|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
27.12.2008 0:24:05   
Anonimen
ČER!
Hvala za lepe želje. Trudila sva se dve leti, nakar so mi letos odkrili dve veliki cisti vsako na enem jajčniku to je biv menda vzrok da nisem mogla zanosit. Zdej po laparo pa teče tretji krog.

Upam da božiček in dedek mraz tut kdaj k nam na forum pokukata in bosta prinesla čimveč user posted image user posted image .

Lahko noč

(odgovor članu metuLJchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
27.12.2008 9:15:57   
*sanela*
Dobro jutro pozitivke!
Danes spet delavno, pa sem si uzela par minutk da se vam javim!
V hiški je super. Ogromno prostora. Še ful dela za mamico ( čiščenje, pranje, likanje....), počasi bo. Važno je da smo se vselili v naš novi domek! Zelo sem vesela, vse je izpadlo tako kot sem si zamislila. S kuhinjo in kopalnico sm ful zadovoljna. Vse je v rdeči barvi in mene ta barva zmeraj spravi v dobro voljo user posted image . Mal nam je mrzlo. V blokih ful grejejo, tu pa nam je zelo težko zagret, verjetno ker je vse na novo.
metuljchy vem kako je kadar greš k babici. Mene zmeraj stisne pri srcu kadar grem domov. Moja babica je v Bosni in vsakič imam tisti strah da jo bom vidla zadnjič user posted image !
citrončica zelo, zelo lepa pesmica user posted image
sulfinija in ula23 kako ste preživele Božič?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
27.12.2008 17:59:54   
Anonimen
Sanela živijo!

Božič sva z mojim user posted image  preživela z mojo familijo.Tko da je bilo zelo lepo moja mami je kuhala mi smo pa samo jedli.
Kako si pa ti preživela Božič?

LP

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
29.12.2008 9:45:25   
Anonimen
Ja kje se pa potepate vse pozitivke?

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
29.12.2008 10:04:42   
*sanela*
Ula23 zgleda da se vse pozitivke grejejo s svojimi user posted image . Verjetno so na dopustu pa so vse dale na off user posted image . Jaz bi tudi na dopust pa žal ne gre. Sm sama v optiki in jo nemorem kar zapreti user posted image .

Jaz se počasi navajam na nov domek user posted image . Vse je lepo edino nam je še vedno mal premrzlo. Navajeni smo da v bloku grejejo kot zmešani. No bo treba še po eno pečko user posted image .

Lep dan želim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
29.12.2008 10:09:20   
Anonimen
                                                                                                                              
Ja to pa le da vas ne bo zeblo sej se bo počasi segrelo.
Ja jest sem na istem vsak dan do novega leta delam tko da se z mojim 
user posted image  bol malo grejeva.
lp

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
29.12.2008 10:40:00   
metuLJchy
se vam še jaz javljam! Rekla sem sicer da te 3 dni pred silvestrom ne bom delala, pa non stop nekaj pride, malenkosti, a ravno toliko da ne dam na off. Danes ima moja sestrica 18 let, popoldne gremo verjetno malo drsat, za silvestra je pa še zdaj uganka. Moj bi bil zz eno družbo ki meni ni všeč, tako da zdaj iščeva novo rešitev. Nekaj se bo že našlo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
29.12.2008 14:52:03   
Sulfinija
Ojla!

Pozitivke moje tukja sem,v redu sem le energije za pisati ni in ni.Utrujenost na vrhunco,apetit pri izbrani hrani tudi nora sem ratala na sladoled sma z mojim danes kupila kar dve banjici dve kg ga bom kar zmazala.Prsi še vendo boleče,izcedka krvavitve nič več ni,slabosti včeraj bruhala danes mi je bilo le slabo,....

Božič preživela v krogu domačih ful bogat božiček nas je obiskal sem se veseila kot malo otrok.Bil je eden najlepših božiček saj sem vedela,da nosim pod srčekom svojo,najino user posted image .

Drugi dan po božiču praznovanje možebega goda smo se imeli ful lepo.Včeraj en mali sprehod po parku,zvečer sma šla na obisk.

Danes po teletino za staro leto se mi je ful zluštala smao je ful draga pa naj bo tokrat dam vse.Za piti mi le paše jagodni sok.Moj je šel na zaključek na firmo je obljubil,da bo doma do petuh zvečer,potem pa sledi cartanje.

Takole sedaj pa šibam enega odspat mi kar oči lezejo skupaj.

Kaj bote ve kuhala za najdaljšo noč v tem letu???

LP Mojcauser posted image 7t3dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
30.12.2008 6:44:15   
citrončica
Jutro!

Počasi,res počasi se odpravljam,zadnji delovni dan je zame letos,pa še k vam prej pokukam malo,ko mam celo 5min viškauser posted image ,

vidim,da se vsaka po svoje pripravljate na najdaljšo noč,sanela v novi hišiciuser posted image ,metuLJchy upam da med prijateljiuser posted image ,sulfinija seveda pridno doma,s čimmanjuser posted image slabostmi!!pa ostale??


Midva sva,kot vsako leto,še čisto brez planov,le da je letos mojuser posted image  še zbolel,tako da za ven ni,zato premišljujeva kar o tem,da bi bili vsi skupaj pri mojih doma...bomo videli danes popoldan kako in kaj,vedno sva v par minutah skombinirala vse,posebej,ko sva bila frej malo več,letos pa kar ni idejeuser posted image mogoče je pa tako še najbojše,bomo videli..

nič,mojih 5 min je minilo,tako da zdaj odhajam,veselo na delo,želim vam lep dan,pa še kaj pokukam k vam!!

pa-pa

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
30.12.2008 8:34:05   
*sanela*
Jutro!
brrrrrrrrrr kolk je mrzlo! Končno prava zima! Bo vsaj tele viroze uničilo!
V službi je mirno. Srank ni. So vsi zgleda na dopustu user posted image . Jaz delam še jutri do poldne pa sem dva dni fraj. Dobim obiske z Hrvaške ( sestrična od moža ) bodo z nami na silvestrovo.

Lep dan želim user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
30.12.2008 8:55:57   
Anonimen
Jutro!
Evo moja najdaljša noč bo pa kot ponavadi. Z mojim user posted image  si večerjo skuhava, bil on jest do 18ih itak delam, poj greva pa do mojih pa ob enih enajstih mal vn pogledat kmal po polnoči pa domov pa še mal zabave v dvoje poj pa spat itak 1.1. delam.
lp

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
30.12.2008 9:29:59   
*sanela*
user posted image  Najbolje je v dvoje!
Ojej 1.1. delaš? Uf, ta je pa huda!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
30.12.2008 9:37:41   
Anonimen
Ja gostinstvo pač se navadiš počasi. Sam mojuser posted image  je veliko sam.
Upam da 2010 ne bo toko in bom pestovala user posted image .
lp

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
30.12.2008 10:24:26   
*sanela*
Tudi jaz ti iz srca želim, da bi leta 2010 postala mamica!
In vsem puncam, ki se že dolgo trudijo da bi postale mamice želim v letu 2009 čim več user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
31.12.2008 8:39:46   
citrončica
Vsem puncam tukaj gor,
želim nepozabno praznovanje danes,v družbi najdražjih!!
 
 
V večeru tihem pridna roka
 nežno gladko nit prepleta,
čudovite vzorce spleta,
polne sanj in domišljije-
kot da nit življenja vije.
Dobre želje združi v zvezde,
srečo v sonce oblikuje,
nato po robu bele čipke-
cvetove upanja nasuje.
Tako ljubeče naj usoda
stke Vam dneve v Novem letu.
Skrbno trenutke naj izbira,
previdno naj poti utira,
da nam bo lepo na svetu!
 
SREČNO 2009!
 
user posted image
 

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
31.12.2008 10:16:11   
*sanela*
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Tudi jaz želim vsem puncam srečno novo leto 2009! Naj vam se izpolnijo vse želje!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
31.12.2008 10:43:24   
Anonimen
OJ PUNCE!

Pa še tukaj povem žalostno novico user posted image user posted image user posted image , da me je včeraj obiskala tečka user posted image .
Tko da z mojimi user posted image  user posted image  ne bo nič.

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
31.12.2008 10:46:48   
Anonimen
NAJ VAM LETO, KI JE PRED NAMI PRINESE ČIM VEČ LEPIH TENUTKOV.
SREČNO IN ZDRAVO 2009.





UPANJE UMRE ZADNJE GREMO V NOV BOJ

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
31.12.2008 11:11:30   
Sulfinija
Tudi iz moje strani:
 
Vsem mojim virtualnim prijateljicam želim najlepšo,najdaljšo noč v letu.Punce vsem skupaj SREČNO 2009 in polno malih dišečih štručk v letu 2009,ki prihaja.
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
31.12.2008 12:33:11   
metuLJchy
Punce še jaz vam bi rada zaželela lepo najdaljšo noč v letu, v letu 2009, z magično devetico na koncu pa obilo uresničenih sanj, nešteto iskrenih nasmehov, toplino src v bližini, mavrice na nebu. Naj bo čimmanj ovir v teh letu, čimveč pa žarečih barv in seveda naj vsaka od vas dočaka user posted image  ali user posted image .

Pri nas bomo kar pri sosedih, ravno zdaj grem v LJ malo po hrano, bomo skupaj kaj skuhali, kakšno raketo v zrak vrgli...pa bo! Juhej, ga že komaj čakam, to leto 2009, ker me občutek daje da bo bolj dobrosrčno in blago kot je bilo 2008! In da bo user posted image  nekje spomladi! Sem pa dobila od mojega tako lepo darilo, čeprav sem si želela predvsem kakšne male pozornosti in tega da se med sabo razumeva, mi je izpolnil mojo večmesečno željo. Moj prejšnji avto je bil citroen xantia, in sem se dobesedno zaljubila v njeno udobje, mehkobo....ker je bila prejšnja veliko premočna za žensko nogo (155 konjev)sem jo dala stran in si enega malega rabljenega avteka omislila dokler...ne bi enega dne naletela na cca. 10 let staro žabico, lepo ohranjeno, od prvega lastnika, starejšega gospoda, in da je z obale ali goriškega. Sem bila kar izbirčna metka. Pa sem jo dobila! Oz. dobil jo je moj user posted image  in mi jo podaril zdaj za praznike. Mi je prav nerodno, hkrati pa sem tako vesela! Še barve je tako lepe, nebeško modre! Malo nalagam, mislim da me bo citrončica razumela user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
1.1.2009 13:03:01   
metuLJchy
Pozitivke moje, še enkrat srečno, srčno in zadovoljstva polno leto 2009! In seveda pozitivno! Kako ste ga dočakale? Ste danes kaj zmatrane? user posted image

Mi smo ga dočakali pri prijateljih, vsak je nekaj za jest naredil, malo pred polnočjo smo malo raket v nebo metali, ob 2 sem že spala. In sanjjala prelepe sanje, za katere upam da se mi uresničijo! Berem malo napovedi astrologov za to leto, pa so vsi pesimistični, kaj pa vem, jaz sem pa kar optimistična! Zdaj pa pospravljam še včerajšnji kaos ko sem na hitro torto pekla, pa nisem za sabo nič pospravila! Popoldne pa gremo malo drsat, zdaj kmalu pa na kosilo k taščici! Lepo, lepo, prelepo leto 2009 še enkrat!

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
2.1.2009 8:50:19   
citrončica
O,MetuLJchy,
jaz razumem,mi je kar nasmešek pričaralo na obraz,ko sem o avtu prebralauser posted image user posted image ,super,čestitam,pa velikooo lepih,srečnih,varnih km preživita skupaj!!user posted image

Midva sva praznovala pri naših doma,smo tudi že pop skupaj skuhali večerjo,okrog 11ih pa smo šli v mesto in tam na trgu pričakali 2009,še malo zaplesali,tam ob pol2 pa spet proti domu,je bilo prav luštno na koncu,sva včeraj zvečer pozno prišla domov,in se zdaj tudi naspala,meni je včeraj kar manjkalo nekaj uricuser posted image ,

tudi jaz mislim,da zna biti leto 2009 pozitivno,predvsem če ga bomo tako vzeli,najbrž bo pa-predvsem spomladi,krizno za ljudi,ki bodo ostali brez dela,in upam,da bo tudi tokrat veljal rek,da je vsaka stvar za nekaj dobra,in da si tudi ti ljudje najdejo vir zaslužka za normalno življenje.

Sicer pa bodo tile dnevi še pestri,jaz danes obiske čakam,pa do Lj imamo namen še en dan it,če nam jih ne bo prej zmanjkalouser posted image ,bomo videli,

uživajte praznične dni v družbi najdražjih,
jaz mislim,da bom šla nekaj sladkega spečt zdajle,imam ravno voljo....user posted image

pa-pa

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
2.1.2009 10:36:02   
Anonimen
Punce uzivajte maksimalno v tem letu ki je pred nami.
Tudi jaz mislim da je lahko pozitivno če ga tako vzameš. Bo pa težko za te k so
izgobili službo pa sej bodo kaj našli pa bo.
Midva z mojim se pa še mal pocartava poj moram pa jaz nažalost v službo.

Lepo bodite in pozitivno razmišlajte

(odgovor članu citrončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
3.1.2009 9:14:27   
*sanela*
Jutro!
Vidim da ste se imele lepo za novo leto user posted image !
Jaz sem novo leto dočakala doma v krogu najbližjih. Sosedje so imeli zelo lep ognjemet in ko se je ognjemet končal je začel padat sneg. Bilo je zelo, zelo lepo! Ko pa so otroci zjutraj vstali in zagledali zunaj vse belo so vriskali od sreče. Niso niti zajtrkovali so stekli ven user posted image !

No zdaj pa veselo na delo user posted image !

Naj vam vedno sije sonček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
5.1.2009 8:11:01   
*sanela*
Jutro!
Kje pa ste pozitivke?
Danes nam je pa ključ v vhodnih vratih zmrznil, smo ga z femom greli da smo lahko odprli vrata user posted image . V avtu je kazalo -15 user posted image . Vsaj v hiši ni več tako mrzlo, smo jo končno zagreli user posted image .

Lep dan želim!

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




katero ime je najlepše???
dija_dijana

izberi najlepše žensko ime?!

dijana (8%)

mia (48%)

danaja (22%)

elena (22%)


Število vseh glasov: 156

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!