|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborska porodnišnica
25.10.2008 11:21:38   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska


user posted image  pa vso srečo vsem, ki greste rodit...v MB porodnišnico !!!



Zdaj pa lahko mirne duše nehaš...piši in hvali Feldbach!!! user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Mariborska porodnišnica
28.11.2008 10:45:11   
Anonimen
Vem da tako kot na mnoge ki so pred menoj imele kaj lepega za povedat bom sedaj tudi jaz verjetno dobila hladen tuš.Samo ne vem zakaj toliko kritik in slabe volje glede tega.Pa saj v končni fazi se vsaka sama odloči kam bo šla.Še nikoli nisem slišala da bi te lahko kdo prisilil in določil kje boš rodil. Jaz sem že 2x rodila v MB in razen kakšne posameznice so bili vsi zelo vredu se pa zgodi da lahko imajo tudi tam kak slab dan in smo pač na žalost včasih mi tisti ki to prenašamo.Halo drage dame pa saj oni so ravno tako krvavi pod kožo kot me in tudi oni lahko imajo slab dan čeprav res ni to z njihovim kodeksom. Zato pa vse ki ste imele slabe izkušnje dajte razumet da te poste prebira mnogo bodočih mamic in sedaj ravno ne rabijo toliko kritik o MB porodnišnici.Verjamem da ste imele slabe izkušnje in si jih ne želite več zato pa bi rada povedala samo še tistim ki ste imeli lepe trenutke da razumite tudi druge zgodbe in jih ne kritizirat vsaka ima lahko svoje mnenje in ne obsojajte se saj veste da tega se ne da spremenit z posti. Pa brez zamere vsem na tem forumu.

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Mariborska porodnišnica
28.11.2008 10:54:58   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: voličina

Vem da tako kot na mnoge ki so pred menoj imele kaj lepega za povedat bom sedaj tudi jaz verjetno dobila hladen tuš.Samo ne vem zakaj toliko kritik in slabe volje glede tega.Pa saj v končni fazi se vsaka sama odloči kam bo šla.Še nikoli nisem slišala da bi te lahko kdo prisilil in določil kje boš rodil. Jaz sem že 2x rodila v MB in razen kakšne posameznice so bili vsi zelo vredu se pa zgodi da lahko imajo tudi tam kak slab dan in smo pač na žalost včasih mi tisti ki to prenašamo.Halo drage dame pa saj oni so ravno tako krvavi pod kožo kot me in tudi oni lahko imajo slab dan čeprav res ni to z njihovim kodeksom. Zato pa vse ki ste imele slabe izkušnje dajte razumet da te poste prebira mnogo bodočih mamic in sedaj ravno ne rabijo toliko kritik o MB porodnišnici.Verjamem da ste imele slabe izkušnje in si jih ne želite več zato pa bi rada povedala samo še tistim ki ste imeli lepe trenutke da razumite tudi druge zgodbe in jih ne kritizirat vsaka ima lahko svoje mnenje in ne obsojajte se saj veste da tega se ne da spremenit z posti. Pa brez zamere vsem na tem forumu.


Se podpišem pod to. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Mariborska porodnišnica
1.12.2008 14:27:04   
perlica
Hej!

Tudi jaz morem povedat,da sem imela same pozitivne izkušnje v MB porodnišnici tako z babicami v porodni kot tudi s sestrami na oddelkuuser posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Mariborska porodnišnica
4.12.2008 11:45:23   
Lilita
Hmmm... noramlno je, da ima kdo dobro izkušnjo, nekdo slabo. Neugodno pa je , ko se ravno ti znajdeš v slednji.

Rodila sem prvič, v MB, in ne želim še kdaj roditi v tej porodnišnici.

Glede samega poroda: super babica, strokovna in prijazna, zares v veliko pomoč. Ginekologinje porodničarke ni bilo na spregled dokler se ni zakompliciralo, pa še takrat je opravila pregled in čao. Me je prišla na koncu samo šivat. Tiste šive sem tudi trpela in objokovala menda še dober mesec.

Oddelek ni vreden komentarja.

Rodila bi v MS, čeprav že vrsto let živim v MB, pa sem na začetku nosečnosti ležala na ginekološkem v MB, kjer je osebje 1A. Naivno sem pač predvidevala, da je tudi na porodnem tako.

Sem medicinska sestra. Poznam razmere in možnosti v zdravstvu. Vem, kaj lahko doprinese odnos osebja.
Žal za tako obnašanje stanovskih kolegov nimam izgovorov in opravičil.

Če imate možnost pojdite drugam (MS, Slovenj Gradec - bila prijateljica zelo zadovoljna, Trbovlje tudi), če pa boste rodilev MB, vam želim da boste doživele dobre razmere. Srečen porod in zdravega otročka. user posted image

(odgovor članu perlica)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Mariborska porodnišnica
4.12.2008 13:19:02   
neisha80
Kaj pa Ptuj?

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Mariborska porodnišnica
5.12.2008 15:49:19   
T.A.T
Itak da Ptujuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Mariborska porodnišnica
9.12.2008 21:52:52   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Hmmm... noramlno je, da ima kdo dobro izkušnjo, nekdo slabo. Neugodno pa je , ko se ravno ti znajdeš v slednji.

Rodila sem prvič, v MB, in ne želim še kdaj roditi v tej porodnišnici.

Glede samega poroda: super babica, strokovna in prijazna, zares v veliko pomoč. Ginekologinje porodničarke ni bilo na spregled dokler se ni zakompliciralo, pa še takrat je opravila pregled in čao. Me je prišla na koncu samo šivat. Tiste šive sem tudi trpela in objokovala menda še dober mesec.

Oddelek ni vreden komentarja.

Rodila bi v MS, čeprav že vrsto let živim v MB, pa sem na začetku nosečnosti ležala na ginekološkem v MB, kjer je osebje 1A. Naivno sem pač predvidevala, da je tudi na porodnem tako.

Sem medicinska sestra. Poznam razmere in možnosti v zdravstvu. Vem, kaj lahko doprinese odnos osebja.
Žal za tako obnašanje stanovskih kolegov nimam izgovorov in opravičil.

Če imate možnost pojdite drugam (MS, Slovenj Gradec - bila prijateljica zelo zadovoljna, Trbovlje tudi), če pa boste rodilev MB, vam želim da boste doživele dobre razmere. Srečen porod in zdravega otročka. user posted image



Točno tako...KONČNO spet eno realano mnenje !!!! user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Mariborska porodnišnica
9.12.2008 22:28:43   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska



user posted image  pa vso srečo vsem, ki greste rodit...v MB porodnišnico !!!


zadrži takšne komentarje zaseuser posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Mariborska porodnišnica
10.12.2008 9:27:46   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

Točno tako...KONČNO spet eno realano mnenje !!!! user posted image





Pa daj, pa kaj tebi se res še vedno da al kaj?user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne razumi napačno, MM, nihče te nima za čudno, ker si imela slabo izkušnjo v MB porodnišnici, samo daj no... kakšne komentarje pa pišeš? Pusti tistim, ki so imele novo izkušnjo, dobro ali slabo, da povedo, kaj so jih motile ali pa jim je bilo všeč.

Vsem novim nosečnicam, ki so se iz takšnega ali drugačnega razloga odločile roditi v MB-ju pa želim, da bodo imele tako lepo porodno in poporodno izkušnjo, kot sem jo imela sama.


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 10.12.2008 9:32:31 >

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Mariborska porodnišnica
10.12.2008 9:38:44   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska



user posted image  pa vso srečo vsem, ki greste rodit...v MB porodnišnico !!!


zadrži takšne komentarje zaseuser posted image




Zakaj pa bi ga? Zato, ker ti tako meniš?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 10.12.2008 15:08:20 >


_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Mariborska porodnišnica
10.12.2008 9:40:14   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

Točno tako...KONČNO spet eno realano mnenje !!!! user posted image





Pa daj, pa kaj tebi se res še vedno da al kaj?user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne razumi napačno, MM, nihče te nima za čudno, ker si imela slabo izkušnjo v MB porodnišnici, samo daj no... kakšne komentarje pa pišeš? Pusti tistim, ki so imele novo izkušnjo, dobro ali slabo, da povedo, kaj so jih motile ali pa jim je bilo všeč.

Vsem novim nosečnicam, ki so se iz takšnega ali drugačnega razloga odločile roditi v MB-ju pa želim, da bodo imele tako lepo porodno in poporodno izkušnjo, kot sem jo imela sama.



No, lahko bi jaz tebi isto vprašanje postavila? Kako to, da se še ti da?user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Mariborska porodnišnica
10.12.2008 10:38:37   
KOKICA32
Joj, joj, joj..PUNCE!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s.
pa sem mislila, da bom  v tej temi kaj pametnega izvedela...In ja...Tudi jaz bom rodila v MB! user posted image


< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 10.12.2008 10:39:04 >

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Mariborska porodnišnica
10.12.2008 12:19:32   
tasa_m
ohjoj, pa to te prav strah postane, da bi šel kam rodit.. user posted image

Ne vem no, nekatere imate poz. nekatere neg. izkušnje glede Mb. porodnišnice. Prav da jih napišete ampak ne morete pa napisat da vso srečo tistim, katere gredo rodit v Mb. !
Haloo..
Jaz bom tud rodila v Mb. porodnišnici,..user posted image
Priznam, sem imela namen na Ptuj al pa v MS pa so mi kolegice, katere so rodile še pred kakšnim letom tam to odsvetovale.. Kaj pa zdaj? Pa sem mislila da je samo Mb. P bav bav. Očitno ni,... al naj zdaj rodim kr doma, ker v CE al pa SG pa dvomim da me bodo pelali, ko pa imam Mb. P pred nosom. 300m od stanovanja..





(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Mariborska porodnišnica
10.12.2008 12:30:06   
perlica
Res je škoda,da je treba temo čisto pokvarit oz.da ena in iste uporabnice komentirate na vsaki strani tako negativno.Da imate za vsako mnenje ko ga katera napiše,pa naj bo pozitivno al negativno vedno nek komentar.

Sicer,pa ne vem ,zakaj je treba tolko pluvat po Mb porodnišnici.Ste pač imele slabe izkušnje in smo vaše izkušnje tud prebrali,ker je vsaka pač doživljala po svoje porod in ležanje tam,eni smo pa zadovoljni s porodnišnico.user posted image







< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 10.12.2008 15:08:58 >

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Mariborska porodnišnica
10.12.2008 15:10:45   
Bonnie_RR
Spet se moram vmešati in vas opomniti, da se držite teme in vzdržite nepotrebnih komentarjev in medsebojnih obračunavanj oz. konfliktov.

Hvala in lp,
Bonnie

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu perlica)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Mariborska porodnišnica
12.12.2008 14:40:20   
arabela*
tasa-m
ne sekiraj se.Kar pogumno,MB.porodnišnica je je absolutno poboljšala za 100 %.Mene,tolk da niso po rokah nosliuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Mariborska porodnišnica
13.12.2008 8:58:40   
snikolina
Tudi jaz grem v MB porodnišnico. In res, neokusni komentarji so odveč. Napišite svoje izkušnje in to je to.

Lep pozdravček.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Mariborska porodnišnica
16.12.2008 12:46:00   
zorica


Sedaj pa je tudi mene že začelo živcirati to šinfanje ene in hvaljenje druge porodinišnice.Vsaka ima svojo mnjenje in je res brezveze, da se tako navija za eno ali za drugo.Vsak bo imel itak svojo izkušnjo.
Vsepovsod so dobri in so slabi.Jaz osebno imam prijateljico, ki toži Ptujsko porodnišnico, saj bi zaradi njih in njihove šlamparije skoraj umrla, ko so ji delali CR.Je dobila tako močno infekcijo, da so jo v MS komaj rešili.Druge spet hvalijo.
Isto tako je za MB.Ene ful hvalijo, enim se pač ni dopadlo.Edino kaj je, vse moramo roditi, tako ali drugče in 100% sem da te nikjer ne jemljejo zgolj kot številko in te ne pošikavajo kot živino, pa naj si kjer koli.Pa žal hodim dosti okrog bolnic.In sem že večkrat doživela, da so nekje nekaj ful šimfli, sama pa sem imela super izkušnjo.

Tako da punc, ki se še odločate kje rodit.Ne vse verjet kaj se piše.Nekatere so včasih same sabo preveč obremenjene, pa potem iščejo malenkosti (moje mnjenje )


(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Mariborska porodnišnica
16.12.2008 12:54:18   
Anonimen
Jaz sem rodila 2007 in nimam nobenih pripomb na prav nic.Z vsem sem bila zadovoljna!

Ce pride kdaj do druge nosecnosti bom sla zopet rodit sem in upam na podobno izkusnjo.

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Mariborska porodnišnica
24.12.2008 10:32:25   
diamantina
Jaz bom rodila predvidoma februarja, odločila pa sem se za MB (to bolnico edino poznam, pa še najbližje mi je). Zanima me, kako je v porodnišnici z vložki in mrežastimi hlačkami za 1x uporabo? Koliko jih dobiš in če je dobro imeti kakšen kos tudi s sabo? Hvala!! user posted image

(odgovor članu hotmumy)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Mariborska porodnišnica
25.12.2008 12:11:41   
perlica
IZVIRNO SPOROČILO: diamantina

Jaz bom rodila predvidoma februarja, odločila pa sem se za MB (to bolnico edino poznam, pa še najbližje mi je). Zanima me, kako je v porodnišnici z vložki in mrežastimi hlačkami za 1x uporabo? Koliko jih dobiš in če je dobro imeti kakšen kos tudi s sabo? Hvala!! user posted image


Oooo jaz imam tud februarko doma(letošnjo)user posted image .user posted image
V porodnišnici imaš na zalogi vložke in mrežaste hlačke.Imaš jih kr v sobi v omarah,tak da ne rabiš zraven.

user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Mariborska porodnišnica
2.1.2009 19:40:26   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: diamantina

Jaz bom rodila predvidoma februarja, odločila pa sem se za MB (to bolnico edino poznam, pa še najbližje mi je). Zanima me, kako je v porodnišnici z vložki in mrežastimi hlačkami za 1x uporabo? Koliko jih dobiš in če je dobro imeti kakšen kos tudi s sabo? Hvala!! user posted image


brez skrbi,vsega je na pretek.
Jaz sem si edino legice,pa kratko majčko vzela,da sem imela tam oblečeno,ker so tiste spalne grozneuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Mariborska porodnišnica
3.1.2009 16:49:43   
diamantina
O super, pol pa ne rabim kupovat, odlično. Bom pa sabo vzela copate, zokne in eno klamfico za zaklamfat tisti velik izrez na pižami, v primeru obiskov ne bi rada vsem dojk na ogled postavila (tisti izrez je kolikor vem malo velik). user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Mariborska porodnišnica
3.1.2009 19:21:20   
mamilenka
Kot je nekdo že pred mano zapisal, sem tudi jaz pričakovala kaj drugega pod naslovom teme, kot pa le neko prerekanje, kdo in kaj ima prav.
No, jaz imam še nekaj časa do PDP, saj me čaka "šele" 3.6.
Ampak že sedaj vem, da bo moj "cilj", kjer bom povila moje detece, prav porodnišnica Maribor, ne glede na nekatere slabe izkušnje, vas uporabnic foruma.
No, drage punce, bom rekla, da kar pogumno v Maribor prvič zajokat, ker nikoli ne veš, kaj te tam čaka.
Pa lep pozdravček

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?