|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 12:58:25   
Anonimen
No, punce, jaz sem že po kosilu- pojedla sem segedin, ki je ostal od včerja od kosila. Ni ga bilo veliko, tako da sem celega pojedla in sedaj ne vem kaj naj jem za večerjo, da se ne bom preveč prekršila?? Kakšen predlog??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 13:01:39   
Anonimen
Svinjski zrezek si na hitro popeci, pa kumarice zraven. Ali pa piščančji file.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 15:45:30   
biba77
Jaz sem se pa takoooo rine in repincla najedla, da se mi zdi, da vecerje sploh ne bom potrebovala. user posted image user posted image user posted image user posted image
No, najlazje je hujsati s polnim zelodcem, ne? user posted image Bomo videli, kaj prinese vecer...


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 15:57:07   
Anonimen
Astra, kaj je rina in repincel? Nekaj mi na repo sliči user posted image

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 16:01:29   
biba77
Ups user posted image , rine=ribe in repincla=motovilca...
user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 17:15:02   
Anonimen
Aha, hvala. Potem ni repa user posted image

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 18:43:27   
Anonimen
Jaz pa sem sama na sebe jezna, user posted image user posted image user posted image user posted image , hudič babji. Zakaj se ne morem zadržati?????? Ker sem butelj.

Sem za kosilo pojedla 2 jajci z zelenjavo in kosom kruha. Vse lepo in prav. Potem pa sva s svakinjo šli peči muffine, poskusne, da vidiva, če nama uspejo, ker jih bova pekli še enkrat za nedeljsko kosilo. In kdo bo jih pa pojedel, če ne midve in mama???? Samo 3 smo, muffinov pa 12!!!?????? In sem požrla že 3. Packa!!!!!

Ful sem jezna nase, a imam zadnje dni ful požrtitis, ne vem, kaj mi je. Res pa je, da imam lakoto tudi za čim drugim, user posted image user posted image user posted image , ker sem nehala jesti KT. Kaj pa, če je to krivo, da se mi hkrati z libidom zvišuje tudi lakota po hrani?user posted image  Namreč, ob jemanju KT mi je libido padel pod nulo, zato sem jih nehala jesti, ne zato, da bi katera mislila, da bomo delali na novi user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 19:28:17   
Anonimen
Blacky, gotovo da je lakota tudi povezana s hormoni. Jaz sem naprimer pred menstruacijo blazno lačna. Torej je sigurno nekaj na tem.
Pokorno javljam, da nisem šla na piknik in imam danes vodni dan. Super mi gre, sploh ni problema. Zdajle celo pečem dunajce, da jih bomo jutri vzeli s seboj, ker gremo na morje postavljat prikolico. Pa bom seveda zdržala ob vodi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: in smo že na 54. dnevu
30.9.2005 19:30:15   
biba77
Splisni, CESTITKE! Za vztrajnost... bos videla, kako se obrestuje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?