|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:11:29   
jagoda77
ko smo že pri kopiranju iz zakona, bom še tale zakon dala, za vse tiste, ki mislijo, da lahko "ta novi" ali "ta novemu" partnerju bivšega preprečijo stike.
106a. člen
(1) Otrok ima pravico do stikov z drugimi osebami, s katerimi je družinsko povezan in
nanje osebno navezan, razen če je to v nasprotju z otrokovo koristjo. Šteje se, da so
take osebe predvsem otrokovi stari starši, bratje in sestre, polbratje in polsestre,
nekdanji rejniki, prejšnji ali sedanji zakonec oziroma zunajzakonski partner enega ali
drugega od njegovih staršev.
 
 

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:15:58   
maruškaŠ
"ki mislijo, da lahko "ta novi" ali "ta novemu" partnerju bivšega preprečijo stike. "

Sem sicer proti preprečevanju takšnih stikov, vendar glede na zakon pozabljaš, da ponavadi na začetku ta novi, ta nove niso niti izvenzakonski partnerji, niti zakonci - torej s tem zakonom čisto nič ščiteni.

In še bolj svinjski so tanove, ki želijo bivšega odvrnit od stikov z otrokom.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:21:48   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

ko smo že pri kopiranju iz zakona, bom še tale zakon dala, za vse tiste, ki mislijo, da lahko "ta novi" ali "ta novemu" partnerju bivšega preprečijo stike.
106a. člen
(1) Otrok ima pravico do stikov z drugimi osebami, s katerimi je družinsko povezan in
nanje osebno navezan, razen če je to v nasprotju z otrokovo koristjo. Šteje se, da so
take osebe predvsem otrokovi stari starši, bratje in sestre, polbratje in polsestre,
nekdanji rejniki, prejšnji ali sedanji zakonec oziroma zunajzakonski partner enega ali
drugega od njegovih staršev.
 
 



Ja jagoda77 maš prav. Hvala bogu ta zakon obstaja in je nama z partnerjem veliko pomagal. Saj bivša ni dovolila da sem jaz pri partnerju ko ima on otroka. Sicer še skupaj nismo bli ampak zdaj ne več zaradi bivše ampak pač zaradi časa. Je pa ta zakon tudi rešil najino zvezo. Ker jaz nisem vedla da bivša partneru ne dovoli da bi jaz bila zraven on pa je vedno tak zrežiral dan da sem jaz bila odsotna in mi je to kmalu postalo sumljivo. Pa sem ga vprašala zakaj to dela. Pa mi sprva ni želel povedat ker me ni hotel prizadet. Pol pa je rekel da mu bivša grozi da bo otroka nekam odpeljala in da ga v življenju več nebo videl če bom jaz zraven. Hvala bogu pa mi je en RR-jevec pokazal ta zakon in od takrat je vse drugače. Ker če tega zakona več nebi bilo midva že zavnaj nebi bila skupaj.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:22:57   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

ko smo že pri kopiranju iz zakona, bom še tale zakon dala, za vse tiste, ki mislijo, da lahko "ta novi" ali "ta novemu" partnerju bivšega preprečijo stike.
106a. člen
(1) Otrok ima pravico do stikov z drugimi osebami, s katerimi je družinsko povezan in
nanje osebno navezan, razen če je to v nasprotju z otrokovo koristjo. Šteje se, da so
take osebe predvsem otrokovi stari starši, bratje in sestre, polbratje in polsestre,
nekdanji rejniki, prejšnji ali sedanji zakonec oziroma zunajzakonski partner enega ali
drugega od njegovih staršev.
 
 



V mojem primeru ... "ta nova" pride tudi po otroke ... Tak da ... nop jst nisem una sorta mame ... ki bi rekla, da "ta nove" pa ne sme bit zravn ...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:24:48   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: tina a

V mojem primeru ... "ta nova" pride tudi po otroke ... Tak da ... nop jst nisem una sorta mame ... ki bi rekla, da "ta nove" pa ne sme bit zravn ...

user posted image user posted image user posted image


si po moje ena izmed redkih, ampak kaj naj rečem user posted image

sem pa proti vsakemu preprečevanju stikov, a je to bivši partner ali pa "ta novi", v vsakem primeru je otrok tu tisti, ki ta kratko potegne.


(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:28:52   
Kepica83
tina a svaka ti čast. Ko bi bilo več takšnih bi bilo življenje lepše.
Maruškaš tega pa ne moreš trditi. Jaz se z mojim na vse pretege borim da bi lahko malega več mel. Pa sem se tudi velikokrat odstranila samo da je lahko bil sam z malim in da ni bivša težila. Se pa vozi mimo hiše ko ima malega in kontolira če sem jaz tudi doma. Zaenkrat še nisem preživela dneva z obema skupaj ker sma se želela izognit ****rijam, ker nočema da bi mali to zraven gledal, ker bi ziher prišla pa nenormalno sceno zagnala v pričo malega. Bomo pa vsekakor od zdaj naprej ko vemo za ta zakon več skupaj.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:29:50   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: tina a

V mojem primeru ... "ta nova" pride tudi po otroke ... Tak da ... nop jst nisem una sorta mame ... ki bi rekla, da "ta nove" pa ne sme bit zravn ...

user posted image user posted image user posted image


si po moje ena izmed redkih, ampak kaj naj rečem user posted image

sem pa proti vsakemu preprečevanju stikov, a je to bivši partner ali pa "ta novi", v vsakem primeru je otrok tu tisti, ki ta kratko potegne.




Nop nop ... Sem mu sicer rekla, da naj on pride ker otroci niso njena odgovornost ... ampak sem se sprijaznila z dejstvom, da pač ona tam je ... da je del njunega življenja. Tako kot je moj partner. Kajne??

Je pa ex na začetku razdora od mene pričakoval, da ne bom šla z novim partnerjem in otroci skupaj na dopust. Ker bi kao medla otroke ... Njegova "ta nova" pa je že živela pri njemu ... user posted image user posted image

Kolk "glupo" je pa to???

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:33:03   
Kepica83
Ja to pa je res bilo glupo od njega. Midva tudi upama da si bo bivša kmalu našla partnerja pa da po potem mogoče boljše. Je vmes imela enega pa nisma imela dobenih problemov z njo. Žal pa je tisti fant z njo zdržal samo en mesec in pol se je spet začelo vse jovo na novo. In je moj rekel da bi najraje tega fanta poiskal pa mu plačal samo da bi bil z njo skupaj.user posted image Da pol nebi več scen ona zganjala.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:37:58   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

tina a svaka ti čast. Ko bi bilo več takšnih bi bilo življenje lepše.
Maruškaš tega pa ne moreš trditi. Jaz se z mojim na vse pretege borim da bi lahko malega več mel. Pa sem se tudi velikokrat odstranila samo da je lahko bil sam z malim in da ni bivša težila. Se pa vozi mimo hiše ko ima malega in kontolira če sem jaz tudi doma. Zaenkrat še nisem preživela dneva z obema skupaj ker sma se želela izognit ****rijam, ker nočema da bi mali to zraven gledal, ker bi ziher prišla pa nenormalno sceno zagnala v pričo malega. Bomo pa vsekakor od zdaj naprej ko vemo za ta zakon več skupaj.


Kakorkoli imamo različne primere in različne izkušnje. Mislim pa, da noben od staršev nima pravice drugemu omejevat s kom je lahko otrok, ko je le-ta pri njemu. Razen v primerih, da bi šlo za nevarno osebo, kriminalca, ipd....

Jaz osebno nimam nič proti novi, še k sreči je takšna, da ima malega rada in se mu vsaj malo posveti. Priznam pa, da mi niti malo ni bilo všeč, ko mi je sin povedal, da mu je razlagala, da če bi jaz umrla bi potem on živel pri ateku in njej?!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:39:03   
maruškaŠ
Je pa ex na začetku razdora od mene pričakoval, da ne bom šla z novim partnerjem in otroci skupaj na dopust. Ker bi kao medla otroke ... Njegova "ta nova" pa je že živela pri njemu ...

Kolk "glupo" je pa to???


Kolikor pustiš... Sej veš, probajo...

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:42:49   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Jaz osebno nimam nič proti novi, še k sreči je takšna, da ima malega rada in se mu vsaj malo posveti. Priznam pa, da mi niti malo ni bilo všeč, ko mi je sin povedal, da mu je razlagala, da če bi jaz umrla bi potem on živel pri ateku in njej?!


halo, kako je pa lahko baba tko butasta, jaz kaj takega otrokom sploh ne bi šla razlagat, če bo mami umrla. Mislem user posted image

Sej jim pa zadnjič rekla samo to, da če bodo kdaj karkoli rabli, da se lahko tudi name obrnejo.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:45:07   
Kepica83
ja maruškaš ta njena izjava pa res ni bila primerna. Mogoče pa jo je mali kaj spraševal pa mu je zato tako odgovorila, saj nemoreš vedet. Hvala bogu da ima malega rada saj otrok ni nič kriv. Tudi jaz mam od mojega malega full rada on pa mene. Saj se poznama že od prej preden sem jaz začela z njegovim očkotom. Mali me tudi velikokrat pokliče ko je pri partnerju in sprašuje zakaj me ni pri atiju pa da bi se igrali. Jaz mu seveda ne razlagam da je tak zaradi mamice mu pa povem da bomo pa naslednjič ziher skupaj pa da se bomo lušno imeli.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 11:45:15   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Je pa ex na začetku razdora od mene pričakoval, da ne bom šla z novim partnerjem in otroci skupaj na dopust. Ker bi kao medla otroke ... Njegova "ta nova" pa je že živela pri njemu ...

Kolk "glupo" je pa to???


Kolikor pustiš... Sej veš, probajo...


JP JP probajo pa probajo ... jim je v krvi ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ah ... pa bodimo odrasle osebe ... in pejmo mimo tega ... Ne štekam kako so lahko eni tolk na ego naravnani ... Tko kot to, da plačujejo preživnino za potrebe mamice ... Matr če bi bilo to res bi bila jst vsa upedenana ... oblečena po zadnji modi, sfrizirana do amena vsak mesec, vozila ladjo ne pa malega puntiča (k je itak zakon avtek) ...user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 12:14:10   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ja maruškaš ta njena izjava pa res ni bila primerna. Mogoče pa jo je mali kaj spraševal pa mu je zato tako odgovorila, saj nemoreš vedet. Hvala bogu da ima malega rada saj otrok ni nič kriv. Tudi jaz mam od mojega malega full rada on pa mene. Saj se poznama že od prej preden sem jaz začela z njegovim očkotom. Mali me tudi velikokrat pokliče ko je pri partnerju in sprašuje zakaj me ni pri atiju pa da bi se igrali. Jaz mu seveda ne razlagam da je tak zaradi mamice mu pa povem da bomo pa naslednjič ziher skupaj pa da se bomo lušno imeli.


Zato se pa raje nisem nič razburjala, ker vejretno tko ni mislila nič slabega, sam tuhtala pa tut ni. Lahko se pa tut motim, vendar do sedaj še ni bilo nekih čudnih ekscesov. Mislem, da je blo ene parkrat, ko mi je mali razlagal kako ga je podučevala o tem kako morajo kao potekati stiki ipd... pa kaj mamica lahko pa kaj ne - ampak se niti nisem ful am vzela, še manj sekirala, ker itak vem, da v primerjavi z menoj njena beseda sinu ne šteje glih tako veliko. Ker vedno me potem sin vpraša ali je katera stvar res tako in tako - in potem mu to razložim kot verjamem, da je prav. Tut, ko sta brala o raznih geografskih pojavih ipd...mi je povedal in potem gledal in čakal mojo reakcijo. Če sem jaz to potrdila, potem je blo res, drugače ne.

Čeprav sem mu tudi jaz razložila, da ko je pri ateku mora ubogati oba - sploh ker imam občutek, da je punca bolj vestna, odgovorna, pošlihtana, kulturna kot bivši.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 12:41:15   
VITA79
TINA, res si velik človek, da si taksna, kot opisujes.
z mojim partnerjem imava tudi probleme, ker je njegova
bivša prava "zlehtnoba", ne morem drugace rect, mojemu
grozi, da otroka ne bo videl, ko se bo njemu zazdelo, prosil
jo je za nekaj minut na dan, da ga obisce na njenem domu ali pa vsaj vsak drugi dan, ker je
otrok star sele 8 mesecev in ji celo ponudil pomoč, ona se pa
prevec zaveda zakona, ki je zaenkrat na strani mater, mislim da
do otrokovega enega leta otroka ni potrebno dati očetu......ali pac, ima
mogoče katera kaj vec informacij, kako je s tem???

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 12:46:05   
Kepica83
VITA79 no pol sma midvi z našima partnejema na istem- Žal jaz nevem kako je s obiski do otrokovega 1 leta. Mislim da mu ga mamica more dat ampak pod pogojem da je on zraven. Bodo pa ti druge vedle več povedat kot jaz.

(odgovor članu VITA79)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 12:59:51   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: VITA79

TINA, res si velik človek, da si taksna, kot opisujes.
z mojim partnerjem imava tudi probleme, ker je njegova
bivša prava "zlehtnoba", ne morem drugace rect, mojemu
grozi, da otroka ne bo videl, ko se bo njemu zazdelo, prosil
jo je za nekaj minut na dan, da ga obisce na njenem domu ali pa vsaj vsak drugi dan, ker je
otrok star sele 8 mesecev in ji celo ponudil pomoč, ona se pa
prevec zaveda zakona, ki je zaenkrat na strani mater, mislim da
do otrokovega enega leta otroka ni potrebno dati očetu......ali pac, ima
mogoče katera kaj vec informacij, kako je s tem???



Vita79 hvala, ampak tudi jaz imam svoje napake. In delam jih tudi. Sem tudi jaz na začetku grozila, da jih ne bo videl, da mu jih ne dam. Ampak pri meni je bil drug razlog. O meni je širil določene zgodbice, ki so me bolele. In prispevati tudi ni nič želel pod pretvezo saj si sama hotla it. Tako, da smo dali določene zadeve tudi mi čez. Ampak to je bilo v cca 6 mesecih mimo.

Nikjer v zakonu jaz nisem zasledila,da bi se omenjala leta otroka. Gre se za otroka. Starost ni opredeljena. Je pa vrjetno veliko odvisno od staršev kako se domenijo pri tem.

Če ima on stike sodno določene potem se lahko na njih sklicuje. V nasprotnem primeru pa ... priporočam, da si to uredi. Njegova bivša je pa v vsej tej zgodbi zelo prizadeta. Veliko na stike uplivajo razlogi za ločitev. In če je po sredi druga oseba (ali pri ženski ali pri moškem) se zadeve ustavijo pri stikih. Vem da to ni izgovor, ampak tako je. Fant naj vztraja. In mogoče ... ne bi bilo slabo, da se na začetku ti malce umakneš. Jaz vrajmem, da si želiš stati njemu ob strani ... ampak če mu želiš najbolje, boš to mirno sprejela. Ne vem koliko časa si v vezi z njim ... kajti tudi to je en faktor, ki vpliva na "izpade" bivše.

O tem bi se dalo veliko napisat ... veliko povedat. Konec koncev smo vsi samo ljudje in smo krvavi pod kožo. In če smo prizadeti smo radi maščevalni. Mislim, da ni nobenih izjem. Ko se strasti pomirijo ... ponavadi vse nekako steče.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu VITA79)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 13:22:59   
VITA79
maš prav, na začetku je jeza v velikih primerih prisotna, ko mine nekaj časa, se stvari ohladijo, s fantom sem skupaj malo manj kot eno leto, verjetno je ona še zelela in dala vse od sebe da ga pridobi nazaj, na kakrsen koli način, tudi z izsiljevanjem otroka, kar se mi zdi najbolj grozno pri vsej stvari, malcek res ne sme bit tarča izsiljevanja....
mislim, da se bo scasoma tudi to uredilo, verjetno pa bo res pomagalo, ce se bom od začetka malo distancirala od vsega skupaj, da bo lazje zanjo, ceprav bi otrocka ravno tako rada stisnla k sebi, saj je otrok moje ljubezni,.....
hvala za odgovore, mogoce se katera kaj vec ve, kaksne so pravice oceta do enega leta starosti.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 13:31:52   
Kepica83
VITA79 kot da bi brala svojo zgodbo.

(odgovor članu VITA79)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 13:33:23   
VITA79
miniko, povej no, a ni tezko tako ziveti,
ko ves, da bi lahko bilo vse drugace, ce
ljudje nebi samo nase misl in bili tako prekleto
egoistični....

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 13:35:11   
jagoda77
no ja, pri nas je že kar nekaj let od njune ločitve in še vedno bivša misli, da lahko mojmu kroji življenje in da bo tako delal, kot si je ona zamislila. user posted image
Vendar se moj ne sekira več, važni so mu otroci ne glede nato, kaj ona reče. In to je tudi meni všeč, da so otroci prvi.

Ni pa lepšega občutka, ko se tako otrok stisne k tebi in reče, kako te ima rad. Veš, da je rečeno iskreno in od srca. Mene taki momenti res ganejo in tud jaz mam otroke mojga zlo rada.

(odgovor članu VITA79)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 13:46:25   
Kepica83
Uh VITA79 pa še kako težko je to. Upam samo da ti nisi deležna groženj in fizičnega napadanja bivše vsepovsod kjer te vidi. Lomljenja luči na avtomobilu in delanja škode na vsakem koraku. Izsiljevanje mojega partnerja, žalenje in blatenje. Lažne prijave na policiji itd. Verjami mi da je pravi pekel to.user posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 13:49:04   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Uh VITA79 pa še kako težko je to. Upam samo da ti nisi deležna groženj in fizičnega napadanja bivše vsepovsod kjer te vidi. Lomljenja luči na avtomobilu in delanja škode na vsakem koraku. Izsiljevanje mojega partnerja, žalenje in blatenje. Lažne prijave na policiji itd. Verjami mi da je pravi pekel to.user posted image


no comment user posted image  

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 13:53:41   
Kepica83
ja jagoda77 žal je tak že leto dni.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Povišanje preživnine-tožba
24.1.2008 13:55:05   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Uh VITA79 pa še kako težko je to. Upam samo da ti nisi deležna groženj in fizičnega napadanja bivše vsepovsod kjer te vidi. Lomljenja luči na avtomobilu in delanja škode na vsakem koraku. Izsiljevanje mojega partnerja, žalenje in blatenje. Lažne prijave na policiji itd. Verjami mi da je pravi pekel to.user posted image


ta pa ni normalna! user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?