|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove" .... 7. dan
23.10.2005 7:58:05   
tjaga
Dobro jutro,

no danes nam je pa uspelo podaljšti vikend spanje do 7.00 ure. Jupi. Ampak dan bo spet dolg.
Zdaj si bova z user posted image  privoščiva kavo.
Za današnje kosilo bom pripravila pizzo. Za naše bogato obloženo, zame samo zelenjavno. Bučke, gobice, svež paradižnik in beluše. A seveda tudi paradižnikov omaka ne sme manjkati.
Za večerno sladico pa bom pripravila pecivo z jagodami in stepeno sladko smetano. Simpl kot pasulj, dobro pa kot user posted image  .
Sicer pa danes v Besnico na Kostanov piknik. Če bo le vreme pravo.

Ajdi, hitro ideje na plan. Kaj boste pripravljale? Kaj boste počele? Kako ste se držale včeraj?

Tjaga

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove" .... 7. dan
23.10.2005 8:15:03   
Anonimen
Olja. Jaz imam tudi OH. Jedla bom špagete s kakšno omako. Jih imam en kup kupljenih. Zdaj, ko pa. ne kupujem drugih dobrot, sem se vrgla na omake.user posted image  
Včeraj sem jedla indijski kus kus in sečuansko omako. Zelo dobro za spremembo, poskisite kdaj. Čeprav, tisti indijski kus kus je ful drag. Po moje je vseeno, če se kupi navadnega, pa da notri malo curryja in mogoče malo muškata, pa je isto.
Telih današnjih sladic pa imam že kar malo čez glavo. Ne vem, kar nekako mi ne pašejo več. Mogoče zato, ker se moram vedno malo pred osmo na brzino basati z njimi, ker me že čaka Tibor, ki ga moram ravno takrat pripravljati za spanje. Tako da sem zdaj že ene parkrat na silo mazala piškote z marmelado in jih bolj goltala kot jedla.

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove" .... 7. dan
23.10.2005 9:31:27   
Anonimen
Pa daj namesto sladice slano pecino, menda  se tudi sme. Ali pa pol kosila, če ti ne gre sladko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove" .... 7. dan
23.10.2005 9:41:00   
total
Jutro,no mi smo šele zdaj ritke dvignili.Danes testenine z omakico zvečer pa še ne vem,mi še nič ne diši,lep nedeljski danuser posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove" .... 7. dan
23.10.2005 9:54:45   
Majdi
Dober dan. Zdaj je miška spet zaspala. Za kosilo bo verjetno pastičo ali pa bom naredila mesne kanelončke.mmmmm. Do večerje je še dolgo, da bomo videli, kaj bo. Imam pa nekaj rafaelovih kroglic in breskvic za vmes.user posted image

_____________________________

Iris je naš zlati sonček in zdaj se nam je pridružil še en sonček z imenom Sebastjan

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove" .... 7. dan
23.10.2005 10:06:50   
Anonimen
Majdi, če imaš OH dan mesni kaneloni odpadejo.

(odgovor članu Majdi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove" .... 7. dan
23.10.2005 10:42:05   
CUKRČEK
Ola,
mater mi zaspanouser posted image Sem tako prekrokana, da komaj oči držim odprte.
Sem bila do štirih zjutraj na eni žurki.....še zdaj mi brenči v glavi zarad nabijanja in seveda zaradi pijače. Saj vem, ja, da ne bi smela pit, ampak mal se pa vseeno lahko pregrešim.

Ja, kaj bom jedla?!? Ma kar eno tako zelenjavno čorbo si bom skuhala in vmes dala par makaronov. Pa bo! Ma kje se mi pa da mislit, da bi kaj drugega skuhala. Itak pa pri mami kosimo tako, da bosta naša dva lahko kaj drugega jedla.

Mater mi prekrokano. Mam takega user posted image pa še takegauser posted image ( sam ta se ne praska za ušesi ampak meni nabija v glavi)


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove" .... 7. dan
23.10.2005 10:49:25   
Anonimen
user posted image  cukrček. Bravo, tako se dela user posted image  Mrzel tuš pa malo frišnega zraka, pa bo. Pa velik mrzle vode vase, pa bo tahudo mimo.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove" .... 7. dan
23.10.2005 11:28:09   
asija
Zdravo

Jaz sem si komaj odtrgla minutko. Kuham in pečem že celo popoldne, ker dobimo obisk. Upam, da se bo veter malo umiril, da bomo lahko šli kaj ven. A pri vas tudi piha? Pri nas je kot bi živeli na krasu.

Za kosilo bom jedla makarone z sataraš omako. Ful dobro. Zraven pa rdečo peso. Za večerjo ne bom nič, ker sem že pojedla mali košček jabolčnega zavitka. Asija ga je pustila, meni pa ga je bilo škoda.

Držite se. Jutri pa spet sadje.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?