|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 6:13:43   
CUKRČEK
A, a ,a ste mi kej fouš, ker imam samo 1 dan še do konca?? zezamuser posted image

Ja, res je, danes imam zadnji škrobni dan in jedla bom v pečici pečen krompir+korenje in zraven kuhan stročji fižol ( ja, ja, vedno imam stročji fižol.....klinc, ko pa je zelenjava zdej tako peklensko draga , doma pa imamo fuul fižola v skrinji, ker smo bili poleti pridni vrtičkarji).

Drugače pa mi, da se spet pohvalim, hlače spet plešejo okol riti....bo spet treba ožat.  Pa še nekaj : a ste opazile razliko med moškimi in ženskami, ko opazijo, da je nekdo fuul shujšal? Groza! V službi, ko smo skoraj same babe vidim, da skoz šepetajo za menoj, pa tako postrani gledajo, da bi katera kaj rekla..o to pa ne. Žive ne. Raje z dolgimi nosovi opravljajo. No, seveda se najdejo tudi izjeme. Moški pa ponavadi odkrito pohvalijo, nekateri celo zaskrbljeno prašajo, če je slučajno kaj z zdravjem narobe... Sicer me pa prov en klinc briga....važn, da sem jaz zadovoljna, pa da danes spet krompir jemuser posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 7:35:18   
muki1
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Ja, Cukrček in spomnim se na stari slovenski pregovor: Če favšija bi gorela,bi v ognju bla dežela cela user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 7:48:14   
Anonimen
user posted image  Cukr!
Je pa to čist res kar praviš, glede žensk! Redko katera ti reče, da se ti kej pozna, da si shujšala, poznam to. Pa naj bojo fouš, pa kaj! Glavno, da si ti zadovoljna!

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 8:29:41   
Anonimen
ej, jaz bi tko bla na tvojem mestu- zarad dni mislim.. sam da bi začela "normalno" jest. nisem nikol prej ugotovila kok mam rada B.. šele zdaj to ful pogrešam.. se kar ne morem odločt kaj bi ko je B dan: sir, salamo, hrenovke, zrezke... ful stvari..

aja, sam neki se pa še sprašujem: zakaj se na B dan ne sme za kosilo zrezkov, za večerjo pa salamo.. a ni to ful podobno?!?!?!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 8:31:38   
CUKRČEK
Sej to pa po moje čist lahko. Važno je , da recimo za kosilo sir, za večerjo sir....za kosilo golaž(meso) za večerjo lahko salamo, ker je tud meso za moje pojme. Vsaj jaz sem tako delala.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 8:40:16   
Anonimen
Ja, biba, to po moje lahko. Le da zraven salame zvečer potem ne smeš sira ...
Super, Cukr, zdaj pa že komaj čakam, da objaviš skupno izgubljeno kilažo. Drugače pa pri na v firmi ženske kar pohvalijo, moški pa gledajo predvsem to, v kakšne hlače sem se zdaj dala, kako seksi so in take fore.user posted image  Moški pač.user posted image
Potem marca spet štartamo skupaj, a ne? Ampak to bo zate samo en mesec in pol pavze? A bo v redu? No, saj imaš še čas.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 9:24:16   
CUKRČEK
Po moje ni panike, če mal prej začnem z 2. krogom. Pa saj bom videla, kakšno bo stanje.

A je zdej "moderno" menjat avatarje?? user posted image  Maš pa spet fuul luštkanega.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 9:39:15   
al1*
Bravo cukrček! Še jutri, pol pa bomo rekle: dajmo vprašat bivšo hujšarico Cukrček!


_____________________________

lp


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 9:51:16   
lelaval
user posted image user posted image

Po tem, da imaš le še en dan, ti nisem nič favš - tudi me bomo hitro prispele do konca. user posted image  Lepo je slišat, da si zadovoljna. user posted image
Kar se tiče  pogledov žensk, mi je popolnoma jasna slika.
Veš, kako se jaz veselim, ko bom prišla po porodniški nazaj z manekensko postavo user posted image user posted image user posted image  (pa z 20 cm premalo user posted image )

Pa ne pozabi javit, koliko si shujšala v tem času.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 10:42:52   
Grascakinja
zadnji zdihljaji, kaj? Bravo punca, tako se to dela! Upam, da bo naših 79 dni tudi kmalu in uspešno preguranih!
Čakamo na rezultate jutri!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 10:46:53   
Anonimen
Hvala, Cukerček, za komentar ob avatarju. Nastal pa je, ko je Tibor kakšne 14 dni nazaj dobil nova plavalna očala in je potem par dni hodil z njimi na očeh naokrog. Pa seveda z dudo.user posted image

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 11:17:08   
CUKRČEK
Ful je dober! A duda je pa še kar obvezna pri njemu? Moja jo je pa na srečo ful hitro "odvrgla"...samo nekaj mesecev jo je imela pa še to samo za zaspat.
Je pa zdej večji hudič, ker pa flaške noče zamenjat s čim drugim. Ne zna in ne zna potegnit iz kozarca ali pa iz slamice. jao


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 11:43:16   
Anonimen
Ja, pri Tiborju duda še kar rula, ampak me ne gane, odkar je zobozdravnica rekla, da gredo zobje, če kaj zlezejo zaradi dude naprej, takoj, ko neha dudlat, nazaj, pa še manj.
Saj tudi še kakav pije po flaški zjutraj in zvečer. Pa kaj, če mu paše, pa naj.
Tvoja se bo že navadila, še vsak se je, a ni res?user posted image  Vse ob svojem času, jaz pravim. Eni prej, eni pozneje. Samo brez panike, bi pa rekel Švejk.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 12:00:34   
Anonimen
Cukr, jaz sem mela dudo do 4. leta!!! Pa mam prov fajn zobe! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Ta nova"...89.dan
13.1.2006 14:27:01   
biba.73
Po dolgem času se spet malo javljam. Imam še 10 dni do konca diete in bom brez problema se tole zdržala.

Cukrček vse čestitke za izgubljeno kilažo in močen karakter in hvala za vsakdanje odpiranje teme "Ta nove..." in občasne recepte in nasvete nam, ki smo capljale za tabo oz. še capljamo proti cilju. Jaz sem v glavnem bolj sem pa tja na forumu, ker enostavno ni casa. V prihodnje bom vsekakor še na forumu in se priključim spomladi še na eno rundo hujšanja, saj sem upala, da jih izgubim cca. 10-12kg in zaenkrat kaže  -6. No ja, občasni prekrški, ampak sem pa ful zadovoljna, saj se mi kar dobro pozna. v službi je pa pri meni ista situacija, od sodelavk me je samo ena pohvalila, sodelavci pa skoraj vsi.

Pozdravček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Ta nova"...89.dan
14.1.2006 18:32:55   
Teni_



Kaj zdaj,kdaj bodo rezultati in slikice? čestitam,super ti je šlo.



(odgovor članu biba.73)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Ta nova"...89.dan
14.1.2006 19:12:02   
t_t_y
Ojla CUKRČEK, jaz sem tudi ena izmed firbčnih ODLOČNIH.
Tudi mene zanima kakšno je končno število izgubljenih kg,
obenem pa čestitke, ker si zdržala vseh 90 dni.Bravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?