|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralno sušilni stroj
6.11.2005 18:24:45   
Marina_
Dober večer.Mene zanima, če ima katera Ariston Margherito 2000.Kako vam ta stroj suši?Jaz sploh nisem zadovoljna z njim(sušilcem), ker mi stvari sploh ne dišijo po mehčalcu ampak po gumi.Uporabljala sem tudi robčke(Arielove)za sušilni stroj pa ni pomagalo.In tako je že od vsega začetka(3 leta).Kaj naj naredim?

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralno sušilni stroj
6.11.2005 18:56:42   
Anonimen
kupi novega ali menjaj staro za novo.

(odgovor članu Marina_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralno sušilni stroj
6.11.2005 19:23:45   
urška
jaz imam pa Indesitovega, kar je v bistvu isto kot ariston in imam iste probleme. in mi gre ful na živece. pa ne vem a so vsi pralno sušilni isti. a ima še katera pralno sušilnega kakšne druge firme in ima take probleme?

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralno sušilni stroj
6.11.2005 19:41:13   
paris
Tudi jaz nisem preveč zadovoljna s pralno- sušilnim strojem, imam pa Zanussi- Elektrolux. Na voljo imam samo dva programa sušenja in to je premalo. Večina perila se skrči, ker je očitno temperatura previsoka- ne morem pa je posebej nastaviti. Skratka ništrc, za posebej sušilec v kopalnici ni prostora. In tako kljub sušilcu obešam perilo na stojalouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralno sušilni stroj
6.11.2005 19:41:20   
Jančika_
Imam Margherito 2000. Sčasoma vonj po gumi izgine. Prav dišijo pa cote iz sušilca menda nikoli, razen če uporabljaš one vrečke. Tako pravijo, ne vem, če držiuser posted image .

Aja, sicer sem z njim zadovoljna. Imam ga leto in pol.


< Sporočilo je popravil Jančika -- 6.11.2005 19:42:00 >

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralno sušilni stroj
6.11.2005 20:43:20   
urška
Jančika, kakšne vrečke? jaz sem nekaj časa uporabljala arielove papirček iz mullerja pa ni blo nič boljše pa sem nehala. imam pa stroj že 2 leti pa vonj nič ne zgineuser posted image .
perilo sicer dobro suši in se le to ne krči (imam 3 programe) ampak ne diši!!!
nujno potrebujem torej ..... nov sušilni stroj? user posted image ne, ne večjo kopalnico!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralno sušilni stroj
6.11.2005 21:12:49   
Jančika_
O, sori, se mi je zatipkalo, ne vrečke, papirčke sem mislila! Jih ne uporabljam, a  perilo res nima več vonja po gumi. Recimo po pol leta je izginiluser posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralno sušilni stroj
6.11.2005 21:23:56   
rija
Enako kot Paris:
sploh nisem zadovoljna, imam candy, nagledujem ločeno varianto.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralno sušilni stroj
6.11.2005 21:41:44   
urška
aja se mi je zdelo.
men ne izgine; tko da sedaj sušim samo nujno, ostalo pa na štrik.
ko bom velika bom imala pa veliko kopalnico in ločne pralni in sušilni stroj!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralno sušilni stroj
6.11.2005 22:03:35   
soncek&luna
punce, ko sem sama kupovala pralni stroj sem tudi, zaradi majhne kopalnice premisljevala o pralno-susilnem... pa sem pri prijateljici zasledila na podoben problem kot ga opisujete... perilo nic ne disi... in sem raje kupila vsakega posebej... pralni stroj imam v kopalnici, susilnega pa kar v predsobi (kupila takega s kondenzacijsko posodo)

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralno sušilni stroj
6.11.2005 22:26:08   
urška
mene pa zanima še tole: a če imaš takšnega z odzračevanjem, a ga imaš lahko kar na balkonu postavljenega; da je pod streho in da imaš pač zunaj vtičnico?

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralno sušilni stroj
7.11.2005 4:46:50   
anajmad
Jst imam tudi pralno-sušilni,Electrolux in sem bila sprva zelo razočaranauser posted image .Sploh sem mislila,kaj za vraga sem jst to kupla,ko je perilo smrdelo,ko kuga.Sem pa letos začela uporabljati mehčalce Lenor in vam povem,da mi perilo zdej lepše diši,ne po zažgani gumi.Ne vem,probaj malo menjati mehčalce,pa boš vidla.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pralno sušilni stroj
7.11.2005 8:56:00   
rija
user posted image  jaz že cel čas uporabljam lenor, pa vseeno, ko vzamem iz sušilca ni duha ni sluha o lenorjuuser posted image  pa niti po tem novem aromatherapy, ki res dolgo dišiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pralno sušilni stroj
7.11.2005 9:14:32   
Anonimen
urška - sprašuješ, če ga imaš lahkona balkonu.

Če imaš balkon zaprt bi ga verjetno lahko imela če pa je odprt pa dvomim, pri minus 15 stopinj ali v primeru nevihte, da ga kaj zmoči.

Tudi jaz sem v stanovanju in imam malo kopalnico, zato sem enostavno dala kar sušilni stroj na pralnega. Pa še zelo preprosto je, ko jemlješ perilo iz pralnega, ga enostavno zlagaš v sušilnega. MIdva sva zato še nabavila stropni bojler tako, da so vsi trije eden na drugem, pa še plac za brisače je na sušilnem.

Če daš sušilnelnega na pralnega, vprašaj v trgovini za vakumske nogice, ki so narejene zato, da ti sušilni ne bo nikamor ušel.

Perilo pa diši, pa še na mehčalcu prišparaš.  Če boš kupila sušilnega extra potem, kupi takega, ki ima poseben program za osvežitev perila. V tem primeru, daš vrečke noter, ko je perilo suho - in le-to DIŠI.

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pralno sušilni stroj
7.11.2005 9:22:16   
miševi



Jaz imam pralno - sušilni stroj Candy. Res je, da perilo po sušenju ne diši več po mehčalcu, vendar pa smrdi tudi ne. Sicer pa sušilni del stroja uporabljam le izjemoma, ko se kaj mudi posušit, pa v kurilnici ni prostora. Lahko pa izberem različne stopnje sušenja. Ponavadi dam na 7 in je čisto suho, pa nič skupej ne skoči.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pralno sušilni stroj
7.11.2005 10:57:40   
niki5
jaz imam 6 let candya, zaenkrat bi dobro deluje, cunje mi ne smrdijo, kljub vsemu pa imajo vonj po prašku, seveda pa ne tako močen kot bi bil pri sušenju na vrvi..

Ko mi bo ta izpregel bom sigurno kupila novega ki bo imel obe opciji v enem. Jaz imam dobre izkušnje.

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pralno sušilni stroj
7.11.2005 14:57:22   
urška
nad pralnim strojem imam bojler, problem pa je tem, da smo v najemu. in ne bi se rada spuščala v stroške še z novim bojlerjem.
bom videla. drugače pa vedno uporabljam lenor in to tistega iz mullerja, se mizdi, da je ful boljši ko "naš"
sem pa ravno danes nekaj sušila, pa sem ugotovila, da perilo sicer ne smrdi, ampak diši pa tudi ne... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pralno sušilni stroj
7.11.2005 15:25:40   
Ro-La
Imam pralno sušilnega Candy-ja, zelo nezadovoljnauser posted image , v 2 letih 3x crknil sušilec, pa še cote ne dišijo po mehčalcu tako, kot pa če jih sušim na štrikuuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?