|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 19:28:41   
Anonimen
hvala anonimna. ne nebome 5 pa 6 zapustil. pa veste zakaj ker nekoga s katerim nisi skupaj nemoreš zapustiti. sicer je rekel da ko bo mi povedal zakaj je to naredil in kaj ima za nareditga bom razumela. nevem no. če bi res bil tehten razlog bi ga vzela samo pod enim pogojem nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 19:37:50   
Taula
Pod katerim pa? Upam da tem da prekine z bivšo dokončno?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 19:38:41   
Anonimen
ne ni edini moški. celo življenje sem gor rastla večinom z fanti, ker sem se gibala v takih krogih. Prvič sem se zaljubila v veliko starejšega fanta pri 12 letih. z njim sem bla kakšne 3 leta skupaj. na začetku resna zveza kasneje pa je nekaj prišlo ves in sma se dobivala samo na skrivaj. Res je zgledal super ampak karakter pa je imel totalno gnili. Saj sem vmes mela kakšnega fanta, pa ogromno sem jih spoznala ker sem zraven šole še kelnarila ampak pozabit pa ga nisem mogla dokler ni prišel moj sedanji oz bivši cartek. ob njem pa sem v sekundi pozabla človeka za katerim sem hrepenela 6let pa pol. se opravičujem ko včasih napišem moj sedanji ali pa moj partner ker še se od včeraj nisem privadla na misel da pa je le moj bivšiuser posted image . res sma se štekala v vseh stvareh ogromno stvari sma imela skupnih, velikokrat sma se pogledala pa sma vedla kaj drug misli. bil je moja duša dvojčica brez zajebancije in zaradi tega me je strah, da mogoče nebom več našla dobenega s katerim bi se tak ujela kot sem se z njim. če prvega ki ga nisem 10% tak ljubila kot ljubim sedanjega, pozabila 6let pa pol čez koliko let bom pol pozabla tega.? ja saj vem. mogoče nikoli mogoče pa hitro. je tak?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 19:41:35   
Anonimen
pod pogojem: da zaprosi za premestitev nekam daleč vstran. Popokama denar pa črta na svoje. obiske otroka pa bo imel določene s strani socialne tako kot je imel zdaj. le pod tem pogojem ga vzamem nazaj. tako da nebo ona mogla vsak dan stat na vratih in izvajat pritiska kot ga je zdaj, ker živijo le par hiš narazen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 19:41:46   
Anonimen
Špelin@, kar naj piše. user posted image user posted image user posted image  to pomaga.
Samo tole je tako zmedena zgodba. Preveč je stvari ki jih je vpeljala iz zveze, ki jih je imel njen bivši. Res preveč. In ženska je ljubosumna, kar se ji vidi po napisanem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 19:44:43   
Anonimen
ne Taly nisem ljubosumna ker nimam zakaj biti eh pa brezveze da razlagam nem več pisala ampak le to mi je full pomagalo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:03:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

ne Taly nisem ljubosumna ker nimam zakaj biti eh pa brezveze da razlagam nem več pisala ampak le to mi je full pomagalo.user posted image


Hvala bogu da ti pomaga. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:08:25   
Anonimen
res mi pomagate. full. in hvala vam za to! super steuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:16:59   
Anonimen
No in kaj je zej, kej novga pri vama? Zanima me, kolk je on star, pa njegova bivša žena, pa kolk dolg sta bla vidva skup pa onadva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:18:28   
Anonimen
on 28. ona 25. skupaj sta bila 8.5 let midva pa leto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:19:18   
Anonimen
novega pa še ni nič. razen tega da me je klical prej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:21:26   
Anonimen
skupaj sta bila 8.5


tolk časa je bil z njo čeprav mu ni niti všeč, kaj šele da jo ima raduser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:24:11   
Anonimen
vem ampak samo ljudje ki ga poznamo vemo kakšen karakter je in zakaj je tak dogo bil z njo skupaj. vsekakor jo je imel rad o tem ni dvoma. ampak na žalost je pri njima ljubezen zamrla. in ona je spoznala drugega pa se zaljubila on pa je spoznal mene in se zaljubil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:25:32   
Anonimen
sicer pa je se moj oče pri 18 poročil pa bil z ženo do 32 leta z njo pa je tudi ni ljubil. navezanost in otroci so ga držali tam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:27:06   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

sicer pa je se moj oče pri 18 poročil pa bil z ženo do 32 leta z njo pa je tudi ni ljubil. navezanost in otroci so ga držali tam.


pa valjda nočeš, da se ta vzorec pri tebi ponoviuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:31:57   
Anonimen
 pol pa se je ati zaljubil v mojo mamo in sta zdaj srečna že 26 letuser posted image . Rija to se pri meni nemore ponoviti kvečjemu se lahko to zgodi mojemu bivšemu. in celo življenje si bo zafukal kot si je moj ata. čeprav je kasneje spet posijalo sonce ampak brez veze je toliko let trpel.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:46:27   
jajaja
ja res je ljubim jo neskončno in vedno jo bom nestrpno da se razumemo. bom pa jaz sedaj vsaj približno opisal zakaj je do tega prišlo. vse kar je nestrpna napisala drži. začelo pa se je tako, jaz sem od doma odšel pri 21 letih. pri bivši sem živel nekje 6 let. ko sem odšel od doma je moja mama rodila dvojčke polbratce, kajti prej sem z mamo sam živel do 16 leta. mimogrede so me njeni starci kar lepo sprejeli vendar pa nisem imel nobene besede delal sem vse kar so hoteli. potem sem podedoval hišo katero sem celo prenovil. imel sem že prej težave z mojo bivšo, nato smo se preselili, nakar je prišlo do prevar tako kot je napisala nestrpna. nato smo se začeli družit in bili smo prijatelji. in potem je preskočila prva iskrica z nestrpno. mi2 z bivso sma ze bila narazen ampak kljub temu je ona hotela na vsak način zvezo ohranit, ampak jaz sem bil proti, kajti do nje resnično nič več nisem čutil, ampak sem se do ušes zaljubil v nestrpno. in to je bilo tistih 3 x (sel nazaj)ker nisem upal povedati bivši koga imam rad. potem sem si rekel zakaj pa nebi mogel biti jaz srečen z žensko ki jo resnično ljubim, in sem šel do bivse in njenih staršev ter povedal vse kar čutim do nestrpne (bivšine sestrične) in potem se je začelo vse skupaj. kazni za izmišljen jrm, grožnje za službo, z otrokom itd. no potem se je malo umirilo nakar sem bivši omenil zakaj ne more biti nestrpna z mano ko imam otroka, nato je popizdla in začele so se nove grožnje in to po pol leta, te grožnje so bile sedaj namenjene striktno nestrpni. in vem da bi se sigurno slej ko prej kaj zgodilo, še to jaz pa moja bivša živima v istem kraju tak da bi sigurno do nečesa prišlo, kajti še nekaj mi ni bilo jasno kako je bivša vedela za tvojo prošnjo nestrpna??? in zato sem tako predlagal bivši zaradi otroka da naj poišče stanovanje, ga ona plačuje,  naj mi te izmišljene jrm-je odstavi, naj pove resnico pred njenimi starši, kajti ona NIMA VSTOPA V MOJO HIŠO in to striktno, tak da nišče ne spi pri meni, sam pa tudi nikamor ne grem razen delat. Zaenkrat se še jaz nisem nikomur vrnil pa z nikomur bil. tak da sem še zaenkrat sam pa bom tudi verjetno ostal. in danes me je klicala bivša in spet grožnje tak da nevem če sem prav storil mislim da se to nebo nikoli končalo pa še spet sem ji rekel da ljubim tebe in ona meni vse druge samo nje ne bos imel. in to verjetno ker sta pač žlahtnici, ki se pa tak nista nikoli družle prej. še enkrat povem da se nisem nikamor vrnil in če bi se bi se striktno zaradi otroka in tebe samo da bi imela mir, ker si tega ne zaslužiš, in verjemite mi da jo 100% ljubim in vedno jo bom. samo sem ze čisto na koncu z živci in vec res nimam jajc inenostavno več ne prenesem da nestrpna trpi zaradi mene ker sem bil zelo zelo dolgo časa pod nekim vplivom pa če sem se glih postavil zase zaj spet več ne morem, in spet sem se zlomil.
zaj grem delat ko bom imel več časa bom pa opisal malo bolj podrobno.
oprosti mi nestrpna.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:49:11   
Anonimen
lupček?

(odgovor članu jajaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:51:00   
Anonimen
če me res ljubiš se bori za naju. jaz sem ti rekla kaj boma naredla. ne skrbi za mojo varnost ker tisti pes ki laja ne grize. če me res ljubiš nama daj šanso da sma srečna. že čez dva tedna sma lahko daleč vstran. ali pa pridi k meni živetuser posted image user posted image user posted image user posted image  ljubim te z vsem srce.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:52:28   
Anonimen
moji in tvoji starši so na najini strani. ne podleži njenim grožnjam bori se za najin ljubezen lepo te prosim. in izpolnima najine cilje!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 20:59:14   
Anonimen
če si se spet zlomil in če so ti njene žaljivke samozavest spet zabile 3metre pod zemljo se spomni kaj se ti govorila kdo si in kaj si. če si se zlomil išči oporo v meni v tvoji in moji družini. išči oporo v nas kateri smo se borili za tebe in kateri te imamo radi. prosim srceuser posted image user posted image user posted image naredi to za naju. samo skupaj morema držati pa bo nama uspelo tak kot nama je do zdaj uspevalo dokler se nisi ti zlomil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:01:38   
Anonimen
poslušaj tvojo mamo ki ti je dala življenje in katera je marsikaj mogla pretrpet zaradi najine ljubezni. z nama se je borilo ogromno ljudi. ogromno prijateljev je bilo veselih za naju. sam veš kak je mama srčna ker te vidi nasmejanega. sam veš kak si se ob meni spremenil in kakšen dobrovoljček si postal.!user posted image user posted image  oprosti borila se bom za tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:02:10   
Anonimen
OH kr nekiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:03:39   
Anonimen
Kaj se boš borila za tem zlomljivkotom, ko se še sam ne zna za sebe. Kdo se bo pa jutri boril za tebe? Pa zakaj se sploh mora kdo za koga borit tukaj? Stvar je čisto preprosta, samo on jo komplicira.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 21:04:38   
Anonimen
DOVOLJ MAM NJENIH GROŽENJ! MENI SE NEBO NIČ ZGODILO!!!!!!!!!!! OPROSTI AMPAK NEBOM DOVOLILA DA SE ŽRTVUJEŠ ZARADI MENE. MIDVA BOMA SKUPAJ IN SREČNA. ČE ONA UMAZANO IGRO IGRA BOM PA JO JAZ TUDI!user posted image user posted image  HOČE IMETI GROŽNJE? DOBILA JIH BO. AMPAK TEBE JI NE DAM! NIKOLIuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?