|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po dolgem času spet berem
22.12.2007 23:02:25   
študentka Mici
Zanimajo me naslovi knjig, ki ste jih prebrale in so vas dobesedno potegnile not. Bi pa brala kako po resničnem dogodku, življenju, kaki bolezni. Predvsem po bolezni. Zdej berem od mimeŠ Mavrica v konzervi. Nekaj takega je naslov. Gospa opisuje kako je zbolela za rakom, kako se je lotila bolezni, zraven pa opisuje od poklica,družine, mah vse. Super knjiga. Berem jo tako, kot bi gledala film. Sovražim knjige, ki so suhoparne. Ta mi je res dobra. Še kako tako bi.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po dolgem času spet berem
22.12.2007 23:04:16   
Anonimen
Belo Masajko si brala?

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po dolgem času spet berem
22.12.2007 23:10:29   
malecka
To Belo Masajko pa velik knjigojedov hvali, o čem pa gre? Na kratko.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po dolgem času spet berem
22.12.2007 23:11:30   
Anonimen
Nemki,ki je šla na izlet v Afriko, se poročila z Masajem, dobila otroka, živela med Masaji in se vrnila v Evropo. So pa ene tri knjige.

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po dolgem času spet berem
23.12.2007 0:31:42   
gaya24
Preberi Tek za Zmajem. Ful dober roman, js sem jo prebrala v treh dneh pa ma čez 400 strani. Enostavno nisem mogla stran, no pol se je enako zgodilo še z mojo mamo user posted image Je po resničnih dogodkih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po dolgem času spet berem
23.12.2007 8:32:19   
al1*
Mogoče še:
- Ne gre samo za kolo - Lance Armstron
- prva oseba množine - Cameron West - zgodba o tipu, ki je imel več osebnosti


_____________________________

lp


(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: po dolgem času spet berem
23.12.2007 8:45:12   
gala
Še ena slovenska ''po resnični zgodbi'' - Poletje je dalo na glavo klobuk (V in A. Perko) - zgodba o možu, ki je pijanec in ženi, ki skupaj prebrodita alkoholizem - jaz jo kar nisem mogla odložiti. Zraven so zapiski njunega terapevta (Ruglja) o njunem napredku skozi čas. Ko bereš, te kar pretrese...

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: po dolgem času spet berem
23.12.2007 9:03:26   
Nikoletka
Puščavska roža, jo toplo priporočam in je resnična zgodba o deklici iz Afrike. Pozdravček

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: po dolgem času spet berem
23.12.2007 13:50:46   
jajula
moja zadnja je od kureishija buda iz predmestja, super knjiga.

(odgovor članu Nikoletka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: po dolgem času spet berem
23.12.2007 22:50:08   
študentka Mici
Ja men je ta, ki jo berem res svetovna. MimaŠ: Mavrica v pločevinki
Če ima katera čas naj jo prebere. Kr požiraš vrstice, kr naenkrat je okol ene 50 strani. Hvala za nasvete. Me pa zanimajo take o narkomanih, raku, alkoholu... kako so ljudje vse skupaj prestali, ker ta ko jo berem opisuje tako kot bi gledal film, od tega kdo je mel rojstni dan, do dopusta,... superca.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: po dolgem času spet berem
24.12.2007 16:19:53   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

Ja men je ta, ki jo berem res svetovna. MimaŠ: Mavrica v pločevinki


Ne vem, če veš - MimaŠ je (mislim, da lani) žal umrla. Je bila pa moderatorka enega foruma o raku na MON-u. Tudi jaz sem prebrala njeno knjigo.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: po dolgem času spet berem
24.12.2007 16:38:24   
helloKitty
Izza tančice od nevemkakojijeime Bin Ladin user posted image

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: po dolgem času spet berem
21.1.2008 10:25:44   
labodka
Priporočam:
Imenovali so jo dvoje src (1. in 2. del)
Izgubljena vrtnica
Vse, kar sem moral vedeti sem se naučil v vrtcu
...

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: po dolgem času spet berem
21.1.2008 14:51:04   
mojsoncek
Ce so ti vsec kriminalke lahko zacnes kar po vrsti s knjigami, katerih avtor je Henning Mankell. Ekola: Psi iz Rige, Peta zenska, Korak nazaj, Bela levinja, Na napacni sledi, Pozarni zid.

Pa se nekaj iz njegove zbirke:
http://www.felix.si/index.php?str=isci&tip=artik&fkaj=Henning+Mankell&+I%9A%E8i+=+I%9A%E8i+


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu labodka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: po dolgem času spet berem
21.1.2008 20:16:01   
hmm...
Zdaj nevem če je to točen naslov, vendar je ta baje zelo dobra tudi po resničnih dogodkih
- Živa zažgana (opozarjam nevem če je točen naslovuser posted image ) ... se pa gre o punci ki so jo živo zažgali (kar že naslov pove) vendar je preživela in zdaj opisuje svoje življenje.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?