|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 10:23:15   
gajka
Dobro jutro, user posted image ! Kaj še vse spite? Ali ste pa vse tako polno zasedene in s kupom delovne vneme?

Jaz se zadnjih nekaj dni malo dolgočasim v službi, kar mi pride zelo prav (samo, da me šef ne vidi user posted image ). Tako imam vsaj čas klicati po trgovinah za ceno ploščic, pohištva itd. in se pogajat z obrtniki, dobivati ponudbe in predračune, se pogajat za popuste (tu sem že skoraj pravi manijak user posted image )... Sem prav dobre volje, ker bom do konca tedna uspela dobiti vse ploščice in v ponedeljek se začne dogajati po kopalnici in WCju. user posted image   Bom, ko bo vse izdelano, malo poslikala zadevice in jih dala v album. Komaj čakam!

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 10:32:25   
lana777
Vsem novim lep pozdrav in vse dobro v user posted image user posted image

Še enkrat hvala za tolažilne besede.

bella02 - nism iz tistih koncev, vendar se tudi v naših
najdejo take malo manj človeške Guser posted image
m_m - hvala za obrazložitev in vzpodbudo.

Danes je že sreda, torej še malo do konca tednauser posted image

Aja, pa NS so mi tudi prestavili (Pušenjak je takrat res na smučanjuuser posted image ),
tako, da jo imam 12. 2., kar mi kar ustreza, glede na našo malo user posted image




_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 10:35:31   
naty13
Dobro jutro ali dober dan. Jaz sem že pridna, imam kosilo skoraj pripravljeno, pikec je šel zdaj spat tako da imam malo časa zase.

Naju tudi čaka še ureditev sobic zgoraj, zdaj pikec še pri nama spi, ker nimava nobene frej sobe. tako da se spomladi tudi pri nas začne. Sem mu pa kupila živali, ki se nalepijo na steno ( pujske, ovčke, osličke in kravice) Za drugo pikico bomo pa kupovali verjetno začetek poletja, da mi ne bo treba potem s trebuhom skakat okol. Bo treba nekaj cotk kupit, ker bomo imeli poleti, prvi je pozimi in imam vse pajacke iz pliša. Pa tok so lepi. Bo treba kašnega navadnega kupit.

Drugač pa komaj čakam na pregled čez 3t da vidim svojega user posted image .

_____________________________

pa pa

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 10:37:24   
naty13
Lana ob kateri uri pa imaš NS pri Pušenjaku. Imava jo isti dan. Jaz mam ob 15:45 oz. 16:00 če ga ne bo prej, sem prva na vrsti.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 11:07:34   
košuta
Oj, spet jaz!
Pozabila sem napisat, da sem si včeraj KONČNO kupila dva večja modrčka. Z večjim obsegom in večjimi košaricami (1 B, 1 C). user posted image  Je bil že skrajni čas, ker mi je čez moje "stare" modrce (A) dobesebno pol ven gledalo in me je moj dražil, na kaj študiram, ker so mi kar naprej bradavice ven štrlele. user posted image  No, vsega mu pa tudi ne smem povedat...user posted image  Je pa bilo pravo olajšanje čutit na sebi moderc, ki ga čutiš pod prsmi in nad njimi. Zaenkrat se še sušita  user posted image , ampak jutri bomo pa novi... LP

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 11:30:41   
lana777
Naty13 - mislim da ob 16.30
Bo pa gneča, že kar vidim. Mogoče se srečava in si pomežiknevauser posted image
Košuta - še ena Savinjčankauser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 11:34:20   
Maja T.
Hojla naše!

Komaj zdaj vidim, koliko je ura.  Naty13 ti imaš že skuhano, jaz grem komaj v trgovino po stvari za kuho. Bomo danes kar špinačo jedli, ker sem malo slabokrvna, pa rabim železo, pa vsak dan pesin sok pijem user posted image ...., vse za našega user posted image

Lana upam, da si se že malo pomirila, te pa zelo razumem, ker je pri meni bilo takoj po UZ čisto isto vprašanje (če je premajhen), ampak me je na srečo G. potolažil, pa še v nosečniški knjigi sem prebrala, tako da smo lahko potolažene user posted image .

Gajka prava si, da tako pridno vse organiziraš, jaz priznam, da od kar sem doma, sem se kar precej polenila user posted image . Vse takooo na počasi delam, dosti počivam, sicer pa se čez 7 mesecev začne prava akcija user posted image .

m_m ja midva sva se trudila dobro leto. Na koncu sem bila s tem že prav obremenjena in tudi zaradi tega verjetno ni uspelo. Ko sva dobila datum za postopek umetne oploditve, sem vse skupaj pustila, se s tem sprijaznila, da bom pač tako prišla do user posted image , isti mesec sem zanosila user posted image user posted image user posted image , noro kaj???

Vidim, da si vse tako lepo urejate gnezdeca user posted image . Midva sva že tri leta v svojem stanovanju, tako da s tem zdaj  nimam brige, bova pa si čez čas začela graditi hišico. Letos bova edino vso dokumentacijo uredila, ostalo pa počasi, se nama v bistvu nikamor ne mudi .

Letošnji projekt je najin user posted image   user posted image user posted image user posted image .

Punce bodite v sončku user posted image user posted image user posted image , sem prav vesela, da smo tako velika in vesela druščina in se podpiramo in spodbujamo, Erin tebi pa še enkrat hvala za vse te internetne linke, ki jih tako pridno poiščeš, zelooooo so koristniuser posted image user posted image user posted image





_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 12:42:54   
gajka
Evo, eno vprašanje za tiste, ki kaj več veste o materinski šoli/šoli za starše... Moja kolegica, ki je user posted image  cca. 2 tedna dlje kot jaz, je že šla z njenim dragim v eno teh šol, kjer so jim predavali od nosečnosti, prehrane itd. Mene pa zanima, katera šola je dejansko obvezna (ali pa vsaj smiselna) in kdaj se jo načeloma obiskuje (predvidevam, da malo kasneje v nosečnosti)?

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 12:50:35   
sayuri
gajka, tista "ta druga", ki je proti koncu nosečnosti je obvezna oz. priporočljiva. user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 12:53:27   
tejkaz
gajka obvezna ni nobena materinska šola oz. šola za starše, ker te ne bodo domov poslali iz porodnišnice če ne bi imela šole za starše. Je pa zelo priporočljiva tista na katero hodiš zadnji mesec oz. predzadnji mesec nosečnosti. Obstaja šola za starše za prvo trimesečje ampak res ni obvezna. Jaz nisem šla niti nisem imela namena it.




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 13:26:16   
Erin
user posted image user posted image user posted image

                   ~  trenutno nas je 61 user posted image ~

Ime
(št.user posted image , št.user posted image )  starost, kraj roj. user posted image , spol user posted image , +kg
---------------------------------------------
30.07.
~ Muklla (1.user posted image ,user posted image ) 

31.07.
~ PABLO (2.user posted image , user posted image ) 33.let  Celje

01.08.

~ Erin (1.user posted image , user posted image ) 26. let   Jesenice
~ ozziebo (2.user posted image )

03.08.

~ mkj
(1.user posted image , user posted image ) 26.let  Ljubljana

04.08.

~ bella02
(2.user posted image ,user posted image ) 28.let


05.08.

~ sayuri
(2.user posted imageuser posted image user posted image ) 31.let  Postojna

~ katjakoc

~ izabella08
(1.user posted image , user posted image ) 27.let
~ m@j@
(2.user posted image ) 27.let  Ljubljana
~ mishel (1.user posted imageuser posted image ) 23.let Celje

06.08.
~ Nevaeva (1.user posted image .user posted image ) 27.let  Ljubljana
~ anonimnauser posted image (1.user posted image ,user posted image ) 26.let  Ljubljana

07.08.

~ Gajka
(1.user posted image ,user posted image ) 28.let  Celje


08.08.
~ simona2 (2.user posted image )

10.08.

~ Arašida
(1.user posted image ,user posted image ) 24.let
~ *zvezdica*
(2.user posted imageuser posted image )
30.let

12.08.

~ kat007
(1.user posted image ) 28. let
~ K_a_t_j_a (1.user posted image ,user posted image ) 22.let  Celje
~ supermiška (2.user posted image ,user posted image ) 28.let

13.08.
~ buhtlčk
(1.user posted image ) 31.let  Jesenice
~ meeryana
(1.user posted image ,user posted image ) 30.let
~ Maja T.(1.user posted imageuser posted image ) 33.let  Maribor

14.08.
~ ANA_P (1.user posted image ,user posted image ) 29. let
~ m_m (2. ) 26.let
 

15.08.
~ košuta (1.user posted image ,user posted image ) 25.let  Celje

16.08
~ mbrume6 (3.user posted image ,user posted image )

17.08.

~ tejkaz
(2. user posted image ,user posted image ) 24.let  Ljubljana
~ ena_mici (2.user posted image )

18.08.

~ astrea
(1.user posted image ,user posted image ) 30.let

~ naty13
(2. user posted image ,user posted image )
23.let  Kranj
~ KRNEKDO

19.08.
~ anaya
(1.user posted image ) 27.let  Maribor
~ cicmic
(3.user posted image ) 30. let
~ maya maya
(1.user posted image ) 25.let  Postojna
~ Neža7
(2.user posted imageuser posted image ) 27.let  Celje

20.08.
~ nell (
1.user posted image ) 27.let Celje
~ pingo80
(1.user posted image ) 27.let
~ BOJTKA
(1.user posted image ) 25. let
~ srecka30
(1.user posted image ,user posted image ) 30 let
~ Ariella
(1.user posted image ,user posted image ) 31. let
~ TINA0100 (2.user posted image )

21.08.
~ bambi14
(1.user posted image ) 27.let 
~ bibika24 


22.08.
~ NJINJA
(1.user posted image , user posted image ) 28.let
~ sandra123
(2.user posted image , user posted image user posted image ) 30.let Celje
~ matejchi (2.user posted image ,user posted image ) 29. let

24.08.
~ Krysia (1.user posted image ) 31.let   Ljubljana
~ majah
(1.user posted image ) 28.let  Ljubljana
~ lana777 (1.user posted image ) 30.let  Celje
~ Vilika
(1.user posted image ,user posted image ) 27.let Ljubljana


25.08.
~ Barbarinha (1.user posted image ) 28.let Slo.Bistrica/Mb

26.08.
~ anonimna A.
(3.user posted image ) 27.let

27.08.
~ aradej (2. user posted image ,user posted image ) 25.let  Celje

28.08.
~ anonimnauser posted image
(1.user posted image )

29.08.

~ anonimna user posted image
(5.user posted image ) 33.let
~ Zoja Miša

xx.08.

~ iva77
(3.user posted image ) 30.let  Kranj
~ cinca marinca
(2.user posted image ) 

~ buruolan
(1.user posted image ) 27.let  Ljubljana
~ Jelenche
(2.user posted image )
27.let


Z nami so začeleuser posted image :

kind ladyuser posted image user posted image ,kajsicauser posted image user posted image ,urskajuser posted image ,mišuser posted image ,*nina*user posted image ,vebo user posted image
----------------------------------------------
Dekleta, ko izveste datume PDP,  kar sporočite, lahko pa mi poveste tudi katera nosečnostuser posted image je to za vas, starost, kje boste rodile, če vas seveda kje drugje ne primeuser posted image , spol user posted image (user posted image ,user posted image ali user posted image ), pridobljene kilogramčke (če katera ne želi ni trebauser posted image ) in pa seveda  koliko malih sončkov pričakujete...ja, lahko sta tudi dvauser posted image user posted image  

Lepo in mirno nosečnostuser posted image s čimmanj slabostmiuser posted image ter zdrave user posted image vam želim! Srečno!

Dobrodošleuser posted image  

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK
SLOVENSKO

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK
SLOVENSKO


TRETJE TRIMESEČJE:
LINK
SLOVENSKO
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:
PREGLEDI
  • Še nekaj strani:user posted image
user posted image NUHALNA SVETLINA        user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image PREHRANA V NOSEČNOSTI
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image PRVO TRIMESEČJE          user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
user posted image MAMA.SI                      user posted image MED.OVER.NET
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK


< Sporočilo je popravil Erin -- 16.1.2008 13:39:29 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 13:26:26   
Erin
user posted image SEZNAM GIN. PREGLEDOV user posted image


14.1. - anonimnauser posted image
15.1. - anonimna user posted image
15.1. - srecka30

17.1. - majah
17.1. - košuta
17.1. - Krysia
18.1. - K_a_t_j_a
18.1. - aradej
18.1. - Muklla
18.1. - Maja T.
18.1. - iva77

18.1. - m@j@
19.1. - bambi14
21.1. - NJINJA
22.1. - Barbarinha
22.1. - Neža7
23.1. - Erin

23.1. - kat007
24.1. - cicmic
24.1. - Gajka
24.1. - pingo80

25.1. - anonimna A.
28.1. - Zoja Miša
28.1. - bella02
28.1. - *zvezdica*
28.1. - sandra123
28.1. - ANA_P
28.1. - maya maya
29.1. - bibika24
30.1. - tejkaz
04.2. - mishel
05.2. - astrea
05.2. - naty13
06.2. - anonimna user posted image
11.2. - supermiška
11.2. - anaya
11.2. - sayuri
12.2. - matejchi
12.2. - mkj
13.2. - Nevaeva
18.2. - PABLO
05.3. - nell

NUHALNA SVETLINA:

17.1. - Muklla
17.1. - iva77
18.1. - anonimna user posted image
21.1. - PABLO
22.1. - Erin

22.1. - sayuri
22.1. - Nevaeva
22.1. - bella02
22.1. - m@j@
24.1. - gajka
25.1. - supermiska
26.1. - ozziebo
28.1. - mkj
28.1. - Maja T.
28.1. - mishel
31.1. - K_a_t_j_a
31.1. - Arašida
05.2. - astrea
05.2. - buhtlčk
06.2. - Krysia
06.2. - tejkaz
07.2. - sandra123
07.2. - Neža7
07.2. - nell
11.2. - bibika24
11.2. - majah
11.2. - bambi14
11.2. - anonimnauser posted image
12.2. - buruolan
12.2. - aradej
12.2. - Vilika
12.2. - Naty13
12.2.
- lana777


user posted image         
Punce, datume prosim sproti sporočajte, da bomo imele lepo pregleden seznamček in ne bomo katero pozabili.
Za vse napakice prosim povejte, da se bodo lahko čimprej odpravile. Hvala.user posted image



< Sporočilo je popravil Erin -- 16.1.2008 13:35:48 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 13:41:03   
Anonimen
Pozdravček user posted image !

Dobrodošle vse nove user posted image in lepo pozdravljene!!!

Toliko ste napisale, da res ne utegnem vsega temeljito prebrati, še manj temeljito in dosledno komentirat. Bi prav rada, pa sploh ne dohajam vašega tempa user posted image . Če bodo vaši avgustovski user posted image pol tako urni kot ste mamice, bodo še prehitri za vse povprečneže. Le kako jih bo mogoče ujeti??! user posted image No, malo heca ne škodi, a ne?
Tudi meni se NS kar hitro približuje, čeprav sem še decembra mislila, le kje je še to......! Torej, ponedeljek bo tu, kot bi mignil. Me pa zanima vaše mnenje v zvezi s tem. Vprašanje je bolj za tiste, ki že imate kakšnega otroka. Ali boste oz. bi vzele s seboj na pregled npr. starejšega otroka ali bi ga rajši pustile v varstvu pri babici? Do pred kratkim sploh nisem razmišljala drugače, kot da mišolin ostane doma. Ko pa sem  nekaj časa nazaj v vrtcu srečala eno punčko, ki je skupaj z našim triletnikom v skupini in tudi  pričakuje družbo bratca ali sestrice dober mesec pred nami, sem začela razmišljati še o drugi možnosti. Prevzelo me je, s takšnim navdušenjem punčka pripoveduje, da je bila na NS in je videla sestrico/bratca, kako ji je pomahala/al,.....Ker je tudi naš mali tako navdušen nad prihajajočo družbo, ker nenehno sprašuje kako je velika pikica in koliko je od prejšnjič zrastla ter skuša s prstki pokazati teh nekaj cm, ga nenehno zanima ali pikica  spi in me poboža po trebuhu in pošilja lubčke, in nenehno sprašuje kolikega smo, če  bo kmalu poletje, da bo prišla pikica,.....Sem ga tudi vprašala, če bi v ponedeljek rad šel zraven na NS, da bi videl pikico. In je seveda navdušeno pritrdil, danes zjutraj pa je tema nanesla ponovno na to debato, pa je rekel, da bi počakal kar doma. (Ja, ker si je zaželel gledanja risank, verjetno user posted image ). Vseeno mislim, da sem že odločena, da gre zraven. Me pa zanima v povprečju ali je OK, da gre otrok zraven ali je boljše da ima svojo predstavo dokler se dojenček pač ne rodi?

In sem se odločila, da ne bom več pisala naš mišolin, ampak vam bom našega triletnika kar predstavila. Ime mu je Erazem in če mi uspe prilepit še fotko, izgleda nekako takole:

Vas je kar nekaj, ki hitite in urejate mansarde. Tudi pri nas je tako. Potem pa tako ali tako veste, kako je s časom in tudi financami user posted image . Pa bo že kako. Rušimo stene , postavljamo nove, prestavljamo vrata, okna postopoma zamenjujemo, ker vse na enkrat ne gre, ker nekje pa moramo stanovati.......Se še javim kasneje. Lp.

P.S. Aha, ne prilepi mi slikce. Morda ne naredim prav. Kako je prav? user posted image user posted image user posted image . Bom poskusila kasneje.....

< Sporočilo je popravil PABLO -- 16.1.2008 13:45:38 >

(odgovor članu tejkaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 13:59:12   
NJINJA
Živjo vsem skupaj!!user posted image

No vidim, da ste ve že zelo daleč kar se tiče poroda in tudi ostalih stavri. Jaz namreč še ne vem kje bom rodila, razmišljam v LJ ali POSTOJNI - razmišljam, da bi vzela epiduralno - kaj ve mislite o tem?, zato bi šla v PO, po drugi strani pa raje v LJ, ker v kolikor je v PO kaj narobe te peljejo v LJ. V LJ pa mislim, da ne moreš dobiti epiduralne kar tako oz. imeti moraš veze. Skratka ne vem še čisto nič, moram razmisliti,pa še na predavanja o epiduralni bom šla.
Za strije pa jaz še kar nič ne uporabljam, vsak dan si telo namažem z olivnim oljem - in to je vse! V ponedeljek grem na 2. pregled in potem bom mal začela razmišljati o kremcah in drugih stvareh.
Zanima me, če katere pije kake nadomestke, npr. kalcijeve tabletke al pa magnezijeve, oz. karkoli drugega-jaz bom v ponedeljek vprašala, če mi gin. kaj predlaga.

Drugač mi je pa vsak dan manj slabo in kot mnoge komaj čakam drugo trimesečjo, ko pravijo, da si bolj energičen in vesel. Ja edina stvar, ki me moti je, da tudi jaz ne morem piti vode, skratka ničesar, čeprav sem prej brez težav čez dan spila 2 l - zdaj mi gre pa na user posted image .

Torej čim manj slabosti vsem skupaj.... in srečno user posted image !!

ERIN si pa res pridna, da vse skupaj tole rihtaš - KAPO DOL!!!!

LP

< Sporočilo je popravil NJINJA -- 16.1.2008 14:00:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 14:45:45   
Zoja Miša
Erin,

Res hvala, ker si tako pridna za sezname in nas malo popredalčkaš.
Naj ti sporočim, da sem stara 31 let in mesto je Ljubljana. Priseljenka sicer, ampak to menda nime veze.
Kg nobena ne sporoča, pa bom tudi jaz reje tiho. user posted image

Ko pa sem že enkrat tu, bi vprašala ali se lahko, oz. se moran na NS naročiti že prej, torej sedaj, ko pri G sploh če nisem bila, ali kako tu stvar poteka? Šla bi v Domžale, ker mi je najbližje. Kako je s čakalno dobo, če pokličem po 28.1., ko bom opravila pri G, ker do 21. februarja, moram biti na vrsti, ker takrat se izteče moj 14 teden.
No, vsaj mislim, da je tako po mojih izračunih.

Hvala za prijazne odgovore. user posted image
ZM

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 15:16:08   
supermiska
Ojla punce,
kolikor jaz vem glede materinske šole sama sem jo obiskovala v 6 mesecu nosečnosti, če želite da je partner oz. spremljevalec prisoten pri porodu prav tako potrebuje potrdilo o opravljhenem tečaju. Koliko je obvezen ne vem, še sama se sprašujem če v drugo prav tako potrebujeva ta tečaj. Če mogoče katera ve naj mi sporoči.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 15:31:45   
Erin
košuta - lepo da si nas prišla pogledat, sem se že spraševal kje si...pa PABLO tudi ni bilo nič na spregled..kje ste moje čvekeuser posted image Sem bila zelo vesela ko sem videla da sta nas prišli pogledatuser posted image . Jaz imam tudi v kleti še spravljene obleke od mojega brata upam samo da jih niso molji pojedliuser posted image moram malo pogledat kaj je še dobro in kaj ne. Posteljico bova kupila novo, previjalne pa sploh ne bova ampak bova imela  navadno komodo in blazino previjano za čez.
In pa juhuuuuuuuu za nove modrčkeuser posted image Jaz imam tudi že enega novega saj mi prsi vzhajajo kot noreuser posted image , salutirajo na vsaj dražljaj.

gajka ti pa le pokaži slikce da bomo videle kako ste pridni...jaz vedno tako uživam ko urejam stanovanje, komaj čakam da ga bom spet, ko bom kupovala otroško pohištvo, samo veliko stvari bom morala dati stran, meni pa je to vedno tako težko ker se navežem na vsako malenkostuser posted image user posted image
lana777 - si kaj boljše?
naty - sem zelo vesela da ste doma, zdravi in da je spet vse dobrouser posted image Veš da sem jaz tudi premišljevala - koliko in v kakšne cunce bomo oblačile svoje pikce poleti...user posted image se bojim da ga/jo ne bo zeblo oz mu/ji bilo vroče.
Maja - z veseljem iščem te strani saj verjamem da bodo marsikateri od nas kdaj prav prišle. Jaz sama  nisem imela pojma kaj vse nosečka doživlja in se z vsakim dnem učim novih stvari, zelo rada pa se glede aktualne vsebine pozanimam in izobražuejm...vedno željna novega znanja - če bi bila še za šolo tako pridna...glede šole imam pa problem in sicer ker sem že skoraj en mesec nonstop bolna ne morem obiskovati predavanj in se bojim kaj bo z letnikom pa še plačala sem ga...naj sporočim na referat???user posted image

PABLO - ti pa Erazma kar pelji na NS, verjemi da ga bo zanimalo...user posted image tudi samo boš kasneje vesela da si mu dala to možnost.

Slikco pa lahko pripopaš tako da jo (mislim da jo moraš najprej zmanjšat): najprej greš na www.shrani.si potem pa poiščeš sliko na računalniku in klikneš pošlji  potem pa kopiraš kodo iz drugega okenčka in jo prilepiš sem med besedilo...lahko pa jo daš v album(samo mislim da mora spet biti pomanjšana) pa bo malce lažje.user posted image

NJINJA - jaz jemljem le Elevit tablete ki vsebujejo folno kislino, vitamine in minerale (jo jemljem že odkar sem zanosila saj jo najbolj priporočajo ravno do 3 meseca nosečnosti ko se plod najbolje razvija).

Zoja Miša
- kg še nobe na ne sporoča zaradi tega ker še ni bistvene razlike med prejšnjo težo in sedanjo...jih bomo dopisovale potem ko se nam bodo že bolj nabraleuser posted image ampak samo koliko smo jih dobile npr +3kg, same teže nebi zapisovala da ne bi bilo kateri neprijetno.user posted image
Na NS se pa kar prijavi, bolje prej kot pa da je potem vse zasedeno...jaz sem se prijavila že dva dni potem ko sem naredila test nosečnosti, se pravi bo že kmalu 2 meseca nazaj.user posted image OK to je bilo res zelo prezgodaj ampak če sedaj pokličeš pa mislim da ne bo nič narobe. Čakalno dobo ima vsak drugače. Ti se kar naroči, odpoveš še vedno lahko, medtem ko sem med nabit urnik težko urineš. Lahko pa pokličeš tja in vprašaš kdaj se naročiš da nebo prepozno.user posted image

Veste kaj..moj se pa ta teden samo zame uči kuhat in je takoooooooo priden...pa še dobro mu greuser posted image Vse pohvale.user posted image Jaz sem pa itak še bolj srečna, da lačna nisemuser posted image Še posodo pomiva kater se prej tudi dotaknit ni hotel...ja ja, nosečnost dela čudežeuser posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 16:14:00   
Krysia
Pozdravljene!
Mislim, 2 dni vas ne berem, pa imam za prebrati kar nekaj strani ... ste pa res pridne.

Najprej pozdravček  in user posted image vsem novim.

Upam, da ste vse (nove in "stare") v redu, da ni nobenih slabosti in izcedkov in da se počutite vedno bolje. Pri meni slabosti počasi izginevajo, ampak sem pa tako utrujena, da bi samo spala. ampak seveda ne morem - včeraj smo imeli 3 ure konferenco, danes sem spet cel dan v šoli (samo naj mi še kdo reče, da če delaš v šoli, si zgodaj doma ...), pa še zvečer imam neke zadeve ... jutri pa GP in UZ ... komaj čakam, čeprav me je malo strah. no, ampak upam, da bo vse ok. Potem bova pa počasi povedala doma in potem še ostalim ...

Ne spomnim se imena, ampak ena je spraševala o taščah ... Midva sva si uredila dom pri njem doma v zgornji etaži, tako da imam kar veliko stikov s taščo. Načeloma se z njo kar v redu razumem, mi pa zna iti tudi pošteno na živce ... ampak kaj moremo ... vsaj ločen vhod imamo, tako da se mora preobut, če hoče k nama user posted image . Si pa ne znam čisto predstavljati, kako bo, ko bom na porodniški in bom doma, ker je tudi ona cele dneve doma ... upam, da ne bo kar naprej pri meni ...

Aja, pa morje ... če bom delala do konca šolskega leta, potem morje odpade. Če ne bom delala do konca junija, to pomeni, da bom na bolniški - in morje spet odpade ... Tako da ga bova šla med prvomajskimi pogledat (moj dragi se bo verjetno tudi kopal, jaz pa nisem za take šok terapije), drugače pa drugo leto ... mi je kar malo žal, ampak ne morem pomagat.

Joj, kar naprej pišete o nekem sončku - jaz ga nisem videla že celo večnost - v Ljubljani ga ni zaradi megle ....

Nič, uživajte, jutri držite pesti, jaz pa vam sporočim kako je bilo (če mi jutri ne uspe, izvetse v petek). Lepo se imejte, čimveč sončka in smeha, pa pridne bodite.




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 16:14:08   
Zoja Miša
Evo punce,  Erin, pa sem. Pregled NS imam 14.2. Tako, pa lahko gre tudi to ne seznamček! user posted image user posted image user posted image

Povem vam, da je tudi moj, nadvse priden odkar sem jaz v blaženem stanju. Pomiva posodo, celo zjutraj prej vstane, da mi stisne pomaranče, da lahko pijem sok, res je - nosečnost dela čudeže!

Njinja, jaz sem včeraj kupila v lekarni B kompleks, menda je super proti slabosti in izboljša počutje. Ker sem do sedaj popila samo eno tableto (so šumeče tabletke) še ne vem, ali res pomaga. Pa najbrž že. In ker je to bolj kot ne edino kar pijem, je že to dobro. Voda se mi obrača.

Drugače pa sedaj šibam, bi si rada eno jakno kupila, pa upam, da me še čaka v trgovini, če ne, mi pač ni usojena.

Superca ste!
Objemček vsem, M. user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 17:57:12   
matejchi
m_m  3D je za afne guncat.... saj veš kakšni so dojenčki 3 mesece pred rojstvom, nič prijetni na izgled, tako da je bolje, da počakaš še tiste 3 mesece pa še prihraniš 110,00 €. Lahko si ogledaš kot zanimivost tale video, sem ga slučajno našla... http://www.mojvideo.com/video-malcek-v-trebuhu-posnetek-3d-ultrazvoka/7535158f66cfbd4b113b

Sori, moje mnenje pač, upam da me ne bo katera postrani gledala...


Erin, jaz imam pa nuhalno 11.2.2008, naslednji pregled pa 12.2.2008, razen če vmes ne zamenjam gionekoligonje.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 17:58:54   
matejchi
http://www.mojvideo.com/video-ultrazvok-dvojckov-hahahah/ca7326d35d8418078609&category=&time=&chid=

Še neki za vse, ki pričakujete dvojčke, za mal nasmejat...


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 19:00:56   
K_a_t_j_a
O košuta tebe pa že dolgo ni bilo slišati! user posted image Sem te že kar pogrešala.
NJINJA jaz sem si kupila kalcijeve šumeče tablete, ker me je ponoči tak grablo v nogah. Drugače še pa jem Centramed mami.
Erin user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojega user posted image in Zoja Miša tudi za tvojegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No mojega pa ni skoraj nič doma, dela po cele dneve. Danes je po dolgem času in mi je danes kupil nov modrc in nosečniške hlače. So bile 50% znižane in so stale samo 15 EUR, so pa take fajn za spomladi, tak da še čakam da mi buši zraste.

Midva tudi po vsej verjetnosti ne boma šla na morje, ker ne bodo finance zlafale.

Jutri se pa že začnejo NS!! Držim pesti da bo vse ok! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 19:39:42   
Maja T.
Punce dober večer!

Imam eno vprašanje, kaj še katero, ki je zdaj cca v 10 t., doli boli oz. zelo boli. Ne vem kaj naj grem na urgenco, ker me tako špika. Danes me je 2x tako zvilo, da joj, podobno, ko kihneš in te zaseka v trebuhu, da vidiš vse zvezde user posted image user posted image user posted image .

Nimam nobenih izcedkov, ampak samo bolečine. Vem, da so sestavni del user posted image , ampak tako fejstuser posted image . Imate kake izkušnje ali poznate katero, ki je imela podobne????

Naj počakam do petka, ko imam GP in mogoče brez potrebe paničarim????

Hvala za odgovoreuser posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 19:43:28   
K_a_t_j_a
Maja T. tudi mene včasih, ko kihnem tak zaboli ali ko se na hitr vstanem. Včasih pa pridejo bolečine kar same od sebe. Po moje je to od raztezanja maternice. Počakaj še malo, če pa ne bo boljše pa se raje idi pokazat.
Upam, da bo vse vredu.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Avgustovke 2oo8
16.1.2008 20:07:26   
Arašida
Pozdravljene!
Tudi mene dosti špika tam spodaj, ampak ne tako hudo. Tako da če te res boli pojdi raje k zdravniku, boš potem vsaj pomirjena da je to normalno.

Imela bi pa še eno vprašanje. Na mojem delovnem mestu je dosti dvigovanja, in tudi ves čas sem na nogah in dirkam sem in tja. Mislite da se v nosečnosti sploh ne bi smelo nič dvigovat? Ali pa se lahko npr. do 5 kg? Drgač je vse ok.



Punce, držite se! user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?