|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   civilna poroka v lj
17.5.2011 18:19:37   
trnyulch
Pozdravljeni vsi skupaj!
Rabila bi par informacij glede civilne poroke v Ljubljani. Ali je mogoča samo na gradu? Imeli bi sicer zelo majhno civilno poroko, torej ženin, nevesta, priči in še mogoče pet prijateljev, tako da se nam ne splača delat nekih ceremonij na Ljubljanskem gradu.. Pač če obstaja možnost da bi se poročili kar na upravni enoti oz matičnem uradu oz kjer se pač to opravi :). Če pa mogoče kdo ve kako je še s cenami za civilno poroko, je odgovor dobrodošel :)
Hvala v naprej, lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: civilna poroka v lj
17.5.2011 19:26:17   
lusika
Na Ljubljanskem gradu ne rabiš imet nobenih ceremonij, je vse zastojn. Midva sva imela samo priči in najožjo familijo, skupno nas je bilo 12, pa je bilo ful fajn.
Srečno!

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: civilna poroka v lj
18.5.2011 7:52:10   
Luna*
Punce mene tudi zanima poroka na Ljubljanskem gradu. Nekako se ogrevava za to lokacijo ker je najpreprosteje za vse. Zanima pa me kako je s parkiranjem? A je le to zagotovljeno, ali se lahko zgodi, da pridemo gor z avti in bo treba iti nazaj dol in po ulicah iskati parkirni prostor. Sem že razmišljala, da bi  za najožje sorodnike organizirala pakring spodaj pri gleališču in šli z vzpenjačo gor, sam kaj ko vem, da se stare mame verjetno nebi hotle s tem peljat?

Kako je pa s samo civilno poroko? Kot po tekočem traku, te preganjajo... Se lahko v miru poslikaš?

Hvala.

(odgovor članu lusika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: civilna poroka v lj
18.5.2011 7:57:34   
darchy82
Midva sva se na ljubljanskem gradu poročila konec avgusta, pa je bilo sicer rečeno, da naj svatje ne bi parkirali na parkirišču od gradu, ampak so seveda vsi prišli gor z avtomobili, pa se je za vse našel parkirni prostor.
Za slikanje je pa zunaj veliko časa, res pa je da je okoli veliko ženinov in nevest in nihovih svatov. Mi drugače s slikanjem nismo imeli problemov.


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: civilna poroka v lj
18.5.2011 8:05:10   
Andromeda
Civilne poroke opravljajo tudi ob sredah, takrat pa sploh ni problem s parkiranjem in gužvo na gradu. Ob sobotah je pa hudič, smo bili na eni prooki, kjer so nas varnostniki sredi slikanja pregnali, ker smo morali sprostiti parkirna mesta...user posted image

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: civilna poroka v lj
18.5.2011 8:14:09   
Luna*
No sej sem predvidevala da je bolj kriza s parkirnimi prostori. Sreda pa na žalost ne pride v poštev, ker bova imela tudi cerkveno poroko.

Mogoče bom pa res ubrala varjanto s parkiranjem pod vzpenjačo. Ta ideja mi je še posebaj všač v kolikor bi za cerkveno poroko izbrala eno izmed cerkva v centru. Čeprav se mi zdi da bo "grozno" zgledalo 20 ljudi v Stolnici ali pri Frančiškanih (ko so tako velike cirkve).

Kje ste pa v takem primeru imele potem zakusko za goste, ki ne gredo v gostilno? Mi dva bi mogoče na cerkveno in civilno poroko povabila več ljudi. V gostilno pa samo najožje sorodnike. Za prijateljie bi naredila prej ali kasneje piknik, ampak so eni izrazili željo, da bi naju radi videli tudi na poroki in se mi zdi prav, da jih malo pogostiš?!? Ne moreš kar reči "hvala za družbo. Adijo".

< Sporočilo je popravil Luna* -- 18.5.2011 8:17:03 >

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: civilna poroka v lj
18.5.2011 8:15:14   
Luna*
  Ups neki sem narobe pritisnila, pa je 2x objavilo... upam, da sem zbirsala...

< Sporočilo je popravil Luna* -- 18.5.2011 8:16:27 >

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: civilna poroka v lj
18.5.2011 8:43:07   
darchy82
Zakusko ti lahko pripravijo tudi na gradu. Nam so sicer postregli samo s šampanjcem in sokom, ker ni bilo veliko svatov in smo šli vsi na kosilo/večerjo ampak se brez problema zmeniš za prigrizek - vsaj pri nas je bilo tako.

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: civilna poroka v lj
18.5.2011 9:38:48   
sazi
Midva sva se poročila na sredo - nobene gužve ne z ženini in nevestami, ne s parkiranjem. Po poroki smo na grajskem dvorišču spili šampanjec, jedli jagode in češnje, klepetali in uživali v soncu, potem pa smo se odpravili naprej na večerjo.

Sama poroka na gradu ne stane nič. Takrat vem, da je bilo potrebno plačati samo neko takso (ki je bila povsod enotna - nekje cca 20 EUR, ampak se ne spomnim več).

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: civilna poroka v lj
18.5.2011 9:39:42   
Luna*
darchy82 hvala za odgovor. So pa verjetno za te prigrizke kar zasolene cene, a ne? Se mi verjetno bolj splača kar vse v gostilno povabit ;)

Pa tudi nekako mi ne sede spored "civilna poroka, prigirzek, slikanje, cerkvena poroka, slikanje, hrana". Ta prigirizek pred cerkveno poroko mi ni ok tako, da bom verjetno nekaj drugega mogla naumiti. Pogostitev po cerkveni poroki pa kje...no mogoče če se z župnikom zmeniš, da kako dvorano za pou urce odstopi?


(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: civilna poroka v lj
18.5.2011 11:20:21   
darchy82
Ja, cene verjetno niso prav nizke. Lahko pa vprašaš - imajo tud svojo spletno stran (mislim da je to Grajska kavarna ali nekaj podobnega). Sem se pa spomnila, da smo mi penino kar s seboj prinesli, ki smo jo kar na Celovški pri Isteniču kupili. Ti pa na gradu seveda računajo postrežnino, mislim da na flašo.

So pa civilne poroke takse proste - vsaj 2 leti nazaj so bile.

Glede pogostitve po cerkveni poroki s strani župnika ti pa ne znam pomagat, ker se midva cerkveno nisva poročila.


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: civilna poroka v lj
18.5.2011 20:22:55   
trnyulch
hvala za odgovor :)
lp

(odgovor članu lusika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: civilna poroka v lj
19.5.2011 18:58:45   
lusika
Nama so za parking rekli, da je za 5 avtov rezervirano, ostali pa če je pač plac. Kar se tiče slikanja ni bilo nobega preganjanja, njihove pogostitve pa nisva imela, smo šli v Kavala. Meni je bilo na spločno ful lušno. Aja pa sreda je bila user posted image

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: civilna poroka v lj
19.5.2011 21:10:53   
scarlett_
Zdaj je uradna enota za poroke v Ljubljani kar grad, tako da se na Magistratu ne da več poročit, oz. na drugi upravni enoti. Je pa lahko to čisto brez ceremonij. Midva sva se na sredo, vsi svatje so lahko parkirali, dooolgo smo se fotografirali.. Telefonsko za lokal gor, ki ti pripravi vse kar želiš mi je dala pa tam, ko sva se šla prijavit..

(odgovor članu lusika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: civilna poroka v lj
20.5.2011 22:52:09   
carbene
IZVIRNO SPOROČILO: Luna*Pogostitev po cerkveni poroki pa kje...no mogoče če se z župnikom zmeniš, da kako dvorano za pou urce odstopi?

Ja, to je možno. Ali dvorana ali pa recimo kak prostor pred/za cerkvijo (in upaš na lepo vreme user posted image ). Je pa verjetno precej lažje, če župnika poznaš ali imaš vsaj kakšnega znanca, ki pozna župnika ali kaplana ipd.

(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: civilna poroka v lj
21.5.2011 6:48:22   
Felicita
Kaj pa če bi tko nardila - v sredo se poročiš civilno v ožji družbi, jih potem pelješ na kosilo/večerjo; na cerkveno v soboto pa povabiš več ljudi in potem pripraviš pač neko zakusko (spečeš piškote, pač kej manjšega) se poslikaš in greste vsi domov.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?