|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pralne bombazne plenicke
9.2.2010 11:21:34   
skuštrana
Čokoholik, kam mu pa pamžeka obrnešuser posted image Mora bit navzdol, če je navzgor potem premoči. Vsaj po mojih izkušnjah.

Drugače pa lahko za večjo vpojnost zložiš tudi navadno tetra plenico in jo daš noter. Se je treba malo znajti, ni treba vedno vse novo kupit in dokupovat.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Pralne bombazne plenicke
9.2.2010 11:36:58   
malamucka
čokoholik, točno kot je skuštrana napisala, odvisno kam mu ga obrneš user posted image

...meni zdrži itti bitti ene 3 ure...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Pralne bombazne plenicke
9.2.2010 12:17:59   
ALEXI M.
dana 80 user posted image moj pravi da mu tist ne leži dvojno oblačenje... zdej sva naročila 5 komadov totsbots-easyfit in bova videla kako in kaj....sva pa sedaj ugotovila da si ti naročila v bistvu isti model vendar pri tvigi in je cena ugodnejša jojojo user posted image ampak sej jih bova še morala imeti več tko da ko jih dobiš te prosim za poročilo user posted image


_____________________________

"It's impossible!" said pride. "It's risky!" said experience. "It's pointless!" said reason. "Give it a try!" whispered the heart.

(odgovor članu dana80)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Pralne bombazne plenicke
9.2.2010 12:56:43   
čokoholik
skuštrana in malamucka

user posted image obrnjenga ima navzdol! Na riti jo ima vedno skoraj 3 ure, bil je pa kar precej polulan, ker je tudi vložek iz bambusa, ki sem ga dodala za probo, čist premočen!
Kar se pa improviziranja tiče imaš skuštrana prav, ker drgač lahko tud tuki zapravš kar nekaj denarja.

(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Pralne bombazne plenicke
10.2.2010 9:49:04   
čokoholik
Punce!

Jaz sem že dobila pleničko POP IN, ful je luštna, mehka, vložki so za pripet, ni preširoka...
Zdej pa v pralni stroj da jo še sprobava kolk zdrži lulanja! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Pralne bombazne plenicke
10.2.2010 12:12:43   
dana80
No, naj se še jaz pohvalim user posted image ....... mi smo jih tudi dobili te POP IN user posted image ...

... in kot je napisala čokoholik so res super ...super na otip, dobra izdelava, pa super kroj oz. velikost - niso široke .... mislim, da ene boljših AIO, kar sem jih do sedaj videla. Pa še to mi je všeč pri teh plenicah ker so vse takih barv, da jih lahko uporabiš tako za fantka kot za punčko.....da ne bo potrebno pri drugem otroku nič dokupovati.


Danes gredo na pranje...potem pa takoj na ritko....komaj čakam user posted image .... mislim, da bo tudi user posted image zelo zadovoljen, saj deluje tako udobno user posted image .

< Sporočilo je popravil dana80 -- 10.2.2010 12:24:32 >

(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 11:24:41   
malamucka
evo, pri nas je pop-in že na ritki user posted image

(odgovor članu dana80)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 11:55:57   
ALEXI M.
naše totsbots so že tudi skoraj posušene tko da bodo popoldan najbž na ritki user posted image trenutno je na ritki wonderoosuser posted image

_____________________________

"It's impossible!" said pride. "It's risky!" said experience. "It's pointless!" said reason. "Give it a try!" whispered the heart.

(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 12:38:39   
ALEXI M.
Eno vprašanje kako perete te pleničke z ježki? Jaz sem jih zaprla ampak zdej so bile še čiste kaj pa pol ko je kakec gor??? hvala 

_____________________________

"It's impossible!" said pride. "It's risky!" said experience. "It's pointless!" said reason. "Give it a try!" whispered the heart.

(odgovor članu ALEXI M.)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 13:01:31   
sinskaT
In ste zadovoljne s temi POP In ? oz. vaši otročki user posted image

Sem pa nabavila 5kom Bumgenius pa sem v štartu malo razočarana, kajti na listu, ki sem ga dobila zraven piše, da je zunanji del 100% poliester, notranji tudi + vložek 80% poliester ter 20%poliamid, če se ne motim (so zdaj v stroju...)
V čem je fora???


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu ALEXI M.)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 13:14:34   
dana80
ALEXI M.

Uporabi plenične predloge pa ne bo kakca na plenički user posted image .

(odgovor članu ALEXI M.)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 13:21:05   
dana80
sinskaT

To je pa res čudno .... so ti najbrž dali napačen list zraven. Preveri malo po internetu .... taka sestava vsekakor ne bi smela biti.

Glede POP IN .... so že oprane in popoldne grejo na ritko user posted image . Navdušenje nad plenico še vedno traja user posted image ...

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 13:34:55   
ALEXI M.
sej dam predlogo sam tko mal ob strani špricne na pleničko user posted image

_____________________________

"It's impossible!" said pride. "It's risky!" said experience. "It's pointless!" said reason. "Give it a try!" whispered the heart.

(odgovor članu dana80)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 13:42:11   
dana80
ALEXI M.
Če gre kaj mimo, jaz obrišem kar malo s toaletnim papirjem...kar pa ostane po toaletnam papirju pa ni omembe vredno.


sinskaT
Glede sestave teh Bumgenius ... sem malo pogledala po netu ... in imaš prav .... zgleda, da je ta plenica res cela umetna user posted image ...

< Sporočilo je popravil dana80 -- 11.2.2010 13:44:10 >

(odgovor članu ALEXI M.)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 13:44:34   
sinskaT
IZVIRNO SPOROČILO: dana80

sinskaT

To je pa res čudno .... so ti najbrž dali napačen list zraven. Preveri malo po internetu .... taka sestava vsekakor ne bi smela biti.

Glede POP IN .... so že oprane in popoldne grejo na ritko user posted image . Navdušenje nad plenico še vedno traja user posted image ...



Ne, prav na plenički piše poliamid 80% in najlon 20%, ravnokar jih imam v v roki... A ni ravno v tem štos teh pralnih pleničk, da so bolj naravne in primerne za otroško kožo,pa seveda okoljevarstveni vidik. Ampak nisem vedela, da je taka sestava
Ma sem kr žalostna no user posted image


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu dana80)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 13:52:27   
dana80
sinskaT
ja, kot sem že v prejšnjem postu napisala sem videla, da so res cele umetne.....

Še dobro, da si jih nabavila samo 5 kosov. Vidim pa tudi, da so kar drage ... 21.99 € za kos  ..... mi smo za POP IN dali 17.90 € ... pa so narejene iz babmusa in bombaža.

< Sporočilo je popravil dana80 -- 11.2.2010 13:54:00 >

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 14:09:34   
malamucka
ALEXI, nič posebnega, vržem jih v stroj tako kot ostale, vse se je zaenkrat lepo opralo... user posted image

Sinska, pop-in zaenkrat super user posted image

te bum genius plenice... sem tudi jaz razočarana da niso iz bombaža ali bambusa user posted image

(odgovor članu dana80)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 14:22:02   
sinskaT
malamucka - čakam, da se posuši POP IN, pa kar ne morem dočakat user posted image
dana80- ja HB, da jih nisem več kupila - itak rabim "milijon" teh plenic, ker rabim za 2 rite
A mislite, da bi dali kje popust, ker imam 2 seronji doma user posted image

hec..





_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 14:32:40   
dana80
sinskaT

a imaš tudi ti POP IN?

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 14:39:45   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: ALEXI M.

Eno vprašanje kako perete te pleničke z ježki? Jaz sem jih zaprla ampak zdej so bile še čiste kaj pa pol ko je kakec gor??? hvala 


Zapneš ježke na tisti kvadratek ki je poleg ravno zaradi pranja, da se ne lepijo ena za drugo in daš v pralni stroj.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ALEXI M.)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 14:46:14   
malamucka
sinska, a imaš ti dvojčka?
glede popusta... vprašaj, saj te nič ne stane user posted image

< Sporočilo je popravil malamucka -- 11.2.2010 14:54:03 >

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 15:11:19   
sinskaT
he he nimamo dvojčkov ampak le 15mesecev razlike mud Hano in Nikom -včasih se mi zdi, da bi bilo lažje z dvojčkoma kot pa takole...no saj je ok, pa pomoč imamuser posted image

Ja tudi mene so premamile te ta nove pleničke.Če se bodo obnesle, sigurno rajete te kupim kot pa Bum-plastik.Mogoče katera ve do kdaj bodo imeli znižano ceno?

_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 15:36:42   
malamucka
Dobro vprašanje sinska! To, glede znižane cene tudi mene zanima, ker imam tudi jaz namen še dokupiti nekaj teh POP IN. Bi jih bilo dobro poklicati. No, bo katera poklicala ali moram biti to ravno jaz user posted image ?


(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 16:32:16   
hana82
Živjo.

Ker mi nikakor ni šlo iz glave, kako bi spregledala, da so bumgeniuske iz najlona in poliamida, sem šla preveriti naše. Na mojih piše, da je zunanjost iz 100% poliestra notranjost pa iz 100% organskega bombaža. Torej morajo biti vsaj 2 vrsti teh plenic.  Bežno se spominjam, da ko sem jih kupovala v BC slabo leto nazaj, so imeli te naše-rahlo dražje in z všitim vložkom ter še ene nekoliko cenejše za nekje 1-2 E (oboje so bile z ježki, imeli pa so tudi take s pritiskači). Tako, da če jih še nisi dala prat, jih morda še lahko zamenjaš.
Pa samo predlog - za ponoči kupi nočno pleničko, ki ima prekrivne hlačke. Jaz nikakor ne morem naštimat teh AIO, da ne bi vsaj nekaj šlo mimo. Ponoči se mi one veliko bolje obnesejo.

(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 19:19:57   
aromaja
IZVIRNO SPOROČILO: čokoholik

aromaja,

koliko si pa dala za poštnino? Trenutno imam samo eno itti bitti pleničko in mu čisto vsakič premoči zgoraj na trebuščku, dones sem dala za probo kr en dodatni vložek iz bambusa pa mu je tud premočilo, je bil pa res kar močno polulan!



Za poštnino dam različno, odvisno od vrednosti celega naročila. Me pa pride cenej, ko če kupujem tukaj. Premoči ti pa na trebuščku mogoče zato, ker so itti zlo nizke in lih zato za fantke mogoče malo manj primerne. Poglej tudi, da se mu oblačila-kake žabice ipd ne zarežejo pod pleničko, ker tudi takrat rado premoči. Nasploh je pri all in one pleničkah pomebno, da se oblačila ne prilegajo preveč tesno plenički, ker potem pride do prevajanja vlage iz notranjosti navzven, čeprav plenička kot taka še ni premočena.

Kar se pa BG tiče, so res dve vrsti. Ene so klasične ene pa organic, ki imajo notranjost iz bombaža. Kar se umetnih materialov tiče napram recimo bombažu, je njihova prednost v tem, da je v njih ritka bolj suha, ker urin čez zgornjo plast pleničke preide v vložek, pri bombažu se pa prepoji bombaž in je ritka bolj mokra. Zato je tudi pri uporabi bombažk fajn dat čez predlogo iz flisa, da je rit suha in s tem manjša možnost pleničnega izpuščaja. Ne mislit, da z uporabo tekstilnih plenic iz umetnih materialov delate otročkom enako škodo kot z uporabo unih za enkratno. Tekstilne nimajo gela! Sicer pa tako čez navadne kot čez organic pride PUL nepremočljiva plast...pa smo spet pri umetnih materialih! Najbolj naravno bi bilo uporabljati plenico iz naravnih materialov, čez pa volnene hlačke, obdelane z lanolinom, da so vodoodbojne.
Skratka, hočem rečt, da so tudi navadne BG čist v redu izbira :D Če si boš pa premislila, siniskaT, bi pa mogoče jaz odkupila tistih 5 komadov(ampak drug mesec, ta mesec sem že spet preveč zapravla), ker si delam zalogo BG plenic za varstvo(so najbolj idiotproof plenice)!

< Sporočilo je popravil aromaja -- 11.2.2010 19:27:46 >


_____________________________

Whatever.

(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?