|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune - day 28
4.10.2005 10:52:25   
mojchka
Dobro jutro, čeprav je že skoraj poldne.
Le kje ste?
Vam sadje da tako malo energije?
Jaz sem neverjetno aktivna (mogoče od vseh tistih sladkarij včeraj); in tako tudi ne mislim na hrano.
Dejmo, javte se, če ne, se preselim k skupini, ki ima danes vodni dan...

_____________________________

LP
mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 11:17:00   
eva1
O, mojcha...posodi mi malo energije -jst sem čistuser posted image user posted image ...pa sploh ne vem zakaj...včeraj sem veliko pojedla...pomoje je to vreme krivo!
Ja danes pa sadje...blek..mi že čez ušesa vn gleda...če pa pomislim, da pa jutri samo voda...pa me kr mineuser posted image user posted image user posted image

Joj, men se tok lušta enga "normalnega " kosila-tako kot včasih...al pa šla bi v kitajsko, pa se napokala do onemoglosti...joj kašne lušte mam...pa še cel dan sem sama doma-no z malim, pol pa sam razmišljam, kaj bi jedlauser posted image ...beda...pa sej bo boljš...no upam!!!



(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
4.10.2005 11:34:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 11:36:31   
Anonimen
LUnce zaspanke.... (no tud jaz sem med njimiuser posted image )
Včeraj je moja sadna večerja odpadla, ker se mi je preveč luštalo kornfleksa s kakavom.
Danes pa sem do zdaj uspela pojesti eno samcato banano. Me že mal črviči v želodcu.
Tudi meni sadje visi iz ušes pa še iz kje drugje. Po mojem bom dans šla na kakšen solatni krožnik al pa kaj takega.... v glavnem ne bom jedla sadja ......za kosilo mislim.
Pa oreščki so obvezno na jedilniku.

Punce vam neki povem..... sej je že mal mučno se odpovedovat hrani in vsem..... sam se pa splača.
je prav fajn it mimo ogledala, z eno opeto majčko na sebi in ugotovit da imaš prav kul postavco... brez pretiranega špeheca in vsega.
Tako da... zdržale bomo do konca......

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 11:42:00   
soncece24
ooooooooj punce, jaz pa sem danes čist v bedu... včeraj do 4ih nisem mogla zaspat, danes pa sem se zbudila komaj ob 11user posted image , pa sem čisto povožena, pa še tako gnilo vreme je. zdaj sem ravno pojedla eno nektarino, lačna sploh nisem, malo me skrbi kak bo jutri. jutri bomo po moje vse cel dan tu gor jokale, kak smo lačneuser posted image

fajn bodite, jaz grem malo tv gledat, ker nisem za nikamor


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 12:13:40   
smrček
Hojla.... za menoj pa je en vodni dan, sem se ga res včeraj lepo držala. Danes bom verjetno malo sadja, proti večeru pa kaj toplega, pa četudi bo to topel kompot. JJutri nas čaka vodni dan, ja; pa vam povem, da sploh ni tako težko zdržat in se res splača, ker se potem ful fajn počutiš.
Jaz imam danes energije in volje na tone, tako da se sedajle lotim likanja - ja, ja tistega ogromnega kupa cotuser posted image

Za vse, ki rabite malo energije vam pošiljam engauser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 12:13:55   
mojchka
Ja,
pa kako je lepo, ko te kdo pohvali.
Pa ko si oblečeš kakšne stare kavbojke z nizkim pasom in ti nič čez ne visi.
Ti kar samozavest zraste, ne?
user posted image

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 12:24:44   
afna pika
Jaz si bom zdajle eno solato naredila...  sadja imam pun kufer; prej ga nisem nikoli jedla...  potem pa takole.... user posted image

Jutri ne vem kako bo, moram zdržat...
Sem včeraj "za vsak slučaj" pojedla tortico + sladoled + malo makaronov za večerjo...

Jutri se pa vagamo... user posted image

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 14:23:09   
Anonimen
Evi, ne obupavat! A te moram prit v rit sunit? Tebe, ki ti gre tako lepo. Tole danes je samo mala krizica, stran misli od hrane, pa bo. zamorti se s čim, daj v usta žvečilno, spij še kako kavico....skratka, ne seri, punca user posted image

(odgovor članu afna pika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 14:25:55   
soncece24
evi, si čula našo internet mamo! ubogaj! jaz sem danes dopoldan mela tudi grozne lušte na en sendvič, ker je ravno poli klobasa v hladilnikuuser posted image , pa sem šla rajši pospravljat. rezultat: lušti minili, stanovanje pa se svetiuser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 14:27:14   
Anonimen
Evo, živ dokaz user posted image  Vse se da, samo ne ga srat zdajle že skoraj na sredi, drugač vas bom v rit zbrcala user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 14:29:45   
soncece24
zdaj me bo pa strahuser posted image user posted image

jutri ko je pa vodni dan bom pa verjetno se klet spucalauser posted image user posted image

al pa bi se stene spravla malat?user posted image nekaj bo treba delat, da ne bom na hrano mislila


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 15:02:19   
afna pika
Pri meni se bo tudi sijalo danes...  user posted image

Še celo tole škatlo sem šla pucat, razstavila v nulo (psss, tomažek, ne brat) je bilo toliko prahu notri, je že skoraj shodil...

hammmmm

Toliko krize pa še ni bilo, da bi šla jaz likat.... jutri?

A še kero tako zzzzebeeeeeee????

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 15:06:31   
eva1
O punce sej včasih sem res za tepst, ampak sej ne mislim obupat, sam tašne lušte sem imela, da je blo joj...no sam sem kavico spila pa 3 litre vode pa je...sicer ne rečem da sem sita, ampak vsaj ne mislm več na to, kaj vse bi pojedla!

Ja soncece jst tut sam pospravljam,jutr se bo šele svetlouser posted image user posted image user posted image , bom še k sosedom pokukala, če rabjo pomočuser posted image user posted image user posted image

Ampak še dobr da mam vasuser posted image user posted image user posted image -drugače sem 100% da nebi zdržala tko dolgo! Tako pa skupaj preguramo, pa gre še en dan okol!

No jutr še voda, pol pa hvala bogu B dan...

V ned. imamo en roj. dan, me pa imamo lih sadni dan...pa sem razmišljala, da bi  nekako zamenjala, da bi imela v ned. B dan, v pon. sadni, pol pa v torek z vami naprej, al kako naj nardimuser posted image ???

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 15:08:46   
mojchka
O, jaz sem tudi pospravljala.
V kuhinji sem celo ta vrhnje police spucala, ne me vprašat, kaj je vse tam bilo...
Vidite, kako je vsestransko koristna tale dieta!
Pospravljamo kot že dolgo ne. (naj bo to namesto telovadbe)
Manj posode umažemo.
In midva sva tudi ugotovila, da porabiva manj za hrano.
No, zdaj je lažje, ko je še toliko sadja pa še ogromno zelenjave na vrtu, kaj pa bo čez kak mesec?!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 15:25:01   
soncece24
mojchka, mene je že strah kak bodo sadni dnevi, ko bodo v trgovinah meli samo pomaranče pa jabolkauser posted image , uživajmo še zdaj, dokler je izbira velika.

eva, jaz ko kam grem na sadni dan si zjutraj nardim sadno solato in jo spakiram v plastično posodo in gre z mano, potem pa jo tam jem. čeprav če boš menjala dneve tudi ne bo konec svetauser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lune - day 28
4.10.2005 18:21:50   
Anonimen
Jaz sem pa besna.... in to ful..... sem rekla da grem na solatni krožnik... in pridem v restavracijo... valjda niso meli nč solate..... ok...bom zelenjavni krožnik( sem bla že tolk lačna da se mi ni ljubilo it kam drugam).
In ga dobim (na naročilo sem čakala 15 minut..... sem se mogla prav mirit da nisem nahrulila une kelnarce tam)

In po 15 minutah čakanja od naročila  sem dobila..... poslušte to... zelenjavni krožnik ki je vseboval par korenčkov pa par grahkov.... pa testenine, pa riž, pa pečen krompir. user posted image user posted image user posted image
Jaka zelenjava....
Skoraj sem se zjokala ko sem to zagledala. Potem pa sem poglodala tisto malo zelenjave kar je je bilo  pa par krompirčkov sem piknila in šla.
Mater sem bla besna.....
Pa sem še......

Drugič bom kar sama si kaj skuhala na sadni dan.
Drugače pa sem se odločila da jutri ne bom imela vodnega dneva.Že sadni je za mene preveč.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
4.10.2005 22:25:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?