|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:20:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Ja kam boš pa dojenčka dala a boš mela dost prostora, kako kje bo pa spal. A veš, kako boš nardila temo, da bo lahko v miru spal. Ni mi jasno a bote šli kar z dojenčkom spat ko bo on spal in se mi skoz prilagajali.

Saj vem otročje prašujem, ker gledam tudi za sebe če bi jaz imela otroka na 36 kvadratkih, kaj praviš a ti ne bi tok komplicirala kot jaz?



user posted image user posted image user posted image  si ne delam problemov na teh stvareh. So družine, ki živijo 4 na 35 kvadratih. Zdej pa moram it. Se mi že mudi. Ajme, že pol sedmih bo.user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:21:37   
kovač
Vidim, da res preveč kompliciram.

Ok Taly ti kar pojdi .

čauči!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:27:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač
Ja kam boš pa dojenčka dala a boš mela dost prostora, kako kje bo pa spal. A veš, kako boš nardila temo, da bo lahko v miru spal. Ni mi jasno a bote šli kar z dojenčkom spat ko bo on spal in se mi skoz prilagajali.

Stara moja. Čist preveč kompliciraš. Mi imamo eno samo sobo, ki je dnevna, spalnica, jedilnica, otroška soba in računaniška soba hkrati. Da imamo vsaj malo zasebnosti, je tast v kuhinji. Ko gre tast v dom, bo pa sploh juhej prostora. Prilagajamo se že juhuhu let. Doma je bila moja sobica velika 2x2m.
Ampak veš kaj. Moje je. Ni mi treba nobenega prosit za nič, noben mi ne ukazuje, noben me ne gnjavi.
Raje malo, pa lastni mir, kot pa veliko, pa stalno fovšija ipd.

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:32:20   
Seven*
Malo več kot 200 kvadratov. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:34:22   
kovač
Nataša bravouser posted image !

Prav imaš, priznam da sem smotana kot noč zdele!

Hvala za mnenje resno!

Vidim, da res preveč kompliciram. Ampak ne mi zamerit, komplicirma zato ker, ko sem bila doma imela res veliko prostora sedaj pa živim v stanovanju, ki je veliko topliko kot moja otroška soba in zato sem tok smotana in kompliciram.
Edin neki me moti. kako bomo uskladili na teh kvadratkih življenje z dojenčkom in partnerjem, ki je šele začel študirati in bo študiral še 3 leta. A več jok dojenčka pa učenje, pa televizija in vse to.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:40:06   
Anonimen
Vse se da, če se hoče. Jaz sem po porodu naredila še izpite do konca, pa še diplomo (samo še zagovor mi manjka). Pa še dobro službo sem dobila.user posted image
Aja, tv-ja pa nimamo.user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:43:42   
kovač
Čestitam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:52:20   
rija
trije na 360

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 19:02:44   
lelaval
Za kramo kam postavit - premalo, za čistit -preveč user posted image
Po kvadraturi ne vem toćno -  živimo v zgornjem štuku (spodaj tast),  premoremo še balkon in celo dvorišče je naše, pa še krama v kleti in garaži. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu hugolina24)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 19:06:50   
tananejka
70m2/5 članska družina.

Meni je to zaenkrat dovolj..dokler so otroci majhni.
Bi pa imela svojo hiško vendar nikakor ne več kot 150m2....ah, željeuser posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 19:07:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

in celo dvorišče je naše, pa še krama v kleti in garaži. user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 19:08:40   
Anonimen
Smo 4je, 100m2...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 19:23:43   
cukr07
Dva na 32 m2. Sedaj ko sva še sama imava čisto dovolj prostora, ko bodo pa prišli user posted image , pa ne vem kako bo. Upam, da čimprej dobiva dovoljenje za zidanje hiše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 19:35:02   
natasaom
mi smo bili pol leta 4-je na 38kvadratih + pes.sedaj smo 3je na 70kvadratih in nam je luštno,prej nam pa tud ni nič mankjal

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 21:03:11   
lotoska
200 kvadratov brez garaže, sanjam še o ateljeju v mansardi, dveh strešnih oknih in teleskopu...

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 21:03:24   
Annny
Prihodnje leto se selimo na 330 m2, zaenkrat stanujemo na 70..komaj čakam, da bo več prostorauser posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: koliko kvadratov imate?
30.12.2007 2:15:12   
Anonimen
Imamo 150 m2 brutto stanovanjske površine (hiša) in cca. 120 m2 netto stanovanjske površine in smo popolnoma zadovoljni.

(odgovor članu hugolina24)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: koliko kvadratov imate?
30.12.2007 13:22:35   
tinkamiška
trije na 100m2 bivalnega prostora, računamo, da bomo enkrat štrije, pa se mi zdi čisto dovolj

kar se pa tiče Taly, moj brat z družino(so trije) živijo na približno 30m2, pa so se fino znašli, sobo so pregradili z prergradno steno, da imajo ločeno otroško sobico, malo kuhnjico in dnevno sobo, kjer sta si z ogrodjem iz lesa dvignila ležišče, spodaj pa je sedežna in omare z televizijo. seveda si želijo iti na večje, ampak se da tudi tako prav lušno urediti prostor...

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: koliko kvadratov imate?
30.12.2007 18:36:42   
Pauline
3-je na 110 m2. Dovolj.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: koliko kvadratov imate?
30.12.2007 19:04:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hugolina24

Na koliko kvadratih živite oz s koliko bi bili zadovolni?


Trenutno 180.In sem zadovoljna.user posted image

(odgovor članu hugolina24)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: koliko kvadratov imate?
30.12.2007 19:09:34   
Zasanjana
180 m2. Preveč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: koliko kvadratov imate?
30.12.2007 20:29:31   
maja1488
Trije na 200 kvadratih poštimane bivalne površine, rihtamo pa še zgornji štuk kjer bo za otročke ko mal zrastejo. Spodaj pa je garaža za kakih 15 avtov user posted image


Kolilo prostorov pa imate tiste, ki živite na 100+?
Mi imamo na 200 spalnico, sobo za tamalo, kabinet, dnevno in kuhinjo skupaj in dve kopalnici. Pri kolegih pa je na 150 kvadratih dnevna in kuhinja vsaka posebej, kopalnica, 8! sob in shramba ter utility. Res ne štekam čemu 8 sob, če so samo 4.
Mi imamo raje velike prostore. No, dnevno in kuhinjo imamo na 105 kvadratih.

Bi pa res radi čistilko!

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: koliko kvadratov imate?
30.12.2007 20:35:15   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Trije na 200 kvadratih poštimane bivalne površine, rihtamo pa še zgornji štuk kjer bo za otročke ko mal zrastejo. Spodaj pa je garaža za kakih 15 avtov user posted image


Kolilo prostorov pa imate tiste, ki živite na 100+?
Mi imamo na 200 spalnico, sobo za tamalo, kabinet, dnevno in kuhinjo skupaj in dve kopalnici. Pri kolegih pa je na 150 kvadratih dnevna in kuhinja vsaka posebej, kopalnica, 8! sob in shramba ter utility. Res ne štekam čemu 8 sob, če so samo 4.
Mi imamo raje velike prostore. No, dnevno in kuhinjo imamo na 105 kvadratih.

Bi pa res radi čistilko!


kuhinja, dnevna s kabinetkom v enem, otroška, spalnica, kopalnica in wc. stopnišče ter predsobauser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: koliko kvadratov imate?
30.12.2007 21:04:40   
Olivija
Trenutno na 65 m2, pa je čisto ok - so pa povsod igrače, pravzaprav je dnevna soba naša igralnica, kar pa po svoje tudi ni slabo. Edino to me moti, da imamo premalo omar.

Načrtujemo pa ca. 150 m2 + klet. Pa že zdaj imam probleme s pospravljanjem.user posted image

(odgovor članu hugolina24)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: koliko kvadratov imate?
30.12.2007 22:15:16   
Andra
No ja, mi smo trenutno na 140 m2, pa komaj shajamo. Se pa v letu 2008 selimo v hišo, ki nam bo nudila 350 m2. Res je, da smo radi na komot, nekaj težav bo le pri pospravljanju. Pa bomo rešili tudi ta problem.
Ne znam si predstavljat življenja na na 40, 50 ali 60 kvadratih in to štiričlanska družina. Kruta realnost je takšna, da ogromno družin dejansko živi tako in so srečni, da so na svojem. Najmenine so pa tako ubitačne.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?