|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Pogrešan" oče
27.9.2009 21:22:51   
mateyka
fionca, vedi, tudi ko sta dva in se trudita, ni tako lahko kot se mogoče sliši. lahko ne vem kaj planiraš,pa se vse obrne. kljub vsemu imamo mi trenutno tako situacijo, da smo res veliko ločeni od njenega 8 meseca. ne po naši želji, pa vseeno - vem kako je biti sam za vse in kako zgleda, ko otrok enega od staršev ne vidi veliko. opazi se na tamali. in mi je žal, da trenutno tako mora bit. nekaj najlepšega je, ko sta oba starša ob detetu vsak dan. in ima oba isto rad in je isto navezan na oba. predvidevam, da čutiš in vidiš stvari podobno. samo če on ne - ti nič ne moreš. na žalost. lahko si pa dober zgled njemu user posted image za to pa je fino, da si kot prvo dobra mama. poskrbi za svojega sina najbolje kot lahko in ne se preveč ubadat z njegovim očetom. mogoče bo potem videl, da ni tako črno in zoprno kot verjetno dojema sedaj. mogoče potem ne bo več bežal.

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "Pogrešan" oče
28.9.2009 9:36:55   
aknela123
draga fionca, dandanes si človek lahko nabavi nov telefon z novo tel. številko v petih minutah, če se želi rešiti kakšnih nergačev. in novo številko da samo ljudem, katerim jo želi dati, staro pa pač kje založi.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "Pogrešan" oče
28.9.2009 11:57:09   
dory
Evo ne razumem...okej imaš ga rada, forsiraš ga zaradi otroka, dec je pa stisnil,ker ima dovolj vsega...no ne samo on, tudi njegovi starši...ne vem zakaj ga hočeš prisilit v nekaj kar očitno noče?
Na tvojem mestu bi mal pustila vse skupej...raje se pobrigaj zase, da se postaviš na svoje noge in pospraviš podstreho,ker boš le tako lahko mama,ki si jo otrok zasluži...

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "Pogrešan" oče
5.10.2009 12:15:47   
fionca
Torej, "pogrešani oče" se je vrnil iz MORJA. Jaz glupača pa ga iskala že na policiji... A ko sem ga v soboto po dogem času poklicala po telefonu- v četrtek je  že poklical svojega poslovnega kolega- je celo dvignil slušalko, sem mislila, da me bo kap. Sprva sem prekinila, ker nisem razločila glasu in sem pomislila, da je na drugi strani njegov brat, nato ponovno kličem in vprašam, če je on pri telefonu. Njemu se je zdelo vse normalno, da je pač šel za 16 dni. Ko sem mu povedala, da vem, da nimam pravice posegati v njegove odločitve in da bi vsaj lahko povedal, da gre za 16 dni in da se bo zagotovo vrnil. Ko sem ga vprašala, če se misli sploh vrnit, ker takrat, ko sva se pogovarjala, je verjetno še bil na morju, se mi je nasmejal in rekel; ja seveda...
Ko sem mu povedala, da sem bila zelo v skrbeh in da sem šla celo na policijo, mi sprva ni verjel, nato pa reče pa zakaj, saj si vedela, da sem na morju, saj so ti povedali pri meni doma. Torej on zgasne brez sledu, domači se sprenevedajo...
Jaz pa sem se po nepotrebnem obremenjevala, ker nisem vedela kaj naj rečem otroku kdaj se njegov ati sploh vrne in kje je, čeprav sem mu "lagala" da vem, da je na morju!!!


(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "Pogrešan" oče
5.10.2009 15:02:10   
Čmrlika
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "Pogrešan" oče
5.10.2009 17:57:01   
benika
Oprosti fionca, ampak meni se vse bolj dozdeva, da si ti en mal psihotika. Očitno se ti nekako ne da dopovedat, da on NI tvoja last in da ti nikakor ni dolžan polagat nobenih računov, kje je, s kom je in kaj dela. Niti ti nimaš nobene pravice o tem poizvedovat in vpletat še policije v to. Pravico vedeti, kje se nahaja, imaš le in samo takrat, kadar ima s seboj vajinega otroka.

Že v prvem postu si napisala, da ti je njegov brat dejal, da je šel na dopust. In če bi imela ti pri sebi vse pošlihtano, bi pri tem tudi ostalo.

Očitno ga nisi prebolela in ga nikoli ne boš.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "Pogrešan" oče
5.10.2009 17:58:35   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Oprosti fionca, ampak meni se vse bolj dozdeva, da si ti en mal psihotika. Očitno se ti nekako ne da dopovedat, da on NI tvoja last in da ti nikakor ni dolžan polagat nobenih računov, kje je, s kom je in kaj dela. Niti ti nimaš nobene pravice o tem poizvedovat in vpletat še policije v to. Pravico vedeti, kje se nahaja, imaš le in samo takrat, kadar ima s seboj vajinega otroka.

Že v prvem postu si napisala, da ti je njegov brat dejal, da je šel na dopust. In če bi imela ti pri sebi vse pošlihtano, bi pri tem tudi ostalo.

Očitno ga nisi prebolela in ga nikoli ne boš.




se podpišem

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "Pogrešan" oče
5.10.2009 19:57:25   
fionca
Hvala, očitno sem res samo še za psihiatra...


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "Pogrešan" oče
5.10.2009 20:15:47   
glugluglu
Priskrbi otroku tisto kar mu pripada - preživnina, njega pa pusti pri miru.
A si mogoče pomislila, da si je našel kakšno drugo in, a misliš, da je bil sam na dopustu?

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "Pogrešan" oče
6.10.2009 7:46:29   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: fionca

Hvala, očitno sem res samo še za psihiatra...





Niti ne,samo živi in pusti živeti.
Otrok je pri vsej tej zgodi samo izgovor. Oče bo že poskrbel zanj. A ni bolje,da je to iz srca kot pa pod prisilo?

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?