|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEPTEMBERKE 2006
23.8.2007 22:35:27   
dalin
user posted image  kakšen cuker je Sara.Sem pa mislila,da si ti z njo na sliki.Pa se še ti pokažiuser posted image .
Kako ti je ratalo večje slike gor prilimatuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: SEPTEMBERKE 2006
23.8.2007 23:02:38   
adrijana.sara
Izbrala sem 320*240 za spletne strani.

In gre človek iskat eno spodobno sliko...in kaj ugotoviuser posted image  - da je skor ni. Tak, nalimam prvo približno...čeprav ne najnovejšo, ker spodobnih še vedno ni!

user posted image

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: SEPTEMBERKE 2006
23.8.2007 23:25:07   
dalin
user posted image zdaj vsaj vem kako zgledaš.Če te slučajno kje srečamuser posted image .

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: SEPTEMBERKE 2006
23.8.2007 23:34:41   
dalin
Bom še jaz tako probalauser posted image

user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: SEPTEMBERKE 2006
23.8.2007 23:35:15   
dalin
Noče biti večja.Ah.............

Nočkauser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: SEPTEMBERKE 2006
24.8.2007 11:38:03   
tevža
hojla!

no, ste bile kar pridne ta teden user posted image , da nisem niti uspela vsega prebrati. sem bila brez notesnika, ker smo ga malo modernizirali-preklopili na wireless. zdaj pa lahko šibam naokoli.

najprej vsem princeskam čestitke za prve korake oz. kar tekanje naokoli! user posted image user posted image  očitno so punčare malo bolj pridne kot septembrčki...juhuuuu. in za nove dojenčke, pa obmesečnice.....

vidim, da se že pridno pogovarjate o rekreaciji z novim šolskim letom. jaz ostajam 1x na teden na tenisu in 3x orbitrek plus leg magic (jaz sem z domačimi napravicami zelo zadovoljna). je pa res, da je sicer potrebno malo več samodiscipline, a ko zalaufa, gre....sicer pa ne vem koliko bom še imela kaj energije, ko bo tevž shodil, saj ga je že zdaj povsod polno user posted image

danes peljeva možeka na letališče, saj za teden dni odhaja v tujino, midva pa za vikend k babici v LJ. upam, da mi uspe malčka vsaj za en večer "poriniti" babi, da grem na kakšen babji čvek. zadnjič je bil prvič cel dopoldan sam pri babi in je bilo noro dobro, za oba user posted image .

no, toliko za danes oz. vikend in se javim v ponedeljek.

uživajte!

pa-pa
user posted image

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: SEPTEMBERKE 2006
24.8.2007 13:26:24   
julam
oj Tevža, smo te že pogrešali! Hja, mi čez dobrih 2 tedna otvorimo sezono slamnatih vdov, se že močno 'veselim'! Hvala bogu je postalo malo lažje biti z obema sam, tako da vsaj ne bom vsakič tako deprimirana. Pri nas babi servis kar deluje, mali sploh ne porajta, da me ni, dokler ne pridem. Sicer nočnega varstva še nismo sprobali, ampak to po moje bolj zaradi mene. 

Tevža, a vi ste tudi celjsko-ljubljanska naveza?

Pa še eno vpr mam zate: kako se obnese leg magic? Jaz ga čakam...

Ajne, ni mi še ratal posurfat, upam, da bolnika zaspita, pa bom malo počekirala.

šibam malo pospravit. Smo jedli makarone in je tako kot v svijnaku (dobesedno user posted image

(odgovor članu tevža)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: SEPTEMBERKE 2006
24.8.2007 14:40:35   
princes
Kakšen cukrček je Sara, kok je luškana, pa kolk ma že dolge laske, pa velik..user posted image user posted image

Lia je pa bolj slaba z laski..user posted image Mami pa komaj čaka, da ji zrastejo, jaz ji ne bom nič strigla, razen špičk..user posted image

Julam jaz sem gledala na netu, pa piše poletni urnik velja od.....user posted image
Sto posto spremenijo urnik, ker se septembra začne nova sezona, sem že hodila zato vem..user posted image Jaz že komaj čakam, čeprav bom začela verjetno šele oktobra, ker ima moj še dva šihta do konec septembra, pa nevem kdo bo tamalo imel, pa kako bo z avtom..user posted image

Tevža si pa pridna, jaz mam tud orbitrek pa leg magic, pa ful uporabljam, nimam take discipline, da bi se sama gor spravila..user posted image Drugače sem pa z napravami zelo zadovoljna, če delaš je pomoje ful efekt..

A se nismo me za en Arboretum menile..user posted image

Dej no mal povejte, kaj boste za rojstni dan??
Me kar ignorirate, ko sem vprašala kaj boste za darila kupovale..user posted image
Jaz sem brez idej..
Pa vabila, boste kaj pošiljale, kam lahko daš delat vabila, da lepo naredijo?
Jaz bi imela Liino slikco gor..

Drugače bomo pa pekli, če bo lepo vreme, če ne bomo pa doma mal narezka pa tortica, al kaj..user posted image

Lep dan..






(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: SEPTEMBERKE 2006
24.8.2007 14:54:23   
julam
moja dva se trudita zaspat - jao, to je pa podvig, da oba naenkrat zaspita. Je en bolj siten kot drugi. Ne vem, kaj si sosedje mislijo, ko je tako dretje v sobi.

princes, hvala za info. Se pa strinjam, Sara je res lepotička, kot bi bila že ena velika deklica, tak izraz ima na obrazku. Sicer ima pa naš tudi kar nekaj las, samo je bjondek in ne izgleda ne vem kako košato. Rodil se je pa čisto črn, ful hecno. Ga bomo pa tudi mogli postrižt, ker mu laski lezejo v učke.

Men so tele roj dnevi čist grozni, ker nimam nobene ideje.Glede daril je sploh štala, ker naš vse ima - sicer podedvano, ampak kljub temu nič ne rabi. Tudi igrač ne. Tudi taprvi je imel vse (ker ima brat dvojčka, je bilo vse duplicirano, od cunj do igrač), pa mu za prvi roj dan nisva nič kupila (OK, ne me kregat, ampak mi je bilo res brez veze). Tokrat bomo malemu nekaj kupili, ampak bolj zato, da veliki brat dobi občutek za te stvari. Ker ga že skrbi, da bo on tudi darilo dobil, pa mu probam dotupit, da on nima zdaj roj d. No, danes sva se pa zmenila, da mu bo on nekaj izbral, potem mu bo pa SEVEDA user posted image  tudi darilo kdaj posodil. Joj, s čim vse se ukvarjamo.

Torej, Princes, nisem ti pomagala. Sori user posted image ...

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: SEPTEMBERKE 2006
24.8.2007 23:02:16   
adrijana.sara
 
user posted image
Sem kar zrasla, toliko pohval Princes in Julam...očitno ima nekaj genov po mamiciuser posted imageuser posted image  Hvala, hvala... pa še kdajuser posted image

Tevža tudi vama lep vikend in privoščita si razvajanje!
 
Julam od kod si? A v ce si tudi kdaj? Bi se lahko kdaj dobile vse tri, na Alenko mislim. Pa še eno vprašanje - pa ne rabiš odgovorit, če ne želiš...neobvezujoče vprašanje:
Hja, mi čez dobrih 2 tedna otvorimo sezono slamnatih vdov, se že močno 'veselim'! Hvala bogu je postalo malo lažje biti z obema sam, tako da vsaj ne bom vsakič tako deprimirana.
 
Za kaj gre pri tem?user posted image  Ničesar ne razumem.

Arboretum user posted image  sem ravno včeraj razmišljala o tem, pa sem potem pozabila it nazaj gledat, za kdaj smo se menile... Je že mimo ne, če se mi bo še dalo bomo šla potem poiskat.

Princes spregledala sem tvoje vprašanje oz. pozabila na njega... Tudi jaz sem že razmišljala o tem, pa mislim, da ne bova nič posebnega kupovala. Ima vse kar potrebuje in še več. Pa tako bo dobila spet od vseh drugih in se ničesar pametnega ne spomnim. Mikajo me edino Nike copatki. Tako ali tako ji moram kupiti nekaj zaprtega in mislim, da ne bodo to cicibanovi - so se mi pošteno zasrali. Pa tudi tiste copatke zdaj sploh ne nosi, ker ji nikakor ne ležejo prav na nogico. Bom šla nekam probat kako ji ležijo in se bom potem odločila. Gledam jih pa na superge.si in čakam, če bo kakšna akcija.
Kaj druga mi pa res ne pade na pamet.
                                                                    

Zdaj je pa čas za spanje
LAHKO NOČ
                                                                                                                      
                                            

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: SEPTEMBERKE 2006
25.8.2007 7:18:27   
incabinca
Dobro jutro!

Midva sva danes pokonci že od pol šestih!!!!!! Lovru je spet spustila plenica in je bil totalno moker, pol sem ga morala pa seveda čisto preoblečt se je pa že tolk zbudil, da se ni hotel več nazaj uspavati.
Sploh nimam pojma kakšno plenico naj mu dam za čez noč - Lovro ponoči ful spije in potem lula kot ne vem kaj. Že res fajn premišljujem, da mu ne bi flaške ponoči kar začela ukinjat. Ker, da se bova vsako noč previjala tudi nikamor ne gre.
A niso enkrat ene Pamperske obstajale ki so bile prav za ponoči? A katera kaj ve o tem?


Drugače Lovra zdele ful zobki dajejo, komaj čakam da ven pogledajo!

Darilo za RD: Lovro bo od mojih staršev dobil tobogan (tazga mal večjega, da bo tudi za drugo leto), ker je totalno usekan na tobogane. Drugače se pa tudi meni zdi, da ima že vse - igrač dovolj, cunjice za jesen sem tudi že kupila...
Tako da jaz mu bom najbrž kako knjigico kupila, ker jih ful obožuje.


Laski: Lovro ima ful "skravžlane". Mu sploh več ne rastejo v dolžino, mu sam skupaj skačejo. Ko pa ga kopam in se mu zravnajo ima pa že ful dolge. Anpak ga obrišem, pa takoj spet skupaj skočijo. :)

Grem se zdaj z malim nadebudnežem ukvarjat! :D

Pozdravček








(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: SEPTEMBERKE 2006
25.8.2007 12:15:17   
yennika
Babe, mene je pa včeraj položlo, sem taka ravno prav za umret.user posted image Komaj se pomikam po bajti, vse me boli....pa še sama sem doma,atek je v službi.user posted image Pa mali je itak cuker in tudi on čuti, da je z mano nekaj narobe...se kar žuli pri meni...

Adrijana.sarauser posted image bom kar jaz odgovorila v zvezi z slamnatno-čeprav je julči tudi tukaj-vidim te!user posted image To pomeni, da je sama doma z otrocmi, možek pa na službenem potovanju.Tako nekako, julam imam prav?
Saa je res lep otrok, taka ta prava babika.user posted image Btw, mi smo prejšnji teden nabavili nike-ice, bili 25 € in zelo lepo hodi v njih!Morem pa nujno kupit še hišne copatke, saj gre čez dober teden v jasli.

Princes, jaz sem že razposlala vabila.Sem jih pa sama naredila s pomočjo programa Camedia mastester od Olympusa.Je prav program za vabila in take fore delat...sem pa tud dala slikco od malega gor pa en tak prisrčen verz...sem dobila kar knedl v grlo, ko sem ga atiju na glas prebrala.user posted image
Darilo-ja naš pobalin je nor na orodje, da ne govorim kako podivja, ko pride k dediju v delavnico-garažo.In potem ima on svoje kladivo...sem gledla v BC delovni pult z orodjem, boma kar tega nabavla.Samo tebi to ne pride v poštev, ko maš tako nežno pupo.
Praznovanje-ja obvezno torta traktor user posted image , veliko balonov, napis-ga ravno delam iz kolaža(vsenajboljše klemen za tvoj 1. rd), klobučki, zastavice...če mi rata naredim še majčko( na papir za printanje, ki se potem polika gor) z napisom klemen praznuje in kako fletno slikico zraven pripopam.

Če je še kje kaka ideja povejte!

Zdaj pa grem malo vodoravno, sem komaj pokonci!user posted image

Lep vikend


_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: SEPTEMBERKE 2006
25.8.2007 13:03:13   
borovnička
Hej hej!

Je blo mal zatišja tu gor, zdej pa vidim, da ste zaštartale s pisanjem.user posted image

Princes... Vabila sem naredila sama, smo jih že poslali, ker ima moj škratek jutri 1. rojstni dan.user posted image Sem rezervirala prostor ob eni koči, zraven je jezero in bomo imeli piknik. Seveda so obvezni baloni (v šparu sem dobila take luštne, iz katerih sestaviš rožico), pa napis in ves piknik pribor, pa seveda piknik dekce, igračke, žoge, badminton loparji...user posted image Pa ena veliiika torta.user posted image Mi bomo imeli kar štirioglato, gor pa medvedek Pu in prijatelji. Svečke letos ne bomo imeli, ker še ne zna pihat, sem mu pa kupila tist ognjemet. Nas bo pa skoraj 40, ampak je fino, ker bomo zunaj. Tak, da jutri zvečer že lahko poročam kako je bilo.

Aja, če katera rabi en luštn verz za na vabila...

Jaz pa rojstni dan imam,
rad ga žuram, a ne sam,
k( xx let) sem zdaj priracal,
doma kmal več ne bom tamau.
Vse to bom praznoval,
se zabaval kot je prav.
Vabim te, pridruži se,
(xx datum) pričakujem te.

 
Darilo... midva sva mu kupila pojočo knjigico v slovenskem jeziku. Luštna stvaruser posted image . Ima drugih stvari tolk, pa igrač pa za oblečt, da sva mu kar to vzela, da mu glih nekaj dava tud midva.
 
Adrijana.sara... Niku je babi kupila za rojstni dan Nike supergice.user posted image Majo jih pa v Hervisu. Ful luštne pa tud stanejo 25 €. Super hodi v njih, čist take lahke so pa še fajn se jih da obuvat in sezuvat.user posted image
 
Pa še neki glede čeveljčkov... sem brala v reviji Malček, da našim škratkom ne smemo kupovat trdih čeveljčkov z opetniki in ne vem kaj še vse, ker se potem nogica ne razvija tako kot bi se mogla in se mišice na nogici ne krepijo. Po novem morajo bit čeveljčki mehki, da se otrok počuti kot, da je bos. Mi je ta novejša ideja čist všeč.user posted image
 
Za Arboretum sem pa tud jaz že spraševala, pa se ni nobena nič odzvala takrat user posted image .
 
Laski... Niku so neverjetno zrastli laski, odkar smo prišli domov z morja. Smo jih mogli spredaj že postrižt, ker so Niku tudi že lezli na očke.
 
Tko, zdej grem pa hitr nekej vržt v lonec. Lep vikend vam želim!
 
Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: SEPTEMBERKE 2006
25.8.2007 15:40:04   
julam
Evo, pa bo prva torta padla. Niku VSE NAJBOLJŠE! Pa lepo praznujte. BTW, kdo bo pa pekel na pikniku? Ker za 40 folka je lahko eden cel cajt samo za roštlijem user posted image .

Sicer pa, koga boste kej povabile? Mi imamo ponavadi samo familjarno, ker ni veliko otrok med našimi poznanstvi.

Yennika, si me prehitela. Ja, veš, jaz sem dostikrat gor samo za 2min, da počekiram, potem je pa že akcija. Sicer pa, ja, točno to. Ene tukaj imamo balzno srečo, da smo poročene s takimi poslovneži, ki so vedno nekje...samo doma ne. Kakorkoli, ravno sem izvedela, da je 5-dnevna službena pot postala 10-dnevna. Sem jezna kot user posted image , pa sploh ne vem na koga user posted image .

Joj, moram vam zaupat, da je moj možek FENOMEN. Prejle kuham sobotno kosilo (karkoli že to je), moji 3 fantje se pa v dnevni igrajo. In jaz seveda 98% zatopljena v lonce (paše včasih, samo da lahko človek malo odklopi). Itak da je bil cel čas vreščanje, ampak saj so ata tam. No, potem pa se je to vreščanje (s strani user posted image  seveda) samo še stopnjevalo in po kakšni min grem le pogledat. In kaj vidim? Tavelik leži na malem, mali se nenormalno dere... ata pa... SPI!!! Pa to svet še ni videl. Zaspal je tako globoko, da sploh ni nič slišal. Mala rokoborca sta se pa dajala 1m stran!!!! Pa to ne moreš verjet!!!!

No, dovolj anekdotic. Lep vikend!!!

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: SEPTEMBERKE 2006
25.8.2007 21:08:38   
Tanyka
oj


Samo na hitro....drugič večuser posted image

Yennika-kje najdem ta programuser posted image

Sem namreč pravi štor za te stvariuser posted image -hvala


Lp





_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: SEPTEMBERKE 2006
26.8.2007 9:50:50   
yennika
Tanyka hello!user posted image
Čuj, jaz sem ta program dobila skupaj z digitalcem, je pa res luškan, tak ta pravi za ustvarjat vabila, voščilnice, fotke...je pa res da sem dokaj ustvarjalen tip, vsaj kar se idej tičeuser posted image  in vedno nekaj skvačkam.

Lej, sem si vzela minutko samo zate in pregledla, ta program dobiš tudi na eMule, samo vpišeš v iskalnik CAMEDIA Master in ti jih poišče še in još.Poskusi, pa se potem kaj več pogovorima.Aja, je pa pomankljivost tega programa v tem, da si potem podatka ne moreš shraniti, torej ga moreš takoj sprintati(zato vam tudi ne morem pokazat mojega dela).user posted image

lp



_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: SEPTEMBERKE 2006
26.8.2007 9:54:17   
yennika
Tukaj si ga lahko downlovdate-če ga še slučajno katera nima-pa ne okol govortuser posted image .Priporočam tudi kak dober antivirusni, za vsak slučaj!!!

http://www.emule.com/

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: SEPTEMBERKE 2006
26.8.2007 10:33:00   
Tanyka
No bom poskusla-hvala,hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: SEPTEMBERKE 2006
26.8.2007 21:38:13   
dalin
"Našemu" NIKU želim vse naj,naj,naaaaajboooooljšeeeeee za 1.rojstni dan.Da bi bilo njegovo otroštvo srečno,veselo in polno zdravja.
 
VSE NAJBOLJŠE!!!!!!!
user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: SEPTEMBERKE 2006
26.8.2007 21:39:57   
dalin
za Ajdo
user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: SEPTEMBERKE 2006
26.8.2007 21:40:30   
dalin







user posted image  
   
  
  26.08.  BOROVNIČKA    - Nik 
  01.09.  YENNIKA           - KlemeN 
  02.09.  ZALA ADL          -  Zala 
                 NATAŠI              - Timotej 
  03.09.  TANYKA             - Rene
                 BUCHKA             - Filip

  04.09. X_SREČKA_x     - Vesna
                 INCABINCA       - Lovro 
  06.09.  JULAM               - Amadej 
  07.09.  ZVEZDA06         - Ema 
  08.09.  NEN                   - Neža 
  09.09.  BUDA                 - Tilen 
  09.09.  ADRIJANA.SARA- Sara
 10.09.    PRINCES            - Lia
               KA_TY                 - Tilen
 11.09 .    žIŽA                    - Urban
 12.09.  MATEJCICA          - Tomaž
14.09.    ANIKA_24          Lana 
 15.09  . ALENKA11         - Aleksej 
             *ANČ*                - Tristan 
               KALIPSO            - Zara
 16.09.    MAJA 81            - Lara Marie
 22.09.    SOncICA            - Benjamin 
              TEVŽA                 - Matevž
 23.09.    SANJAS               -Maks Oliver
 25.09.   ROSE22             - Neja
 26.09.   AJNE                  - Ajda
 27.09.   DALIN                 - Žan 
             DEJANAX           -   Vita       
            MIRIJAM             - Tobija
 30.09.   TEJCHA             - Tilen
 03.10. *LINA*             - Tristan




    19      user posted image in

      12    user posted image                   






_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: SEPTEMBERKE 2006
26.8.2007 21:47:50   
yennika
Nik, vse najboljše za tvoj 1. rojstni dan!!!
 
Naj koraki prvi te vodijo po poti otroštva varno, čvrsto, lahkotno, brez skrbi!
Da najboljše le po njej pride ti naproti, vsakdo od septembrčkov ti iz srca želi.

 
user posted image


_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: SEPTEMBERKE 2006
26.8.2007 22:27:54   
julam
Nik! Vse naj naj najboljše, najlepše in najbolj veselo!!!

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: SEPTEMBERKE 2006
27.8.2007 8:33:39   
Tejcha
Nik, tudi midva se pridružujeva vsem lepim željam in ti želiva VSE NAJ NAJ ob tvojem 1. rojstnem dnevu.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Vse najlepše za 11ko tudi AJDI, ŽANU, VITI in TOBIJI!



Tilen in Tea








_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: SEPTEMBERKE 2006
27.8.2007 8:39:50   
adrijana.sara
NIK vse najboljše! Prva svečka je že tvoja, pogumno proti drugi. Največ pa zdravja in otroških radosti, polno ljubezni, smeha in lepih trenutkov.
 

user posted image

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?