|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 18:59:08   
alfa
torej, ker mi je moja mama danes že neštetotič odložila telefon, samo zato, ker sem izrazila svoje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 19:03:20   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image Predvidevam, da si oddala predno si sploh zapisala, kar si želela.

(odgovor članu alfa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 19:05:49   
katjes
Žalostno!user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 19:20:52   
silvya
Nedokončan stavek. Tako kot mamin na telefonu. 

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 19:56:20   
alfa
jap, vidim, da se mi je delno oddalo, ker me je med pisanjem poklicala nazaj in sva po resnično dolgem času, ampak neverjetno dolgem času, začuda, uspeli priti do konca in razčistiti to najino težavo. Močno upam, da je temu tako, ker zna biti preklemansko naporen tale odnos mama - hči.

Če ima pa katera kaj na temo odnos mama-hči, me pa tudi zanima.

Pa vseeno hvala tistim, ke ste se odzavle.

Lp.

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 20:01:29   
alfa
Hvala tistim, ki ste se odzvale.

Joj, te tipkarske. user posted image

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 20:16:06   
silvya
Znati poslušati je najtežje. Dokler z mamo te težave ne bosta rešili bo vedno tako kot praviš. Zato ti predlagam, da se enkrat dobita na kavici in se tako zmenita. Mogoče pa bo mama  končno dojela, da se pogovarja s svojo odraslo hčerjo. 

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 20:29:22   
alfa
Ja v tem je očitno bil tudi catch najine težave. Kot pravi mama, medgeneracijska razlika, ona po telefonu ne bi debatirala, meni pa je ob celodnevni službi telefon in internet še zadnja vez med ostalim svetom.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 20:52:41   
Zamima
jah, trma, včasih je treba vztrajati pri svojem, čeprav ti je po drugi strani težko, ker je to tvoja mama .

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 20:53:18   
ronja
Ene mame so take. Moja je med njimi, če te kaj potolažiuser posted image . Včasih se da z njo vse zmenit, drugič ti vrže dol telefon za ništa...

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 21:54:12   
blaža
dol telefon se ne vrže nobenemu, še posebaj ne svojemu otroku. če bi se mi to zgodilo, da bi v afektu odložila sinovoma dol telefon, bi  takoj probala poklicat nazaj in se opravičit. Včasih se je treba malo kontrolirat. Včasih se kaj skregam z možem, ma pol, ko v meni vre se raje ugriznem v jezik, kot, da bi mu rekla kaj kar bi kasneje obžalovala. Pa nisem bla vedno taka, to sem se naučila z leti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 23:24:19   
Laubica
Jaz tudi -žal z mojo ne pridem do koncauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
25.7.2008 23:48:42   
lelaval
Bodi srečna, da imaš mamo - pa čeprav se kregata. Jaz bi raje videla, da se kregava, kot, pa, da je ni več user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
26.7.2008 0:33:08   
Rakica_80
Lelaval to je vse res, se strinjam s teboj popolnoma, ampak tudi imet mamo, ki ti nezna nikoli prisluhnit in poslušat tvoja mnenja..........user posted image


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
26.7.2008 0:42:47   
Rakica_80
No, da povem na kratko, ko sem zbrala pogum in ji povedala vedno kar si mislim in ji to non stop ponavljala, med tem je bilo borbe ogromne, ker resnica vedno boli, je začela sprejemat in razmišljat....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
To je trajalo 28 let in jaz sem sedaj stara 28 in se koliko toliko razumemo,...vsaj si povemo in pokažemo ko smo napete, gre vsaka na svojo stranuser posted image user posted image user posted image user posted image
Mogoče bo slišati to za nekatere zelo grozno, ampak žal se to dogaja........user posted image
Alfauser posted image user posted image user posted image user posted image kr pogumno, ne sme te ujezit prekinjen klicuser posted image
Upam da razumeš in da čim prej rešiš te težave, ker ti lahko v nadaljnem življenju to pusti posledice...

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
26.7.2008 7:15:28   
dory
Tudi moja je ena takih. Drugače zelo srčna, pomaga kjer se da, se razdaja sto na uro, ampak ko useka njenih pet trmastih minut je boljš,da se vsi porazgubimo. Takrat je najbolj pametna, kontrira vsakemu in bognedaj, da kontriraš nazaj...ampak jest sem se jo že navadla in se v njenih trenutkih komentarjev in včasih tud zaničevanja umaknem,ker vem,da bo čez pol ure dobra. Je pa mogoče težje, če živiš pod isto streho. Če ne, je zadeva neprimerno drugačna.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
26.7.2008 7:50:22   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Bodi srečna, da imaš mamo - pa čeprav se kregata. Jaz bi raje videla, da se kregava, kot, pa, da je ni več user posted image


tudi jaz user posted image user posted image  s tem da sva se prej odlično razumeli, pa z očetom tudi, pa ju ni več user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
26.7.2008 8:13:23   
pajčolanka
moja mama včasih to naredi ko mava kaka nesoglasja in rečem kar ji ne paše. pač povem svoje mnenje. na začetku me je zelo bolelo-najbolj na svetu sovražim to da nekdo enostavno prekine. reči vsaj, vredu je se bova drugi zmenli adijo..ne pa da samo pumf odložiš slušalko.
jaz odreagiram tako da jo pokličem nazaj, ji povem da dokler mi misli telefon dol metat me ne rabi klicat in se na hitro poslovim.
kasneje sva se še vedno vse zmenili.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
26.7.2008 12:02:04   
Anonimen
ha..pri meni je pa ravno obratno-jaz sem tista ki dol meče slušalko,ker res ne mislim poslušati njenega dretja nad mano brez razloga pač zato ker tisti moment nima kaj drugega počet...sem si lepo ustvarila svojo družino,končno imam mir ki ga doma nikoli nisem imela,saj sem odraščala v nasilju,alkoholizmu...niti si nikoli nisem bila dobra z mamo,najini odnosi so skoz katastrofalni...jst se trudim distanco držat,pa nevem če ne bova celo stike čez par let prekinile...ja žalostno ampak moj zgodba je pač malo drugačna...srečne so lahko tiste ki imajo mamo v pravem pomenu besede...

(odgovor članu pajčolanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mama in njeno nesprejemenje hčerkinih menje
26.7.2008 12:11:37   
ronja
Moja mami vrže dol telefon dostikrat čisto brezveze - ne da bi se karkoli skregali, da bi karkoli takega rekla, ampak njej pač nekaj ni všeč in tutu... Recimo me vpraša, če pridemo na obisk k njej, ker pride neka teta, ki mi nič ne pomeni. Ji razložim, da ima isti dan ljubi zadnjo tekmo in da ga gremo gledat. In že slišim tutu.

Pač eni ljudje so taki - treba jih je dat na distanco, da te preveč ne prizadane, pa mama gor ali dol. Pač nimajo vsi takih mam, kot bi si jih želeli;) Pa moja mama ni slaba, čeprav si blizu res nikoli nisva bili, samo najini pojmi o ljubezni se močno razlikujejo. Bogve, kaj bo šlo mojima punčkama na živce pri meniuser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?