|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 42. dan!
17.9.2005 22:41:32   
Anonimen
Upam, da ste uspešno prebrodile vitaminski dan. Jaz sem ga. Jedla pa sem:
1 banano, grozdje, kapucino, kuhano kislo zelje, lubenico, melono, 8 arašidov, kapucino. Ni bilo hudo, tisto zelje vmes zelo pomaga.

No, pa začnimo znova, spet imamo BELJAKOVINSKI (PROTEINSKI) DAN. Knjiga nudi:

Z: 1 papaja ali 2 kivija...

K: 2 bržoli z gorčico in zeleno solato, kruh

V: ena bržola s solato

Če pa nimate veliko časa za kuhanje bržole, pa posezite po pečenem piščančjem fileju, le tega zamenjajte z bržolo. Ali pa ga zamenjajte z ribami ali popečenim zeliščnim tofujem. Zraven še skleda kumarične solate.

No, jaz še ne vem, kaj bom. Odvisno od vremena, ker če bo vsaj malo topleje, gremo na kosilo k sorodnikom na vikend, če pa bo tako kot danes, pa ne gremo nikamor. Bomo še videli.

Ker se je vas je še nekaj javilo z rezultati, objavljam novi seznam. Povejte mi, če se strinjate, naslednjo tehtanje bi bilo v četrtek zjutraj, po sadnem dnevu.

Seznam dietkaric:

snorlax – 30/27 kg
Lunca1 – 20/20 kg
Tanaja* - 20/16 kg
Blacky – 17/13 kg
Astra – 16/13 kg
benita – 18/12,5 kg
bobek05 – 14/11 kg
Nia30 – 12/10,5 kg
Malecka – 10/10 kg
mmetel6 – 8/8 kg
tik – 10/7,5 kg
Ninny – 10/7 kg
Polona2 – 10/7 kg
Maja0505 – 10/7 kg
Mariposa – 10/7 kg
Meta. – 10/7 kg
t_t_y - 7/7 kg
brbra – 8/6,5 kg
a&m – 8/6,5 kg
Tanyya – 7/6 kg
Splišni – 10/5,6 kg
Moyca – 7/5 kg
Skabi – 5/5 kg
mammika – 5/5 kg
tashaia – 7/4 kg
Albina – 10/4 kg
asija – 5/4 kg
Jančika – 6/4 kg
lin – 3/3 kg
mehurčica – 2/0 kg

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 6:41:36   
Anonimen
lahko se tehtamo v četrtek, čeprav meni še vedno stoji teža namreč.

Včeraj sem: en grozd, dve hruški, eno banano in dva paradižnika.

Danes pa še ne vem kaj, se do treh v sužbi, tastar neki pravi, da gre na Primorsko, tako da ne bo nihče kuhal doma se pravi bom orala sama na hitro, ko pridem domov. Če drugega ne, pa jajca ali hrenovke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 8:28:17   
Mariposa
Evo,danes se vračam nazaj k dieti. Blacky, meni lahko pišeš 1 kg minus, ker takrat ko se boste tehtale mene ne bo. Jutri dopoldne odhajam na absolventa, proizkusila se bom vsaj približno držati diete, kaj več bom pa o rezultatih povedala (oz. bo povedala ga. tehtnica), ko pridem čez 12 dni nazaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 8:30:05   
Mariposa
Aja, danes bom pa jedla, zjutraj hruški, nato pa ribico s solato, potem pa ne vem še kaj. Po moje kar sadje, ker bom že pospravila stanovanje in ga ne bom hotela več mazat s kuhanjem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 9:30:21   
bobek05
Dobro jutro vsem skupaj..

Včeraj sem imela B dan, pa sem jedla hrenovke za K, V pa ni bilo, ker nisem bila doma - smo bili na nekem kmečkem turizmu - grešiti pa nisem hotela (no, v bistvu sem samo malo, ker sem pojedla 2 presli, ali kakorkoli se že reče, domače spečeni kruh (izgleda pa kot žemljica, le da je zamotano testo), sicer pa sem malo kruha včeraj lahko pojedla.. .. druga pa nič (celo retašem sem se odpovedala - za tiste, ki ne vejo - blazno dobra verzija štrudla, ampak ker mi je mož (verjetno iz usmiljenja do mene) zagotovil, da niso pregrehe vredni (in da sva že jedla boljše), sem se odločla, da jih ne bom poskusila.. ..

Danes pa Š dan (bom kuhala zelenjavno mineštro - krompir + zelenjava)... - je FUL dobra, zato se je bom verjetno kar fajn napapcala... Zdaj pa laufam na zajtrk

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 9:48:12   
Anonimen
Mnjam. Jaz sem si včeraj ob tenstanemu zelju zaželela enega fino zapečenega, hrustljavega prasca in sem šla v trgovino po kilo svinjskih reber in kilogramsko pečenko. Nisem se mogla odločit, pa sem kupila oboje. Zdaj sem se že odločila in bomo jedli pečena rebra.
Zdajle bomo šli počasi na obisk k babici, pa bomo dali rebra na timer, da bodo, ko bomo lačni prišli domov, že lepo hrustljava.
Tehtanje je zaradi mene v četrtek lahko. Meni gre zdaj na dva do tri dni po pol kile dol. Se premika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 13:28:20   
Spark
Punce, full ste pridne. Moram vam kar čestitat. Jaz vas samo preberem, pa nič ne naredim, čeprav bi morala izgubiti 10 kg.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 14:42:37   
Anonimen
Mater, sem lačna. Po enem grozdu ob devetih pa eni nektarini ob 12, kja bi ne bila.

Zdajle pa: pečene hrenovke, pa brstični ohrovt kuhan, pa ali radič ali paradajz v solati. Komaj čakam

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 17:34:15   
bobek05
Malo prej sem se pogovarjala s svojim tastom, ki baje jutri tudi začne (zopet!!) hujšat - ampak po neki drugi dieti. Temelji pa večinoma na zeljnati juhi, čeprav lahko (po dnevih - na vsakih 7 dni) je zraven tudi sadje, meso, zelenjavo itd. Ko je prvič hujšal je v 3. tednih izgubil 13 KG in jih kar nekaj časa držal, potem pa je nehal kaditi in so še kile zopet gor. Zdaj pravi, da bo spet hujšal..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 17:38:03   
Anonimen
S to juho sem tudi jaz že hujšala, ampak sem se samo zredila. Pa nisem čisto nič goljufala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 17:58:45   
bobek05
Kaj res, Splišni??? Tast mi je sicer nekaj omenjal, da je nekateri ne prenašajo, ker se je naveličajo.. Verjetno je odvisno od posameznika do posameznika.. Moj tast ima itak ful dosti KG tak da verjetno gre dol česarkoli se drži

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 18:11:10   
Anonimen
Ja, res. Izgleda, da zaradi tega, ker imam pač neko čudno presnovo. Mene vse redi, že če samo gledam stvari. Zdaj s tole dieto mi prav presentljivo uspeva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 19:56:47   
bobek05
Bravo, Splišni Glavno, da nekaj!!!

Sem brala tisto "njegovo" dieto in tam piše, da ZAGOTOVO v 1 tednu izgubiš 3,5 KG - to je skoraj isto sr.. kot tista reklama za tisti pas, pod katerim hujšaš (švicaš)... Jo je katera gledala?? V 60 MINUTAH za ne vem koliko cm v pasu!!! Pa kaj si nor!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 42. dan!
18.9.2005 23:11:25   
Anonimen
Mariposa, lepo se imej na izletu. Čimprej se javi, ko se vrneš, nas bodo zanimale podrobnosti.

Za mano je dan. Sem se pregrešila x-krat, packa. Jedla sem sicer kosilo in večerjo, kot je določeno in nič kaj dosti, a kaj, ko sem ob 4. uri zjutraj, pa po kosilu in po večerji maznila en kos torte, torej 3 kose torte v enem dnevu. In sedaj mi je kar slabo, ko se nanjo spomnim, sem pretiravala. Spet so me bile same oči. Kak sem brezvezna.

Zdaj pa resno naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?