|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 19:14:15   
Allstar
Damuš tudi meni ti ebay testi niso še nikoli pokazali črtice, niti minimalne ne, ampak so bili vedno beli kot sneg. Tako da je sigurno to to user posted image !

Lola upam, da tudi ti čimprej zagledaš user posted image in srečno donosiš user posted image .

Mene pa so začele boleti joške in začeli so se mi delat mozolji, kot čisto vsak cikel pred user posted image . In tako tudi ta cikel zgubljam upanje. Enkrat bo že user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 19:18:26   
Allstar
user posted image user posted image user posted image AVGUST user posted image user posted image user posted image

8.8.
pika poka 1, 1. krog, 1 otrok
Damuš, 6. krog, 1 otrok
Ječi12, 1. krog, 2 otroka

9.8.
izida, 7. krog, 0 otrok

11.8.
Allstar, 13. krog, 0 otrok

18.8.
Katte, 2. krog, 2 otroka

20.8.
Katriss, 14. krog, 0 otrok
Rožica15, 1. krog, 1 otrok

22.8.
Veronique, 3. krog po SS, 0 otrok

avgust
Lola85, 1 otrok

navijačice
katjesss



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 21:24:55   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Damuš tudi meni ti ebay testi niso še nikoli pokazali črtice, niti minimalne ne, ampak so bili vedno beli kot sneg. Tako da je sigurno to to user posted image !


Punce, super ste. Bolj gre proti noči, bolj verjamem, da je vse res.

Sem prejle pokazala oba testa možu (prej sem mu povedala, da en je pozitiven en pa pač ne - pa je rekel, da bo on počakal na kako bolj ziher informacijouser posted image ) - no in njegova reakcija.
Pogleda testa in reče: "ja, pa saj na unem drugem se tud vidi črtica!"user posted image
user posted image user posted image

Mene je skor kap. Sej je rekel, da je tak blaga, da je že skor ni. No ampak na kitajskem se pa lepo vidi črtica. Tako da očitno je to to.
Jutri ponovim s kitajskim in z FS. Za ziher!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 21:48:43   
Veronique
Super Damuš, vesela vesela veselauser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 6:56:46   
Damuš
UPDATEuser posted image

Zgodilo se je točno to, kar sem napisala - test sem šla delat ob 3.00user posted image (Mala je jokala, pol pa nisem mogla zaspat, ker me je tako na WC tiščalo!).

In to je današnja bera (no zgornja sta od včeraj, spodnja pa od danes - za primerjavo):

user posted image

Kaj menite?
Na današnjem FS celo jaz vidim rahel obris črtice.user posted image

Pa da vam povem še včerajšnjo anekdoto. Z možem že 10 minut gledava teste, jih obračava v vse možne strani, pa mi on kaže kje naj bi bila črtica na FS (celo ravnilo je prinesel, da mi je pokazal kje naj bi bila). Strašno se mu je zdelo smešno, ko sem rekla, da je kitajski test, ko je pa videl še ovitek (kjer piše v kitajščini) je blo pa tak konec. No in on začne "brati" navodila - številke so se videle, ostalo so tiste njihove krace. Pa mu razlagam kaj pomeni črtica, kjer piše max, pa da je test po 10 minutah neveljaven... In on me smrtno resno pogleda in reče: "Ja, zakaj pa midva buljima v te teste, če pa niso več veljavni?"


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 7:07:26   
Bibabuba12
To je to Damus, si user posted image , crtice brez dvoma so! user posted image Cestitke! Zdaj pa probaj ne delat vsak dan testa, ker na teh kitajskih crtice, vsaj meni, niso postajale iz dneva v dan dosti mocnejse, ampak sele cez kaksen teden je bila crtica mocna.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 7:14:35   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

To je to Damus, si user posted image , crtice brez dvoma so! user posted image Cestitke! Zdaj pa probaj ne delat vsak dan testa, ker na teh kitajskih crtice, vsaj meni, niso postajale iz dneva v dan dosti mocnejse, ampak sele cez kaksen teden je bila crtica mocna.


Težka bo ... Jutr bom ziher še enkrat naredila ... vsaj FS ... da se možek dokončno prepriča (je rekel: No, počakmo na jutr!"user posted image )
Pol bom pa nehala s tem. V ponedeljek bom naredila CB digitalnega (do takrat bi po moje že moralo biti dovolj hormona za CB). In to je to.

Juuuuuuuheeeeeej! Noseča sem!!!user posted image user posted image Svaštaaaaaa!

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 7:16:31   
Storžek3
Jaz na vseh 4 ih vidim črtice user posted image user posted image
Nemogoče da bi ti štirje lažno pokazali. user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 7:18:56   
Storžek3
pri meni je bila na teh kitajskih vsak dan precej bolj vidna črtica. Imela sem pa te iz plodnosti.si.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 7:23:29   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Jaz na vseh 4 ih vidim črtice user posted image user posted image
Nemogoče da bi ti štirje lažno pokazali. user posted image



Jaz vidim sicer sam na 3, ampak sem enakega mnenja. Ne morejo 3 testi lažno kazat. user posted image Wuuuuhuuuuuu! Mene bo kar razgnalo od sreče.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 7:25:40   
Veronique
Sem zdaj odprla in zoomirala sliko user posted image tudi jaz jih vidim na vseh stirih, cestitamuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 7:38:15   
katjesss
Damuš jeeeeeeeeeej super, cestitke res, vse dobro naprej user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 8:44:57   
Katte
Čestitam, Damuš!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 9:23:17   
Bibabuba12
Damus, zdej bos pa teste, kar ti jih bo ostalo lahko se naprej poslala kateri. user posted image Ker to je to in konec. Sploh ni debate in dvoma. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 9:31:23   
Damuš
Punce, hvala za čestitke! Sej še ne dojemam. vsake tolko se mi zdi, da se je vlila user posted image . Al pa da se bo lih vsak čas.
IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Damus, zdej bos pa teste, kar ti jih bo ostalo lahko se naprej poslala kateri. user posted image Ker to je to in konec. Sploh ni debate in dvoma. user posted image user posted image user posted image


Z največjim veseljem.user posted image Jutr še enga skurim, potem pa jih pošljem, če je katera zainteresirana. Meni so prinesli srečo (tako kaže).
Jih je pa še 8 če se prav spomnim.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 9:36:20   
Veronique
Lahko meni 3? Ne rabim vseh, vsaj 3user posted image ali pa linkbibabuba !user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 9:49:54   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Lahko meni 3? Ne rabim vseh, vsaj 3user posted image ali pa linkbibabuba !user posted image



Lahko! Pošlji naslov na ZS. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 10:18:19   
Bibabuba12
Evo pa se link do teh testov:

http://www.ebay.com/itm/181267387707?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 10:21:34   
Veronique
To bi zdaj izgledalo kot da si noro zmisljujem. Damuš kar kateri drugi punci jih poslji, sem sla zdaj pogledat in se mam kakih 20 svojih, raje naj jih ima katera, ki jih bolj potrebuje oz. nima nobenih teh poceni doma user posted image vseeno hvala!

Danes sem 11dan, O test se vedno popolnoma negativen. Zgleda, da bo ta mesec malo kasneje O in je prejsnji mesec res pohitela. Morda bo pa res ravno na dopustuuser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 11:02:19   
Katriss
Damuš, čestitke user posted image

Jaz sem danes sanjala, da sem noseča in da grem rodit user posted image Sem se zjutraj kar nesrečna zbudila, ko sem videla, da so bile samo sanje...

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 12:00:53   
Allstar
user posted image user posted image user posted image AVGUST user posted image user posted image user posted image

8.8.
pika poka 1, 1. krog, 1 otrok
user posted image user posted image Damuš, 6. krog, 1 otrokuser posted image user posted image
Ječi12, 1. krog, 2 otroka

9.8.
izida, 7. krog, 0 otrok

11.8.
Allstar, 13. krog, 0 otrok

18.8.
Katte, 2. krog, 2 otroka

20.8.
Katriss, 14. krog, 0 otrok
Rožica15, 1. krog, 1 otrok

22.8.
Veronique, 3. krog po SS, 0 otrok

avgust
Lola85, 1 otrok

navijačice
katjesss


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 12:44:49   
sončektvoj
DAMUŠ čestitke :) :) :)

To je to! Ta first sign je totalno zanesljiv, se vidi črtica na vseh štirih testih.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 13:27:12   
Damuš
Oooo lej, ko sem otvorila sezono user posted image user posted image user posted image .

Punce, res hvala za čestitke. Držim pesti še naprej za vse, ki še čakate.

Če rabi katera teste ... z veseljem podarim.

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 17:47:20   
lola85 RR

Punce, hvala.
Tudi sama upam, da tokrat kmalu rata in se obdrži do konca.. Če se ne bo, mislim, da sem kar zaključila, je preveč mučno vse skupaj...
Damuš, iskrene čestitkeuser posted image user posted image Jaz vidim vse 4 črticeuser posted image
Želim ti lepo nosečnost user posted image user posted image
Za teste se pa postavim v vrsto, če lahko...

< Sporočilo je popravil lola85 -- 5.8.2016 17:48:17 >

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 18:32:37   
Ashatan
Damuš, faca ena, ti si pa ista kot jaz, jaz sem tudi isto dramo zganjala, dva dni tukaj puncam težila, ker nisem verjela nobenemu testu, ker je bila črtica samo rahla. Saj veš, mora biti debela in mastna, če ne ne verjamemouser posted image In so mi isto vse že čestitale, jaz pa še kar trdila da ne, kaj pa če nisem in se nisem upala veselitiuser posted image .
Čestitke sevedauser posted image

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?