|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 19:38:46   
naty28
Previjalna- saj višina še kar gre, da lahko tak fajn ravno zraven stojim, samo me skrbi, da se bi  tak bolj težko do glavice stegnila,ko bo trebalo kaj pri okicah pogledat al kaj podobnega, samo ne vem, če je mogoče samo zaj tak bolj težko, ko mam trebuh, pa bo mogoče pol čisto vredi, jooooj ne vem kaj naj!!!user posted image user posted image user posted image


Pa še eno vprašanje mam, malo nerodno, pa vseeno.user posted image
Ko grem na wc-vlko potrebo, ne vem, kaj je lahko to kaj narobe, če ful pritiskaš, ko tak vemo vse, da smo v nosečnosti ponavadi kar zaprte. Kak je pri vas, še kero to skrbi?user posted image



_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 19:44:24   
vekybel
naty28 ja sej glih zaradi tega je pomembna višina, ko so majhni na začetku ni problem a hitro zrastejo pa so še bolj daleč in boš težje pogledala. PELJI JO ODREZAT IN PIKA! user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
To za na wc pa moraš priisnit če ne ne gre ven kakec. user posted image  Sam oči zapri in misli na ta zadnjo plat da tam mora neki ven ne pa sej veš.....user posted image

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 19:44:33   
lucika
naty28, hehe, midve z vekybel po moje ne boma rable nič pritiskat jutri:))))
ne, po moje ni narobe, lahko pa kake hemeroide dobiš, predvidevam. če se le da je potrebno poskrbet, da gre bolj na mehko...imam še jaz z tem probleme, pa sem v normalnem stanju bila že pri dr, ker imam kr non stop neke driske. zdaj pa zaprta...

lahko pa prideš k meni jutri žlico polizat:) bo glih dost da gre mal lažje:)

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 19:45:29   
lucika
ja, pa res te zna tud trebuh zdaj ovirat, pol bo drugače...

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 19:51:50   
naty28
To glede tiščanja na wcju me skrbi zaradi nosečnost, če je pri tem lahko kaj narobe, če preveč pritiskaš, da nebi kaj poknilo kje al kaj, da bi mi ta mehur pokno, pa voda odtekla zarad tega, je to možnouser posted image

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 19:56:31   
sandrica23
Naty...neee,saj ni taki pritisk to,ali?
Mam tudi jaz težave z veliko potrebo...ne grem čez cel tedn...sem zdaj ugotovila da če si zjutraj skuham eno fino močno turško kavo,sem čez pol ure že na wcjuuser posted image Drugače pa se mi pojavljajo hemoroidi...sam to še od prvega poroda,tak da ni fajn...
Za previjalno pa se ne obremenjuj!!! Ko bo bebika bo vse drugačeuser posted image če ne druga pa se znajdeš pa daš otroka na postlo,jaz tudi nisem mela prav previjalne pri Lanu pa mi ni blo panike,sem vse na postli delala,samo znajt se je treba in bit čim majn obremenjen s takimi stvarmi.user posted image


< Sporočilo je popravil sandrica23 -- 5.3.2010 19:59:34 >

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 19:57:13   
naty28
Joj jaz pa že komaj čakam svakinjo, mi je prej javla da pridejo na obisk, pa prinesejo tortice iz Pohorske kavarne, mmmmmmmm komaj čakam!user posted image

http://www.facebook.com/search/?q=pohorska&init=quick#!/photo.php?pid=1862256&id=74311120678
Toto dobimuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 20:00:34   
vekybel
IZVIRNO SPOROČILO: naty28

Joj jaz pa že komaj čakam svakinjo, mi je prej javla da pridejo na obisk, pa prinesejo tortice iz Pohorske kavarne, mmmmmmmm komaj čakam!user posted image

http://www.facebook.com/search/?q=pohorska&init=quick#!/photo.php?pid=1862256&id=74311120678
Toto dobimuser posted image user posted image user posted image



Samo ti zezaj glede tortice, te bomo mi jutri glede wc-ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 20:01:53   
sandrica23
IZVIRNO SPOROČILO: naty28

Joj jaz pa že komaj čakam svakinjo, mi je prej javla da pridejo na obisk, pa prinesejo tortice iz Pohorske kavarne, mmmmmmmm komaj čakam!user posted image

http://www.facebook.com/search/?q=pohorska&init=quick#!/photo.php?pid=1862256&id=74311120678
Toto dobimuser posted image user posted image user posted image


Jooooj,tota pa je tak dobra...nikjer ni boljših tortic kot pa v Pohorski...si mi zdaj lušte naredla...moj stari pa že 2 uri hodi iz trgovine z kompotom pa z smetano grrrrrruser posted image user posted image

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 20:04:28   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: sandrica23

Naty...neee,saj ni taki pritisk to,ali?
Mam tudi jaz težave z veliko potrebo...ne grem čez cel tedn...sem zdaj ugotovila da če si zjutraj skuham eno fino močno turško kavo,sem čez pol ure že na wcjuuser posted image Drugače pa se mi pojavljajo hemoroidi...sam to še od prvega poroda,tak da ni fajn...
Za previjalno pa se ne obremenjuj!!! Ko bo bebika bo vse drugačeuser posted image če ne druga pa se znajdeš pa daš otroka na postlo,jaz tudi nisem mela prav previjalne pri Lanu pa mi ni blo panike,sem vse na postli delala,samo znajt se je treba in bit čim majn obremenjen s takimi stvarmi.user posted image



Nee saj ni taki pritisk hahah, samo pač tak sem se vprašala, če bi to lahko blo kaj narobe.user posted image

Glede previjalne, saj vem da se da kje drugje tudi previjat, samo se bi mi zdelo škoda, če sem si jo že enkrat dala delat, da je pol nebi uporabljala. Saj bom vidla, zaj bom pustila tak ko je, pa če bo se mi pol, ko nebo več trebuha zdela visoka, pa bo jo te moj razšravfal pa pelo samo stranice skrajšat, pa bo problem rešen.


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu sandrica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 20:06:43   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: sandrica23

IZVIRNO SPOROČILO: naty28

Joj jaz pa že komaj čakam svakinjo, mi je prej javla da pridejo na obisk, pa prinesejo tortice iz Pohorske kavarne, mmmmmmmm komaj čakam!user posted image

http://www.facebook.com/search/?q=pohorska&init=quick#!/photo.php?pid=1862256&id=74311120678
Toto dobimuser posted image user posted image user posted image


Jooooj,tota pa je tak dobra...nikjer ni boljših tortic kot pa v Pohorski...si mi zdaj lušte naredla...moj stari pa že 2 uri hodi iz trgovine z kompotom pa z smetano grrrrrruser posted image user posted image



S trgovine ja 2 uriuser posted image , te veš, da še je mogo na kako pivce zavit v gostilnouser posted image , ker moški ni sposoben bit v trgovini 2 uri hahahhahauser posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu sandrica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 20:11:56   
sandrica23
Ne je še šel k mami,samo moja tašča je cvetličarka...če ti to kaj pove....(težko je od nje it brez eno urnega čveka....)user posted image Bi blo boljše če bi šel v gostilno po eni strani...te bi bil po moje že doma heheh
Meni pa se tak lušta sadna kupa!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 20:17:05   
naty28
meni pa torticaaaauser posted image

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu sandrica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 20:37:05   
plamen
Evo punce tudi jaz sem zlikala. No mami se je javila da lika user posted image , jaz sem pa zlagala, pa sva se še načvekali zraven. Zdele pa mal TV in potem s knjigo v posteljo, ker mojega danes ni, je šel še v GO k staršem preden rodiva.

V Zvezdi je bilo super, smeha polnouser posted image , zato pa je bil potem sonček. Šla še v BC po kapico in to je to. Mislim, da imava sedaj vse, še previjalno morava do konca sestaviti in upam, da bo v nedeljo tipi topi, pol pa dobi uradno dovoljenje za prihoduser posted image .

Jutri pa pade 2/3 predporodnih želja - čevapki in kinouser posted image , potem pa še mehiška pa bom zadovoljna.
Lep petkov večer in še lepši vikend!

Uživalke ricinusauser posted image - naj gre jutri vse po planih, da boste lahko lovile wc in seveda dočakale svojeuser posted image !!


(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 20:51:52   
Anonimen
To ni res, men že cel dan na polno otrdeva trebuh, poleg tega me pa še zvija in črvičiuser posted image Z mojim sva v LJ gledala po pohištvenih centrih za mize, pa je bil moj skos neki paničen, da niso to popadki al pa kej podobnega. No, zdej sem doma, zvija me še, trebuh tud še otrdeva, tko da bomo vidli-ker tistih tipičnih popadkov nimam, recimo da bi me bolelo, samo na vsake tolko časa me ornk dol pritisne, sem pa tja špikne... Mali je še zmerej dokaj živahen, trebuh je pa...hm, niti ni spuščen ampak čutim, da je mali z glavo čist dol nekje, na drugem koncu me pa pod rebra tišči. Bomo vidli kaj bouser posted image

(odgovor članu naty28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 21:16:05   
vekybel
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka24

To ni res, men že cel dan na polno otrdeva trebuh, poleg tega me pa še zvija in črvičiuser posted image Z mojim sva v LJ gledala po pohištvenih centrih za mize, pa je bil moj skos neki paničen, da niso to popadki al pa kej podobnega. No, zdej sem doma, zvija me še, trebuh tud še otrdeva, tko da bomo vidli-ker tistih tipičnih popadkov nimam, recimo da bi me bolelo, samo na vsake tolko časa me ornk dol pritisne, sem pa tja špikne... Mali je še zmerej dokaj živahen, trebuh je pa...hm, niti ni spuščen ampak čutim, da je mali z glavo čist dol nekje, na drugem koncu me pa pod rebra tišči. Bomo vidli kaj bouser posted image


Opiši kako te boli! Če te boli kot bi dobila menstruacijo in bolečina je še v križu, zna bit da so popadki, tako je meni medicinska sestra danes razložila kako se začnejo popadki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 21:33:00   
Anonimen
ja, boli me tko kot mestrualni krči, samo sploh ne hudi, v križu me že itak vse boli, je pa to dost neredno, tko da pomojem ni panike. Bolj je problem, ko imam trebuh non stop trd, boli me pa od popka gor na levo kot da bi mi user posted image ful tiščal ven.

(odgovor članu naty28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 21:42:29   
vekybel
nosečka24 ja nikoli ne veš, morda se okrepijo in ratajo redni, sej boš itak spremljala. Držim pestke da bo vse ok in srečno če greš slučajno v rim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 22:11:54   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: naty28

Joj jaz pa že komaj čakam svakinjo, mi je prej javla da pridejo na obisk, pa prinesejo tortice iz Pohorske kavarne, mmmmmmmm komaj čakam!user posted image

http://www.facebook.com/search/?q=pohorska&init=quick#!/photo.php?pid=1862256&id=74311120678
Toto dobimuser posted image user posted image user posted image



mmmm kak smo se zaj najedli tortic, dobro je blo!user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 22:22:57   
Zvezdici
Punce, velik sreče z oljem user posted image , pa le sporočite kako deluje!

Mmm skutina torta. Tale mora biti božanska. user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 22:55:19   
lucika
JAZ SEM ŠE VEDNO TUKAJ:)

pa to se mi bo zmešalo en dan. zdaj imam tak nahod, da imam nos popolnoma zabit, tečejo mi solze, kiham...operil mi sploh ne prime..me res zanima če bom kaj spala.

naty, pušenjak je enkrat eni napisal, ko je pritiskala na veceju in ji je voda odtekla...da sigurno ni od tega. torej, ti nima kaj bit.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 23:10:32   
naty28
joj groza, zaj ko sem se šla tuširat, sem si noge gledalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tak mam otečene, da mi kar drevenijo, ko da mam mrtve, pa to od prstov gor nazaj najbolj, tak da mi noga v hišni copat 41št. ne gre not. Kar na jok mi gre, kaj bo s tega, da nebo kaj narobe, ful me je strah.user posted image user posted image user posted image user posted image
Tak ti nena noga oteče, če te osa pikne ,ko mam jaz zajuser posted image user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 23:26:31   
vekybel
lucika še si tu? Sem že mislila da si me prehitela. user posted image  Veš kaj razmišljam, kako naj spijem olje na tešče ali ne? Kaj pri tebi kaj piše na flaški, imaš kaka navodila? Ker jz nimam nobenih navodil sam stekleničko sem dobla.

Kje pa je zoey danes? Nič se ne javlja?

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 6:07:45   
*pupsa*
Dobro jutro bejbe!!user posted image  No dons sm pa končno tud jst prespala celo noč...woooohooooouser posted image user posted image  počutim se fenomenalno, čist polno energije, tko d grem zdele že kr pospravljat k mojedva še spita....imam miruser posted image  Drugače pa vidim da se seznam lepo polni že tudi proti koncu mesca...moja bejba bo očitno še ostala notr... ji očitno dajem dobro za jest pa noče ven user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 7:29:28   
mojčca
Dobro jutro punce.

Nosecka24, sem mogla prav dvakrat pogledati, če si res ti in koga zagledam, sovaščanko na RR user posted image user posted image user posted image user posted image .  Še malo, pa boste tudi vi dočakali novega družinskega člana. Kar se pa tiče tvojih strij, ne vzemi to kot slabo, ampak kot spominček na tvoje dete, ki je sedaj še v trebuščku (pa ne bo več dolgo, kajne??). Ko pa se boš z vozičko sprehajal naokoli, le oglasi se na kakšen sok ali kavico.

Vsem skupaj želim zdravo dete, hiter porod in punce, uživajte, kajti otročki tako hitro zrastejo, da sploh ne moreš dojeti. Vem, saj imam doma dva živahna otročka, prva bo v torek dopolnila pet let (ja, tudi jaz sem bila marčevka, samo marčevka 2005), drugi pa bo aprila tri leta.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?