|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 20:07:33   
mishel
Punce, tak ste pridne s pisanjem, da imam kar slabo vest. Erin res sem vesela da je to z izcedkom bolje, zdaj pa le počivajuser posted image . Pri meni so slabosti tudi še vedno celodnevne, pa bruhanje vsaj petkrat na dan. Ampak vse za najino pikico. Trenutno mislim samo na to, da bo čim prej mimo to presneto prvo tromesečje.

Punce uživajte!!!!!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 20:09:52   
Maja T.
Ojla punce!

Se kar nekaj časa nisem oglasila, čeprav sem vas redno brala. Pri meni ni nič novega razen, da sem danes zakasirala spet orng beli tokuser posted image .

Sem te sončne dni izkoristila za sprehode in da sem bila malo sama s sabo in user posted image , prav uživala semuser posted image

Joj prav luštne ste, koliko novih strani ste napisale.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image vsem, da so se izcedki umirili, Erin tebi pa hvala za izčrpen seznam potrebščin za user posted image in mamouser posted image , sem si ga kar na računalnik shranila.

Tiste, ki še imate tegobe od user posted image , pa user posted image ... naj čim prej mine. 

Me zanima, kaj vas tudi kaj stiska v vezi z NS user posted image Mene je kar malo strah, po drugi strani, pa komaj čakam, da je ta pregled za mano, bom potem kar lažje zadihala user posted image , samo da mi reče, da je vse user posted image

vsem novim , prav vesela sem, da nas je že toliko. Tina, kaj si ti tista, ki si odprla posebej temo za dopisovanje, pa te je k nam povabila anaya in si iz MB?

Vsaka je od vas nekaj napisala, ker je toliko tega, samo želim: nič user posted image in user posted image , čim manj user posted image zaradi raznoraznih tegob, da bi se vse pravočasno vselile v svoja gnezdeca, ki si jih delate, da bi si vse kupile lepe vozičkeuser posted image in da bi uživale in uživale v naši user posted image ... user posted image user posted image user posted image

V pričakovanju 21. Avgust 2008, ;-),NS 11.02.08
So dnevi in trenutki
polni sreče in miline
ko v radosti oči zapremo in si tiho zaželimo,
da ne mine.
user posted image user posted image Get great free widgets at Widgetbox!user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 20:15:35   
Maja T.
V pričakovanju 21. Avgust 2008, ;-),NS 11.02.08
So dnevi in trenutki
polni sreče in miline
ko v radosti oči zapremo in si tiho zaželimo,
da ne mine.
Get great free widgets at Widgetbox!



uh, od kod pa se je to vzelouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 20:25:01   
astrea
Halo

Tudi jaz se na kratko javljam, prejšnji teden sem obležala v postelji zaradi prehlada in sem vas samo na kratko brala.

Upam, da imate mir pred izcedki. Vsem želim čim manj user posted image  (vključno z mano user posted image ).

Pridne bodte

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 20:28:05   
Barbarinha
Lep pozdrav vse bodoče mamice!

Tudi jaz sem se znašla med vami user posted image ! Sicer še ni bilo nič načrtovanega, nam je uspelo kljub redni kontracepciji! Kdo bi si mislil??? Smo pa veseli. Rok: 25.08.2008.

Kako se počutim? Spala bi ves dan. Hudo mi je slabo - ves dan, a bruham samo, ko vonjam meso. Trebušček se veča. Vlečem se kot megla. V nasprotnem primeru - moji mozoljčki izginjajo.

Kljub vsem slabostim pa neskončno nestrpno pričakujem rojstvo prvega user posted image .

Vso srečo vsem avgustovkam, skupaj se bomo prebile do konca!

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 20:34:50   
Erin
dobrodošla barbarinhauser posted image user posted image user posted image in čestitkeuser posted image
upam da boš veselo klepetala z namiuser posted image

aja, sporoči še ostale podatke, da te dam na seznamčekuser posted image

(odgovor članu Barbarinha)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 20:54:24   
pingo80
Hojla!

Ste se pa prav pošteno naklepetale, ko me ni bilo, da bi brala. sm včeraj porabla kar precej časa, da sm prišla skozi, ampak spustit ne smem nobene strani.
user posted image  vsem novim avgustovkam. nas je pa že res veliko.
vidim, da čvekate o vaših gnezdecih. midva z mojim user posted image trenutno živiva v stanovanju od staršev; čakava pa na gradbeno dovoljenje iz občine, da začnemo pol zidat hiško. vse bo na kupu - ampak, če se hoče, se vse zmore.

Drugač je z mano vse v redu, samo spanja mi pa manka in manka. Bi kar skoz spala. Vseen boljš, kot pa tiste user posted image , ki jih imate nekatere.

Odštevam pa že dneve do našega prvega GP - še deset dni, pa bomo prvič videli našo malo pikico. Juuuupiiii.

Čim manj nosečniških tegob vsem.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 21:17:52   
Barbarinha
Moji podatki:

1. GP: 22.01.2008
Rok: 25.08.2008
Starost:28 let
Kraj: Slovenska Bistrica/Maribor
Kg - trenutno: 58,2
1.  nosečnost

Erin, hvala za prisrčno dobrodošlico!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 21:29:27   
mishel
Sem pozabla prej napisat glede Rh faktorja. Ta je nevaren le pri nosečnicah, ki so RhD negativne in imajo RhD pozitivnega otroka. Oz. nevarno je bilo včasih, ko še niso cepili RhD negativnih mamic, saj telo takšne nosečnice tvori protitelesa proti lastnemu otroku, ker je RhD pozitiven. Zdaj to sploh ne predstavlja nobene grožnje več, saj vse RhD negativne nosečnice cepijo, ne glede na RhD faktor otroka.

Punce kar brez skrbi!!!!!!!!!!user posted image

Nočem zvenet preveč učeno, sam to mi je pa le ratal da sem odnesla s faksa.user posted image

(odgovor članu Barbarinha)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 21:37:38   
matejchi
No... pa je prvi pregled za mano...
stari smo 8 tednov in 4 dni, predviden prihod je 22.8.2008.

Slikica je v albumu, naslednji pregled pa imam 12.2.2008.

Veliko lepih trenutkov vsem souser posted image želim.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 21:37:42   
Erin
Barbarinha kdaj imaš naslednji gin pregled in nuhalno svetlino? Si jih sproti beležimo da držimo pesti ena za drugouser posted image

Povej si na bolniški ali delaš? Jaz sem na bolniški en teden  ker sem imela krvav izcedek, ampak se je hvalabogu ustavil... Drugače si želim delati čimdlje ampak če bom morala preležati, bom...smao da bo otrok zdrav.user posted image



(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 21:39:22   
Erin
matejchi, čestitam za uspešen pregleduser posted image user posted image user posted image Ful lepa slikca, se vidijo rokce pa nogce...mi kar solzice v učke stopijo ko se naši otročki tako lepo razvijajo...user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 21:44:39   
mishel
Ko sem pogledala slikico tvojega user posted image se mi je kar mal zluštal, da bi vidla še svojega, vendar ga bom šele čez 14 dni.user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 21:47:07   
Vilika
Hojla!
Dobrodoslaaa Barbarinha!!!! Lepo da se najde se kaksna nova svgustovska nosecka user posted image user posted image user posted image .
Jaz imam NS po novem 12.2 - so me danes klicali in mi prestavili datum. Najprej  je bilo receno da naj bi imel dopust ta teden, potem mi aradej napise, da ima dopust en teden prej... se mi je zdelo da so nekaj zamutili... No, glavno da je sedaj tako kot treba.
aradej, buruolan - morda se pa kaj vidimo, narocena sem ob 17ih user posted image .

Se glede stanovanja - midva sva v mansardi pri mojem vendar bi bilo potrebno ogromno dela ce bi hotela vse tipi topi - izolacija, nova okna, vrata, pa se kaksen nov kos pohistva, pa koplnico bi rada preuredila... Mislim da nama vse to do rojstva user posted image zal ne bo uspelo (predvsem financno), bova pa pocasi zacela kolikor se bo dalo. Sam upam da tasca ne bo pretecna user posted image





_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 21:55:53   
maya maya
V pričakovanju mojega user posted image , sem si vzela nekaj trenutkov tudi za vas. Vesela sem, da nam gre tako dobro, da tedni hitro minevajo in da je vsakič nekaj novega.
user posted image user posted image user posted image user posted image za vse, ki gradite/ urejate stanovanja oz. hiške. Midva sva to fazo dala skoz pred enim letom, trajalo je od spomladi do konca poletja, tako da sva spalnico dobila en teden pred poročnim dnem (a ni to smešno, da se tolkim to zgodi). Bila sem presrečna, da sva si lahko uredila svoj domek, sicer res, da v hiši njegovih staršev, od katerih nas ločuje le nekaj vrat, pa vendar.
Odkar sva poročena se mi je tašča pokazala v čisto drugačni luči user posted image . Za znoret, vam rečem! Danes sem jo provucirala in ji rekla, da bom šla mogoče po porodu za en teden v nego k moji mami, domov. Je čisto prebledela: "Saj boš imela tu več miru, saj lahko mami pride sem, kaj jaz nisem dovolj, družina mora biti skupaj... bla bla bla.user posted image Uf, te tašče! Ima še katera take problemeuser posted image ?
Želim si, da bi si tudi midva nekoč zgradila svojo hiško.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 21:57:14   
bambi14
Pozdravljene,...ktere punce ste iz MB-ja,..bi lahko šle na kako kavico.

user posted image in malo poklepetale.

Sklepam Maja t. da si iz MB?user posted image
Tud jaz mam rok na 21.08. in 11.02 NS

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 22:10:31   
bambi14
Morem se pohvalit: danes sem malo hodila po razprodajah v Gradzu in sem si kupla prve nosečniške hlačeuser posted image , ko bodo postale ostale pretesne za user posted image . Je pa ful dober občutek, ko se pogledaš v ogledalo,...user posted image

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 22:18:15   
matejchi
Pozabila sem še dopisat doolžino user posted image hehe... 19.7 mm, zadnja user posted image 15.11.2007.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 22:32:02   
Maja T.
Bambi14 hallo!

Ja sem iz MB,  podatek PDP 21.8 in NS 11.02 pa ni moj. Zanimivo je, da ko sem pisala tekst in ga poslala, se je to nekako znašlo zraven???????, po kaki logiki ne vem, saj v oknu, v katerega pišemo, tega ni bilo.

Moj PDP je še vedno 13.8.08, NS pa 28.1.08.

Zdaj pa nas je nekaj iz MBuser posted image . Sem kar za, da se dobimo na kakšni user posted image .

Mislim, da smo: jaz, bambi14, Barbarinha, anaya, tina, pa še ena punca se vozi v MB v službo, pa žal nisem našla , kje sem to na RR zasledila.

Barbarinha še iz moje strani dobrodošla user posted image user posted image user posted image in lepo user posted image .


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 22:39:55   
Barbarinha
Erin, prvi ginekološki pregled imam naslednji torek, 22.01.2008. Me prej niso hoteli naročit. Za nuhalno svetlino pa sem se danes naročila kar preko interneta, tako da še čakam odgovor.

Drugače pa sem delala dolgo časa v tujini in sem zanosila nekako na dopustu. Ko bi se slabost nehala, bi si kr lahko predstavljala, da bi kje delala, sem namreč kar nemirna, ko moram samo pri miru ležat in vozit relacijo: kavč - wc - kavč, je vsaj tv tam.user posted image  Ampak, odkrito, kdo pa še zaposli user posted image v drugem mesecu?user posted image

Se pa že oba tako veseliva! user posted image user posted image  Čeprav je blo eno leto pred planiranim. Se mi zdi, da me moj kar nekaj carta, pa vsak večer pred spanjem se masirava z oljem proti strijam, kar sam je predlagal pa kupil user posted image . Nisem pričakovala takega odnosa. Se imava še bolj rada.

Punce, res ste vse superske user posted image user posted image user posted image ! Toliko koristnih informacij sem dobila od vseh vas! Me je bilo tako strah na začetku. Pa je zdaj vse vredu.  Objem in poljubček vsem!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 22:44:14   
K_a_t_j_a
Barbarinha dobrodošla in čestitke za nepričakovani +!! user posted image user posted image user posted image user posted image
matejchi user posted image user posted image user posted image user posted image za uspešen pregled! Je pa tvoj user posted image že kar velik, moj user posted image je bil pri 8t3d 18,4 mm.

Midva pe že leto in pol živima popplnoma za sebe. Je moj user posted image dobil podedovane polovico hiše od ene tete, polovico pa še dobi od te, ki zdaj še živi tukaj, tako da bo cela hišica najina. Midva sma pa predlani za silo zrihtala stanovanje in se preselila, lani sma pa dala še v sobo gotovi parket in zamenjala okne, pa kamin peč sma kupila za v dnevno. Največ tak moj financira, ker je vzel kredit.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 22:52:38   
Erin
user posted image user posted image user posted image

                   ~  trenutno nas je 58 user posted image ~

Ime
(št.user posted image , št.user posted image )  starost, kraj roj. user posted image , spol user posted image , +kg
---------------------------------------------
30.07.
~ Muklla (1.user posted image ,user posted image ) 

31.07.
~ PABLO (2.user posted image , user posted image ) 33.let  Celje

01.08.

~ Erin (1.user posted image , user posted image ) 26. let   Jesenice

03.08.

~ mkj
(1.user posted image , user posted image ) 26.let  Ljubljana

04.08.

~ bella02
(2.user posted image ,user posted image ) 28.let


05.08.

~ sayuri
(2.user posted imageuser posted image user posted image ) 31.let  Postojna

~ katjakoc

~ izabella08
(1.user posted image , user posted image ) 27.let
~ m@j@
(2.user posted image ) 27.let  Ljubljana
~ mishel (1.user posted imageuser posted image ) 23.let Celje

06.08.
~ Nevaeva (1.user posted image .user posted image ) 27.let  Ljubljana
~ anonimnauser posted image (1.user posted image ,user posted image ) 26.let  Ljubljana

07.08.

~ Gajka
(1.user posted image ,user posted image ) 28.let  Celje


08.08.
~ simona2 (2.user posted image )

10.08.

~ Arašida
(1.user posted image ,user posted image ) 24.let
~ *zvezdica*
(2.user posted imageuser posted image )
30.let

12.08.

~ kat007
(1.user posted image ) 28. let
~ K_a_t_j_a (1.user posted image ,user posted image ) 22.let  Celje
~ supermiška (2.user posted image ,user posted image ) 28.let

13.08.
~ buhtlčk
(1.user posted image ) 31.let  Jesenice
~ meeryana
(1.user posted image ,user posted image ) 30.let
~ Maja T.(1.user posted imageuser posted image ) 33.let  Maribor

14.08.
~ ANA_P (1.user posted image ,user posted image ) 29. let

15.08.
~ košuta (1.user posted image ,user posted image ) 25.let  Celje

16.08
~ mbrume6 (3.user posted image ,user posted image )

17.08.

~ tejkaz
(2. user posted image ,user posted image ) 24.let  Ljubljana
~ ena_mici (2.user posted image )

18.08.

~ astrea
(1.user posted image ,user posted image ) 30.let

~ naty13
(2. user posted image ,user posted image )
23.let  Kranj
~ KRNEKDO

19.08.
~ anaya
(1.user posted image ) 27.let  Maribor
~ cicmic
(3.user posted image ) 30. let
~ maya maya
(1.user posted image ) 25.let  Postojna
~ Neža7
(2.user posted imageuser posted image ) 27.let  Celje

20.08.
~ nell (
1.user posted image ) 27.let Celje
~ pingo80
(1.user posted image ) 27.let
~ BOJTKA
(1.user posted image ) 25. let
~ srecka30
(1.user posted image ,user posted image ) 30 let
~ Ariella
(1.user posted image ,user posted image ) 31. let
~ TINA0100 (2.user posted image )

21.08.
~ bambi14
(1.user posted image ) 27.let 
~ bibika24 


22.08.
~ sandra123
(2.user posted image , user posted image user posted image ) 30.let Celje
~ matejchi (2.user posted image ,user posted image ) 29. let

24.08.
~ Krysia (1.user posted image ) 31.let   Ljubljana
~ majah
(1.user posted image ) 28.let  Ljubljana
~ lana777 (1.user posted image ) 30.let  Celje
~ Vilika
(1.user posted image ,user posted image ) 27.let Ljubljana


25.08.
~ Barbarinha (1.user posted image ) 28.let Slo.Bistrica/Mb

26.08.
~ anonimna A.
(3.user posted image ) 27.let

27.08.
~ aradej (2. user posted image ,user posted image ) 25.let  Celje

28.08.
~ anonimnauser posted image
(1.user posted image )

29.08.

~ anonimna user posted image
(5.user posted image ) 33.let

xx.08.

~ m_m
(2.user posted image ) 26.let
~ iva77
(3.user posted image ) 30.let  Kranj
~ cinca marinca
(2.user posted image ) 

~ buruolan
(1.user posted image ) 27.let  Ljubljana
~ Jelenche
(2.user posted image )
27.let


Z nami so začeleuser posted image :

kind ladyuser posted image user posted image ,kajsicauser posted image user posted image ,urskajuser posted image ,mišuser posted image ,*nina*user posted image ,vebo user posted image
----------------------------------------------
Dekleta, ko izveste datume PDP,  kar sporočite, lahko pa mi poveste tudi katera nosečnostuser posted image je to za vas, starost, kje boste rodile, če vas seveda kje drugje ne primeuser posted image , spol user posted image (user posted image ,user posted image ali user posted image ), pridobljene kilogramčke (če katera ne želi ni trebauser posted image ) in pa seveda  koliko malih sončkov pričakujete...ja, lahko sta tudi dvauser posted image user posted image  

Lepo in mirno nosečnostuser posted image s čimmanj slabostmiuser posted image ter zdrave user posted image vam želim! Srečno!

Dobrodošleuser posted image  

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK
SLOVENSKO

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK
SLOVENSKO


TRETJE TRIMESEČJE:
LINK
SLOVENSKO
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:
PREGLEDI
  • Še nekaj strani:user posted image
SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST
PREHRANA V NOSEČNOSTI
NOSEČNIŠKI KALKULATORČEK
VSE O NOSEČNOSTI
PRVO TRIMESEČJE-VELIKOST
NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
MAMA.SI
MED.OVER.NET
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 22:52:52   
Erin


user posted image SEZNAM GIN. PREGLEDOV user posted image


14.1. - anonimnauser posted image
15.1. - anonimna user posted image
15.1. - Lana777
15.1. - srecka30
17.1. - majah
17.1. - košuta
17.1. - Krysia
18.1. - K_a_t_j_a
18.1. - aradej
18.1. - Muklla
18.1. - Maja T.
18.1. - iva77

18.1. - m@j@
19.1. - bambi14
22.1. - Barbarinha
22.1. - Neža7
23.1. - Erin

23.1. - kat007
24.1. - cicmic
24.1. - Gajka
24.1. - pingo80

25.1. - anonimna A.
28.1. - bella02
28.1. - *zvezdica*
28.1. - sandra123
28.1. - ANA_P
28.1. - maya maya
29.1. - bibika24
30.1. - tejkaz
04.2. - mishel
05.2. - astrea
05.2. - naty13
06.2. - anonimna user posted image
11.2. - supermiška
11.2. - anaya
11.2. - sayuri
12.2. - matejchi
12.2. - mkj
13.2. - Nevaeva
18.2. - PABLO
05.3. - nell

NUHALNA SVETLINA:

17.1. - Muklla
17.1. - iva77
18.1. - anonimna user posted image
21.1. - PABLO
22.1. - Erin

22.1. - sayuri
22.1. - Nevaeva
22.1. - bella02
22.1. - m@j@
24.1. - gajka
25.1. - supermiska
28.1. - mkj
28.1. - Maja T.
28.1. - mishel
31.1. - K_a_t_j_a
31.1. - Arašida
05.2. - astrea
05.2. - lana777
05.2. - naty13
05.2. - buhtlčk
06.2. - Krysia
06.2. - tejkaz
07.2. - sandra123
07.2. - Neža7
07.2. - nell
11.2. - bibika24
11.2. - majah
11.2. - bambi14
11.2. - anonimnauser posted image
12.2. - buruolan
12.2. - aradej
12.2. - Vilika


 
user posted image         
Punce, datume prosim sproti sporočajte, da bomo imele lepo pregleden seznamček in ne bomo katero pozabili.
Za vse napakice prosim povejte, da se bodo lahko čimprej odpravile. Hvala.user posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Avgustovke 2oo8
14.1.2008 23:49:14   
m_m
Oj

Jaz sem tudi prvič vidla pikico. Če sem prav razumela, je velika 26mm pri dobrih 9 tednih. DAtum prihoda je 14.8., ampak verjamem, da ga bo G še parkrat popravil. Zaenkrat je vse ok. V pondedeljek grem k novi G.

matejchi imam eno pvrašanje zate. Kdaj imaš prvi dan zadnje M? Malo se mi zdi datum, ki mi ga je G izračunal čuden. Ti imaš 8t in še nekaj - pdp 22.8, jaz pa 9t in še nekaj pa 14.8.? Bolj logično bi bilo, da bi bila datuma kontra, se ti ne zdi? Ker bi zelooooooooo rada vidla, da bi blo konec avgusta, ko pride moj domov. Drugače se zna zgodit, da bom kar nekaj časa sama.

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Avgustovke 2oo8
15.1.2008 7:57:36   
Maja T.
Dobro jutro vsem!

m_m tudi jaz imam user posted image , ki je bil prejšnji teden na UZ star 9 t. in 3 d. in imam PDP 13.8.08. Je pa logično, da manjši ko je user posted image , v tem primeru pri matejchi 8 t. ali manj, kasnejši je PDP.

Vem pa, da bo tudi meni sigurno spremenil PDP. Moj prvi PDP je bil celo 3.8., zdaj pa mi ga je prestavil kar za 10 dni???

Upam, da bo tvoj dragi pravočasno prišel domovuser posted image




_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?