|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 20:54:06   
aromaja
Še to sem se spomnila. Če vzameš iz BG ven priložene vložke in jih nadomestiš z naravnimi materiali (vložek iz bambusa, konoplje, bombaža, tetra plenica...) imaš v bistvu naravno polnilo med nepremočljivo plastjo in stay-dry plastjo. Ista figa kot organic plenica, če bi imela še predlogo iz flisa gor ;)



_____________________________

Whatever.

(odgovor članu aromaja)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 21:21:10   
izalina
Ojla,
jaz sem ravno v soboto gledala v Baby centru BG pleničke in imajo dve vrsti, ki se na prvi pogled ne razlikujeta nič. samo da na eni etiketi še dodatno piše gor organic cotton, na tistih drugih pa ne piše nič. Kakšna je razlika v ceni pa se ne spomnem. Pa če se prav spomnem imajo tiste bolj umetne vložek notri v plenici, tiste iz bombaža pa je prišit na eni strani na plenico in je direktno v vstiku z ritko (upam da me razumete kaj mislim :) ). Jaz bom raje izbrala take plenice, ki so čim bolj iz naravnih materialov.

(odgovor članu aromaja)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.2.2010 21:35:38   
sinskaT
Hana82 - hvala za predlog glede nočne plenice

IZVIRNO SPOROČILO: malamucka

Dobro vprašanje sinska! To, glede znižane cene tudi mene zanima, ker imam tudi jaz namen še dokupiti nekaj teh POP IN. Bi jih bilo dobro poklicati. No, bo katera poklicala ali moram biti to ravno jaz user posted image ?




Pa daj ti, ko si se že javila user posted image No jaz moram prej sprobat kako se bodo obnesle te 2, ki sem jih kupila, potlej bom razmišljala za naprej katere še nabavit.

Aromaja - hvala, si me kar potolažila user posted image . Imaš prav, definitivno je bolje uporabljat te BG, kot pa tiste z gelom...glede prodaje se pa slišiva..kaj pa vem - v vsakem primeru si mi itak obljubila, da bom v kratkem videla šefico Zalo, pleničke gor ali pa dol ; )






_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Pralne bombazne plenicke
12.2.2010 10:45:36   
malamucka
Ojla punce. Sem klicala v Tvigo user posted image . Popust na POP-IN bo do konca februarja. Gospa je tudi omenila, da bo mogoče kmalu v ponudbi še ena nova AIO plenička podobna POP-IN, samo se še dogovoarjajo za zastopstvo. Drugače pa imajo še en nov produkt - podaljšek bodija. Je rekla, da ga bo v nekaj dneh že možno naročiti na njihovi strani… user posted image .


(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Pralne bombazne plenicke
12.2.2010 11:30:53   
aromaja
U, tak podaljšek je zakon! Jaz mam tri in vse tri pridno uporabljamo :D

_____________________________

Whatever.

(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Pralne bombazne plenicke
12.2.2010 18:56:00   
Sasi_M
HEj!

Zdejle berem, da ste POP IN pleničke staknile tudi nekje v Sloveniji? Jaz jih uporabljam že dobra dva meseca, naročila sem jih iz Anglije in se zaenkrat fantastično obnesejo. Premočile so v vsem tem času le enkrat, ker nisem dobro pogledala in je vložek ob nogici gledal ven. Aja, cena pa je bila skupaj s poštnino cca 13,50EUR na plenico. Koliko pa stanejo pri nas?


(odgovor članu aromaja)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Pralne bombazne plenicke
12.2.2010 18:58:45   
dana80
No, punce pa ga končno imamo .... forum samo o pralnih plenicah namreč  user posted image ... da si bom lahko izmenjevali mnenja in izkušnje....tiste, ki nas to zanima..



< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 2.4.2010 19:08:15 >

(odgovor članu Sasi_M)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Pralne bombazne plenicke
12.2.2010 20:31:07   
bibalaza
IZVIRNO SPOROČILO: Sasi_M

HEj!

Zdejle berem, da ste POP IN pleničke staknile tudi nekje v Sloveniji? Jaz jih uporabljam že dobra dva meseca, naročila sem jih iz Anglije in se zaenkrat fantastično obnesejo. Premočile so v vsem tem času le enkrat, ker nisem dobro pogledala in je vložek ob nogici gledal ven. Aja, cena pa je bila skupaj s poštnino cca 13,50EUR na plenico. Koliko pa stanejo pri nas?





preko katere spletne strani si pa naročala?
Tudi jaz že nekaj časa ugotavljam,  da se na splošno kar veliko stvari splača iz tujine naročit, ker tile pr nas kar navijejo cene...

Hvala in lp

(odgovor članu Sasi_M)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Pralne bombazne plenicke
12.2.2010 20:54:37   
ada2
a mogoče katera ve zakaj sta tista rdeča pritiskača na vložku pri iti biti d¨lish AIO?

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu bibalaza)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Pralne bombazne plenicke
13.2.2010 9:16:29   
malamucka
Sasi_M: cena pop-in je 17,90... prodaja pa jih Tviga

bibalaza: res je, da so cene kar visoke... po drugi strani pa jaz razumem te prodajalce... npr. POP IN se proizvajajo v Angliji, torej je strošek dostave praktično nič ... ker je to Angleški produkt jim ni potrebna posebno velika reklama, saj ljudje izdelek poznajo .... itd.....da ne govorimo za itti bitti, ki so Avstralske. Najbrž pa je potrebno plenico kupiti direktno od proizvajalca, če hočeš kaj zaslužiti. Pri nas pa moraš plenico uvoziti in "zreklamirati" na trgu in to vsekakor stane tako, da ne vem, če je ta cena res tako grozno visoka.
Druga stvar pa je tudi določen riziko pri naročanju iz tujine.....je kar dosti primerov, ko so si ljudje naročili robo iz tujine...potem pa razočaranje, ko so odprli škatlo, saj v njej ni bilo tistega kar so naročili .... ali pa celo paketa ni bilo. Moj prijatelj si je tako iz Anglije naročil fotoaparat....vse OK ...čez kak mesec pa je kar naenkrat opazil, da nekdo iz njegove kreditne kartice v angliji nakupuje karte za nogometne tekme ....in je nato imel še probleme na banki, da so vse skupaj rešili....in na koncu je rekel, da bi raje dal 50€ več in ga kupil v Sloveniji....

ada2: tisti pritiskači so za posebne dodatne vložke od Itti Bitti...

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Pralne bombazne plenicke
13.2.2010 12:15:31   
mala_miška
Bom še sem napisala, če bo katero zanimalo...
Imam še 10 pleničk na pritiskače, pa sem že  rekla, da mi sploh niso simpatične. Če bi jih katera imela, jih zamenjam za takšne na ježke ali pa tudi prodam po želji. Me mož vedno sprašuje, zakaj sem kupila takšne s pritiskači, ker njemu tudi niso všeč. Gre pa za pleničke babylove - so v bistvu two-in-one, v žepek je potrebno vstavit vložek - ki je zraven pleničke, plast, ki je v stiku z ritko pa je iz bambusa. Pleničke so fino vpojne, sam pritiskači so nam problem. So pa nastavljive 3-16kg.

(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Pralne bombazne plenicke
13.2.2010 20:57:17   
ada2
hvala za odgovor malamucka... sem si razbijala glavo zakoj sta tam, pa mi ni padlo to na miseluser posted image

drugače mi je pa ta plenička ful všečuser posted image   sicer uporabljam stare štorklje in rumene racmane od srednjega sina, ampak so nekatere že tako obnucane, da imajo prav luknjeuser posted image , pa vendar jih ne zamenjam za nobene papirnate plenice.

sem pa zadnjič videla, da so na bolhi naprodaj ful lepe pleničke po 10 eur za komad, prodajalec je pa iz hrvaške. pa me zanima, če jih katera uporablja?

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Pralne bombazne plenicke
14.2.2010 10:52:35   
bibalaza
malamucka jaz hvala bogu zaenkrat še nimam slabih izkušenj pri naročanju iz tujine, tehnike pa tako ali tako ne bi šla nikoli kupovat preko spleta -če ne drugega je veliko težje uveljavit garancijo- samo tega problema pri plenicah običajno ni...

je pa res da je kupujem običajno preko preverjenih strani in ravno zato prosim Sasi_M za naslov....lahko tudi na ZS če se katera boji da bojo meli zaradi tega naši kaj manj prometa-pa da ne bo pomote zaenkat sem še vse pleničke kupila preko slovenskih posrednikov...


glede drugega se ne bom spuščala v debato-vsak ima pravico do svojega mnenja

lp

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Pralne bombazne plenicke
14.2.2010 18:38:07   
lunka1
Mene pa zanima, katere pleničke so še bambusove poleg Racmank?

(odgovor članu bibalaza)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Pralne bombazne plenicke
14.2.2010 18:49:00   
malamucka
ada2, iz hrvaške so bile mogoče plenice Roda...

bibalaza, ni treba nič skrivati v ZS, saj za to imamo ta forum da si izmenjujemo ideje a ne? user posted image

lunka1, bambusove so še te nove pop-in, potem bamboo poppy in zippy, tots bots bamboozle... in še sigurno veliko drugih, ki se jih ne dobi pri nas...

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Pralne bombazne plenicke
14.2.2010 19:55:49   
skuštrana
Ada2, na Hr imaš full proizvajalcev teh plenic, nekatere punce kar na črno šivajo po kroju tujih pralnih plenic ( vzamejo recimo pop in plenico, jo kopirajo in potem po njej šivajo). Nisem gledala na bolhi, ampak verjetno je kaj takšnega. In plenice so super, samo na njih pač ni imena firme. Imaš pa tudi ene 4 ali 5 uradnih proizvajalcev. Če te zanima kateri so tijih napišem.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Pralne bombazne plenicke
14.2.2010 20:42:36   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ada2, na Hr imaš full proizvajalcev teh plenic, nekatere punce kar na črno šivajo po kroju tujih pralnih plenic ( vzamejo recimo pop in plenico, jo kopirajo in potem po njej šivajo). Nisem gledala na bolhi, ampak verjetno je kaj takšnega. In plenice so super, samo na njih pač ni imena firme. Imaš pa tudi ene 4 ali 5 uradnih proizvajalcev. Če te zanima kateri so tijih napišem.


ja, po moje je nekaj takegauser posted image  so pa ful luškani motivi, pa ne zdijo se mi drage. in glede na to, da so naše stare že več kot 4 leta in res že uboge, bi nabavila še kakšno...user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2010 9:31:26   
bibalaza
:) iak da je za to forum tukaj-in hvala bogu da se kaj novega in uporabnega zve..

drugače nisem mislila nič slabega ampak samo to da ta tema pač ni namejena debati o pasteh naročanja preko neta- k debata lahko hitro zaide na stranpota ampak o pleničkah in nisem hotla smetit ...

drugače pa sem tudi jaz sprobala Pop-in pleničko in se mi dopade-fino je ker se da čisto narazen in zanimivo-včeraj sem jo lahko uporabila večkrat-ker so bili mokri samo vložki sem jih samo zamenjala -sicer ne z originalnimi in se je vseeno super obneslo..pa še res je mehka in prijetna edino zdi se mi malo topla ker ma še tist notranji del-bomo vidli ka bo to poleti..

(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2010 10:02:55   
čokoholik
Aromaja,
hvala za odgovor. Kar se pa tesnih oblačil tiče sem pa že opazila da potem raje premoči oz. so oblačila mokra zunanja plast plenice pa na! Ampak je težko dobit hlače da ne bi bile tok tesne v pasu!
Tako midva sva sprobala Pop In in je super, men se dopade tamavčku pa tud. Če pa imaja sam do konc meseca popust morm pa še nekje napraskat, da kupim še kakšno!
A ste tud nočni vložek dokupovale, jaz sem ga za probo pa je kar uredu?


_____________________________

Za mamina ušesa najlepši je zvok, ko prvič po rojstvu zajoka otrok!

(odgovor članu aromaja)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2010 11:47:03   
dana80
No, po nekaj dneh uporabe moram tudi jaz še enkrat zelo pohvaliti pleničko POP IN. Res je super....in poleg stvari, ki sem jih pohvalila že v enem od mojih prejšnjih postov moram dodati še super vpojnost. V soboto smo šli malo pohajat in smo mu dali POP IN .... in brez problemov mu je zdržala 6 ur user posted image . Takoj smo sklenili, da še kakšno dokupimo...pa še kakšen vložek bomo vzeli. Glede na to, da je zdržala sama plenica brez vložka kar 6 ur, bi morala plenica z vložkom brez problemov zdržati celo noč.

(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2010 11:53:39   
čokoholik
user posted image user posted image user posted image
kako pa zgleda ta podaljšek bodija?


_____________________________

Za mamina ušesa najlepši je zvok, ko prvič po rojstvu zajoka otrok!

(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2010 12:30:53   
čokoholik
aaaauser posted image zdej mislm da mi je jasn kako zgleda podaljšek bodija....se pravi da ne rabiš kupovati večje bodije za naše malo večje ritke, ker s podaljškom za bodi, bodi podaljšaš user posted image user posted image .... uh kako sem pametnauser posted image user posted image user posted image !  verjetn bi se dal kej takega narediti tud domauser posted image

_____________________________

Za mamina ušesa najlepši je zvok, ko prvič po rojstvu zajoka otrok!

(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2010 13:00:25   
Sasi_M
Evo. končno sem spet prišla do računalnika...user posted image



Trenutno je cena 20-ih pleničk 204 funte, poštnina pride še dodatnih 14 funtov. V paketu sem zraven dobila še 200 pleničnih predlog, 6 velikih nočnih vložkov in dve lepi vrečki za shranjevanje mokrih plenic. Z naročilom nisem imela nikakršnih težav, sem pa plačala prek paypal-a, ki ti nudi še dodatno varnost.

Zdaj se je sicer izkazalo, da jih je 20 premalo (imam še dve plenički znamke Tots bots, pa mi ne odgovarjajo, ker so mi še vsakič premočile). Verjetno jih bom nabavila še 5, lahko pa s katero pokombiniram ( če jih katera rabi še 10 ali 15), pa jih skupaj vzameva 20, ker so bolj ugodne v večjih količinah, pa še poštnino razdelimo.

Jih pa od sedaj naprej obvezno naročam samo v oranžni barvi, ker se najmanj poznajo fleki od kakcev.

LP iz Dolenjske

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 2.4.2010 19:09:54 >

(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2010 13:06:55   
Sasi_M
Uf, zamočila, poštnina je bila 25 funtov, ne 14, sem šla še enkrat preverit.user posted image

Aja, pa Pop-in plenice pridejo v 2 variantah. Jaz imam bambus, obstajajo pa zdej še take z mikrofibro. Se baje hitreje sušijo, samo jaz sem bolj za naravne materiale.

Pa mogoče še koristna informacija - brez sušilca in pri centralni kurjavi se mi bambusove na štriku sušijo cca dan in pol. Kar je sprejemljivo, če pa je kriza, jih pa nekaj dam na radiator, pa so suhe v parih urah.user posted image

LP



(odgovor članu Sasi_M)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2010 13:15:53   
čokoholik
Sasi_M
Jih lahko naročiš v več različnih barvah ali samo v eni?
Jaz bi jih vzela še 3, bi pa različne barve, trenutno imam eno zeleno.




_____________________________

Za mamina ušesa najlepši je zvok, ko prvič po rojstvu zajoka otrok!

(odgovor članu Sasi_M)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?