagat tistim ki so potrebovali kak nasvet in toplo besedo. zdaj pa sem se htela jaz malo potožit. upam da me razumete.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 17:42:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

bivši je rekel da otrok le sodi k materi ampakče bo se to nadaljevalo bo res zaprosil za skrbništvo.

Aja, enkrat bi se mu odpovedal, drugič bi pa za skrbništvo zaprosil? Zanimivo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 17:51:49   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

MOJAMURA lahko se zgodi. me ne boli zdaj lahko skače po njej noč in dan samo če je že pred mano imel probleme z erekcijo pol jo bo zdaj za mano mel še bolj. v to sem prepričana!!!



a da ma probleme z erekcijo...user posted image . čudno da ga potem ti pa njegova bivša zdajšnja tako hočeta vsaka zase.

Sicer meni osebno ni sex v partnerstvu na 1. mestu je pa zelo pomembno da posteljne zadeve funkcionirajo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 18:03:04   
Anonimen
erekcija? ja res je. onadva že več kot 3 mesece nista imela sponih odnosov ker pač .. ni šlo. pa še mene takrat ni bilo. pri meni pa ni bilo težav. z mano je brezproblema sexal tudi do x krat na dan. jaz pa z njimprav tako. nevem jaz sem začutila da je sex z tisto osebo ki jo ljubiš 100x lepši in boljši kot pa z nekom do katerega ne gojiš čustev. malemu bi se odrekel samo zaradi groženj. ker so otroka izkoriščevali za njihove interese. zakaj bi ga ona rada nazaj. to vsi vemo, ki jo poznamo. čisto preprost razlog je.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 18:41:10   
Taula
Brezveze da razmišljaš o njem in ali seksa z njo ali ne. Sam je šel do nje...noben ga ni prisilil. Sama tudi ne veš celotne zgodbe..veš kar si videla oz kar je on povedal. Pojdi naprej in si najdi moškega, ki te bo ljubil kot si zaslužiš. Srečno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 19:07:15   
Anonimen
ejjjjjjjjjjjjjjj ma punca kaj ti je?? Ma kaj je on edini moški na svetu?? Halo, vem da ti je hudo, vem da te boli, vem da ga ljubiš, vem da si razočarana, ampak zamisli se malo sama nad sabo. Ali je ta moški res tok vreden tega, da toliko trpiš zaradi njega? Ali je vreden vsake tvoje solze? in na koncu se vpraši ali si ti res vse to zaslužiš? Po vsem tem kar si naredila dobrega za njega.....

Sem bla sama v podobnem primeru kot si ti, tudi jst sem se spraševala zakaj to in zakaj ono -  in bolj kot sem se to spraševala, slabše je bilo..... in sem se odločila in to nrdila. pustila ga pri miru, na klice nisem odgovarjala, pustila preteklost in obrnila nov list, in sedaj ko gledam za nazaj vidm da boljš ne bi mogla storituser posted image user posted image
popizdilo mi je, da bi svoj life zapravila za nekega tipa, ki ni vreden tega da se poščijem nanga!! sorry izrazu. Kaj se  mi je pr 19 blo vredno ukvarjati z njegovo bivšo/zdajšno ? pa non stop živeti v strahu, kdaj bo me bo spet zapustu in  kdaj bo odšel k njej? Ne ni blo vredno. Tak life je po domače povedan za en drek. in jst si tazga življenja nisem zaslužila.

Prvi mesec je bil peklenski, skos sem premišljevala kaj dela, pa s kom je, pa kako se on z njo prebuja namesto z mano itd......kasneje par mesecev, sem se še parkrat spomnila na njega in sedaj po enem letu se za njega brigam toliko kot za lanski sneg - torej nič!!!Saj bo, verjemi, samo  voljo moraš imeti.
Stara si 20 let, mlada, pejt ven, v družbo, zažurat, se znoret to kar dela večina mladih, ne pa da domauser posted image  in se smilit sama seb!

In če te je zapustu 1ič, pa 2ič, pa 3ič, te bo še 4ič, 5ič  in ne vem kolikokrat še! Verjem iz lastnih izkušenj.

Uživaj mladost, vse ostalo bo pa že prišlo sčasoma, nekega dne ko boš najmanj pričakovala.

Pa velik srečeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?