|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blender, sokovnik ali multipraktik
9.3.2012 17:00:59   
zvezdica_1
pozdravljene,

me je zajelo spomladansko vreme in sveže jagode v trgovini spet premamile. jaz bi pa jagodni šejk z banano, pa malo medu, pa mogoče še kake borovnice noter user posted image .... se je želodec kar hitro oglasil. dokler ne ugotovim, da palični tega ne zmore zmiksat (boovnice so bile pač zamrznjene....)

in se odločim, da si kupim nek mešalec, ki se mu v modernih časih očitno reče blender user posted image . pa sme vseeo še malo v dvomih, ali ne b rajši multipraktika vzela, ker razlika v ceni mogoče ni tako bistvena-bolj mi je pomembno, da je mali in da ne zavzame preveč prostora na pultu-zagpvarjam pač tezo, da mora stati na pultu, ker kakor hitro gre v predal potem običajno tam tudi stoji in zavzema prostor.

pa me zanima, tiste, ki imate multipraktik/sokovnik oziroma samo "blender", kaj vas najbolj moti na posameznem in kake so prednosti.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blender, sokovnik ali multipraktik
9.3.2012 17:13:53   
josephine27
Sokovnika nimam. Multipraktik uporabljam občasno. Moti me, da vzame na pultu veliko prostora ker je velik. Blender pa uporabljam predvsem v ta namen, kot si tudi sama napisala za razne šejke in ga imam na pultu. Je fajn ker je enostaven za pomit ( vsaj v primerjavi z mulipraktikom).


(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blender, sokovnik ali multipraktik
9.3.2012 17:44:39   
zvezdica_1
josephine

a veš mogoče, koliko W ima tvoj blender-ker na tržišču je prava poplava s tem, pa s stekleno in plastnično posodo. sem naletela celo na neke mešalnike, ki stanejo 700€-in to za domačo uporabo. me je skoraj s stola vrglo.user posted image

ker če zdaj kupim, rajši kupim tako, da bo zadoščalo za par let.

pa hvala za pomoč

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blender, sokovnik ali multipraktik
9.3.2012 17:45:49   
Sacherca
Jaz imam tega

http://www.mimovrste.com/artikel/3500001090/kuhinjski-robot-bosch-mum4701

In ga dosti uporabljam...Tako za sejke kot za gnetenje,miksanje...pa ne zavzame nekaj ekstra prostora...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blender, sokovnik ali multipraktik
9.3.2012 18:53:04   
taška30
Magic bullet al kako se mu že reče...zakon. Najbolj mi je pa všeč, da kozarec pol samo zapreš s pokrovom in neseš, npr. Jaz si vsak dan za v službo naredim en napitek (ponavadi banana in pomaranča, pa malo vode zraven). Pa ful majhen je, res.

www.kuhla.si


(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: blender, sokovnik ali multipraktik
9.3.2012 19:42:30   
josephine27
josephine

a veš mogoče, koliko W ima tvoj blende


ima 600W in stekleno posodo je pa od boscha in ga imamo že 5 ali 6 let. verjetno imajo zdaj kaj bolj nove modele. cene se itak ne spomnim ampak zihr ni bil drag, ker ga drugače mož ne bi kupiluser posted image

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: blender, sokovnik ali multipraktik
9.3.2012 19:45:23   
malaMravljica
Jaz imam tudi multipraktik in sicer tega
http://www.bosch-home.com/de/produkte/kneten-rühren-mixen/küchenmaschinen/mum5-styline-küchenmaschinen/MUM54230.html?source=browse

meni je zelo fajn in se mi tudi ne zdi, da zasede veliko prostora na pultu. Pa se barvno se ujema z drugimi aparati in je prav fajn za videt ga. Imam pa masino na pultu v kuhinji in nozi in metlice so v loncu notri spravljeni, ostali dodatki pa v spajzi. Rabim pa ga veliko, sedaj pozimi smo imeli pravo predelavo pomaranc, tok svezega soka smo delali. Pa za testo in rezanja, meni je super. Je pa res, da dosti kuhan/pecem in vse s svezimi sestavinami, zato mi verjetno pride prav. Ce ne rabis dosti je pa po moje brezveze nakup. Se da pokomentiram ceno, dobila sem ga kmalu ko je model prisel vn in je bila na netu v eni prodajalni cena za 1/3 nizja user posted image  

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: blender, sokovnik ali multipraktik
9.3.2012 19:59:05   
zvezdica_1
ja, saj ravno velikost me muči. drugače mene tudi boschev mika... al pa tale philipsov

http://www.philips.si/c/predelava-in-mesanje-hrane/daily-collection-500-w-kompaktne-zasnove-2-v-1-z-2-l-posodo-hr7625_70/prd/sl/?t=specifications

sploh 2 mi je bolj všečen, ker je veretno manjši. nič, grem jutri malo po trgovinah, pa bom viedla, kaj sploh imajo....

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: blender, sokovnik ali multipraktik
9.3.2012 20:38:21   
Lara28

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Magic bullet al kako se mu že reče...zakon. Najbolj mi je pa všeč, da kozarec pol samo zapreš s pokrovom in neseš, npr. Jaz si vsak dan za v službo naredim en napitek (ponavadi banana in pomaranča, pa malo vode zraven). Pa ful majhen je, res.

www.kuhla.si




Se podpišem!! Jaz ga imam že ene 6 let in ga uporabljam vsak dan, včasih tudi večkrat. Uporaben je za različne smoothije, sadno - mlečne šejke, kremne juhe, omake.... parkrat sem celo sokovnik uporabljala. Meni je tudi všeč, ker so majhne posodice in si lahko pripravim samo za sebe ali za katerega od otrok, kadar pa rabim večjo količino, je pa tavelika bolj klasična posoda.
Uporabljam ga tudi za seskljanje čebule, česna, kakih dišavnic in začimb... skratka meni je nepogrešljiv. Velik je pa približno kot malo večja skodelica za belo kavo, tako da ga na pultu praktično ne opaziš. Jaz zase vem, da ko bo crknil sploh ne bom razmišljala in grem takoj po novega. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: blender, sokovnik ali multipraktik
27.3.2012 19:06:37   
Poka
Mi smo vedno imeli multipraktik. Verjetno je veliko za čistit - jaz ga nimam zaenkrat. Nekako ga še ne pogrešam toliko. Ker ko si ga bom kupila, si bom res kupila takega, ki ima ni da ni... So pa nad 500 eur. In to bo enkrat, ko moj ne bo vedel user posted image

Sokovnik ima tudi mama doma, jaz ne - Ok enega starega, ki ga en uporabljam. In to moram čim prej nabavit, niti niso dragi.

Blenderji so eni res vrhunski, presnojedci vedo vse povedat o razlikah (brala na njihovem forumu) in menda je fora v tem, da vsi tako gladko ne zmlejejo stvari. Razlika je pa med sokovnikom in blenderjem, ker sokovnik ti iztisne samo sok brez vlaknin - tu ni primerljive hranilne vrednosti, pa še vlaknin ni. No, 700 ne vem, če bi dala - tudi če bi lahko razmetavala, po mojem moraš že bit mal obseden...

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: blender, sokovnik ali multipraktik
27.3.2012 20:32:27   
Anonimen
Jaz imam tale Phillipsov mini blenderček http://www.philips.si/c/sokovniki-in-mesalniki/220-w-0.4-l-hr2860_55/prd/sl/ in meni za take šejke povsem zadošča. Res lahko naenkrat samo za enega narediš, samo meni je to povsem dovolj. Poleg te na sliki ima še 2 posodici zraven, ki jih daš tudi direkt na mikser in potem zapreš pokrovček in s seboj neseš ... tak da 1A

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?