|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: učvrstitev trebušnih mišič
5.7.2013 9:35:10   
HuAnita
Kot novopečena inštruktorica (no, manjka samo še izpituser posted image ), pritrjujem tistim, ki pravite, da pri izgubi trebuha ne gre za 'lokalne' vaje.
Treba je to narediti aerobno, po ogrevanju vsaj 25 minut vzdrževati srčni pulz na določeni ravni.
Trebušne mišice pa najbolje nato utrdiš tako; da ležiš na tleh, stiskaš trebuh, pokrčene noge, medenica je MINIMALN navzgor, roke so samo pomagalo (torej si z njimi ne smeš pomagati, najbolje je imeti prekrižane spredaj), nato se dviguješ MAX. 30 stopinj navzgor (pogled obvezno usmerjen navzgor), ne spustiš se popolnoma na tla. Bolj kot število ponovitev je pomemna pravilna izvedba - torej ves čas stiskaš trebuh, pa paziš, da ne kriviš hrbta, se ne zaganjaš torej.
Iz te vaje nato izhajajo številne variacije - levo, desno, ampak osnova je ista - stisnjen trebuh, pokčene noge, rahel dvig trupa...
Skratka, v teoriji mi je zdaj vse jasno, v praksi pa... še 2 kg minusa, pa bom na želeni teži :-)

(odgovor članu jure klemenčič)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: učvrstitev trebušnih mišič
11.1.2014 9:05:18   
mucka27
Zdravo punce...
Na različnih forumih sem že iskala odgovor, vendar ga nikjer ne najdem. In sicer, zanima me naslednje.
1) Po porodu- kdaj lahko začnem nositi poporodni pas? takoj?
2) Po porodu- poleg vaj za trebušne mišice, ki jih dobim v porodnišnici, ali smem uporabljati pas za električno stimulacijo mišic? Kdaj lahko začnem uporabljati... Seveda če ne bom imela carskega reza.

Za odgovore se Vam res iskreno zahvaljujem.

(odgovor članu jure klemenčič)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: učvrstitev trebušnih mišič
8.2.2014 9:40:46   
candysurf
Večina ljudi misli da bodo izklesane trebušne mišice dobili z čimveč ponovitvami vendar se zelo velik del "vadbe" dogaja v kuniji. Seveda brez prave telesne aktivnosti ne gre vendar je pravilna prehrana tista ki najbolj vpliva na izgled trebuha.

(odgovor članu mucka27)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: učvrstitev trebušnih mišič
19.6.2014 17:16:04   
Tully
Zdravo!

Meni je po porodu (2 leti po porodu ker prej se mi ni dalo velik migat) zelo pomagala vadba od Shaun T Hip Hop Abs. Je bol na izi k ostale njegove vadbe ampak če res stiskaš trebušne čutiš kako delajo. Zdaj bova pa skupaj s partnerjem sprobala še Insanity (njegovi kolegi zelo hvalijo to vadbo). Je pa to aerobna vadba, ki ima potem še posebej za trebušne en video. Poročam kako bo šlo čez kak teden (če preživim user posted image )

(odgovor članu candysurf)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: učvrstitev trebušnih mišič
15.7.2014 16:55:48   
robista
Hvala za tale izčrpen odgovor. Telih vaj se lotim že danes! :D

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?