|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je naša kužka srečka nosečka??
6.9.2005 16:14:04   
naja78
hoj.
imam kužko maltežanko,ki je nedolžnost zgubila letos na otoku pagu. joj kako jo je nastavla.....

zanima pa me,če ima katera izkušnje kako ugotoviti po obnašanju,da je kužka breja??matr da tega ne vem.

je bolj malo pa večkrat na dan,ne ljubi se ji iti nikamor,samo spi,jujko ma bolj velko.
je pa 23 dan od paritve.v petek jo pelem na UZ.

ima kdo izkušnje???vse bo dobrodošlo,tudi privat,če ima kdo še izkušnje s kotitvijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ali je naša kužka srečka nosečka??
6.9.2005 18:49:20   
baguSka
hm glede brejosti ne vem, vem pa do so to tud znaki PMS-ja

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ali je naša kužka srečka nosečka??
6.9.2005 18:52:58   
polona2
Ej, sorry, pri totalno zabasanih azilih se mi zdi neodgovorno, da se zabavaš ob tem, ko se tvoja maltežanka pari z nekim psom na Pagu. Pa veliko sreče pri oddaji mešančkov!!!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ali je naša kužka srečka nosečka??
7.9.2005 14:54:41   
naja78
ti pa si žal čudna
parila se je s čistokrvnim maltežanom in MB,od katerih smo vzeli cifro in vse potrebne podatke.ne ti meni o vzgoji in mešančki in bit pametna.no,..mogoče sem dala napak vprašanje in zgrešila forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ali je naša kužka srečka nosečka??
7.9.2005 15:09:54   
klavdijas
Pri kuzkih je lahko tudi velikokrat namisljena brejost. To izvira se iz neudomacenih psov, ker so breje psice imele prednost pri hrani v kardelu. Pri nas je kuzka nasega ata kar ene parkat okol prinesla z namisljeno brejostjo. Bila je debela (ker je na racun brejosti velko jedla, imela je mleko, pripravljala si je prostor kje bo skotila-kopala je luknje), pa na koncu vseeno, ko je prisel cas poroda ni bilo nic. Ce je imela ciklus in se je to dogajalo med 10 in 16 dnevom, pol mogoce bo kaj.
Brejost po moje lahko portdi le veterinar.
Lp,

Klavdija

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ali je naša kužka srečka nosečka??
7.9.2005 16:18:06   
polona2
Hm, kdo je tukaj čuden, bi se lahko razpravljalo na dolgo in široko.
Imam pravico izraziti svoje mnenje, nisem bila žaljiva, še vedno se mi vaše početje zdi neodgovorno, a celo tel.št. ste vzeli od lastnikov psa, Wow, kako skrbni ste...
Ja, vprašanje je pa definitivno bilo zgrešeno...pa ne samo vprašanje...ves post je bil zgrešen...Pa ne pošiljaj mi privat sporočil, ker v svojem predalu rada gostim samo prijazne in razgledane ljudi...to pa ti nisi...

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ali je naša kužka srečka nosečka??
7.9.2005 20:47:50   
naja78
ups polonca no.ne bova se dajale,ker mi ni v interesu.tudi jaz sem izrazila svoje mnenje.in imam pravico ti rečt,da si me narobe sklepala.in prizadela.si prva,ki mi je rekla,da nisem prijazna in razgledana,no ne bi o tem.

za privat sporočilo oprosti,nisem pa navajena verbalno manipulirat z ljudmi kr prek tega da vsi vidijo.sory.preberi navodila.

no in ne mi rečt,da sem neodgovorna,ni to moj prvi pes,pa v azil hodim pomagat in včlanjena sem v društvo proti mučenju živali,doma mamo pravi živalski vrt,hotela sem samo kake izkušnje,kot npr.mi je napisala klavdijas.

p.s.post,pa niti slučajno ni bil z moje strani zgrešen.ti si mi odgovorila prva.mah birga me,ne bom izgubljala cajt.nisi pa tok fer,da bi mi privat odgovorila,zato ti zdaj tako pišem,upam,da bereš.

si veterinar????
pošiljam ti ,za srečo v življenju.in ne sodi ljudi prehitro.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ali je naša kužka srečka nosečka??
7.9.2005 20:53:51   
Anonimen
Tudi moja psička se je gonila poleti, vendar se ni parila. Pa ima zdaj enake "znake" kot tvoja. In ker je tako bilo že lani, smo pri veterinarju izvedeli, da so to hormonske spremembe in da je zato tako otožna in brez volje. Dali smo jo pa takrat tudi testirati za borelijo, ker je imela veliko klopov.
Če je tvoja psička breja ali ne, pa boš po moje res zvedela le pri veterinarju.

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   ali je naša kužka srečka nosečka??
7.9.2005 22:26:10   
polona2
Hvala za ,

če bi ti svoj post malce drugače zastavila, bi ti tudi jaz bolj kulturno odgovorila, That"s it...

Drugače pa veliko informacij o kotitvi ter brejosti najdeš na forumih Med.over.net, ter na Mojpes.net, uporabi iskalnik.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ali je naša kužka srečka nosečka??
8.9.2005 8:38:11   
tanaja*
Naja, imata tvoja psica in pes, ki je paril vzrejno dovoljenje?

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ali je naša kužka srečka nosečka??
8.9.2005 8:39:06   
tanaja*
Pa še starost psa in psice me zanimata...

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ali je naša kužka srečka nosečka??
8.9.2005 9:33:58   
naja78
imata vzrejno dovoljenje,ker smo načrtovali,da bo vsaj 1x postala mamica.prav tako oni.
psiček Timy maltežan,je star 4 leta,naša ljuba psička,pa 3,5 let.


polnona,saj je OK.nisem huda nate.se pač rada pohecam,da sem post tko nastavla.drugače pa imam izredno rada živali in če bi zadela na lotu,bi ustanovila društvo za zapuščene živali.in pomagam vsem živalim na svetu,kar jih poznam.

pridne bodite in lp.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ali je naša kužka srečka nosečka??
8.9.2005 14:22:51   
tanaja*
No, če imata oba vzrejno dovoljenje in sta dovolj stara, potem ni nobenega problema. Imeli boste mladičke z rodovnikom, super .

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ali je naša kužka srečka nosečka??
8.9.2005 14:24:06   
tanaja*
Aha, še to: z Uz lahko določiš brejost pri malih pasmah nekje od 25.dneva naprej.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?