|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pralne bombazne plenicke
11.7.2010 13:25:09   
scarlett_
pozdravljene!
jst imam pa po mnogo prebranega po forumih in veliko spraševanja bombažne plenice racman in bi se najrajši zjokala .. v vložkih se mi je namreč vse "zgužvalo" na eno stran po 2. pranju .. tudi plenice zgledajo, da bo z njimi isto .. pa tudi sicer mi je vedno premočilo, ne glede na vse .. mi je jasno, da so to plenice iz blaga, ampak berem pri enih, da vam nič ne premočijo, tako da .. user posted image user posted image

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.7.2010 16:35:37   
cebelica81
Pozdravljene,

tudi mi bomo čez slab mesec dobili novega družinskega člana in sem se glede na izkušnje prijateljice odličila, da poskusimo s pralnimi plenicami. V zadnjih dneh sem prebrala tudi ves forum in moram reči, da sem navdušena. Zelo veliko pozitivnih, dobrih mnenj, kar me veseli. Otročku res ne bi rada dajala na ritko nekih umetnih zadev.

Za poskušnjo sem kupila 5 kom pleničk Lotties: http://www.ekolife.si/si/pralne-plenice-nastavljive-i1023.shtml in ene TotsBots - Easyfit. Ker o teh pleničkah ni kaj dosti napisano, vas lepo prosim za izkušnje - če jih katera seveda uporablja. Imamo tudi 2 štorklje - sem dobila rabljene.

Lotties pleničke so precej ogromne, zato me kar malo skrbi, kako bodo sploh ustrezale novorojenčku - sploh ker pravijo, da bo naše detece malo bolj drobčkeno. Ima katera izkušnje s tem?

Easyfit pa so prav luštne, ampak ne vem, koliko pravzaprav držijo.

Prosim vse, ki imate kakršne koli izkušnje s temi pleničkami, če jih lahko delite z mano.

Hvala :)

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.7.2010 16:48:48   
scarlett_
pozdravljena!
sicer nimam teh plenic, ampak so moje podobne (ker imam poleg racmank še ene) in moji punčki kar nogice v luft štrlijo, tako je to veliko .. zaradi tega je ne povijam v njih, ker ne vem koliko je to dobro za otrokov razvoj ..
za racmanke pa čakam odgovor na reklamacijo, tako da zdaj jo imam v plenicah za enkratno uporabo .. res sem bila vedno proti temu, ampak drugače ne gre .. je pa bil to nakup za 250eur, resnično upam, da jih bomo kdaj lahko uporabljali!!!

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.7.2010 17:09:44   
cebelica81
scarlett, upam da se reklamacija čim prej reši...tudi mene je kar stisnilo ko sem zračunala kakšna začetna investicija je to, ampak se splača - že zaradi malčka, kot tudi finančno. Je pa res, da je teh pleničk veliko vrst in če bi želel vse probati lahko kar bankrotiraš ;)

Pravzaprav upam, da se bodo vsaj od začetka obnesle TotsBots easyfit, ker so luštkano majhne in glede na videz bistveno bolj primerne za novorojenčke.

Držim pesti, da boste lahko čim prej začeli uporabljati racmanke. Na forumu se jih ful hvali:)

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Pralne bombazne plenicke
17.7.2010 23:43:27   
malažabica
cebelica81, izkušenj z lotties sicer nimam, a za totsbots ti povem da ti bodo prišle prav šele malo kasneje. Meni so na začetku, prvih par mesecev vedno premočile in to ponavadi pri kakanju!
Pa naše dete ni bilo malo.


_____________________________

pa ga končno imamo! čisto pravi forum o pralnih pleničkah namreč...
http://pepentke.forumotion.com/forum.htm

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Pralne bombazne plenicke
12.8.2010 14:25:28   
izalina
scarlett mi imamo racmanke iz bambusa. Uporabljamo jih od 4 tedna dalje oz. od takrat ko se nam je popek popolnoma zacelil in smo se prvič kopali. Premočile so mi samo enkrat in po moji napaki, ker sem slabo namestila prekrivne hlačke. Drugače sem pa z njimi več kot zadovoljna. Katere prekrivne hlačke pa uporabljaš? Bombaž/mikropor ali mikropor?

(odgovor članu malažabica)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Pralne bombazne plenicke
16.8.2010 15:56:48   
scarlett_
izalina verjetno sem tudi jaz samo napačno namestila prekrivne hlačke .. zdaj so ok .. me pa zanima kako pa namestiš ta velik vložek? jaz samo nočne uporabljam, ker ji dnevni štrli skoraj gor do vratu, če ga pa prepognem, jo je pa sama ritka, pa še cunce ji težko čez oblečem .. kaj čem, sem pač nerodna s temi plenicami user posted image

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Pralne bombazne plenicke
18.8.2010 18:27:26   
MalaNeli
koliko imate vsega skupaj pleničk in koliko prekrivalih hlačk?
počasi kupujem vse skupaj. pa da vem kakšno količino približno?

kaj pravite o teh pleničkah: http://www.mojalbum.com/pralneplenicke ??



(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Pralne bombazne plenicke
18.8.2010 20:29:33   
AnciM
Mi imamo 20 pleničk in po dve prekrivni za vsako velikost. Uporabljamo pa racmanke.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Pralne bombazne plenicke
18.8.2010 20:38:28   
MalaNeli
pa ste uporabljali te plenice že pri prvem otroku? ali šele zdaj pri drugem?
kk se pa obnesejo ponoči?

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Pralne bombazne plenicke
18.8.2010 21:30:38   
AnciM
Od rojstva prvega otroka jih imam. Za drugega sem potem samo dokupila 10 plenic (sedaj jih imam tako 30 za dva otroka) in nekaj prekrivnih. Doma drugih plenic nikoli nisem uporabljala. Pri prvem mi niso nikoli premočile, niti podnevi niti ponoči. Drugi, ki več lula, pa je ostal suh, če sem ga zjutraj takoj iz postelje nesla na previjalno. Jaz sem zelo zadovoljna z njimi.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Pralne bombazne plenicke
18.8.2010 21:32:54   
MalaNeli
super. pa cenocno ti najbrž tudi pride, čeprav je naenkrat velik zalogaj?!

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.8.2010 11:11:10   
archie
zivjo vsem!!
se ena bodoca mamica se oglasa... ze kar nekaj casa se ubadam s temi pralnimi plenicami, katere bi in zakaj teh ne bi in kdaj naj jih narocim itd itd...

nekako sem se odlocila, da bi raje imela tiste, kjer potrebujes tudi pokrivne hlacke. Ko gledam od racmana plenice, so skoraj vse lepo pisane, barvane... zakaj, ce pridejo cez se pokrivne hlacke? Kaj je smisel barvanih? In isto sem opazila tudi tukaj:
http://www.tviga.si/Plenice/hla%C4%8Dne-plenice/Bamboo-Poppy.php




_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.8.2010 11:15:00   
MalaNeli
ja jaz sem isto razmišljala.

punca, s čim jih perete? najbrž ne kupujete vedno oreščkov?!

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.8.2010 11:24:54   
archie
jaz jih bom prala cisto navadno. tako kot ostale cunje. 

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.8.2010 11:25:56   
MalaNeli
http://www.xxxlutz.at/sortiment/c/product/Textil/SET/004973006902-LA2022/index.html

poglej, drugače so pa mene najbolj pritegnile te.

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.8.2010 12:16:44   
AnciM
Zakaj so pisane? Iz istega razloga kot imajo obleke za dojenčke žepe. user posted image Da je mamicam bolj všeč in jih raje kupijo. Otroku je v prvem letu čist vseen kako je oblečen. Samo, da mu je udobno. Enako s plenicami.

MalaNeli popolinijevih plenic sicer ne poznam. Sem pa imela prekrivno od njih. Premočila sicer ni, ampak je imel pa mali popraskane nogice, ker imajo tako hecne ježke. Tudi pri pranju sem imela probleme, ker nimajo "varnostne" zaponke za ježke. Pri racmanu imaš namreč posebej za zapet ježka, da ti cunj ne uničuje med pranjem.

Perem pa jaz z običajnim praškom na 95C in z malo kisa. Imam bombažne ne bambusovih racmank.

< Sporočilo je popravil AnciM -- 19.8.2010 12:17:45 >


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.8.2010 12:17:54   
archie
aha, ok, potem je to samo marketinska fora user posted image

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.8.2010 12:19:55   
MalaNeli
:) zanimivo ne.
ja sam jaz bi tk mela une na sponkice, ne na ježke. a tiste niso vredu?

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Pralne bombazne plenicke
20.8.2010 12:38:23   
AnciM
Ne vem kake so tiste s pritiskači. Jih nimam. Mi pa delujejo nekoliko neokretne. Še posebno potem, ko se otrok začne obračat in zvijat. Ježka hitro nalimaš, tudi, če je na boku.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Pralne bombazne plenicke
22.8.2010 12:45:14   
Anonimen
Živjo, pred časom sem brala, da je ena naročila paket Little Lamb plenic pa zdaj ne najdem katera user posted image . Ker je izkušenj s temi plenicami v Slo bolj malo, bi mi res prišel prav komentar. Hvala. user posted image

(odgovor članu AnciM)
  Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Pralne bombazne plenicke
22.8.2010 18:10:34   
MalaNeli
cebelica81 ti si kupla Lotties plenice? kje pa? si jih naročila ali si dobila rabljene? kako ti je uspelo?

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Pralne bombazne plenicke
29.8.2010 15:07:38   
jennita
Ej.. a je katera pomislila na to, da vzame svoj ali babičin šivalni stroj in si pralne pleničke izdela sama? Našla sem tole in razmišljam, da zadevo sprobam: http://www.siviljstvo-urska.si/kwiksew?page=shop.product_details&flypage=default.tpl&product_id=2239&category_id=120


(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Pralne bombazne plenicke
29.8.2010 18:49:08   
MalaNeli
uf. ta bi bla dobra.
ampak jaz sem jih naročla na ebayu, pa mislim da je preveč dela. :S
pa materjal. pa vse.

(odgovor članu jennita)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Pralne bombazne plenicke
31.8.2010 12:54:25   
izalina
Če znaš šivat poskusi :) Jaz ne znam in ta projekt bi bil zame mission impossibleuser posted image Plenice perem z navadnim tekočim praškom in brez mehčalca ter dodam kis (da so mehkejše) ter par kapljic eteričnega olja sivke. Perem jih na 60° na vsake tolk časa pa na 95° pa pol še dodatno izpiranje ter hladno predpranje. Sušim jih pa če se le da na sončku (dela čudežeuser posted image ), kdaj pa tud v sušilcu (da so bolj mehke).

Kupila sva 10kom rabljenih plenic (cca 2 meseca), potem pa sva še 10 kom dobila za darilo. Tako jih imamo 20kom in 2 prekrivne hlače M. Prekrivne hlače S smo takoj prersli. Imamo pa vse od Racmana. Ponoči jih imamo gor od 20h do 7h in nam še niso premočile, razen če površno namestim prekrivne hlačeuser posted image . Če bi še enkrat kupovala bi kupila nekaj teh AIO Pop in ali GroVia. So bolj manjše in ne rabiš prekrivnih hlač. Če kam greš ali če gre otrok v varstvo so lažje za namestitev. 

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?