|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 8:26:20   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: nika



Verjamem, da si bila s Feldbahom zadovoljna. Tudi feldbah bo zadovoljen, ko bo dobil tvoje nakazilo za plačilo storitev. user posted image









A mb porodnišnica pa ne dobi nakazila? Joj, joj :)

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 8:42:05   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: nika



Verjamem, da si bila s Feldbahom zadovoljna. Tudi feldbah bo zadovoljen, ko bo dobil tvoje nakazilo za plačilo storitev. user posted image









A mb porodnišnica pa ne dobi nakazila? Joj, joj :)


Dobi, vendar ne direkt iz tvojega žepa.


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 21.6.2008 21:03:52 >

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 8:44:15   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: nika

Ne gre za Miki miške na posteljnini, ne gre za Hello Kitty na bodijih, ne gre za luksuz, ne gre za razvajenost - gre za odnos osebja v porodnišnici - gre za strokovnost, prijaznost in za osnovno človeško kulturo.
 
Rodila sem v Mariboru in v Feldbachu - imam primerjavo. Obakrat zapleti pri porodu (hudi) - in lahko rečem samo to:
Maribor user posted image
 
Feldbachuser posted image
 
 
Nika


Eh, mislim, da nima smisla vstrajat pri teh puncah veš, ene pač preprosto ne razumejo.

Se ne čudim, ker pač ljudje ne razumejo kaj sploh pomeni beseda KVALITETA,kaj sploh čemo takšnim razlagat. Da kvaliteta ni luksuz. To menda enim ni jasno veš! Mogoče me zamenjujejo s enimi ženskami, ki resnično tečnarijo v sobah, kot recimo ena moja soseda, ki za zajterk ni hotela jesti to, kar je dobila in je zahtevala nekaj drugega...mogoče. Vsekakor pa nimajo predstave kaj jim želim povedat. Po domače sem povedala kaj si mislim, pa še tega ne razumete, potem pa res ne vem.

Zdaj pa HITRO v napad user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 21.6.2008 21:05:14 >


_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu nika)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 8:48:53   
Marogica
M-M, kaj ti ne bi počasi odnehala? Saj s tem "jajcanjem" tukaj, se ne bo nič spremenilo.

Zakaj pa tega nisi v MB-porodnišnici povedala ali pa se pritožila in vse to napisala? Meni, kadar kaj ne paše, pač takoj povem. Lepo in korektno.

Ko sem bila v 32. tednu v porodnišnici, so me dali h Sikošku v sobo(torej njegovo sobo, kamor hodi na vizite). Še preden sem odložila stvari v sobi, sem setri rekla, da pri njemu NE BOM. SEm imela svoje vzroke pač... In so me prestavili.

TOrej..kaj hočem povedati..vse, ki se pritožujtete, naredite raje nekaj takoj, kot pa da potem samo "šimfate". Jaz nimam kaj slabega za povedat, ko sem že na začetku te teme napisala...Ker še tisto, kaj mi ne bi bilo pogodu, sem si sama uredila. Tako, da sem rekla ali pa zahtevala. Pika. Konec.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 21.6.2008 21:05:58 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   [Brisano sporočilo]
19.6.2008 9:48:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 10:14:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska




Ah, daj no, res ne vem kakšno posteljo bi pa ti rada??? Morda z zlatom prevlečeno in vgraviranimi zajčki in metuljčki ali kaj? Postelje so čisto v redu: jogi kvaliteten , pa naklon se da lepo regulirati. Me prav zanima, kakšno posteljo imate doma....
Pa pleničke.... čisto v redu so. Ok, mogoče niso z aloe vero in kaj še vem čim, tako kot pampers ( ki pa je mimogrede itak ena sama kemija in po pravici povedano še manj primerno za novorojenčkovo ritko), so pa čisto ok, in z zavezanimi očmi stavim, da ne ločiš enih in drugih....

Pol pa naj še nekdo reče, da ene niso razvajene.... BLA BLA




Ha ha, ne bi bilo nič narobe, če bi bili vgravirani zajčki in metuljčki, mogoče bi jim tvoja ideja prav prišla. No, zlata postelja pa ne rabi biti, dovolj je, če je funkcionalna in vsaj udobna, dormea vložka ne rabi imeti, ker to ne pričakujem, da bo kdo drug poskrbel boljše kot jaz sama zase .), ampak pač nekaj "ukusnega" veš.

No, saj glede planičk se pa ne čudim, da imaš morda takšno mnenje, pa verjetno nisi edina, ene pač daste otroku pravi šit na ritko, zato pa so celi izpuščajasti, ker je pač "poceni", no, skoraj nekaj podobnega kot osebje mb porodnišnice, zato pa jih zagovarjate :)

Mislim, da je to sploh brezveze komentirat, pač mislite si kak smo ene razvajene, saj vam ni pomoči user posted image


Pleničk.

(odgovor članu MikyMiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 12:51:53   
saline
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne morem verjet v kakšne detajle se nekdo spušča ob bivanju v porodnišnici. Če je vse tako zanič, zakaj si pa potem bila tam? Šla bi v hotel. Vse, ki se slučajno ne strinjajo s tvojim opravljanjem, daješ v nič, kot da so same reve brez denarja in si ne morejo privoščit luksuza, ki si ga lahko ti privoščiš. Kaj hočeš s tem povedati, da si se bogato poročila in se lahko sedaj preseravaš? Ker glede na slovnične napake v tvojih postih bi rekla, da izobražena ravno nisi na visokem nivoju.

Vse kar sem napisala zgoraj lahko že isti trenutek pozabiš, zapomni pa si to:
Bodi srečna, da si iz porodnišnice šla z živim in zdravim otrokom in da je bilo s teboj vse vredu. Živi srečno in zadovoljno in ne kritiziraj, da ne boš te grde razvade prenesla na svojega otroka, ker mu potem ne boš mogla z ničemer ustreči. Tudi, če imaš kupe denarja.


Se strinjam.

In kvaliteta ne pomeni Miki Misk na posteljnini in Hello Kitty na bodijih.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 13:29:45   
nika
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Vse kar sem napisala zgoraj lahko že isti trenutek pozabiš, zapomni pa si to:
Bodi srečna, da si iz porodnišnice šla z živim in zdravim otrokom in da je bilo s teboj vse vredu. Živi srečno in zadovoljno in ne kritiziraj, da ne boš te grde razvade prenesla na svojega otroka, ker mu potem ne boš mogla z ničemer ustreči. Tudi, če imaš kupe denarja.



Aha, torej moraš biti srečen če ostane živ in zdrav tvoj otrok in ti. user posted image  Saj ne morem verjeti, kaj si napisala.

Moj otrok je zaradi komplikacij, ki so nastali zaradi nestrokovnega ravnanja pri porodu skoraj umrl.
Zdravniki neosebni, sestre - razen sester v intenzivni negi - neprijazno. Kot da si samo številka.
Vse kar sem pričakovala je bila kakšna prijazna in vzpodbudna beseda. Nič drugega.

Seveda sem neskončno srečna, da je z mojim fantkom danes vse vredu. Pozabila pa ne bom nikoli - preveč je bilo hudo. In verjemi mi, da po tako grozljivi izkušnji za drugi porod Maribor ni prišel v poštev.

Drugi porod - v Feldbachu - spet isti zaplet pri porodu - naredili so mi urgentni CR in pravočasno rešili otroka.
Osebje prijazno, strokovno, tam sem se počutila kot človek.


Nika




_____________________________

Nika

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 13:58:29   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: nika

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Vse kar sem napisala zgoraj lahko že isti trenutek pozabiš, zapomni pa si to:
Bodi srečna, da si iz porodnišnice šla z živim in zdravim otrokom in da je bilo s teboj vse vredu. Živi srečno in zadovoljno in ne kritiziraj, da ne boš te grde razvade prenesla na svojega otroka, ker mu potem ne boš mogla z ničemer ustreči. Tudi, če imaš kupe denarja.



Aha, torej moraš biti srečen če ostane živ in zdrav tvoj otrok in ti. user posted image  Saj ne morem verjeti, kaj si napisala.

Moj otrok je zaradi komplikacij, ki so nastali zaradi nestrokovnega ravnanja pri porodu skoraj umrl.
Zdravniki neosebni, sestre - razen sester v intenzivni negi - neprijazno. Kot da si samo številka.
Vse kar sem pričakovala je bila kakšna prijazna in vzpodbudna beseda. Nič drugega.

Seveda sem neskončno srečna, da je z mojim fantkom danes vse vredu. Pozabila pa ne bom nikoli - preveč je bilo hudo. In verjemi mi, da po tako grozljivi izkušnji za drugi porod Maribor ni prišel v poštev.

Drugi porod - v Feldbachu - spet isti zaplet pri porodu - naredili so mi urgentni CR in pravočasno rešili otroka.
Osebje prijazno, strokovno, tam sem se počutila kot človek.


Nika





Ne obračaj mojih besed!
Preberi si moj podpis in boš razumela zakaj sem napisala tisti stavek! Vsaj upam. user posted image






(odgovor članu nika)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 14:04:48   
saline
Nika, odgovor, ki ga je napisala Silvya, je bil namenjen Miky Miski in ne tebi!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 20:58:35   
saline

MikyMiska, si že vse povedala! Naslov teme je Mb porodnišnica, če imaš še kaj povedati na to temo, izvoli, drugače idi raje cartat bebico (kot si že zdavnaj obljubila) - bo več koristi in bomo vsi bolj srečni!


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 21.6.2008 21:09:12 >

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 21:11:05   
TONČI.
Vsi bolj srečni. Amen.

Drugač pa, če vam v naših porodnišnicah ni kaj všč, pa pejte drugam. Kdo vam brani. Raje bodi vesela, da si skupaj z otrokom zdrava.



< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 21.6.2008 21:09:45 >

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 22:11:01   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

Vsi bolj srečni. Amen.


Matr bogi tvoj dec, ker si tolk razvajena, da glava peče. Mikymiška seveda.

Drugač pa, če vam v naših porodnišnicah ni kaj všč, pa pejte drugam. Kdo vam brani. Raje bodi vesela, da si skupaj z otrokom zdrava.





Ma brez skrbi, da bomo šle drugam, pač prvič je bilo, ne, pa si neveden, zdaj, ko vemo kako je, se ne rabite nč bat, pa svetovat nam tudi ni treba, bomo se same znašle, tk da nč skrbet user posted image


In to seveda zato, ker je MB porodnišnica DOWN!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  To je moja konča ocena user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Mariborska porodnišnica
19.6.2008 23:45:28   
arabela*
Joj ženske,res ste mi smešne.
Po eni strani tako odrasle,po drugi pa tako zelo otročje.
Naj ima vsak svoje mnenje,kako bi bilo,če bi vsi imeli enako.Bi nam bilo dolgčas,ne bi bilo debat in ne bi bilo forumov.


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Mariborska porodnišnica
20.6.2008 0:48:32   
Kaliope
no, sama še nisem rodila, sem pa bila ravnokar ob moji prijateljici pri porodu in enostavno moram napisat ta post. bila sem zelo zelo prijetno presenečena na mb porodnišnico ... mislila sem, da mi bodo vsaj tisti list iz materinske šole pregledali ali me morda malo čudno pogledali, ko sem prihitela in povedala, da moram v porodno k prijateljici - pa so bili vsi, ki sem jih srečala izredno prijazni in nasmejani, brez vsakega kompliciranja ali kaj podobnega. Ker jim je moja prijateljica povedala, da bi rada malo bolj "alternativen" porod, da ima cdje, ki bi jih rada poslušala in da bi rada čim dalj časa hodila in sedela, so jo zelo upoštevali - takoj ko je bila prosta ena od dveh "alternativnih" sob, so jo premestili. Poslušali sma glasbo, ves čas se je gugala na gugalniku, počasi predihovala popadke, malo sma hodili v dnevno sobo, gledali tv ... vedno, ko jo je babica želela pregledati, jo je lepo "prosila", vse ji je natančno opisala kako napreduje, kaj lahko v kratkem pričakuje ... zdravnik, ki je Slovak (ker sem videla na postih, da bi naj to bil problem ali kaj) pa je bil sploh 1A, ko jo je prišel pogledat, jo je bodril, se hecal, poplesaval, ker mu je bila všeč glasba ...

v glavnem: porod je potekal super, je pa res, da se je moja prijateljica nanj par mesecev pripravljala in je zato poznala svoje telo, vedela je, kaj ji v določenem trenutku najbolj odgovarja in predvsem: znala se je SPROŠČAT! Na koncu so jo vsi - babica, babičar, zdravnik in študentke (pri zadnjih iztiskih so bili kar vsi na kupu ;) ) izredno pohvalili, da če bi se vse porodnice tako pripravile na porod, bi bilo veliko veliko manj zapletov in slabih izkušenj ...

pa še to: v mb ne delajo več klistirja, kar je v nekaterih slo porodnišnicah še stalnica, pa čeprav se ve, da to porodnico vmes samo ziritira, poleg tega pa je pritisk na prazno čerevo zelo boleč.

v glavnem, moja izkušnja z MB je izredno dobra - enako so imele tudi 4 moje prijateljice, je pa res, da so se vse na porod dobro pripravile, niso prišle tja vse zakrčene od strahu pred popadki in so se osredotočile nase ter predvsem na svojega otroka, kar  je storilo tudi osebje v porodnišnici in zato so vse prepričane, da gredo tudi drugič v Maribor (no ena je že šla 2.)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Mariborska porodnišnica
20.6.2008 10:02:17   
Matejčika
Jaz sem tudi rodila v MB in vsa pohvala vsem iz moje strani! Vsi so bili prijazni, me tolažili, mi pomagali, celo ena sestra, ki me je ponoči pred porodom samo enkrat pregledla mi je naslednji dan prišla izrečt sožalje. Pa ji nebi bilo treba tega naredit. V glavnem, jaz bom šla kljub vsemu tudi naslednjič (upam da bo ta naslednjič) rodit v MB. Od osebja pa jaz ne pričakujem prijaznosti (hvala bogu če so!), saj konckoncev tudi niso plačani za to!, ampak da mi pomagajo. Končen rezultat mora bit vredu.
Se pa strinjam z Barbaro84! Ene ste res do obisti razvajene! Ko otroka rodiš, se pač moraš spoprijet tudi z celonočnim jokom. Tak pač je! To bi morale vedet že preden ste zanosile. Kaj pa čejo sestre pomagat, če se vam otrok celo noč in cel dan joče?! Kaj pa ko ste prišle domov? So tudi sestre in zdravniki prišli pogledat in pomagat, če se je otrok jokal? Kak ste se pa potem doma stuširale? Je prišla sestra domov? Pa nimajo vsi možnosti, da mama pomaga, ali pa očka pomaga, ali pa kdorkoli! Eni so sami! Pa vse zmorejo. Eni pa bi rade volje hodili umazani in neprespani okoli, samo da bi lahko svojo štučko imeli pri sebi!


(odgovor članu hotmumy)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Mariborska porodnišnica
20.6.2008 11:09:12   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Jaz sem tudi rodila v MB in vsa pohvala vsem iz moje strani! Vsi so bili prijazni, me tolažili, mi pomagali, celo ena sestra, ki me je ponoči pred porodom samo enkrat pregledla mi je naslednji dan prišla izrečt sožalje. Pa ji nebi bilo treba tega naredit. V glavnem, jaz bom šla kljub vsemu tudi naslednjič (upam da bo ta naslednjič) rodit v MB. Od osebja pa jaz ne pričakujem prijaznosti (hvala bogu če so!), saj konckoncev tudi niso plačani za to!, ampak da mi pomagajo. Končen rezultat mora bit vredu.
Se pa strinjam z Barbaro84! Ene ste res do obisti razvajene! Ko otroka rodiš, se pač moraš spoprijet tudi z celonočnim jokom. Tak pač je! To bi morale vedet že preden ste zanosile. Kaj pa čejo sestre pomagat, če se vam otrok celo noč in cel dan joče?! Kaj pa ko ste prišle domov? So tudi sestre in zdravniki prišli pogledat in pomagat, če se je otrok jokal? Kak ste se pa potem doma stuširale? Je prišla sestra domov? Pa nimajo vsi možnosti, da mama pomaga, ali pa očka pomaga, ali pa kdorkoli! Eni so sami! Pa vse zmorejo. Eni pa bi rade volje hodili umazani in neprespani okoli, samo da bi lahko svojo štučko imeli pri sebi!




Se podpišem pod tole in tudi pod post, ki ga je napisala Kaliope. Največ pa pove tale zadnji stavek, kar sem itak že jaz hotela povedati nekaj postov zgoraj, pa žal eni tega ne zmorejo razumeti in si raje stvari razlagajo po svoje.
Pa nisem zato omenila tega, najbrž tudi ti Matejčika ne, da bi se komu morala smilit. Ne rabim take pozornosti, ker sem dovolj samozavestna.



(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Mariborska porodnišnica
20.6.2008 11:21:15   
BUŠICA
ne vem kako je v Mb, kaj boljše ali ne-pravzaprav me ne zanima. Rodila v Feldbachu v vodi-super izkušnja,se mi sam porod ni zdel ne vem kako boleč! boljše ne more bit! PRIPOROČAM!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Mariborska porodnišnica
20.6.2008 18:03:09   
Matejčika
Točno tako Silvya. Jaz se nobenemu ne rabim smilit! Veliko ljudi dosti huje trpi kot jaz! Nika! Glede komplikacij! Hvala Bogu, da se je vse dobro izteklo. Ampak si morda pomislila, da namesto da bi kdo tebe potolažil in ti kakšno spodbudno besedo rekel, so se vsi trudili, da bi pomagali tvojemu otročku? Pa še ena stvar. CR lahko naredijo samo, če še otrok ni v kanalu. Tak, da verjetno so ti v Avstiji naredili CR še preden se je spustil v kanal. V MB pa je blo že prepozno in je treba rodit.
In ja, glavno bi moralo bit to, da otroka neseš domov v jajčki, naročju, ne pa v trugi!!!

MM, nas je tu kr nekaj takih, ki bi te lahko kupile, pa se ne hvalimo s tem! In če je blo v MB tak hudo, zakaj pa nisi plačala nadstandarda?! Tam bi ti še pa rit brisale, če bi jim v žep stisnila nekaj deset evrov!



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Mariborska porodnišnica
20.6.2008 18:09:27   
saline
IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Točno tako Silvya. Jaz se nobenemu ne rabim smilit! Veliko ljudi dosti huje trpi kot jaz! Nika! Glede komplikacij! Hvala Bogu, da se je vse dobro izteklo. Ampak si morda pomislila, da namesto da bi kdo tebe potolažil in ti kakšno spodbudno besedo rekel, so se vsi trudili, da bi pomagali tvojemu otročku? Pa še ena stvar. CR lahko naredijo samo, če še otrok ni v kanalu. Tak, da verjetno so ti v Avstiji naredili CR še preden se je spustil v kanal. V MB pa je blo že prepozno in je treba rodit.
In ja, glavno bi moralo bit to, da otroka neseš domov v jajčki, naročju, ne pa v trugi!!!

MM, nas je tu kr nekaj takih, ki bi te lahko kupile, pa se ne hvalimo s tem! In če je blo v MB tak hudo, zakaj pa nisi plačala nadstandarda?! Tam bi ti še pa rit brisale, če bi jim v žep stisnila nekaj deset evrov!





user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Mariborska porodnišnica
20.6.2008 18:48:07   
hijenca
Jaz sem v MB porodnišnici rodila 8.5.. Imela sem CR, ki je bil zaradi mojih zdravstvenih težav že naprej dogovorjen. Pa to ni važno. Povedat želim le to, da sem bila z Mb porodnišnico zadovoljna. Zaradi gneče v sobah za intenzivno nego, so me že drug dan dali na oddelek. Z prerezanim trebuhom sem od drugega dne skrbela sama za svojega sinka. Sama sem vstajala in nikoli nisem gnjavla sester za pomoč. Bolečin ne rabim omenjat, ker vse ki ste imele CR veste kako fajn boli par dni po rezu. Pa sem preživela in sem sedaj zelo srečna s svojim sončkom. Pa naslednjič bom tudi šla v MB.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Mariborska porodnišnica
21.6.2008 21:15:13   
Bonnie_RR
Dejte se malo umiriti, no! Namen te teme je "izmenjava" izkušenj o porodnišnici, ne pa debata o tem, kdo je bolj razvajen, neumen in podobno.
Če se bo debata v tej smeri in na takšnem nivoju še nadaljevala (mimogrede, sem bila zelo tolerantna), bom temo začasno zaklenila.

Hvala in lp, Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Mariborska porodnišnica
23.6.2008 8:06:02   
ejša1
No, ta zadnja pripomba je bila pa super, sem se že po malem čudila, kako daleč bo ta debata "odplavala" (Bonnie, res si bila zelo tolerantna).

Jaz imam izkušnje tako z mb por. kot s Fb, pa moram reč, da je FB res bil dosti boljši. AMPAK, jaz gledam na te stvari kot na proces in mislim, da se, vsaj kolikor spremljam temo, tudi v mb por. stvari spreminjajo na boljeuser posted image .

Pa še nekaj se mi zdi pohvale vredno. Kolegica, ki je prvič rodila v FB, zdaj pa v MB, pravi, da jo je ginek. vprašala, zakaj se je odločila v prvo za FB ter ji zagotovila, da se bodo tudi sami max. potrudili za njen čimbolj lep porod. Skratka, tej ginek. in ostalemu osebju NI BILO VSEENO, da so porodnice odhajale v FB!

Sama bom sicer še videla, kje bom naslednjič rodila, do takrat pa seveda spremljala ta forum, da vidim, kam se stvari obračajo. Čeprav, če mi ne bodo mogli zagotoviti EA (user posted image ) v mb, je odločitev zame definitifno FB.


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   [Brisano sporočilo]
23.6.2008 9:00:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ejša1)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Mariborska porodnišnica
23.6.2008 9:06:26   
Matejčika
Flower, a za ultivo so tudi kaj rekli? Če bo sploh kdaj prišla v MB?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?