|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborska porodnišnica
13.6.2008 21:02:59   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara84

Joj, kakšne princeske ste nekatere. Po vaše bi moralo biti vse oh in ah. Pa si vzamite s seboj oblačilca in plenice in vse, kar nočete imeti staro. Noben tega ne preprečuje... V porodnišnicah so tudi druge porodnice, tako da se ne morejo vse sestre sukati samo okoli ene. Res je, da ima včasih katera "nesrečo" in z njo grdo ravnajo (pod to mislim kaj hujšega, kot pa da ne pritečejo takoj, ko jih rabite). Tiste bi se morale pritoževati, ne pa take, ki niste dobile dovolj pozornosti, vam je bila postelja premajhna oz. neudobna....itd.  Nekatere ste pač preveč razvajene...    Eh, saj tako in tako tiste, katerim je to namenjeno, to tako in tako ne boste razumele....



No, saj drugega razloga kot razvajenost tako ne znate najti :)

Sicer pa jaz govorim zgolj o KVALITETI porodnišnice, če pa ste ene navajene  tudi na hlev in štalinko potem razumem, da se vam zdi naša porodnišnica super in njihovo osebje še boljše :))) LJUDJE smo pač različni in seveda edini razlog za vas je razvajenost :)

user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu Barbara84)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Mariborska porodnišnica
14.6.2008 17:01:04   
saline
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

na oddelku so tako slabe postelje, da niso primerne niti za kakšen obsmetnjaški predel, kaj šele za otročnice po porodu, tudi oblačilca za otročka in njihove plenice so mislim, da že kakšnih nekaj par let stare, v uporabo dajejo najcenejše planičke za enkratno uporabo.


Lp


Ah, daj no, res ne vem kakšno posteljo bi pa ti rada??? Morda z zlatom prevlečeno in vgraviranimi zajčki in metuljčki ali kaj? Postelje so čisto v redu: jogi kvaliteten , pa naklon se da lepo regulirati. Me prav zanima, kakšno posteljo imate doma....
Pa pleničke.... čisto v redu so. Ok, mogoče niso z aloe vero in kaj še vem čim, tako kot pampers ( ki pa je mimogrede itak ena sama kemija in po pravici povedano še manj primerno za novorojenčkovo ritko), so pa čisto ok, in z zavezanimi očmi stavim, da ne ločiš enih in drugih....

Pol pa naj še nekdo reče, da ene niso razvajene.... BLA BLA


(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Mariborska porodnišnica
14.6.2008 17:16:34   
Anonimen
tudi oblačilca za otročka in njihove plenice so mislim, da že kakšnih nekaj par let stare, v uporabo dajejo najcenejše planičke za enkratno uporabo.


O marijasvetapomagavka.

Moj otrok je nosil se moje benkice user posted image , se dobro, da niso socialne klicali sosedje.

Pa plenice so bile kdaj tudi verjetno najcenejse. Saj so vse iste, ce otrok (in mama user posted image ) nista pretirano obcutljiva. Drugace pa super, da "sparajo" pri teh stvareh. Naj denar raje porabijo za kaj bolj zivljenjsko pomembnega kot je nova oblekca.

(odgovor članu saline)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Mariborska porodnišnica
14.6.2008 18:15:34   
MikyMiska

[/quote]

Ah, daj no, res ne vem kakšno posteljo bi pa ti rada??? Morda z zlatom prevlečeno in vgraviranimi zajčki in metuljčki ali kaj? Postelje so čisto v redu: jogi kvaliteten , pa naklon se da lepo regulirati. Me prav zanima, kakšno posteljo imate doma....
Pa pleničke.... čisto v redu so. Ok, mogoče niso z aloe vero in kaj še vem čim, tako kot pampers ( ki pa je mimogrede itak ena sama kemija in po pravici povedano še manj primerno za novorojenčkovo ritko), so pa čisto ok, in z zavezanimi očmi stavim, da ne ločiš enih in drugih....

Pol pa naj še nekdo reče, da ene niso razvajene.... BLA BLA


[/quote]

Ha ha, ne bi bilo nič narobe, če bi bili vgravirani zajčki in metuljčki, mogoče bi jim tvoja ideja prav prišla. No, zlata postelja pa ne rabi biti, dovolj je, če je funkcionalna in vsaj udobna, dormea vložka ne rabi imeti, ker to ne pričakujem, da bo kdo drug poskrbel boljše kot jaz sama zase .), ampak pač nekaj "ukusnega" veš.

No, saj glede planičk se pa ne čudim, da imaš morda takšno mnenje, pa verjetno nisi edina, ene pač daste otroku pravi šit na ritko, zato pa so celi izpuščajasti, ker je pač "poceni", no, skoraj nekaj podobnega kot osebje mb porodnišnice, zato pa jih zagovarjate :)

Mislim, da je to sploh brezveze komentirat, pač mislite si kak smo ene razvajene, saj vam ni pomoči user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Mariborska porodnišnica
14.6.2008 18:58:08   
Anonimen
[/quote] No, saj glede planičk se pa ne čudim, da imaš morda takšno mnenje, pa verjetno nisi edina, ene pač daste otroku pravi šit na ritko, zato pa so celi izpuščajasti, ker je pač "poceni", [/quote]

Pravi šit za kožo so prej drage plenicke, polne gelov in kemije....


(odgovor članu MikyMiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Mariborska porodnišnica
14.6.2008 21:04:25   
saline
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska



Ha ha, ne bi bilo nič narobe, če bi bili vgravirani zajčki in metuljčki, mogoče bi jim tvoja ideja prav prišla. No, zlata postelja pa ne rabi biti, dovolj je, če je funkcionalna in vsaj udobna, dormea vložka ne rabi imeti, ker to ne pričakujem, da bo kdo drug poskrbel boljše kot jaz sama zase .), ampak pač nekaj "ukusnega" veš.

No, saj glede planičk se pa ne čudim, da imaš morda takšno mnenje, pa verjetno nisi edina, ene pač daste otroku pravi šit na ritko, zato pa so celi izpuščajasti, ker je pač "poceni", no, skoraj nekaj podobnega kot osebje mb porodnišnice, zato pa jih zagovarjate :)

Mislim, da je to sploh brezveze komentirat, pač mislite si kak smo ene razvajene, saj vam ni pomoči user posted image


No ja, očitno pač ne vem, kaj je za tebe ''okusna'' postelja. Lahko pa me prosim razsvetliš, kaj misliš s tem ''okusno''.

O plenicah ti je pa itak že Mič napisala, kako je, sem enakega mnenja, zato ne bom ponavljala. Si pač prineseš svoje, dražje zraven, če ti te ne odgovarjajo....
Eni očitno pač še vedno padajo (padate) na finto: ''Dražje je boljše''. Ampak vseeno mi ni jasno, zakaj imaš doma dormeo, ki pa ni ravno najdražja varianta? V bistvu je celo ena najcenejšihuser posted image  
Aja, je pa lepa reklama na TV , a ne?user posted image

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Mariborska porodnišnica
14.6.2008 22:34:20   
katicka
jaz sem rodila v ponedeljek v mb porodnišnici in sem bila pred tem zelo prestrašena kakšno osebje je... vendar morem povedati da sem bila pozitivno presenečena. vsi v porodni sobi do sester na oddelku zelo prijazni in ti pomagajo če kaj ne znaš. res pa ne more sestra skozi stat zraven tebe pa ti pomagat saj doma tudi nimaš skozi nekoga ki ti bo pomagal skrbeti za otroka....glede postelj pa oblačil in pleničk ste pa res ene preveč občutljive saj ne greš v hotel s petimi zvezdicami ampak si v bolnišnici. 

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Mariborska porodnišnica
14.6.2008 22:48:08   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: saline

IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska



Ha ha, ne bi bilo nič narobe, če bi bili vgravirani zajčki in metuljčki, mogoče bi jim tvoja ideja prav prišla. No, zlata postelja pa ne rabi biti, dovolj je, če je funkcionalna in vsaj udobna, dormea vložka ne rabi imeti, ker to ne pričakujem, da bo kdo drug poskrbel boljše kot jaz sama zase .), ampak pač nekaj "ukusnega" veš.

No, saj glede planičk se pa ne čudim, da imaš morda takšno mnenje, pa verjetno nisi edina, ene pač daste otroku pravi šit na ritko, zato pa so celi izpuščajasti, ker je pač "poceni", no, skoraj nekaj podobnega kot osebje mb porodnišnice, zato pa jih zagovarjate :)

Mislim, da je to sploh brezveze komentirat, pač mislite si kak smo ene razvajene, saj vam ni pomoči user posted image





Eni očitno pač še vedno padajo (padate) na finto: ''Dražje je boljše''. Ampak vseeno mi ni jasno, zakaj imaš doma dormeo, ki pa ni ravno najdražja varianta? V bistvu je celo ena najcenejšihuser posted image  
Aja, je pa lepa reklama na TV , a ne?user posted image




Ker dormeo vas večina pozna, drugih kvalitetnejših tako ne poznate user posted image , vidiš, kak si palila user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Mariborska porodnišnica
14.6.2008 22:50:40   
MikyMiska
pa kak ste smotane ej, zaljublene v mb porodnišnico, ježeš ježeš, saj vam nihče ni fauš, kar imejte se...PA PA user posted image  grem jaz rajši svojo bebicouser posted image žulit-kot pa zapravljat čas z vami pa si kvarit svoje trenutke!

CMOKCAuser posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Mariborska porodnišnica
14.6.2008 23:46:35   
saline
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska
Ker dormeo vas večina pozna, drugih kvalitetnejših tako ne poznate user posted image , vidiš, kak si palila user posted image


Hahaha, si pa res naivna! user posted image   Moram priznati, da si faca! user posted image
Pa fajn se cartaj in lep pozdrav!

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 15.6.2008 9:19:39 >

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Mariborska porodnišnica
14.6.2008 23:51:29   
Anonimen
Pocasi mi postaja jasno od kje osebju povod, da se obnasa tudi kot teta Grozilda.

(odgovor članu saline)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Mariborska porodnišnica
15.6.2008 20:00:02   
Barbara84
Če bi jaz bila sestra, tudi nebi bila prijazna do MikyMiske... saj takšno obnašanje... to ti pa res mine. Normalno, da če nisi ti prijazna do sester, in držiš užaljeno faco, ne bodo one do tebe kot do princeske...user posted image   Malo se postavi v njihovo kožo in razmisli...  kako bi reagirala, če bi imela takšno pacientko, kot si bila ti...  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Mariborska porodnišnica
15.6.2008 20:24:57   
arabela*
Punce,jaz bi samo eno stvar pripomnila.
Ne bom komentirala osebja V Mb porodnišnici,niti ne bom rekla kaj žalega,samo povem eno,da sem tud jaz imela skrajno grdo izkušnjo,ki pa je ostala v meni vse do danes.
Rekla bi samo to,da se je osebje do mene obnašalo skrajno neprimerno svojemu poklicu,nečloveško,nesramno.Pa ni to odvisno,kako se obnaša kdo do njih,jaz zase vem,da sem bila prijazna(zakaj pa nebi bila).Pa tud vem,da so tam,da človeku pomagajo,saj so zato tud plačani.
Verjamem pa tud,da je katera imela lepe izkušnje in prav je tako.Upamo samo,da bo v prihodnosti vsaj teh večuser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 15.6.2008 20:25:20 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Mariborska porodnišnica
15.6.2008 20:30:44   
arabela*
Pa še nekaj bi pripomnila,ko so nekatere omenjale razvajenost.
Ja ,so tud ljudje,ki so razvajeni,kot tudi obstajajo tisti,ki pač niso.Ljudje smo si različni.Npr.prodajalka v trgovini tud mora bit spoštljiva do vseh,pa naj si bo človek razvajen,mu je vseeno,bogat,reven.Po svojih najboljših močeh je treba presodit človeka in mu pomagat,kolikor se le da.Ampak zgleda,da naša preljuba deželica še tega ni doumela,marsikatera bolniška uslužbeka,morebiti babica ali pa zdravnica se še premalokrat zaveda kakšno odgovorno službo ima.Med drugim pa se tud ne zavedajo dovolj,da so večine med njimi nadomestljivi.user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 15.6.2008 20:32:22 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Mariborska porodnišnica
15.6.2008 22:06:26   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Pa še nekaj bi pripomnila,ko so nekatere omenjale razvajenost.
Ja ,so tud ljudje,ki so razvajeni,kot tudi obstajajo tisti,ki pač niso.Ljudje smo si različni.Npr.prodajalka v trgovini tud mora bit spoštljiva do vseh,pa naj si bo človek razvajen,mu je vseeno,bogat,reven.Po svojih najboljših močeh je treba presodit človeka in mu pomagat,kolikor se le da.Ampak zgleda,da naša preljuba deželica še tega ni doumela,marsikatera bolniška uslužbeka,morebiti babica ali pa zdravnica se še premalokrat zaveda kakšno odgovorno službo ima.Med drugim pa se tud ne zavedajo dovolj,da so večine med njimi nadomestljivi.user posted image



Joj, končno en pameten komentar! Se podpišem pod to !

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Mariborska porodnišnica
15.6.2008 22:16:38   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara84

Normalno, da če nisi ti prijazna do sester, in držiš užaljeno faco, ne bodo one do tebe kot do princeske...user posted image   Malo se postavi v njihovo kožo in razmisli...  kako bi reagirala, če bi imela takšno pacientko, kot si bila ti...  




Draga moja, če ti misliš, da sem jaz prišla delat užaljeno faco v porodnišnico in se igrati pravljično bitje,se motiš! Prišla sem rodit in glede na to, da si ti tudi ženska, ki je enkrat rodila, bi menda to lahko razumela kako je !  Moj namen ni bil iti  tja tekmovat z njimi kdo je boljši in prijaznejši, moj namen je bil priti roditi in vse, kar sem pričakovala od njih je nek soliden odnos in solidno okolje !In ker tega žal nisem doživela, imam pravico to tudi povedati!

Ne vem zakaj ene to tako moti? Mene ne moti, da ste ene imele lepo izkušnjo, fajn, verjamem vam, poleg tega pa pač ne smete pozabit, da smo ljudje različni, zaradi tega pa nismo nič manj deležni prijaznosti in toplega odnosa, ko pridemo roditi, saj je to vendarle naloga, ki jo opravi vsaka ženska enako!

user posted image  

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu Barbara84)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Mariborska porodnišnica
16.6.2008 10:28:34   
kekec in mojca
Mene ne moti, da ste ene imele lepo izkušnjo


Ampak ob prebiranju tvojih sporočil dobiš ravno nasproten občutek...

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Mariborska porodnišnica
16.6.2008 14:09:54   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

No, in ker že omenjaš Feldbach, draga moja, tam v Feldbachu se kulturno obnaša tudi čistilka, tam te ne rabi biti strah na koga boš pa naletela, ko boš prišla roditi in kako bo, tam je kulturni nivo od najnižjega do najvišje zaposlenega!!!

Se strinjam - sem bila na NS in combing testu. Res same pohvale, čeprav  s čistilko pa nimam izkušenj user posted image

Ti si pač imela "srečo", da si naletela na dobro ekipo, to pa je še vedno premalo, da bi lahko rekla, da je celotna mb porodnišnica prijazna porodnicam in otročnicam.

Sem bila v času user posted image tud hospitalizirana, pa veliko pregledov,... pa se ne morem strinjat, da sem imela "srečo", sploh pa ne takšne v navednicah...
Sem pač zadovoljna s porodnišnico, osebjem...A potem, pa je nekaj z mano narobe??? user posted image




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Mariborska porodnišnica
16.6.2008 14:11:47   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Mene ne moti, da ste ene imele lepo izkušnjo


Ampak ob prebiranju tvojih sporočil dobiš ravno nasproten občutek...



Tud jaz. Sem se že sprijaznila, da sem čuden človek... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Mariborska porodnišnica
18.6.2008 19:02:30   
mary1
Dvakrat sem rodila; enkrat pri nas, drugič v Feldbachu. Povedala bom samo utrinek iz Feldbacha. Imela sem CR. Kako to tam izgleda? Preden ga imaš, pride do tebe zdravnica s sliko, na kateri je nosečnica, prikaz maternice z dojenčkom in potem ti začne počasi vse razlagati. Z besedo in s sliko. Natančno, ampak res natančno ti opiše, kako bodo delali CR. Fazo po fazo. Kako bodo urezali, kje, kaj bodo razmaknili, koliko časa to traja, kako bodo šivali ... Nato še bolj natančno povedo o vsem možnih zapletih in kako bi jih rešili, če bi se pojavili, pri tem te potolažijo, da se to res redko zgodi. Sledijo tvoja vprašanja. Pojasnijo ti, kako dolgo traja okrevanje, na kaj moraš paziti in še sto drugih stvari. Ta pogovor je trajal točno pol ure!!!

A ni bilo še konec. Nato so me napotili k anastezistu. Sprejel me je ves nasmejan, tako da sem debelo pogledala, ker tega pač ne vidiš vsak dan. Sedel nasproti meni in mi začel natančno govoriti o anasteziji. Najprej sva se odločila za tip anastezije, potem mi je povedal, kje vbodejo, natančno povedal KOLIČINO, ki mi jo bodo dali. možne zaplete, in še drugo. Sledila so moja vprašanja. Ko sva bila gotova, mi je dal roko in zaželel srečo. Pogovor je trajal 20 min.

Torej samo pogovor o CR je skupaj trajal 50 min, ostalih pregledov pri tem nisem štela. Bila sem zelo hvaležna za vse informacije. Sem tip človeka, ki rad ve, kaj mu bodo delali, kako in s čim. Rada sem informirana in njihov način mi je zares vzbudil zaupanje.

Predvsem je dobro, da tam LAHKO koga kaj vprašaš, dobro je to, da dobiš informacije. Predvsem pa je pomembna ena točka: zdravniki so ti ... kako bi se izrazila... nekako blizu. Tako enostavni so, preprosti, človeški. To mi je bilo od vsega še najbolj všeč. Tako zelo normalni.

Ko enkrat dobiš tako obravnavo, potem se ti skomina po njej, če je ni.

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Mariborska porodnišnica
18.6.2008 22:08:35   
MikyMiska
No, upam punce, da ste si tole lepo počasi prebrale , da boste končno razumela kaj je to KVALITETA!
Seveda še enkrat povdarjam, tiste, ki ste zadovoljne z mb, ste imele zgolj "srečo" ali pa ste res zelo zelo skromne deklince, kar pa tudi ni nič narobe :), ampak ne jih preveč hvalit no, da se ne boste kdaj kje preveč osmešile :)

Mimogrede, pojma nimam kdo je vodil moj porod, predstavil se mi ni niti eden, enako na oddelku-razen Bosiljeve enkrat, o odnosu pa sploh ne bom komentirala, ker nima smisla šinfat, omenim lahko samo še to, da mi je zdravnik že zjutraj predpisal mazilo Bepanten za bradavice, pa mi je sestre sploh niso prinesle, komaj zvečer, ko je prišla ena sestra hranit mojga mišeka, sem jo spet vprašala ali ima mazilo za moje bradavice pa je segnila v žep in mi iz usmiljenja podtulila Linolejsko mazilo, ko sem imela že vse krvavo. To se vam zdi odnos??? To je to, kar vi hvalite? Potem pa vidiš na hodniku kako ena sestra daje čistilki zdravila pod roko, mogoče ravno ta zdravila, ki jih je meni, tebi ali komu pač, predpisal zdravnik!? SRAMOTA!!!

Baje imamo prvi mesec vse pravico do recepta za AM, če ga potrebuješ, za naprej se pa dogovoriš z svojim pediatrom, če spadaš v tisti razdred socialno šibkih. In mislite, da je meni kdo kaj dal???? Aja, seveda, pri odpustu sem imela Golobovo-Tekauc, ona pa tako strogo zahteva dojenje, kako, pa je tvoja stvar. In to je nek pediater? SRAMOTA!!!



_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu mary1)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Mariborska porodnišnica
18.6.2008 22:51:40   
silvya
Najprej nisem mislila komentirat. Pa bom vseeno.

Ne morem verjet v kakšne detajle se nekdo spušča ob bivanju v porodnišnici. Če je vse tako zanič, zakaj si pa potem bila tam? Šla bi v hotel. Vse, ki se slučajno ne strinjajo s tvojim opravljanjem, daješ v nič, kot da so same reve brez denarja in si ne morejo privoščit luksuza, ki si ga lahko ti privoščiš. Kaj hočeš s tem povedati, da si se bogato poročila in se lahko sedaj preseravaš? Ker glede na slovnične napake v tvojih postih bi rekla, da izobražena ravno nisi na visokem nivoju.

Vse kar sem napisala zgoraj lahko že isti trenutek pozabiš, zapomni pa si to:
Bodi srečna, da si iz porodnišnice šla z živim in zdravim otrokom in da je bilo s teboj vse vredu. Živi srečno in zadovoljno in ne kritiziraj, da ne boš te grde razvade prenesla na svojega otroka, ker mu potem ne boš mogla z ničemer ustreči. Tudi, če imaš kupe denarja.

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Mariborska porodnišnica
18.6.2008 22:54:45   
Anonimen
Ne morem verjet v kakšne detajle se nekdo spušča ob bivanju v porodnišnici. Če je vse tako zanič, zakaj si pa potem bila tam? Šla bi v hotel. Vse, ki se slučajno ne strinjajo s tvojim opravljanjem, daješ v nič, kot da so same reve brez denarja in si ne morejo privoščit luksuza, ki si ga lahko ti privoščiš. Kaj hočeš s tem povedati, da si se bogato poročila in se lahko sedaj preseravaš? Ker glede na slovnične napake v tvojih postih bi rekla, da izobražena ravno nisi na visokem nivoju.

Vse kar sem napisala zgoraj lahko že isti trenutek pozabiš, zapomni pa si to:
Bodi srečna, da si iz porodnišnice šla z živim in zdravim otrokom in da je bilo s teboj vse vredu. Živi srečno in zadovoljno in ne kritiziraj, da ne boš te grde razvade prenesla na svojega otroka, ker mu potem ne boš mogla z ničemer ustreči. Tudi, če imaš kupe denarja.


Se strinjam.

In kvaliteta ne pomeni Miki Misk na posteljnini in Hello Kitty na bodijih.

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 7:24:53   
nika
Ne gre za Miki miške na posteljnini, ne gre za Hello Kitty na bodijih, ne gre za luksuz, ne gre za razvajenost - gre za odnos osebja v porodnišnici - gre za strokovnost, prijaznost in za osnovno človeško kulturo.
 
Rodila sem v Mariboru in v Feldbachu - imam primerjavo. Obakrat zapleti pri porodu (hudi) - in lahko rečem samo to:
Maribor user posted image
 
Feldbachuser posted image
 
 
Nika

_____________________________

Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 7:38:16   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: nika

Ne gre za Miki miške na posteljnini, ne gre za Hello Kitty na bodijih, ne gre za luksuz, ne gre za razvajenost - gre za odnos osebja v porodnišnici - gre za strokovnost, prijaznost in za osnovno človeško kulturo.
 
Rodila sem v Mariboru in v Feldbachu - imam primerjavo. Obakrat zapleti pri porodu (hudi) - in lahko rečem samo to:
Maribor user posted image
 
Feldbachuser posted image
 
 
Nika


Pri tebi mogoče res ne. Preberi vse poste od Miky Miske pa ti bo jasno, da ona kritizira vse. Od opreme porodnišnice, plenic, vse... Vmes pa celo žali tiste, ki imajo s porodnišnico dobre izkušnje, češ da ne vejo kaj je to dobra porodnišnica, dobre postelje in da so tako nevedne, ker si vsega tega luksuza doma ne morejo privoščit in je zato za njih vse dobro. user posted image
Verjamem, da si bila s Feldbahom zadovoljna. Tudi feldbah bo zadovoljen, ko bo dobil tvoje nakazilo za plačilo storitev. user posted image


Na primer tole:

IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

No, upam punce, da ste si tole lepo počasi prebrale , da boste končno razumela kaj je to KVALITETA!
Seveda še enkrat povdarjam, tiste, ki ste zadovoljne z mb, ste imele zgolj "srečo" ali pa ste res zelo zelo skromne deklince, kar pa tudi ni nič narobe :), ampak ne jih preveč hvalit no, da se ne boste kdaj kje preveč osmešile :)






< Sporočilo je popravil silvya -- 19.6.2008 7:39:08 >

(odgovor članu nika)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?