|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo je preobčutljiv?
22.3.2010 20:21:56   
malania

[/quote]



Četudi je bila šala...mislim da je še dosti drugih stvari, o katerih bi se lahko šalila...
[/quote]

Tud jaz tako mislim...

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdo je preobčutljiv?
23.3.2010 16:58:29   
ronja
Moj lubi se drži pravil "south parka", kjer pravijo, da se bojo norčevali iz vsega ali pa iz ničesar (in se iz vsega...) Pri njem ni tabujev, sploh! Tako da razumem tvojo sestro, da ni hotela nič slabega in sem se tudi sama navadila na precej črn humor, da ga veliko lažje toleriram. še vedno to ni ravno moj humor, vendar sem se disciplinirala, da si stvari ne predstavljam več tako živo, kot sem si jih včasih, ker to je potem res grozno.

Ok, tvoj mož je pač bolj občutljiv in ker sestre ne pozna tako dobro, da bi vedel, da je pač taka, da blekne, kar ji pade na pamet in ne misli nič slabega in si vse še tako živo predstavlja, je tu problem.

Če bi moja svakinja razumela, kaj govori lubi, ko se kaj heca okoli naših otrok (vseh 4ih, njunih in najinih), bi po moje tudi bil kmalu problem. Na srečo ne govori slovenskouser posted image . Jaz mu pravim, da naj vpričo svojih malo pazi, ker so pač bolj občutljilvi. Ampak navsezadnje so njegovi in se bo že sam zmenil z njimi, če pride do nesporazuma;)

Na svojem mestu, kjer sem pač z lubijem, bi se verjetno tudi jaz hecala nazaj, da bom pač morala hlače priredit, da bojo mele tri hlačnice. Na tvojem mestu, ko veš, da je to tvojemu možu nezamisljivo, bi sestri rekla, da se naj o tem rajši ne heca, kar takoj.

(odgovor članu ursyly)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdo je preobčutljiv?
23.3.2010 22:13:25   
Anonimen
Kaj ve menite - je mož reagiral preveč burno in preobčutljivo ali je bilo upravičeno? Rabim kakšno "drugo mnenje, ne vem kaj naj si mislim.



Težko reči-stopnja občutljivosti na črni humor je spremenjljiva kot aprilsko vreme.



(odgovor članu ursyly)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdo je preobčutljiv?
28.3.2010 8:33:27   
najina pikica*
men pa mal začudi da nisi bila ti tista taprva k bi odreagirala a tako neprimerno izjavo!?user posted image user posted image
izhajam zgolj iz sebe.ko sm bila jst noseča so me take in drgačne pripombe,pa naj bodo izrečene v šali al kako drgače,pa naj bodo izrečene dotično za dol. osebo,bog nedaj pa da za mojega nerojenega otročka....fulll fulll prizadele kr naenkrat sm se utapljala v luži solz,....normonči so bili na vrhuncu....zato....

....ja mož je odreagiral pravilno!morda ona trenutno to ne razume in se ji zdi vse skupaj pretirano vendar ko bo sama v takem stanju ji bo vse jasno...

....sm pa sigurna,glede na tvoj tekst,da ni mislila nč slabega...in ko se bo vse poleglo mal potolaži obe strani in sm sigurna da boste hitro spet skupaj zabaval in kafetkal...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?