|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 8:24:20   
*pepelka*
Kot smo obljubile, danes sporočam svoje izgubljene kile. V 90 dneh mi jih je uspelo izgubiti 18,1user posted image user posted image
ITM pa mi je uspelo znižati za 7,3

Sedaj pa se že pripravljam na to, kako bom to težo ohranila, ali pa celo še kaj izgubila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 8:29:36   
al1*
Hafi ti si pa ful shujšala!user posted image user posted image

Jaz sem v teh treh mesecih sem izgubila okoli 10 kg ( niha med 9,8 in 10,1 kg), moj začetni BMI je bil 24.6, danes je 21,0. BMI se mi je zmanjšal za 3,6.

Zdaj pa je seveda treba to težo vzdrževati. Upam, da mi bo uspelo.


_____________________________

lp


(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 8:45:39   
lelaval
Hafi - čestitke. user posted image user posted image  Če bi jaz toliko shujšala, bi bila že podhranjena. user posted image user posted image

Meni je uspelo shujšat 7 kg, kar je zame uspeh. user posted image  Sem zadovoljna s pridobljeno težo, bom pa še naprej ločevala hrano (z večjimi in manjšimi pregrehi).

Čestitke še vsem ostalim odločnim. user posted image user posted image user posted image  

Koliko pa nas je sploh uspelo prit do konca?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 8:56:19   
CUKRČEK
Čestitam vsem, ki ste uspešno prišle do konca user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 9:03:06   
t_t_y
Jaz sem zgubila 12,5 kg (cilj je bil 15), in sem zelo zadovoljna - se bom pa s 17.04. pridružila POGUMNIM, da dam dol še par kilc - tokrat bo cilj 3-7 kg in upam, da ga dosežem.
Sicer pa, punce bravouser posted image (hafi tebi še posebnouser posted image user posted image user posted image ), pa dejte no povedat, kak se vam kaj zdi ideja, da bi se ODLOČNE dobile na eni user posted image , da se vsaj vidimo tiste, ki smo se teh 90 D družile in vzpodbujale.

Seznam pa pripravim (upam) do jutri.
pozdravček

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 9:07:22   
modrooka
user posted image user posted image user posted image


ČESTITKE VSEM ODLOČNIM. Pa držite sedaj pesti še za nas POGUMNE!!!

Pozdravček,
modrooka user posted image !

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 9:08:58   
al1*
Jaz sem tudi za eno user posted image .
Res smo si bile v oporo teh 90 dni!


_____________________________

lp


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 9:57:04   
*pepelka*
Če bi jaz toliko shujšala, bi bila že podhranjena.


Ljudje smo pač različni. Ti bi bila podhranjena, jaz pa mam še kakšno kilo rezerve do idealne teže, čeprav je niti nimam namena dosegati, če pa še kaj izgubim, se pa ne bom nič sekiralauser posted image user posted image , tudi če ostane pri tem, kot sem sedaj dosegla bo vse ok

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 10:02:02   
paris
Jaz sem še pred koncem 90 dni dosegla načrtovano izgubo teže, to je 8kg! Zaenkrat se držim na 65kg in sem zadovoljna!user posted image

Tudi jaz bi prišla na tist kofe!!user posted image user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 10:06:22   
tiktak
Takole: jaz sem izgubila 6.5 kg in pristala na "idealni" teži višina- 110. ITM je padel iz 22.4 na 20.0. Prvi mesec sem izgubila 5 kg, drugi 1.5 kg, tretji pa nič (ne vem ali zato kr sem grešila ali pa ni bilo kam več shujšat user posted image ). Zdaj bi pa mogla začet malo telovadit, samo rabim eno ornk brco.user posted image

Čestitke vsem user posted image user posted image , sem pa tudi jaz za en kofetek.user posted image .

Sploh ne vem kaj bi danes skuhala.user posted image user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 10:08:16   
Teni_



Končno smo prispele na cilj. Jaz sem dosegla 13,1 kg minusa, ampak naj bo zaokroženo na 13 kg. Tudi cm so manjši. Pas za 14,5 cm, boki za 11 cm, prsi za 17 cm(tega sem najblj vesela). ITM pa manjši za 4,5.



(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 10:38:32   
taška30
Hoj, hoj!

Še ena odločna tukaj, ki ne more verjet, da je konec in da je vaga danes zjutraj KONČNO pokazala moj CILJ -10kg!!!user posted image user posted image user posted image

BMI padel iz 24,3 na 20,7!!!

Vsem ODLOČNIM iskreno čestitam in vam želim, da čimdlje obdržite to težo oz. jo še znižate (tiste, ki to želite). Ja, dejmo se organizirat za en kafe!!!


Lp, Taška

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 10:39:44   
čopek
Še jaz. Cilj je bil -20 kg, pa jih je šlo samo 12,5 kg dol. Res pa je ,da se nisem čist čist držala, ker mi je začelo zmanjkovati mleka in sem si jo malce priredila in sicer na sadne dneve .Sem zadovoljna in že premišljujem o novi rundi nekje konec junija.

Hvala ODLOČNE za vsakdanjo spodbudo, kajti tako je bilo hujšanje dosti lažje, kakor pa če se v "boj" odpraviš sam.

lp čopek

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 10:57:08   
Teni_



Čopek, da tukaj izkoristim priliko, ker ne vem več tvojega maila. Hvala za sarvjetke. Sem pa sklerozna, rabiš kakšno od mojih?



(odgovor članu čopek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 11:39:14   
bianka
pozdravljene

tudi jaz sem bila z vami,čeprav se že dolgo nisem javila.Izgubila sem 9 kg,seveda sem tudi grešila in to ne malo.

Sedaj pa delamo nauser posted image  in se bodo kg kar hitro povrnili.

Lepo se imejte,se še beremo

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 12:52:11   
tinadvojčica
Malom pozno ampak javljam da sem izgubila 8 kg in sem skoraj zadovoljna.Zdaj pa čakam da se prepričam v Montignaca.

user posted image user posted image user posted image Čestitam odločne in res bi se mogle dobiti na kakšni kavi.A je katera iz LJ?

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 13:33:17   
Anonimen
Vsa srečna sem, da mi je uspelo izgubit 11 kg! Počutim se super. Ravno v soboto zvečer me je moj slikal - in ko sem zagledala sliko, sem rekla: "Ej, ampak meni se pa fejst pozna!"  Dobila sem kar voljo za naslednjo rundo.

Komaj čakam, da bo mimo velika noč, takrat začnem z novo dieto. user posted image  Upam, da mi bo takrat uspelo izgubit še enkrat toliko...

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 21:12:27   
ANDREJA*
ČESTITAM VAM VSEM MOJE SOODLOČENE............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem shujšala samo 8 kg........po pravici povedano pred začetkom  nisem mislila, da mi bo sploh uspelo.sedaj sem zadovoljna, čeprav me do idealne telesne teže loči še vsaj -12 kg............ampak po tejle rundi z odločenimi sem kar veliko storila tudi v moji glavi tako, da mi bo sedaj lažje.danes sem pridna in imam b dan...sadni bodo pa ostali samo za posebne priložnostiuser posted image user posted image !!kdajuser posted image
lp andreja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 21:44:20   
rikica
Sem že prej kar nekaj napisala pa mi je zbrisalo in se mi zdaj res ne da še enkrat.Toliko da javim koliko sem shujšala.8 kg,sicer je bil cilj 10 ampak sem zadovoljna tudi s tem rezultatom.
user posted image user posted image user posted image za vse odločne!!!!

(odgovor članu ANDREJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 22:00:37   
Anonimen
Moj minus bi bil lahko večji, pa vem zakaj ni. Žal. Pište mi -12,5 kg, ITM pa - 5.
Zdej sam rabim nov zagon za naprej, za še kakšno rundo. Vmes pa orbitrek. user posted image

(odgovor članu rikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE - IZGUBLJENE KILE
3.4.2006 22:43:31   
jupiter
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
                                   Bravo!!
                         Čestitam, svaka čast!!

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?