|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamini sinčki..???
12.1.2010 11:46:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puppa


IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Mamini sinčki?

ste že kdaj hodili z maminim sinčkom ali ste poročene z maminim sinčkom?user posted image user posted image kako ga prepoznate ?


Sem. Na žalost!

Ko sem ga spoznala, se mi je predstavil kot samostojen, neodvisen. kako zna skrbet zase. kako živi v svojem stanovanju v hiši staršev (njegove besede).

Ko sem se preselila k njemu pa - suprise, suprise - kuhala mu je mama, prala cunje mu je mama, likala mu je mama, stanovanje mu je čistila mama. Kadar sem kuhala jaz, on ni jedel. user posted image Službo sta mu zrihtala starša.

Po pol leta sem šla proč. Ker s takim človekom res ne moreš živeti skupaj.


Hvala enako le,da jaz nisem smela do štedilnika.Ko pa sem mu kaj omenila je raje šel na nogomet.In končala po petih letih.Mi je žal samo,da nisem prej.

(odgovor članu puppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Mamini sinčki..???
12.1.2010 12:01:38   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Ja povej,če si se sploh rešila pekla? Je bila naša pomoč koristna zate...si kaj manj pridna? user posted image


ste mi veliko pomagale ker ste mi odprle oči in sem zelo vesela da nisem več zivčna ker ne pritiska več name uglavnem fajn je ker nisem pod vplivom mamin sinček in za enkrat bom še samska da pridem k sebi potem pa akcija in bom začela bit poredna.Za enkrat še studiram kak sem bla taka neumna ne morem verjet user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Mamini sinčki..???
12.1.2010 12:07:06   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: puppa


IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Mamini sinčki?

ste že kdaj hodili z maminim sinčkom ali ste poročene z maminim sinčkom?user posted image user posted image kako ga prepoznate ?


Sem. Na žalost!

Ko sem ga spoznala, se mi je predstavil kot samostojen, neodvisen. kako zna skrbet zase. kako živi v svojem stanovanju v hiši staršev (njegove besede).

Ko sem se preselila k njemu pa - suprise, suprise - kuhala mu je mama, prala cunje mu je mama, likala mu je mama, stanovanje mu je čistila mama. Kadar sem kuhala jaz, on ni jedel. user posted image Službo sta mu zrihtala starša.

Po pol leta sem šla proč. Ker s takim človekom res ne moreš živeti skupaj.


Hvala enako le,da jaz nisem smela do štedilnika.Ko pa sem mu kaj omenila je raje šel na nogomet.In končala po petih letih.Mi je žal samo,da nisem prej.


jaz niti enkrat nisem gledala kaj ima v hladilniku ker bi me čudno mamica njegova gledala,sem pa tudi jaz enkrat mu kuhala takrat ko so bli njegovi starši na morje ker on nezna nič kuhat,nikol ni kuhal vedno mu je mamica pustila v hladilnik ali pa šel ven jest ali pa kaj suhega jedu.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Mamini sinčki..???
12.1.2010 12:08:33   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: madela

Ja povej,če si se sploh rešila pekla? Je bila naša pomoč koristna zate...si kaj manj pridna? user posted image


ste mi veliko pomagale ker ste mi odprle oči in sem zelo vesela da nisem več zivčna ker ne pritiska več name uglavnem fajn je ker nisem pod vplivom mamin sinček in za enkrat bom še samska da pridem k sebi potem pa akcija in bom začela bit poredna.Za enkrat še studiram kak sem bla taka neumna ne morem verjet user posted image




Sem vesela zate. To,da si sedaj samska je samo plus,namreč na hitro se spustit v novo vezo,z še čisto svežimi spomini na staro,je obup.
Vzami si čas zase,preberi kak dober roman,pojdi med prijatelje in sčasoma se boš vedno bolj zavedala sebe in ljudi okrog sebe...ti povem,da je svet lepši,kot si ga do sedaj gledala user posted image

< Sporočilo je popravil madela -- 12.1.2010 12:09:29 >

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Mamini sinčki..???
12.1.2010 13:31:28   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: madela

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: madela

Ja povej,če si se sploh rešila pekla? Je bila naša pomoč koristna zate...si kaj manj pridna? user posted image


ste mi veliko pomagale ker ste mi odprle oči in sem zelo vesela da nisem več zivčna ker ne pritiska več name uglavnem fajn je ker nisem pod vplivom mamin sinček in za enkrat bom še samska da pridem k sebi potem pa akcija in bom začela bit poredna.Za enkrat še studiram kak sem bla taka neumna ne morem verjet user posted image




Sem vesela zate. To,da si sedaj samska je samo plus,namreč na hitro se spustit v novo vezo,z še čisto svežimi spomini na staro,je obup.
Vzami si čas zase,preberi kak dober roman,pojdi med prijatelje in sčasoma se boš vedno bolj zavedala sebe in ljudi okrog sebe...ti povem,da je svet lepši,kot si ga do sedaj gledala user posted image


verjamem da je svet lepši sem že malo opazila čeprav še nisem pripravljena na novo vezo in da grem med ljudje sem še zelo razočarana,probam da vse pozabim in berem vedno ta forum in včas kaj pišem.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Mamini sinčki..???
12.1.2010 17:50:19   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
ker on nezna nič kuhat,nikol ni kuhal vedno mu je mamica pustila v hladilnik

Dedec ki ne zna nič kuhat zame osebno ni dedec. Jaz namreč zelo rada vidim če mi moj kaj skuha in moram reči...da je tudi v kuhanju včasih pravi profesor user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Mamini sinčki..???
12.1.2010 17:51:25   
hrchy
nekaj na to temo:

http://24ur.com/novice/slovenija/cudaske-posebnosti-slovencev.html#comment


_____________________________

if a man speaks his mind in a forest and no woman hears him, is he still wrong?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 9:18:06   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
ker on nezna nič kuhat,nikol ni kuhal vedno mu je mamica pustila v hladilnik

Dedec ki ne zna nič kuhat zame osebno ni dedec. Jaz namreč zelo rada vidim če mi moj kaj skuha in moram reči...da je tudi v kuhanju včasih pravi profesor user posted image user posted image user posted image


nikol nisem ga vidla za stedilnikom nikol saj da bi kak jajc spekel


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 9:24:46   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

nekaj na to temo:

http://24ur.com/novice/slovenija/cudaske-posebnosti-slovencev.html#comment



upam da bo še on odpru ta link in naj vidi da nisem se jaz zmislila


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 9:29:55   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
ker on nezna nič kuhat,nikol ni kuhal vedno mu je mamica pustila v hladilnik

Dedec ki ne zna nič kuhat zame osebno ni dedec. Jaz namreč zelo rada vidim če mi moj kaj skuha in moram reči...da je tudi v kuhanju včasih pravi profesor user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 9:34:19   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
ker on nezna nič kuhat,nikol ni kuhal vedno mu je mamica pustila v hladilnik

Dedec ki ne zna nič kuhat zame osebno ni dedec. Jaz namreč zelo rada vidim če mi moj kaj skuha in moram reči...da je tudi v kuhanju včasih pravi profesor user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 10:39:06   
diana 28
Meni se zdi, da malo pretiravate glede tega ''maminega sinčka''. Vsaka mama rada poskrbi za sina in tudi hčer. V večini primerih ko živijo še skupaj si pač delijo delo. Mama kuha, sin pač naredi kaj drugega.

Glede na včerajšnji prispevek na pop TV-ju pa lahko rečemo, da si malo kateri mlad človek-fant lahko privošči v teh časih, da bi se odselil na svoje. A je zato čuden ?? Cene stanovanj, hiš in najemnine niso glih nizke. Vzamejo ti 50°% plače. Kaj človek, ki ne dobi  kredita zaradi prenizke plače in se ne odseli od mame pomeni, da je mamin sinko?

Res je, da določeni ne znajo glih dovolj poskrbeti zase in si kuhati, prati ipd. vendar sem sigurna, da če bi bili prisiljeni bi to delali včasih še bolje od žensk. Bi se znajdli. Je pa veliko tudi punc-žensk, ki so pri tridesetih in več pri starših ali pa starši skrbijo v veliki meri za njih.

Mogoče res obstaja določen procent fantov, ki izkoriščajo mamino dobroto vendar mislim, da je ta precej nizek v večini primerov se mi zdi, da znajo poskrbeti zase sami. Ali pa nisem še naletela na pravega maminega sinčka.  user posted image


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 13:29:58   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Meni se zdi, da malo pretiravate glede tega ''maminega sinčka''. Vsaka mama rada poskrbi za sina in tudi hčer. V večini primerih ko živijo še skupaj si pač delijo delo. Mama kuha, sin pač naredi kaj drugega.

Glede na včerajšnji prispevek na pop TV-ju pa lahko rečemo, da si malo kateri mlad človek-fant lahko privošči v teh časih, da bi se odselil na svoje. A je zato čuden ?? Cene stanovanj, hiš in najemnine niso glih nizke. Vzamejo ti 50°% plače. Kaj človek, ki ne dobi  kredita zaradi prenizke plače in se ne odseli od mame pomeni, da je mamin sinko?

Res je, da določeni ne znajo glih dovolj poskrbeti zase in si kuhati, prati ipd. vendar sem sigurna, da če bi bili prisiljeni bi to delali včasih še bolje od žensk. Bi se znajdli. Je pa veliko tudi punc-žensk, ki so pri tridesetih in več pri starših ali pa starši skrbijo v veliki meri za njih.

Mogoče res obstaja določen procent fantov, ki izkoriščajo mamino dobroto vendar mislim, da je ta precej nizek v večini primerov se mi zdi, da znajo poskrbeti zase sami. Ali pa nisem še naletela na pravega maminega sinčka.  user posted image


Sigurno nisi naletela na pravi mamin sinček.Uglavnem tudi jaz razumem da nekateri še zivijo pri starših in da niso mamini sinčeki pač nimajo denarja da bi šli na svojem pa še neznajo si kuhat ali kaj jaz vem kaj  samo  če imajo možnost da si preriktajo kopalnico in kuhinjo in da so zase v isti hiši ko starši pa jaz nevem zakaj ne preriktajo.Pa mamin sinček je drugačen je ful razvajen joj ko se vse spomnem ratam kar živcna


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 14:00:29   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Meni se zdi, da malo pretiravate glede tega ''maminega sinčka''. Vsaka mama rada poskrbi za sina in tudi hčer. V večini primerih ko živijo še skupaj si pač delijo delo. Mama kuha, sin pač naredi kaj drugega.

Glede na včerajšnji prispevek na pop TV-ju pa lahko rečemo, da si malo kateri mlad človek-fant lahko privošči v teh časih, da bi se odselil na svoje. A je zato čuden ?? Cene stanovanj, hiš in najemnine niso glih nizke. Vzamejo ti 50°% plače. Kaj človek, ki ne dobi  kredita zaradi prenizke plače in se ne odseli od mame pomeni, da je mamin sinko?







user posted image

Vsak izgovor je dober, v Sloveniji pa so draga stanovanja in najemnine tako zeloooo priročen izgovor. Kot da je drugod po svetu pa življenje zastonj. Japajade user posted image

Ampak Slovečki smo tako komot bitja - pojem cimer (sostanovalec) za nas neha obstajati tisti hip, ko končamo fax. Ojej, boh se nas usmili, da bi človek pri svojih 30 imel cimra user posted image Ker cimer nam ne pere, ne kuha in ne pospravlja za nami ...
In če daš polovičko za stanovanje, si potem ne moreš privoščiti kredita za nobl avto, oh oh, le kaj je Slovenček brez dobrega avta user posted image

Če pa Slovenček (ali Slovenčica, da ne bo zamereuser posted image ) nima dobrega avta, potem ni pravi Slovenec.

In s punco/koruznico/ženo je potrebno sklepati kompromise.
In s cimrom je treba sklepati kompromise.

Slovenček pa ne sklepa kompromisov user posted image (slovenski sodniški sindrom)

Mama pa da svojemu sinku vedno prav. Mama brezkompromisno kuha, pere in pospravlja za njim. Mama sinčku omogoči, da je pravi klen Sloveček, ki se vozi v dobrem avtu.

In če pogledamo samo sindrom taščomrzništva na tem forumu, potem po verjetnostnem izračunu lahko pridemo do sklepa, da bodo taiste, ki so sedaj snahe in bentijo čez tašče, nekoč, ko bodo same tašče, bentile čez snahe. In če zraven prištejemo še posesivnost do lastnih otrok, ki se neredko kaže v določenih debatah, potems mo lahko prepričani, da se Slovenci ne bomo še tako kmalu znebili Ojdipovega sindromauser posted image



(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 14:04:47   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Meni se zdi, da malo pretiravate glede tega ''maminega sinčka''. Vsaka mama rada poskrbi za sina in tudi hčer. V večini primerih ko živijo še skupaj si pač delijo delo. Mama kuha, sin pač naredi kaj drugega.

Glede na včerajšnji prispevek na pop TV-ju pa lahko rečemo, da si malo kateri mlad človek-fant lahko privošči v teh časih, da bi se odselil na svoje. A je zato čuden ?? Cene stanovanj, hiš in najemnine niso glih nizke. Vzamejo ti 50°% plače. Kaj človek, ki ne dobi  kredita zaradi prenizke plače in se ne odseli od mame pomeni, da je mamin sinko?







user posted image

Vsak izgovor je dober, v Sloveniji pa so draga stanovanja in najemnine tako zeloooo priročen izgovor. Kot da je drugod po svetu pa življenje zastonj. Japajade user posted image

Ampak Slovečki smo tako komot bitja - pojem cimer (sostanovalec) za nas neha obstajati tisti hip, ko končamo fax. Ojej, boh se nas usmili, da bi človek pri svojih 30 imel cimra user posted image Ker cimer nam ne pere, ne kuha in ne pospravlja za nami ...
In če daš polovičko za stanovanje, si potem ne moreš privoščiti kredita za nobl avto, oh oh, le kaj je Slovenček brez dobrega avta user posted image

Če pa Slovenček (ali Slovenčica, da ne bo zamereuser posted image ) nima dobrega avta, potem ni pravi Slovenec.

In s punco/koruznico/ženo je potrebno sklepati kompromise.
In s cimrom je treba sklepati kompromise.

Slovenček pa ne sklepa kompromisov user posted image (slovenski sodniški sindrom)

Mama pa da svojemu sinku vedno prav. Mama brezkompromisno kuha, pere in pospravlja za njim. Mama sinčku omogoči, da je pravi klen Sloveček, ki se vozi v dobrem avtu.

In če pogledamo samo sindrom taščomrzništva na tem forumu, potem po verjetnostnem izračunu lahko pridemo do sklepa, da bodo taiste, ki so sedaj snahe in bentijo čez tašče, nekoč, ko bodo same tašče, bentile čez snahe. In če zraven prištejemo še posesivnost do lastnih otrok, ki se neredko kaže v določenih debatah, potems mo lahko prepričani, da se Slovenci ne bomo še tako kmalu znebili Ojdipovega sindromauser posted image





moj bivši mamin sinko ima tudi dober avto namest da bi uredil kopalnico in kuhinjo zase raje se vozi v dobrem avtomobilom in prav ti dam kar si napisal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 15:12:21   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Meni se zdi, da malo pretiravate glede tega ''maminega sinčka''. Vsaka mama rada poskrbi za sina in tudi hčer. V večini primerih ko živijo še skupaj si pač delijo delo. Mama kuha, sin pač naredi kaj drugega.

Glede na včerajšnji prispevek na pop TV-ju pa lahko rečemo, da si malo kateri mlad človek-fant lahko privošči v teh časih, da bi se odselil na svoje. A je zato čuden ?? Cene stanovanj, hiš in najemnine niso glih nizke. Vzamejo ti 50°% plače. Kaj človek, ki ne dobi  kredita zaradi prenizke plače in se ne odseli od mame pomeni, da je mamin sinko?







user posted image

Vsak izgovor je dober, v Sloveniji pa so draga stanovanja in najemnine tako zeloooo priročen izgovor. Kot da je drugod po svetu pa življenje zastonj. Japajade user posted image

Ampak Slovečki smo tako komot bitja - pojem cimer (sostanovalec) za nas neha obstajati tisti hip, ko končamo fax. Ojej, boh se nas usmili, da bi človek pri svojih 30 imel cimra user posted image Ker cimer nam ne pere, ne kuha in ne pospravlja za nami ...
In če daš polovičko za stanovanje, si potem ne moreš privoščiti kredita za nobl avto, oh oh, le kaj je Slovenček brez dobrega avta user posted image

Če pa Slovenček (ali Slovenčica, da ne bo zamereuser posted image ) nima dobrega avta, potem ni pravi Slovenec.

In s punco/koruznico/ženo je potrebno sklepati kompromise.
In s cimrom je treba sklepati kompromise.

Slovenček pa ne sklepa kompromisov user posted image (slovenski sodniški sindrom)

Mama pa da svojemu sinku vedno prav. Mama brezkompromisno kuha, pere in pospravlja za njim. Mama sinčku omogoči, da je pravi klen Sloveček, ki se vozi v dobrem avtu.

In če pogledamo samo sindrom taščomrzništva na tem forumu, potem po verjetnostnem izračunu lahko pridemo do sklepa, da bodo taiste, ki so sedaj snahe in bentijo čez tašče, nekoč, ko bodo same tašče, bentile čez snahe. In če zraven prištejemo še posesivnost do lastnih otrok, ki se neredko kaže v določenih debatah, potems mo lahko prepričani, da se Slovenci ne bomo še tako kmalu znebili Ojdipovega sindromauser posted image





Nejcko pa kje najdeš tako dobre besede?? user posted image user posted image user posted image . Točno res je tako... živa resnica!!! Ma ne bi mogla boljš napisat!! Bravo!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 15:43:35   
baguSka
Ali pa nisem še naletela na pravega maminega sinčka. user posted image


bo kr tole drzalo!!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 17:21:16   
Anonimen
...
 
se dogaja, če ne bereš v pravem zapovrstju,...user posted image

< Sporočilo je popravil k.tja -- 13.1.2010 17:34:53 >

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 20:03:23   
hrchy
ikzekli nejcko!

_____________________________

if a man speaks his mind in a forest and no woman hears him, is he still wrong?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 20:20:21   
Anonimen
Mogoče res obstaja določen procent fantov, ki izkoriščajo mamino dobroto vendar mislim, da je ta precej nizek v večini primerov se mi zdi, da znajo poskrbeti zase sami.


80% izkorišča.

(odgovor članu diana 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 21:26:40   
diana 28
Ja, potem pa res zgleda, da še nisem spoznala oz. ne poznam takšnih primerkov.... na srečo  .... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Mamini sinčki..???
13.1.2010 21:40:22   
ronja
Dedec ki ne zna nič kuhat zame osebno ni dedec. Jaz namreč zelo rada vidim če mi moj kaj skuha in moram reči...da je tudi v kuhanju včasih pravi profesor

Sicer nimam tako radikalnega stališča, ker rada kuham in me nič ne moti, če on ne bi, ampak ga moram pa vseeno malo pohvalit: ta teden sem šla v službo in ej bil on na bolniški z malima in me je v pon. doma čakala limonina krema, v torek pa je skuhal bučno juho! faca, ne?

nejcko, fajn si napisala! Jaz sem si pa fanta na biciklu zbrala, pa še ta je bil star pa zje***user posted image , še izpita za avto dolgo ni meluser posted image .

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Mamini sinčki..???
29.1.2010 9:48:47   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Mogoče res obstaja določen procent fantov, ki izkoriščajo mamino dobroto vendar mislim, da je ta precej nizek v večini primerov se mi zdi, da znajo poskrbeti zase sami.


80% izkorišča.


Mene bi blo sram da bi bla čez 30 stara in da bi mi mama kuhala,prala svetovala kako naj se oblečem


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 223
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?