|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2010 13:28:49   
dana80
Bom malo premislila....jaz bi jih tudi rabila še enih 5 kosov. Bom vprašala še prijateljico, ki je tudi navdušena nad njimi koliko bi jih vzela.



(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2010 15:02:33   
bibalaza
Sasi_M če se boš res odločila in bi boš  naročila bi tud jest piskerček pristavila-za najmanj 3 pleničke glede barve mi je pa dosti vseeno. Samo bele ne.

Kar se pa Tots Bots tiče pa spet svetujem potrpljenje. Meni ne premoči nobena več,  pa se zgodi da so tud po 4 ure gor ( no še vedno ne premaga pop-in- 6 h, a ne danauser posted image  -ampak tud ni slabo).

lp


(odgovor članu dana80)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2010 15:29:23   
dana80
No, poglejte kaj sem našla .... POP IN ... ravno o tem smo govorile prej user posted image .


Midve s prijateljico bova nabavila kar en cel multipack in vzeli vsaka polovico plenic ostalo si bova pa že kako razdelili user posted image . Cena je pa tudi kar ugodna.

bibalaza
glede tega koliko ur zdrži plenica je vsekakor odvisno koliko otrok lula .... no, naš kot zgleda ni tak "polulanček" in mu plenica tako zdrži kar nekaj časa user posted image .

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 2.4.2010 19:10:19 >

(odgovor članu bibalaza)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Pralne bombazne plenicke
16.2.2010 9:25:59   
čokoholik

glede tega koliko ur zdrži plenica je vsekakor odvisno koliko otrok lula


...ja to je pa res...sem opazila pri svojmu, da zdej ko počasi prehajava na kašasto oz. kuhano hrano tudi manj lula in posledično zdržijo plenice dlje časa...


_____________________________

Za mamina ušesa najlepši je zvok, ko prvič po rojstvu zajoka otrok!

(odgovor članu dana80)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Pralne bombazne plenicke
16.2.2010 12:31:42   
bibalaza
Čokoholik moja je pa od kar sva na gosti še večji polulanček-ker ogromno pije-ja različni so si tile naši...

 pop in multipack pri tvigi je pa res cenovno skoraj isti kot če bi iz tujine naročal tak da tega se pa zgleda ne splača.. tak da bom tudi jaz kar doma naročila-naj denar pri nas ostane user posted image

(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Pralne bombazne plenicke
16.2.2010 14:43:35   
dana80
IZVIRNO SPOROČILO: bibalaza

tak da bom tudi jaz kar doma naročila-naj denar pri nas ostane user posted image



Točno tako, se strinjam user posted image .  Midve s kolegico sva jih tudi naročili kar pri nas.

Meni je res všeč, da se tudi na našem trgu končno pojavljajo novi in novi modeli ... da nismo toliko omejeni z izbiro in ceno ... in, da nam ni potrebno naročati iz tujine.

(odgovor članu bibalaza)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Pralne bombazne plenicke
17.2.2010 20:47:27   
Sasi_M
Ja, zdajle sem preračunala, res je ugodno pri Tvigi. Končno se res tudi v Sloveniji odvijajo stvari v pozitivno smer, kar se tiče pralnih plenic... tudi pri cenah.user posted image Seveda sem jaz tudi za to, da podpiramo slovensko. Samo takrat, ko sem izbirala plenice, za Pop-in pri nas še nihče ni slišal.
Samo jst jih res ne rabim deset, bi katera z mano razdelila paket? Bibaleze in Čokoholik, sta še za?

(odgovor članu dana80)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Pralne bombazne plenicke
18.2.2010 10:34:10   
čokoholik
Sasi_M
Koliko pleničk bi pa vzela?
Jaz bi jih 3 max 4. Sem mal preračunala in bi potem prišlo na pleničko 15,9 eura!
Se pa dogovarjam z eno iz foruma Pepentke, ona bi jih vzela od 3 do 5, še ne ve točno tako da iščeva še eno ki bi se pridružila. Zdaj pa odvisno s katero se bomo prej zmenile. Mislim pa da je akcija samo še do koneca februarja!


_____________________________

Za mamina ušesa najlepši je zvok, ko prvič po rojstvu zajoka otrok!

(odgovor članu Sasi_M)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Pralne bombazne plenicke
18.2.2010 10:55:49   
bibalaza
Sasi_M  me je mož prepričal da bomo kar cel paket vzeli ker gremo kmalu v vrtec in upam da bom lahko tam uporabljala tudi pralne in mam rajši kako pleničko več na rezervi......

tako da se kar s čokoholik zmenita.
lp, b

(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Pralne bombazne plenicke
18.2.2010 11:18:59   
čokoholik
bibalaza,
a kej veš kako je s temi pleničkam po vrtcih. Kar se tiče tega da naj bi vzgojiteljice ugodile željam staršev, se po moje, pojavi higienski problem, kam te plenice odlagat user posted image . Ok res da če se otrok polula ali pokaka v hlačke jih tudi take spravjo v vrečko in otrokov nahrbtnik, sam to se ne zgodi prav pogosto, plenic bi blo pa kar nekaj in če si zamislimo da bi jih imela cela skupina otrok (12-20) je pa že kriza. Čeprav si tudi jaz želim da bi jih lahko imel tudi v vrtcu na ritki


_____________________________

Za mamina ušesa najlepši je zvok, ko prvič po rojstvu zajoka otrok!

(odgovor članu bibalaza)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Pralne bombazne plenicke
18.2.2010 11:24:20   
skuštrana
Bibaleze, preden si narediš zalogo za vrtec se pozanimaj če jih bodo vzgojiteljice sploh hotele uporabljat, ker moje prijateljice imajo slabe izkušnje s tem. Razen če bo otrok v privat varstvu, tam pa se da ponavadi dogovorit user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Pralne bombazne plenicke
18.2.2010 14:13:11   
bibalaza
ja saj mene tud skrbi kaj bo z vrtcem, no ne skrbi me pa kaj bom s pleničkami če jih bo preveč-ker je na poti še kar nekaj potencialnih uporabnikov pleničk in sem se odločila da jih bom v primeru če jih mi ne bomo rabili podarila za darilo...


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.2.2010 11:12:42   
malamucka
bibalaza, čokoholik, dana80, Sasi_M - ali lahko zkopiram vaše mnenje o plenici pop-in na pepentke? da bo vse na enem mestu user posted image . ali boste sami napisali... user posted image ?

(odgovor članu bibalaza)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.2.2010 11:15:01   
čokoholik
Po želji...če se ti ljubi lahko kar ti skopiraš...

_____________________________

Za mamina ušesa najlepši je zvok, ko prvič po rojstvu zajoka otrok!

(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.2.2010 11:48:28   
malamucka
čoko, sem zkopirala user posted image

(odgovor članu čokoholik)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.2.2010 14:16:07   
čokoholik
Sasi_M
Izneverla sem se ti  user posted image
Naročila sem 3 pop in, pri tulipan25 iz foruma pepentke. Ima še 5 rabljenih in 2 sam 1x oprane po 16 €!user posted image


_____________________________

Za mamina ušesa najlepši je zvok, ko prvič po rojstvu zajoka otrok!

(odgovor članu Sasi_M)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Pralne bombazne plenicke
1.4.2010 9:51:56   
Anonimen
mene pa sam nekej zanima...kako izgledajo pop in pleničke na otrokovi ritki-s tem mislim če so ravno tako ogromne kot haipa daipa, ker naš je v haipa daipa ko en buhteljček in se komej premikauser posted image

(odgovor članu čokoholik)
  Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Pralne bombazne plenicke
1.4.2010 10:16:15   
Anonimen
pa še nekaj...ali bi katera lahko prodala kakšno pop in pleničko da malo sprobamo še to?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Pralne bombazne plenicke
1.4.2010 15:28:31   
ALEXI M.
nosečka24 pop in so super do sedaj še niso spustile pa tudi ritka ni tako velika

_____________________________

"It's impossible!" said pride. "It's risky!" said experience. "It's pointless!" said reason. "Give it a try!" whispered the heart.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Pralne bombazne plenicke
1.4.2010 16:13:46   
Anonimen
ker naš tri tedne star user posted image se fejst pritožuje ko mu dam na rito haipa daipa-nisem vedela, da se lahko v treh tednih otrok tako navadi na pamperskeuser posted image , jst ne vem, a se počuti utesnjenega al kajuser posted image ampak bomo vztrajali, ker je mulo mali že zdej trmast in moramo to trmo premagat, pa še nabavili smo jih 18 in bi bilo škoda če jih nebi uporabljali.

(odgovor članu ALEXI M.)
  Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Pralne bombazne plenicke
2.4.2010 8:12:35   
dana80
nosečka24

Ali si poskušala še s kakšno drugo pralno plenico? Čudno se mi pa zdi, da se ti pritožuje saj se da pri haipa daipa odlično regulirati velikost pa sploh niso velike te haipa daipa user posted image . Pop in se nam zelo dobro obnesejo....res odlična plenica...vpojna, ne prepušča .... na ritki pa zgledajo le za odtenek manjše kot haipa daipa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Pralne bombazne plenicke
2.4.2010 8:28:21   
dana80
nosečka 24

pošiljam še link zlaganja haipa daipa plenice, če slučajno kaj prav pride.

http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=147821&hash=8b9506e0839fa293c53f0bba55150d60


(odgovor članu dana80)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Pralne bombazne plenicke
2.4.2010 12:31:03   
malažabica
Sem napisala ta prispevek semkaj, ker uporabljam samo bombažke.

lišaji
Vas prosim za ideje, mogoče je imela katera podobno izkušnjo. Moji mali so se naredili lišaji na bedrcah, sramnih ustnicah, ritki, torej samo tam kjer je plenička. Ker uporabljam iste plenice že 4 mesece (racman bambus) ne bi rekla da so krive plenice. Je pa res da je zjutraj najbolj rdeče (sem prakticirala sedaj 3 dni previjanje okrog 19-20 ure, pa potem nič do jutra), pa se mi zdi da so ji sedaj še bolj ven butnili. Prej je imela le enega na bedrci (sem jo previla nazadnje ob 23ih, pa nič do jutra), sedaj jih ima cca 6-7 različno velikih. Nismo spreminjali ne praška, ne kreme, ne mila, nič no. JE pa par dni nazaj dobila male rdeče pikice, pa smo sumili na glivice pa smo ji namazali z eno kremo proti glivicam, pa ne vem če ni vse to sedaj še bolj poslabšalo. V glavnem, če ne bo boljše čez vikend grem do pediatra, a me vseeno zanima, iz vaših izkušenj, a je možno da je alergija na recimo mleko, ki ga jaz pijem? Je pa polno dojena, brez dodatkov. Hvala!

_____________________________

pa ga končno imamo! čisto pravi forum o pralnih pleničkah namreč...
http://pepentke.forumotion.com/forum.htm

(odgovor članu dana80)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Pralne bombazne plenicke
3.4.2010 20:30:35   
skuštrana
Malažabica, mogoče so to kakšne glivice, lahko pa je tudi alergijauser posted image Najboljše da greš vprašat k pediatru, če ne bo boljše. Naš malli je glivice prinesel iz porodnišnice, smo kar muko mučili z njimi, ampak je potem canesten pomagal...

Punce, če katera rabi še kakšno pleničko jih moja prijateljica šiva sama doma, tule je njen album http://www.mojalbum.com/pralneplenicke. So res lepe pleničke, mi jih imamo nekaj in sem zadovoljna. user posted image

Velikost ritke, ma, meni se ni zdela tako ogromna user posted image Sem pa uporabljala racmanke od prvega dne, ko smo prišli iz porodnišnice, brez dodatnih vložkov. Če pa ima res tako zelo veliko rito je pa najboljša že 100 krat omenjena varianta tetra plenice in čez prekrivne hlačkeuser posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu malažabica)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Pralne bombazne plenicke
3.4.2010 21:53:15   
malažabica
sedaj uporabljam par dni plenice za enkratno uporabo (moltex eko) ter sudocrem/lampreht mazilo pa je rita 1000 % boljša. Dokler flekci ne izginejo ostanem na moltexu (upam da čimprej user posted image )

_____________________________

pa ga končno imamo! čisto pravi forum o pralnih pleničkah namreč...
http://pepentke.forumotion.com/forum.htm

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?